Споделена история от Секс и интимност

Не знам какво да правя
Здравейте, имам нужда от съвет.
Един мой колега флиртува с мен, един ден ме целуна и директно ми каза че иска да прави секс с мен. Проблемът е, че е много по-голям от мен, а и си има приятелка. Досега не съм имала приятел и не съм правила секс с никого. Харесвам го но не съм сигурна дали искам той да ми бъде първия, а и не знам какви точно са му намеренията. Вие какво бихте направили на мое място?

Коментари

1.   Сама си помисли дали искаш да бъдеш момиче за една нощ. Този твой колега май това ти предлага, не споменаваш, че той има намерение да се раздели с приятелката си, значи най-вероятно той няма да го направи. Имайки предвид, че нямаш опит е много възможно тази история да приключи като ти се влюбиш, той прави секс с теб 1 или няколко пъти и спре да те търси, а ти стоиш до телефона и отчаяно чакаш да звънне.
Търси момче, с което да си допадате, да сте свободни и двамата и да имаш перспектива за бъдеще. Не знам на колко години си, но девствеността не е порок, а напротив - показва, че си човек с принципи и не си легнала с когото и да било.

2.   Бих отказала, щом е обвързан.

3.   С първо изречение " искам секс" не би ми харесало така да се държат с мен. Освен това, те целува, без да имате каквито и да са отношения. Така, че това си е вид сексуално насилие, не знам дали го осъзнаваш. Мисля, че трябва ясно да му кажеш да си свие перките.

4.   Намеренията са ясни - величаят те, манипулират те, използват те, после им омръзваш и си пренебрегната. Не се подвеждай, няма да се чувстваш добре, особено като си "втората". Обикновено любовниците там си и остават. Остави го да си манипулира други жертви, а ти си търси някой стойностен.

5.   Мисле че е редно да му се отдадеш. Щом е по голям и обвързан значи е сериозен и това няма да разбие твоето сърце. Не се колебай живота е един. С този човек ще натрупаш опит и после ще си готова за друга връзка а и нищо не се знае човека може да предпочете теб и да остане с теб.
М46

6.   Номер 5 - не знам как един мъж който е обвързан и в същото време си предлага д КС услугите на друга това да е СЕРИОЗНао? !
Ме ги слушай момиче! Първо след като е обвързан не се занимавай с н го; оная ще дойде като ви разбере и ще ти откъсне косата! Искаш ли това? ! Проблеми заради някакъв дет неговата не му пуска и си го търси другаде? !
Второ - забелязала съм че мъжете надушват девиците отдалеч... Не знам по какво си личи и как го разбират но тоз те надушил и иска да се възползва от това че да му д дигне малко мъжкото его! Видите ли спах с девица! А това че е по голям няма проблем и аз си падам по доста по големи ама да са мъже на място! И които няма да се подиграват с това състояние че още не съм спала с никого и щ ме разберат и ще оценят и уважат това!
Не се занимавай! Ще легне с теб веднъж и после ще съжаляваш! Ще ти се иска да се самоубиеш за деъ си позволила да се изгаври с теб!
Еде пак решението си е твое! Мисли е иматешмо! Н знам на колко си но н бъди наивна!

7.   До №6
Първо се научи на пишеш и второ не знаеш нищо нито за мъжа нито за жената не виждам какво губи момичето ако опита нека си има едно на ум но да пробва.

8.   Мисля, че е редно преди да му дадеш секс да поискаш разрешение от приятелката му и ако тя разреши, даа я разпиташ какви там полови женски проблеми има, за да знаеш какво да очакваш - все пак общ пенис ще ползвате.
Ж31