Споделена история от Секс и интимност

Моята малка тайна
Здравейте Жени. Аз съм мъж/момче на 22 год. Моята малка тайна е че съм девствен. Иначе съм готин харесвам се много следвам модните тенденции доколкото мога ама се нещо ме спира. Имал съм приятелки няколко имал съм и кратки флиртове ама не го докарвам до края. Кажете сега как бихте реагирали, ако се харесате и награбите с един готин тип, говорите си сладко цяла вечер, целувате се и решите да си тръгнете заедно, но тъкмо преди върха на сладоледа момчето ви каже че е девствен? Оттам идва и друг проблем - той не би могъл да ви задоволи, а аз бих искал да задоволя всяка жена. Това си е проблем и то сериозен. Иначе малко съм работохолик гледам да излизам когато мога и да се запознавам с момичета, а и имам и бивши колежки които ме харесват и аз ги харесвам. Така мили жени, бихте ли казали вашето мнение. Еротичните филми вече не помагат :) Винаги съм си мислел че е най добре да имам сериозна приятелка ама напоследък се разубеждавам, не искам да съм сериозно обвързан. Пък може да споделите какво харесвате като ви свалят ;) Може да ми пишете и по email [censored] ( ако админите не го изтрият , не го трийте админи :-) ) ама сериозните дами само защото лигави момиченца не харесвам

Коментари

1.   аз съм едно такова момиченце ако под израза;лигави; се разбира малки,незнам какво точно да ти кажа но все някога ще успееш,просто не казвай на момичетата че си девствен а продължавай както на теб ти харесва,и както ти казваш лека полека ще започнеш да задоволяваш всяка,в това съм сигорна,искрено ти пожелавам успех и при първото ти завоевание и при всички останали!!!

2.   Не искам да звуча грубо, но в такива моменти човек си наема професионалист:) по много причини: тя ще знае как да го направи; не й пука, че си девствен, за нея е важно да си вземе заработеното; ще те накара наистина да усетиш тръпката от изживяването; няма опастност да се влюбиш, за нея това е просто работа... и още много такива, заради които си заслужава да си наемеш момиче:))) инвестицията си заслужава, а и ти помага да се отърсиш от това бреме... Успех!!!

3.   по тъп съвет не съм виждал никъде.да си наеме професионалист...и като го питат коя ти беше първата човека да каже ... ами проститутка...абе я се скрии бе

4.   Идеята изобщо не е лоша.Едва ли някои ще се интересува коя ти е първата и защо.

5.   И аз не мисля, че трябва да ходиш при професионалистка. Момиче съм ,на 21 и при описаната от теб ситуация бих се почувствала много специална, че искаш 1вия ти път да е точно с мен. А и са мноооого редки случаите, в които жената свършва от 1вия път. Това въобще не трябва да те притеснява.А и наистина колкото повече го правиш-толкова по-добър ще ставаш. Спомена, че си гледал еротични филми (моят съвет) гледай и се учи! В секса няма срамни неща.

6.   в интерес на истината на много момчета първият им път е с проститутка (да не говорим че има бащи които дават на синовете си пари за да си направят сефтето при професионалистка).така че моят съвет е да отидеш при такава-няма възможност да се изложиш

7.   АКО СИ С ЖЕНА КОЯТО НАИСИНА ЖЕЛАЕШ,ТОВА Е ИНСТИНКТ КОИТО И ДА ИСКАШ ДА НЕ МОЖЕШ НЯМА НАЧИН,А ПЪК САМ КАЗВАШ ЧЕ СИ ГЛЕДАЛ МНОГО ПОРНО ТАКА ЧЕ ИМАШ НЯКАКЪВ ПОГЛИД ВЪРХУ НЕЩАТА,СМЯТАМ ЧЕ КАТО СЕ ВАЗБУДИШ И ОТ ТАМ НА ТАТАКА ЩЕ ТРАГНЕ ВСИЧКО ПА МЕД И МАСЛО,ВСЕ ЕДНО НЕЗНАЕШ КАДЕ ДА ПИПАШ,ПРОСТО БАДИ ПО-НЕЖЕН И КАРТИНКАТА Е ГОТОВА.НЕ Е ТРУДНО

8.   Аз имам същия проблем, но съм на 20. Надявам се да се получи при първия път - ама всичко е божа работа. Ще видим как съдбата ще извърти нещата и пак ще пиша.

9.   Бате успех! Не се притеснявай! Бъди себе си!

10.   Хвани си проститутка. Това е изпитан съвет. 90% от приятелите ми са си правили сефтето с проститутка. Не е срамно.

11.   Момче, давай смело и това си е! Ако бях аз нямаше да имам нищо напротив да го направя с теб щом ще ти е за първи път. Даже бих ти помогнала да знаеш за другия път какво що и как :) Успех

12.   Виж сега, първият ми път беше когато бях на 18 години, а момичето беше на 19, тя имаше наистина много сексуални контакти, беше ако може така да се каче всеки месец с различен мъж, е ние се задържахме 3 месеца. Реших да не и казвам че ми е за първи пут и не и го казах честно казно се чувствах много странно първите 1-2 минути обаче после влязах в ритъм и тя даже не разбра че ми е за първи пут и понеже тя беша 1.55 висока можех да си я разнасям навсякаде по себе си и да изпробвам неща който не съм гледал дори и по филмите, беше си страшно яко.
Уникалното беше че тя пиеше хапчета и никога не сме използвали презерватив и свършвах в нея по няколко пъти по време на сексуален акт. София е хубав град имаа страхотни момичета

13.   Пич един съвет от мен.
Отивай на проститутка да си решиш проблема. Вече си твърде голям за да чакаш и най-много да се сдухаш.
Въобще не се колебай а марш да чукаш!

14.   Абе вие дето давате съветите с проститутката, ходили ли сте при такава изобщо? Какво мислите, че може да научи от нея? Петминутна свирка до изпразване?

Сега към автора: това че си девствен не е проблем - всеки е бил девствен някога. Моят съвет е първият ти секс да е с по-опитна, т.е. по-голяма на години от теб жена. Така и ти ще си по-спокоен, и ще те научи на неща, които от малките и също девствени момичета няма как да научиш. Ще придобиеш и самочувствие. Ако имаш нужда да говориш с някого на тази тема, скайпа ми е pepitolina .
Успех!!!

15.   Това не е проблем!! Аз познавам момче което е на 14 и е правило секс 4 пъти... Мнението ми за него е много лошо. Повярвай жените уценявам девственоста и нямат нищо против нея. Не се притеснявай вуобщеее ;)

16.   Хвани си кака да та отрака ;)

17.   Най - сладкото нещо на света е да разбереш, че момчето срещу теб (на такава възраст горе-долу) е девствено :) поне за мен. И повярвай, няма нищо по-яко за една жена от това да е първата за някое момче, да го главозамае тотално и той да я смята за богиня ;)
Аз съм ЗА девствеността до късно! Аз се отворих почти на 20. Приятелят ми не можа да повярва, че съм девствена, но адски се изкефи и не съжалявам че съм чакала :) Успех!