Споделена история от Секс и интимност

Поддържане на контакт с бивши
Здравейте,

От почти година имам приятелка, сериозна уж.

Наскоро разбрах, че след като са се разделяли с бившите и години след това тя е поддържала контакт с тях.
Разговори по телефона, чатила си с тях, сърчица, целувки. Интимни снимки, най-вече от страна на бившите й. За нейни не знам.

За момента съм сигурен на 100% за разговорите и чатовете, защото ми показа час от тях, за продължаващи контакти не съм сигурен, но тя отрича.

Но при положение, че е е прекратила отношения с тях не смятам, че е много нормално години след това онези да и пращат снимки как се дървят или онанират и тя да ги окуржава. При положение, че по същото време е спала с други. Разделя се някой, хваща се с друг, но поддържа контакт с предния. След това раздяла с новия, хваща поредния, но поддържа контакт с предните два. И така нататък, не знам как е продължило.

Това казва, че го е прекратила като като практика. НО... Идва голямото "НО"!
Ако се е държала по този начин преди нищо не и пречи да го прави и сега.

Моля за съвет и мнение.

Планирахме си живота за в бъдеще заедно, но тя вече ми падна изключително много в очите!

Историята е истинска!

Коментари

1.   То затова се казва БИВШИ, защото е минало и заминало, а има ли смисъл!?

2.   Много странно... Или си оставя някакви вратички да има, ако нещо не се получи в бъдещето или просто няма "приятелки" с които да си чати...

Аз лично си чатя с жена с която сме имали интимни отношения, а сега е в сериозна връзка и чака дете.

Ама то нашето не е пращане на някакви сексуални снимки, а по скоро си пращаме "котенца" :) /и двамата обичаме котки/

Общо взето шантава работа, но пък нейния приятел уж не я ревнувал. Аз и отговарям от дъжд на вятър - при положение, че има сериозна връзка /сгодена е/ и чака дете от годеника си, нямам никакви намерения към нея. Нещо като далечни приятелчета сме си...

М. 36г.

3.   Брат, ковра храниш. Ти си прецени, ама номерата едва сега започват.

4.   Спокойно, не е единствената мръсница. Според мене не малка част от младите жени/момичета са с такова или сходно поведение. Просто ще си знаеш, че от нея не можеш да очакваш сериозни отношения, а за семейство и дума да не става. Ч*каш, докато мошеш и бегаш навреме.

5.   Аз съм за точни и ясни отношения. Разделен ли си с някой, край. Има причини да не си с него. Не понасям разни лигавщини, ама приятелства, честитки, чатове, споделяния и пр. Новият човек не заслужава да го обиждаш, да се чувства пренебрегнат, че общуваш с бивши. Като са ти толкова важни- да си стоял при тях.
Авторе, зарязвай я тая. Да си води чатовете там и да си гледа дръжките на бившите.

6.   Малко ми е странен този събирателен образ на всички бивши. Те един и същ човек ли са, че реагират, споделят снимки и имат като цяло общо поведение? Всички мъже ли са ок да изпращат подобен вид снимки на когото и да било, най-вече на бивша. Аз не познавам мъж, който праща подобни неща на мен или на друг, не казвам, че не съществуват и такива хора, но как пък все на нея са се паднали...
Ако приемем, че тази история е истинска и автентична точно както е представена, разговорът с приятелката ти би трябвало да бъде сериозен и ти да поставиш границите си. Да кажеш, че не ти е ок това, че не е нормално, че искаш никога и с никой да не се случва. Ако прекрачи тези граници, сам решаваш дали това е повод за раздяла.

7.   И аз имах такава на времето, изкарваше се по-невинна от бебе. Непрекъснато ми казваше, че ако разбере че съм разказвал какво сме правили или че съм имал нещо с друга докато съм с нея ще ме убие. Редовно се правеше на ангелче и жертва... А се оказа че през цялото време си е писала с други включително и за секс. Отлагала е уговорки, но не ги е отказала. Разправяла е какъв любовник съм и какво правим... Докара ми срамна болест с нейната "невинност"...
За съжаление повечето млади момичета и жени са такива. Правят го от неувереност, от ниско самочувствие. Защото са имали трудно детство или не са имали гадже в гимназията... Адреналина ги обхваща. Почват да се чувстват значими и готини и това е като наркотик за тях. Качили са се на гребена на вълната и не искат да слизат.

8.   Аз съм мъж на 32. Имам доста бивши. Но с никоя не подържам връзка, защото винаги всичко е приключвало със скандали, обиди, псувни и т. н.

12.   Луд полудявам... На същият хал съм. Макар и да ме уверяваше, че е приключила с бившия тя поддържа връзка с него. Освен това разбраах и за паралелна връзка макар, че има съпруг, мен и бившият си любовник. Винаги отрича истината подплатена дори с доказателства. Когато я помолих да не се вижда с бившия си, че съпругът и и аз не заслужаваме това тя се изнерви, разстрои и се разрева. Съветът ми е... Бягай далече.. с триста. Тази моята ми разби живота тотално. Разболя ме. Не допускай моята грешка да навлизаш толкова дълбоко. Хората са казали "стара любов ръжда не хваща". Ако е същия тип като аверката ми - обречен си.

14.   от 4 години правя контакт с две бивши, поне 2 пъти в месеца ги контактирам и това доста освежава връзката ми със съпругата.
М43

15.   По тва да разбереш какви са й били бившите, докато са били с нея и те са й изневерявали, така че всеки си намира майстора.
Нека се мисли за "специална" и "играч", ама май тя е надиграната.

16.   Аз поддържам контакт с бившата. Тя започна да ми пише да излизаме навън и аз се съгласих. Но вече ме третира като нейна приятелка! Например кара ме да я снимам докато танцува с други мъже, да и пазя чантата, последния път поиска да ми седне на крака. Първо го приех като сексуална закачка но се оказа, че ме ползва за СТОЛ, което вече е доста унизително! Вижда че още имам чувства към нея и си играе с тях, изобщо не и пука! Споделя ми открито, че спи с други мъже и няма шанс отново да прави секс с мен и че към момента не била свободна! Ясно е, че всичко това е унизително за един мъж но какво цели тя да ми смачка самочувствието ли? Грешка ли допуснах като се съгласих на приятелство?
Вие какво мислите за ситуацията?

17.   До 15

Нищо не ти се разбира какво искаш да кажеш.

18.   Аз съм жена и имах такива неясни отношения с мъж, който винаги е гледал да си държи бившите на една ръка разстояние. Разбрах, че в такива контакти никога няма дим без огън. От опит те съветвам не се доверявай на такъв човек, лъжат за истинските си мотиви защо го правят, обикновено е за да си имат резервен вариант. Такъв типаж хора никога не се променят, винаги казват, че уж са приключили и накрая се оказва, че нищо не е така както ти се представя. Познати сме си от преди години, но не се бяхме виждали отдавна. Заиграваше се с мен близо година, пишейки. за цялото това време даже не ми беше казвал, че въобще има гадже.. хитричко, явно за да не си изгуби опцията и да си прави душевни оргазми с мен. Знаеш ли кога благоволи да ми каже!? Когато на мен вече ми писна само да се нахъсваме на чат като някакви пубери и му казах, че искам да отида у тях и тогава ще не ще изплю камъчето, че има гадже, ха ха. Разбира се изкара някаква апокалиптична картина как не се разбирали и т. н. драми, явно за да тушира нещата и да не се откажа. Месеци по-късно се разбрахме да се видим у тях, каза че бил скаран с неговата и правихме секс. Впоследствие при разговор ми сподели, че тя му е хванала чатове с мен и да не мислиш, че й е казал истината, напротив изкарал я е параноичка и че съм му някаква приятелка от близкото минало, ти да видиш.. Нейната грешка е била, че му е повярвала, за това ти казвам не вярвай и ти. Дори и да са на ниво само писане, въпрос на време е при удобен момент да стане и нещо друго. Той нито се спря да ми пише, просто беше станал за известен период по-прикрит, даже ме беше сложил в един момент на скрит чат, впоследствие разбрах, че е заради това, че го беше хванала. Смешна работа, но ти казвам как действат такива хора, защото съм била от другата страна и знам каква лъжа е, че няма нищо, както той лъжеше приятелката си. После се бяха разделили, тя се беше изнесла от тях, близо година след това започна ударно да ми се обяснява в любов, аз бях резервирана, знаейки, че е твърде вероятно щом нея я баламосваше с мен, да прави и точно обратното. И за това си имах едно наум и не си го слагах на сърцето. И се оказах права, както твърдеше, че там е приключил и няма нищо общо, се оказа, че си е продължил контакта и опитите да я успива да се върне, като разбира се е пропуснал да й сподели как през същото това време ми се обяснява в любов на мен. Прекъснах окончателно контакт с него, като му казах директно, че е човек, който винаги си оставя вратички и никога не внася яснота и граници в отношенията си и за това не може една читава връзка да има и той не го отрече, просто го бях видяла в действие как процедира и нямаше как да ми пробута същите номера. Така, че те съветвам, колкото по-бързо я разкараш, толкова по-добре.

19.   До 18

Ако рабирам правилно авторс при него е по тежък случай, защото по неговите думи тя застъпва по няколко "бивши".

20.   До 17

На мен ми стана ясно написаното от 15

21.   До 19 от 18 И в моя случай поддържаше и с други по-далечни, добре, че не съм живяла с него, че кой знае на колко още бивши и бъдещи зарибявки щях да се натъкна. Той за това явно дълга връзка не може да свърти. Когато видя, че не искам повече да се занимавам с него, пробва с номера "да си останем приятели", на което аз му казах, че аз приятелка с бивши не оставам, защото по принцип смятам, че приятелство между мъж и жена, особено когато е имало секс, не може да съществува в истинския смисъл на тази дума, още повече като му познавам манипулативните номера. Той ми отговори, че за него нямало такъв проблем и още на 3, 4 бивши честититял празници и можел да се вижда на по чашка и т. н. Просто това са хора, които според мен имат някакъв комплекс, страх от отхвърляне и гледат да се подсигуряват на няколко фронта, за да има с кого да си валидират крехкото его.

22.   М48. От всичките ми бивши поддържам контакт само с една, с която се разделихме мирно и тихо. Обаче 1. И двамата отдавна сме семейни. 2. Случва се веднъж на месец-два. 3. Живеем в различни градове по дължината на страната, никакви варианти и желание за срещи. Чатиме си когато сме в настроение, по разни теми и за секс включително, има размяна на интимни снимки, нейни основно, 4 пъти ми е мастурбирала на камера. Обаче основно си дрънкаме за минали неща, кой как е и по какви почивки и места е ходил. Не го считам за някаква драма, стига да не разбират околни.

23.   Поддържам връзка с една от бившите. Рядко се виждаме на 2-3 м. Срещаме се говорим си приятелски споделяме си различни неща включително интимни... Приятели сме. Е после отиваме на хотел.. Секса с бившата е различен, свободен, познаваме се отдавна.. Все пак е релакс, без ангажименти, без очаквания, на макс... В края на август я поканих да се видим със старите приятели с които сме излизали и те бяха поканили бивши.. "Кръстихме" го среща на класа-за жените да са спокойни. Бяхме на ресторант, бар и в хотел. Другият август пак се каним. Хареса ни на всички.

25.   Здравейте,

Така като гледам доста хора поддържат и/или одобряват такъв тип отношения.
Което означава, че вероятно аз съм побъркан като нaстоявам за точни отношения и придържането към някакъв морален кодекс.

Но... явно живеем в такива времена!

Автора на темата!

26.   Не си побъркан! Нормално е да има такива неща докато не се изяснят точно нещата и на двамата. Всичко това отнема много време и търпение. И ние минахме през това с жена ми. Да не е никак приятно. Да беше болезнено, обидно и гадно. Чувствах се като психопат. Това отключи неща в мен за които дори не подозирах. Но някак устояхме на всичко, изяснихме си нещата цивилизовано и всичко си дойде на мястото. Лека полека се отпуснахме и си разказахме всичко, дори и интимните моменти. Изградихме желязно доверие през годините и си живеем страхотно, без обвинения, нападки и съмнения един към друг, но минахме през ада докато го постигнем. Най-трудно е да се пребориш със себе си.

27.   Оказа се, че при нея е било практика връзките и да са по месец-два или три най-много. Както и еднокрактните забивки.

Има и развитие. След като и казах, че не е правилно това поведение и не го одобрявам тя се изнесе.

Явно за някои жени животът смисълът на живота се състои в кръчми и обслужването на този, който ти обърне малко внимание и те почерпи. И когато те хванат минава на следващия. Все пак пазара е голям за такива.

автора