Споделена история от Секс и интимност

Проститутка на 14 г.
Здравейте!
Аз съм момиче на 14г. И както се вижда в заглавието Искам да стана Проститутка!
Не съм Девствена!
На външен вид, изглеждам По-Голяма от Възрастта си!
Имам Хубаво Тяло! Гърди, Дупе, Нямам Коремче!
Мисля да се Регистрирам в сайта "Gepime" и да стана Проститутка!
Ще качвам Голи снимки!
Ще работя за себе си!
Имам Няколко Въпроса!
Колко лева Средно изкарва Проститутката на Час?
На кои места мога да върша Тази Работа?
Мисля да Не си казвам Истинското име и да се представям с друго Име!
Разбира се, Имам Мечти за Напред!!!

МОЛЯ, НЕ МЕ СЪДЕТЕ, БЕЗ ДА ЗНАЕТЕ ЗАЩО ГО ПРАВЯ!!!

БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ОТГОВОРИТЕ!!!

Коментари

1.   И защо го правиш? Да се бъзикаш с нас тука в сайта?
На 14 години и проститутка не можеш да станеш.

2.   Незаконно е, стани "масажистка", когато станеш на 18

3.   Колко пари изкарват ли? Ами, не много. Това с проституцията и големите печалби беше преди години, преди пренасищането на пазара, тъй като тогава се слагаха големи цени заради ограниченото предлагане и високото търсене.

В днешно време не се вадят много пари от секс услугите.

4.   На тая възраст едва ли можеш да го правиш по причини, различни от това дали проституията у нас е законна или не. Но пък нека не подценяваме мерака на разни там да нарушават закона! Страната на мошениците и леките жени!

5.   Много си грамотна за 14-годишна. Можеш да станеш прЕститутка.

6.   Ако темата случайно не е бъзик:

момиче, стой си на за8ника, най-вероятното нещо, което ще направиш, ако се опиташ да станеш 'проститутка' е:

1) да бъдеш отвлечена и изпратена в чужбина като трафик на жени
2) да бъдеш ошамарена и да ти стане някой сутеньор
3) да попаднеш на педофил!

Ти родители нямаш Ли??

7.   Тези глупости сам ли ги измисли или някой ти помага?

8.   Някой пак е имал прекалено много свободно време и е решил да види какво ще стане ако се избъзика с хората.
Я стига!

9.   Готова си!!! С тоя правопис и с мечтите направо си за порно индустрията! На 14 г. си, майка ти и баща ти къде блеят, не се ли занимават с теб, и кой ти мъти мозъка с тия глупости!!!

11.   Някъде 100тина лева на час вървят хубавите. Но пък като идеш казват че това е за половин час.
Виж тарифите в сайта адам и ева.
Но на тая възраст не е легално. Само извратени мъже биха ти станали клиенти.
Аз НЕ.
Аз въобще не бих отишъл при жена под 20- 22 години понеже се съмнявам че от такава ще получа качествено обслужване.

12.   Надявам се да осъзнаваш, какви рискове поемаш? И ако се срещеш с някой пиян/дрогиран дето те отвлече или убие, какво правиш?

Да знаеш, че като нищо ще те завлекат в чужбина, ще станеш наркоманка и т. н.

То лесна работа да се регистрираш в Гепиме, ама после какво следва?

Тази "професия" не е за всяка жена. Трябва да мразиш себе си, че да почнеш да си изкарваш така парите...

13.   няма проблем да си проститутка, но първо стани курва да натрупаш малко опит.

14.   А ти знаеш ли, че зад лъдкавия живот на проститутките какво се крие, пребити, убити... Гова ли си да си лягаш със всеки? Намери си някой спи с него, бъди му държана ако зора ти и пари. Порасни малко и като станеш на. 18 реши. В западна Европа поне е регламентирано, има места за това, контрол и т. н. Дано темата да не е фейк, едно глупавоэ24 г. момиче, което само отива на произвола на съдбата.

15.   Те като те набарат ще видиш какво ще стане. И на родителите си ще докараш проблем. А с теб какво ще стане? Трябва ти сводник, за да си проститутка. Иначе ще те бият. А сводникът обикновено е гнусар, който те смята за собственост и взима половината от печалбата. Но няма как да имаш сводник. Защо мислиш, че някой от клиентите няма да те докладва на компетентните органи? А сводникът набарат ли го, че печели от такава като теб решетките му са гарантирани. Което значи, че няма сводник. Няма сводник, има бой за теб. Изненадах се от тази тема. Докъде я докарахме 14 годишна да иска да е проститутка. Леле, леле. Иначе по правописа ти си личи защо искаш да си проститутка. На тях правопосът им е такъв. Не са учили, затова и са се докарали до там. Те даже не обичат да ги наричат така. Предпочитат компаньонки. И не си обичат професията. Всякакви индивид ходят там. Дано да се оправиш. Редакторът да не ми се обижда, но според мен и той е за бой. Щом допуска такива теми. В Гепиме няма обяви за платена любов. Искрено се надявам темата да е тролска и да не е истинска. Не сводник, а психологичен специалист ти трябва. Надявам се коментарът ми да не е обиден, все пак в този сайт обидните квалификации УЖ не са аргумент.

16.   Аз съм номер 15, ако са ме публикували. Забравих да кажа и че няма къде да "практикуваш". Не можеш да намеш място. Това е работа ма сутеньора, но за него вече казахме, че няма да рискува да го пратят в панделата заради теб. Сама няма как. Нямаш 18. У вас ако опиташ да ги вкарваш на секундата ще бъдеш хваната. А ти училище, нещо? Няма ли някой да се зачуди къде ходиш? Въобще цялата тема е измислена да троли. Законът много добре го е измислил. Само трябва да се спазва.

17.   Разгледай категориите в ало. бг. Незнам дали знаеш, сексът с непълнолетни е незаконен. И незнам кой мъж би се навил.

18.   Лелееее секси маце, къде си била целия ми живот?!? Аз съм сводник на проститутки, мъж на 55, момичетата ми са точно на твоята възраст 14-15 до към 16, но набирам още работнички, защото само 9-10 не стигат за изкарване на наистина много пари. ОБОЖАВАМ такива секси, всеотдайни, раздаващи се момичета като теб, които обичат да доставят удоволствие на мъжете и да ги правят щастливи, ти си точно като за това място. Ще делим печалбата поравно 50/50, аз съм честен човек и зачитам труда на момичетата си. С радост бих си оставил контакти тук, но модераторите не дават да се свързват хора от този сайт и веднага ще го изтрият. Ако искаш да се свържеш с мен и да си говорим безпрепятствено и без никаква цензура, посети този сайт, ето сега ще ти дам линк към него: talk with stran ger. com/. Това е сайт за безплатен чат, с опция за изпращане на снимки и видеоклипове и без никакви модератори, които да ни се месят и цензурират там. Само трябва да си напишеш ник, за да можеш да влезеш, и си готова. Ти, примерно ще се напишеш с ник "Anna girl 14 spodeli.net", а аз "Don Juan man 55 spodeli.net", за да можем да се разпознаем, когато се засечем. Проблемът е, че този сайт е твърдо англоезичен и не приема писане на никаква друга азбука, освен на латиница. На кирилица всичко трие автоматично, и когато го изпратиш излиза празно пространство, все едно че нищо не си написал. Така е програмиран скапания им алгоритъм, какво да се прави. Затова ако знаеш английски език ще е добре, за да можем да се разберем заедно. А и да не знаеш, винаги можеш да пишеш на "шльокавица" -с латински букви, но на български, и така да заобиколиш правилата. А, и ще трябва да се разберем да влезем там в едно и също време, защото там нови хора постоянно се сменят, и ако преди 1 секунда съм бил на линия аз, сега може вече да е някой друг, и ще си ме изпуснала, както и аз теб. Трябва само да се разберем да влезем в точно определено време до секундата, за да се засечем един друг, само кажи кога на теб ти е удобно, аз ще си направя сметката. Може да е в 20:00 довечера, може и да е 7:00 утре сутринта, когато ти искаш. Важно е да се напишеш със разпознаваемо име, което предварително да ми кажеш тук, за да запомня кое име точно да търся и да мога да го разпозная, когато го видя. Ако следваш инструкциите ми и стриктно, можем да разменим телефонни номера и да ти дам адреса ми, на който да дойдеш, за да започнеш работа при мен. Винаги ще получаваш редовно заплащане и коректно отношение, без бавене, лъжи и оправдания. Аз съм точен и коректен работодател, при мен няма лъжи, измами, бавене на заплатата и скрито-покрито. Подслон също ще имаш осигурен ти от мен в хотел, в който ще живееш заедно с всичките ти колежки, нещо като общежитие. Постройката е прясно нова, завършихме я през Август месец тази година. Чисто ново обзавеждане, пребоядисани стени, сменена ел. инсталация, чисто нова алуминиева дограма, безплатен Wi-Fi достъп до интернет из цялата сграда. Широка двустайна квартира с дневна, хол, две спални и баня. Канализацията е тип-топ, топла течаща вода да се изкъпеш когато си искаш, всичко е абсолютно 100% лукс. Не е някоя мизерна кочина като Люлин, с течащ покрив, мухъл и плесен навсякъде, не се безпокой. Гладна също няма да останеш, имаме редовен кетъринг, заплащан лично от мен и моите спонсори. Луксозна храна всеки ден, каквато ти душа иска. Единственото ми условие към теб е, да се трудиш здраво и неуморно, без претенции относно това, от каква възраст/раса/етнос/религия/телосложение да бъдат клиентите ти и да изпълняваш поръчки, независимо от всичко. Като ти се каже с този дебелият циганин ще се ебеш, значи с този дебелият циганин ще се ебеш и точка. Няма оправдания, няма увъртаници, няма пазарлъци, колкото да се отървеш. Няма ама аз съм изморена, ама аз имам главоболие, ама аз днес не съм на кеф и такива лиготии. Нямаш право на подбиране и на претенции, като за Брад Пит. Брад Пит, както знаеш не живее в България, и не се очертава скоро да заживее тук. Така че, какъвто ти се падне, такъв. Ако откажеш и една поръчка на клиент директно изхвърчаш, и райската идилия за теб приключва. Малко съм строг да, ама ти казах, при мен няма 6-5. Но пък, строгото ми отношение се компенсира, от коректното отношение, комфорта и лукса, които предлагам на работничките си. Ще бъдеш глезена като принцеса, но ще трябва да си го заслужиш, с постоянство и упорит труд. Решението е твое, дали ще приемеш офертата ми или не, няма да изскоча от екрана, да те грабна и да те завлека насила там. :))) Но пак ти казвам, ако искаш да спечелиш бързи и сигурни пари, и да си уредиш живота завинаги, размисли дали да не приемеш, такава възможност едва ли ще ти се падне втори път в живота. Това е твоят златен шанс, и аз лично те съветвам, да не си го изпускаш.

Дон Жуан

19.   Ако темата не е провокация.. (че те мои нормални теми не ги одобриха)

Работи за себе си - тоест не се забърквай със сводници и такива групи както ти писаха да не станеш за трафик и такива неприятни неща други да те карат. Колкото и да ти предлагат, дори по добре да не знаят че работиш сама.

Къде? Ако сама не живееш предлагай само на техния терен

за колко пари? Ако си по гъвкава а не като тия обирждии за няма нищо да искат много може някой да се слъгласи и да ти даде повече от на онези по другите сайтове! По договорка

Слагай че си на 18 (то по малко и не може)

И прати ник нейм или препратка на обявата си. Може да получиш клиент.

Официално не може да работиш като работник защото си под 15 ли беше. Но неофициално на лични 1 на 1 договорки що да не правиш пари

А и както казаха... Прекалено си грамотна! Пише се Осещания и Фкус за да се слееш с останалите

20.   Няма ли някой нсблизо да те ошамари и да те вкара в правия път? Сега е време да учиш, а не да бълваш помиинпо форумите.

21.   Ако те влече стани - ако си добра - пари ще има, около 100лв на час вземат, ОБАЧЕ ако причината е само за пари - недей, няма да си го простиш. Има Интернет. Вече можеш да изкарваш пари и от въздуха. Най-елементарният пример - аз се договорих преди време с физически магазин за дрехи и им продавах нещата онлайн през продавалник и базар. бг. Капеха пари. Продавах извинителни бележки в училище. Бях дистрибутор на Орифлейм на 12, използвайки профила на леля ми. Абе... от 11-годишна изкарвам пари. На 14 си - МИСЛИ НАЧИНИ! На моите години нямаше Интернет.

22.   Около 100-200лв на час. За такова младо момиче като теб давам 200лв. Свържи се с мен.

23.   Твърде малка си този бизнес е пълен със сводници изнасилвачи които ще те бият и дрогират завърши висше образование стани доктор адвокат занимавай се с компютърни науки само проститутка не ставай

24.   Аз не се очудвам на темата, защото тази тема е тотална измислица, а се очудвам на всички вас които коментирате. Как можете такива теми да ги вземете насериозно и да давате съвети. Вие не можете ли да разпознаете фалшивото от реалното. Ами струва ми се, че не можете. Жал ми е за вас коментиращите, много сте зле интелектуално. Аз зная коя е авторката, шие се опитайте да разберете.

25.   Абе писна ми и на мен то няма нищо истинско в тоя нет. Това за срещите от интернет е мит. С една щях да се виждам на 24г разменихме си ФБ уж истинска уж се харесахме. Обаждам се - някви бабички, те такъв телефон ми е дала чужд.

та що ли не е чудно каква е темата, е**вка

АМАН бе бели цигани повече цигани от самите цигани как па се в малките ви мозъчета все да хитрувате да лъжете

26.   Аз пък искам да разбера как продължава темата. Авторке, сега какво - все още ли ще ставаш проститутка или си успяла да си намериш богато гадже да ти дава секс и пари?

28.   Май някой си прави сериозен бъзик и иска да види как ще реагират хората. Ясно е, че темата е измислена. Авторе, поне да се беше постарал малко повече.