Споделена история от Секс и интимност

Не мога да гледам еротични филми с приятеля ми
Здравейте. С моя приятел живеем заедно от 8 години. Мога да гледам порно с него, но не и филми, които имат елемент на еротика. И не мога да си обясня защо. Така е откакто сме заедно. С порното нямам абсолютно никакъв проблем, гледаме много често заедно, но когато гледаме екшън например и започнат да се показват на екрана някакви стриптизьорки, цялото ми настроение рухва. Вече нито ми се гледа филм, нито ми е интересно. Дразни ме, започвам да се ядосвам. Направо пламвам отвътре. Едва се сдържам да не започна да крещя да го маха този тъп филм. Имате ли някакво обяснение защо може да се случва това? Защо порното не ме дразни, а такива ситуации ме вбесяват? Някой имал ли е подобен проблем?

Коментари

1.   Здравей, аз пък съм точно обратното не мога да гледам порно с приятеля си, но пък на филми с еротични сцени не се дразня, но като пусне музика на телевизора техно и там тамо някви жени по така сещаш се направо полудявам, или пък като хареса няква страница в фейсбук с жени... дразня се

3.   Ако сте от София, потърсете хипнотерапевт, който да ви помогне да откриете причината.

4.   Мисля, че не харесваш собственото си тяло. Осъзнаваш, че стриптизьорките са с красиви тела и изпитваш завист. Обиграни са, движат се плавно и предизвикателно, а ввриятно ти си по-притвснителна и имаш по-резки движения, затова се дразниш от съблазнителните им движения. Особено, ако приятелят ти иска да му правиш стриптийз