Споделена история от Секс и интимност

Как да разпознавам знаците на жените!
Здравейте, работя с много жени, дали ме харесват или просто съм им интересен? С една колежка, да като се разминаваме по коридора ми намигва, друга докато говори с мен, си облизва устните, друга пък, постоянно ми влиза в стаята за всяко нещо да ме пита или да ми каже нещо, друга пък, като говори с мен застава на много близко разстояние на сантиметри от мен, друга пък, ми казва, че харесва моя снимка....

Коментари

1.   Няма как или ги сваляш ти, за да си сигурен или нищо. Може да си въобразяваш иначе

2.   Това прозвуча като началото на тъпо американско порно. А в реалността вероятно:
1. първата има някакво възпаление на окото и често мига.
2. втората страда от сухота в устата, съответно и устните.
3. третата е стандартна досадница, която все виси на нечия глава.
4. четвъртата е дочула слух, че не чуваш добре, пуснат от недобросъвестните ти колеги, заради което стои близо, докато ти говори /да не се налага да повтаря и потретва/.
5. петата... също е чула слуха и си е казала "както недочува, сигурно животът му е гаден и има ниско самочувствие - да го разведря, ама без да говоря за уши".

А ти си мислиш "Ега'и колко жени са ми навити".

3.   Ако се грижиш за себе си да изглеждаш добре няма да ти се налага да разпознаваш нищо. Те сами ще идват при теб и ще правят максимално лесно комуникацията.

4.   По малко и от двете: харесват те на външен вид и им е интересно да те опознаят. Като млада жена ти казвам, че се държим така само с някой, който ни допада много. Вероятно си доста привлекателен мъж, за да се държат така около теб.

5.   Спокойно, трай си. Най- ясният знак е когато те хване за ръчичка, те заведе в домът си, ти сготви една мусака и ти завърти една баница, ти удари една п•тка, ти изпере гащите и чорапите и накрая със сълзи в очите те помоли да бъде твоя вярна прислужница, майка и баща на децата, които ще ти роди.
Всичко друго е просто колегиално отношение.

7.   Ами всичкото това си е флирт и показване на интерес. Друг е въпроса че далеч не всяка жена флиртува защото иска секс. Повечето го правят ей така за кеф без странични намерения.
И с мен се държат по същия начин колежките. Просто съм им симпатичен. И честно казано това разтоварва атмосферата.

8.   Можеш да разпознаеш едва 5-10% от знаците им... Иначе нямаше да има в момента шеги за женската логика и навици!

9.   Всички мъже да прочетат веднага номер 7 И да научат това, което е написал на изуст. Да си го запишат някъде и всеки път като се заговорят с жена да си го прочетат пак. Сигурна съм, че номер 7 не може да се отърве от жени или вече е щастливо женен. Точно това е! Жените винаги флиртуват със симпатичните и мили мъже. Това не значи, че искат секс, а просто показва, че не е отхвърлен безнадеждно като мъж този с когото флиртуват. Вече от там нататък важат други фактори. Дали са обвързани, колко самоуверен и нахален е мъжът и т. н. Флиртуването не е знак, че са ти в кърпа вързани.

10.   Ами избираш ви най-красивата и я сваляш.

11.   Ако те харесва една жена 100% ще разбереш. Другото си е едно "самозалъгване". Аз колко съм страдал от такива "неадекватни" значи ако знаеш.

13.   До н.2
Много як хумор. Много весело :)