Споделена история от Секс и интимност

Защо момичета се раждат девствени?
Заглавието на темата е много ясно, че всички момичета се раждат девствени. Въпроса е ясен, но на мен ми се иска да получа ясен отговор защо, каква е причината. Защо при момчетата няма такъв ясен показател, че и те да се раждат девствени. Един 25 годишен мъж ако никога не е правил секс, но се хвали пред приятели, че е правил можем ли да го хванем в лъжа. Ако едно момиче на 16 години за пръв път прави секс с приятеля си веднага се разбира че е девствена. Моля ви може ли някой да ми обясни защо природата е направила така с момичетата, има ли някакъв замисъл в този факт.

Коментари

2.   Не всички. Аз например не съм кървила изобщо.

4.   "Хименът изпълнява по-скоро утилитарна функция в женското - или по-скоро в момическото - тяло. Той играе същата роля като устните на устата: служи като бариера между външната и вътрешната среда (в този случай - влагалището). За съжаление, един тънък филм в тялото на момичето, създаден, за да предпази тънкото същество от инфекции, всъщност започна да играе решаваща роля в живота на жените. "

5.   Всяка дупка е затворена от съображение за сигурност, а не по морални причини. Освен това, някои момичета се раждат незатворени, така да се каже.

8.   Защото жената е предназначена за един мъж и трябва да се знае, че е девствена, а не се е отдавала на други.

9.   Защита от бактерии. Виж темите за смрадливите женски интимни части във форума, в които се говори за проблемите на възрастните жени в тази област

10.   8, ако природата беше толкова морална, тогава защо в дивата природа животните се онождат всяка пролет с първия представител от другия пол при първа възможност?

11.   Можем въобще да забравим писанията на тия, дето разправят, че не е заради морала. Точно затова си е. Иначе щеше на приказки да си първи на всяка морално прогнила жена( повечето, особено при младите е пълен разврат). Можем също да игнориране и изказванията, че някои жени не кървят. Винаги има изключения, но това не отменя основното правило или принцип. Ама и да ти кажем, че е от морални съображения да се знае била ли е с друг преди теб, това няма да попречи на мнозинството от съвременните " силни и независими" жени да си показват курвалъка. Ясно е, че на жените с многото тъпкачи не им изнася, но няма смисъл да им разправяме сладки приказки за да им угодим.

12.   До 10, ти с животните ще се сравняваш. Ама само, когато ви изнася. Тоест щом животните го правят и ние можем и трябва. Да де, ама както спомена животните поне се размножават, а съвременните бели жени го карат на животински нагон и спят с цял отбор, ама не раждат. Ако го направят е като наближат 40 от някой балък дето са хванали, който освен неприятния характер на жената ще получи като бонус и една многократно използвана( от различни мъже!!! ) дупка с кой знае какви вируси и бактерии. Естественият прираст не само на българите е отрицателен, но и на местното население на Европа- т. нар. " бели". По- мургавата част обаче си се увеличава, първо ефектът на претопяването ще се види в България с циганите( той всъщност се вижда в селата и по- малките градове само като се разходиш), после в Европа. Сега пак ще ме наплюят, но няма проблем като знам на какво интелектуално ниво е осмислянето ви на света и неговите процеси, ако въобще го има.

14.   10 говориш глупости. Мъжките правят цели представления, а женската избира.

15.   Абсолют и съм съгласна с н 8! А пък н 10 - ако ти се имаш за живот о действай като диво животно! За мен лично като още девствена жме на 25 г си имам изключителен морал и принципи! И смятам че изказването на н 8 е напълно правилно! Такива които не осъзнават и не са осъзнали ( е повечето случаи това се случва когато момичето е само на 12-13 г когато е неосъзната есе още ) започне да се отдава само заради едното любопитство или " мода " да не бъде задръстена сред останалите започват да се чукат именно като диво жиеотни и се превръщат е секс парцаливи кукли гнусни миризливи мръсни и не знам си какви още боклуци! Такива момичета е бъдеще вече жени са изключително грозни и отвратителни е очите на мъжете дори не искат да ги доближат! Знаейки че да минати от десетки гнусни чужди хукове!
Ами Авторе допирай се за това до Всевишния! Защо ли го е измислил така д каква цел? Невярващите ти казват че е с цел предпазване от бактерии и тям подобни глупости а може би както е и според мен Всемогъщият ни е създал по този начин с цел да ни даде свобода и право на избор как ще постъпим със това достойнство и себеуеажемие! А именно от морална гледна точка защото все пак ние човешките жени се отличаваме от дивите животни! Който се възприема като животно да ходи е хората да се ебе със себеподобни!
А и междудругото ебът се животните! Ебането се прави по инстинкт с цел оцеляване на вида докато ние хората имаме съзнание и ни р дадена пр крадната дарба да изпитваме чувства и емоции поради които правим ЛЮБОВ! А не се ебею!
Авторе късмет със разкриването на загадката! Мисля че помогнах доста в това отношение!
А на другите които разсъждават глупаво също им желая късмет ( особено ако си народят дъщери и да видим как ще ги възпитат по тая тема! )
Жена на 25

17.   14, това, че женската избира, не й пречи на следващата пролет да си избере пак, ама някой друг.

18.   Авторе, а защо природата ти е дала зърна на гърдите, като си мъж и нито можеш да раждаш, нито да кърмиш?
Въобще не си от най-умните.

19.   А ако природата е искала жената да спи само с 1 мъж е щяла да сложи на женския полов орган ключалка с пръстов отпечатък :D

21.   Номер 19, много оригинално и умно изказване. Природата достатъчно е направила по въпроса, че да може един мъж да разбере колко е читава жената. Подсказвам- почти всички жени в днешно време не са

22.   Девствениците на по 25 и нагоре може да са вагинално еевствени, но анслно и орално едва ли!
Срещу 1500 лева могат да ти сложат нов химен/ нова девствена ципа/ ако ще и да си на 50.

24.   21, по твоята логика, след като природата ти е дала зърна, нищо че си мъж, тя ти ги е дала, за да можеш да кърмиш!

25.   Бог е направил жената с химен. Не случайно в миналото са държави толкова много на девството преди брака. Хората, които днес ние "оборотните", "просветените", "прогресивните" човеци гледаме с насмешка никак не са били глупави и са знаели, че всеки мъж, с който жената преспи откъсва по нещо от нейната душевност. Жената има отдаваща се природа. При нея сексът не е механичен акт за нагон. Превърне ли с в това, такава жена вече е пропаднала и трудно може да създаде трайни отношения и семейство. Често дори е невъзможно.

26.   17, тая, дето избира всяка пролет, накрая ще избира между баща си и майка си. Такива никой не ги иска, да си знаеш!

27.   До номер 4
Жалко, че е така само в любимите ти книжки. В реалността нещата стоят по съвсем друг начин и нито една жена не е за един или на един мъж. :)

28.   26, тази дето избира всяка пролет пак ще има повече избор от теб и след 10 години.

29.   28, както винаги женското мнение е че когато им кажеш истината, трябва да те обиждат. Вярно, ще имат повече избор, защото аз след 10 години още ще съм с жена си и ще имам само 1 избор - жена си. Щастливо обвързаните и морално завършени спират изборите след сватбата. А те цели два - мама и тате! Срам, не срам - след 10 години ще ме бият с цял един избор! Няма да си зарежа съпругата, за да ви надцаквам в тъпи състезания, я! Поклон пред победителките!

30.   Заради телегонията. Прочетете малко по въпроса.

31.   "тази дето избира всяка пролет пак ще има повече избор от теб и след 10 години. "

Излез от филма, като чукнат 40 и си мъж с визия и без нищо друго, лягат не ами заспиват с теб. Нищо не ти е ясно още.

32.   Защото девствената ципа предпазва половите органи на момиченцето от инфекции.

33.   28, ако се беше родила в Ислямския свят, където жените нямат право на никакъв избор и мъжете си ги продават и до днес за по две кози, щеше да видиш избор, на куково лято! Не се безпокойте, времето на женския ви курвалък и произвол скоро ще свърши, когато нахлуят масово брадатите мъже тук и ви изколят до крак, а в най-добрия случай ще ви направят секс-робини и слугини, раждащи им деца доживот!!!

34.   Прочети това

https://fakti.bg/life/415542-9-fakta-za-devstvenata-cipa-na-jenite

тук е добре обяснено.