Споделена история от Секс и интимност

Приемате ли го за унижение
Здравейте, момичета! Приемате ли го, като нещо унизително за вас, ако мъжът/партньора ви /пожелае да свърши в устата ви или върху вашето лице?

Коментари

1.   Моя ме съблича гола надупва ме на дивана и ме бие с колана. След това ме чука навсякъде където пожелания. Харесва ми дупето да ми пари, да гори. Докато е червено съм възбудена Не ми пука какво мислят хората.

2.   Не ми харесва тая идея и не бих приела. На някоя може да й харесва, тя си знае. На мен не ми харесва и няма да търпя някой да ме насилва. Като знам мъжете как е хвалят преди да е съмнало още, не искам да ме разнасят. Но не само за това, просто някои неща не ми харесват.
Ако на теб не ти харесва, не се подчинявай, само за да бъдеш с някой.

3.   Не

4.   Не. Не приемам дори за унизително да лижа краката на мъжа ми.

5.   Това е мръсно, и обидно и неуважително! Има много места където можете да свършите. Защо трябва да е там? Не дай си боже, да попадна на мъж с такива желания, не само че няма да спя с него, но и дори ще спра да му говоря. Ако мислиш, че това е нормално иди на психолог! Ако той не ти помогне, иди на психиатър. Трябва да е или порно звезда, или супер пропаднала, да се съгласи на нещо такова. Но свястна жена забрави. :)

6.   Предполагам за някои ще е все едно, но лично на мен не ми допада никак и не мисля, че това е начинът и мястото, където един мъж да свърши. Мое мнение.

7.   Не, даже мен много ме възбужда точно това.Обожавам да правя свирки и свършването в устата или върху лицето ми е като черешката на тортата, по-скоро сметаната на тортата, ха-ха

8.   He

9.   Моля ви спрете да се чудите за какво да има проблеми и разберете, че ако обичате някой, няма как да ви е гнус или да ви е унизително нещо.
И още по-важно е хубаво да ви стане ясно, че никой не иска такива жени. Само проблеми и то от псевдо-моралистски глупости. не е нужно всичко да ви обижда/унизява - просто бъдете естествени и обичайте и не бъдете причина специалния ви човек да се подтиска. Щастие желая!

11.   9 - А да ти идва на ума, че не всички мъже искат да се празнят в устата на любимата жена?

12.   Да, унизително е и точно това възбужда!

13.   Не :)

14.   Не хабете материала- шприцвайте го в местата по предназначение. А когато е в изобилие- дарявайте за запазване на гено- фанда. Тази простота и съвършенство не трябва да се затриват, а да се развиват.

15.   Номер 1, искам да ти благодаря.
Прочетох ти коментара и си ви представих. Бяхме се гушнали на дивана с мъжа ми.
И както си ровехме и двамата по телефона, му казах:
Мокра съм
И последва подарък за мен с пръсти.
А напоследък бяхме зациклили. Е цял ден след това вкъщи прелитат искри.
Сега чакам да приспи детето… ох

16.   9. - Е то и ние не искаме извратени мъже, които ще ни изнудват да правим неща, които са ни гнусни. Директно да си ходят при жриците.

17.   Знам, че въпроса е към жените, но искам и аз да споделя моето мнение( Мъж на 24 ). Не знам защо някои жени го приемат за унизително, поне според мен не трябва. Живеем в ерата на порно филмите и повечето момчета/мъже ( по-новото поколения/генерация ) сме израснали гледайки тези "филмчета" и там това е обикновенният завършек. Аз от малък си мечтаех как някой ден ще правя това с приятелката ми и днес вече съм осъществил тази моя мечта(тук искам да използвам момента да се похваля, че от около 3 месеца съм спрял да гледам всякакво порно и да правя сещате се какво сам с дясната ми ръка). Въпреки, че съм спрял да гледам ХХХ филмове пак това си е супер секси. Поне повечето мъже това ги възбужда супер, супер много и това е самата истина. Аз лично не го правя за да унижавам приятелката ми, а защото е супер възбуждащо. Както някой път я карам да си сложи очила и да свърша в/у тях(това незнам дали е фетиш). Свършването по дупето/корема/лицето/устата/гърдите е супер супер възбуждащо за повечето мъже и затова ви караме, не за друго! Лично мое мнение все пак.

18.   Авторке (ако си жена), не зная дали е унижение, но е явно неуважение и незачитане на неприкосновеността на жената, ако някой папуняк, избран лично от нея, реши да постъпва така с нея против волята си. Подбирай мъжете по-правилно, за да не се чувстваш неуважавана! Също така, ако продължаваш да търпиш подобни типове, ти пряко им ставаш съучастничка в тези им деяния, насочени срещу теб. Уважавай себе си, не бъди с посредствени типове и тогава и другите ще те уважават и ще си със стойностен, верен и уважителен към теб мъж! Ако ще правиш такива неща, следва да са изрично по твое желание.

========================

Номер 16, ако повечето жени не искаха такива извратени мъже, защо тогава си ги избират точно такива и дори и да установят какъв долен извратеняк имат до себе си, рядко се разделят с него и вместо това продължават да е с него години наред?

Ти лично колко време прекара в опознавателни разговори (не на интимна тема, а засягащи ценностите, нрава, обноските, смислените цели в живота) и изпълващи сетивата и сближаващи ви разходки сред природата с бившите извратеняци в живота ти? И колко от времето ви заедно навън в периода на ухажване премина в безсмислени теми, обсъждане на други хора, пошлост и основно посещения на заведения и търговски центрове? Ако дейностите ви от този втори въпрос преобладават пред тези от предходния, отговорът е ясен. А ако е различен, с удоволствие ще прочета обоснованото ти становище.

- Кифлоприземител

19.   Не

20.   до 18

"Ти лично колко време прекара в опознавателни разговори " - обикновено прекарват час-два. И после в хотелската стая. И после обясняват "аз не съм такава". По принцип!

21.   Това българина е сбъркано нещо...
В секса няма гнусно и мръсно. Ако си с някого поради чувствата Ви, оралната любов е нещо чудесно и много интимно. Която страда от комплекс за малоценност, тя не прави фелацио. Демонстриране на его и подобни обяснения за унижение са точно признак за малоценност. Фелациото е част от най- доброто в секса. Жена която се надценява и страда от такива мисли, че е унизително и гадно, просто не заслужава партньорът си. Мен ме лижат всички мъже. Но има едни, които не ги допускам да ме лижа, както и такива на които не правя фелацио.

22.   До 21

Да, оралната любов е нещо хубаво. Ако не го правиш на всеки срещнат и после да се чудиш откъде са ти херпесите.

23.   Не.

24.   На жените им е много унизително и гнусно ако е от мъж който не харесват. Ако мъж, който харесват на 100%, са готови да правят всичко за него без никакви правила.

25.   Унизително ще е, когато мъжа ми ме хване да маструбирам, да не ми го начука намомента. ж42

26.   16 до КП И 20 Аз доста време не живея в България. Идвам си от време на време. Та с груб първичен българин никога не съм имала връзка. И вероятно никога няма да имам. Чужденците са друга класа. Но ако някога някой ми поставя условия или / или го разкарвам. Компромиси със себе си не правя. А за всичко останало не смятам, че дължа обяснения на стари ергени, постоянно търсещи кусури на жените, а не виждащи гредата в своето око

27.   До н25. Та нима семеините жени масторбират? Стига бе! Дали и моита? Иначе желае да им свършвам на гърдите, когато не съм с презерватив. М34г Ж 41г

28.   Здравейте, жена на 36 години съм и не виждам нищо унизително в това. С мъжът ми редовно го правим, след което той връща жеста, като ме лиже. Когато двама човека се обичат, няма срамни неща в секса. Важното е да има удоволствие и за двамата.
Овен това, според вас, по-добре ли е мъжете ви да са незадоволени и да си търся това, което не им давате при чужди жени или проститутки?
С моя правим всичко и по колкото иска, всеки ден... и съм спокойна, че ми е верен.

32.   Поздравления 28! Рядко срещана разумна жена. Да уточним - пълното отдаване трябва да е двупосочно. Няма смисъл да отричаме, че много от мъжете издишат на тази тема.
Поздравления и мъжа ти, че след като е свършил се заема с теб. На мен това ми е почти невъзможно. Затова първо си свършвам моя ангажимент - лижа докато свърши и после свършвам по нейно желание...
Има една подробност - ако обаче се размечтае за тройка? Ти ще се замислиш ли или ще откажеш безусловно?

33.   32 - хахах какъв мазен подмазвач си ;д давайте й ниски оценки на жената, която хвали чужденците ама е права на 100 процента!

34.   33, нещо не разбираш написаното? Кое точно ти прозвуча като подмазване? И от какъв зор? Пък като гледам на 28 има 9 "четиризвездия", т е. - много добра оценка на поста й. На 32 - 4 такива добри оценки. На теб - 3 "единички"?

35.   Аз съм млад мъж и не разбирам защо това да ти омажат лицето е нещо хубаво? То лепне като засъхне става все едно лепило за хартия. Бих празнил на всяко друго място

Дори не разбирам защо харесват да го гълтат?

Аз не съм от тези дето искат да се празнят в уста или на лице (е харесвам да ми лапат но не да се празня там на всяка цена). А иначе имам доста др фантазии