Споделена история от Секс и интимност

Не мога да свърша
Здравейте! Малко неудобно ще се изразя, но искам съвети
При мастурбиране си свършвам, но когато съм с партньор не мога и не знам защо не се стискам, отпускам се при полов акт. Харесвам си и ме възбужда доста момчето с което съм, но просто не мога, сменяме пози и тн и пак не се получава.

Коментари

1.   Опитайте с поза жената да е отгоре и като се клати да се отърква и клитора от тежовия. Преди това той да те е възбудил доста с пръсти и език. По добре и лесно ще свършиш когато си в овулация, защото си много мокра отдоло.
Не се ритеснявай, ше стане. При жените е малко по трудно, отколкото при мъжете. Не го мисли при полов акт, а се отпусни и то ще дойде в един момент.

2.   Не си попаднала на точният човек, с голям и дебел кур, да те изкърти яко!

3.   И при мен е така. Обожавам да правя секс, много се възбуждам, много ставам мокра, но не мога да свърша. Не знам на какво се дължи, сама и аз се свършвам, но с партньор не мога.

6.   И на мен ми е трудно да свърша с партньор, дори момчето много да ме възбужда и да ми харесва секса с него. Ако той се опита да ме свърши с лизане или с пръсти, пак не става. Усещам че съм на прага, ама не става. Психологическо е. Поне при мен няма друго обяснение. Не се вманиачавай се наслаждавай на секса. Ако човек се концентрира прекалено многл върху свършването, някак си забравя да се наслаждава на секса като такъв.

7.   Прекалено много масторбираш. На колко си години. След 35 г. Ще се оправиш.

8.   Скъпа, ще дойде и този момент. Отпусни се и не го мисли. Ще намерите подходящата поза. Задължително преди проникване, твоят партньор да си поиграе с клитора. И тогава да го вкара.
Ж 43

9.   Аз м29 май като почна да вкарвам и почва да ми омеква след време.

И за анал не знам дали пога да го напъхам ако не е тя доста отворена

Ако ми лапа пак ми става. Сиг ми трябва по тясна да усещам как се опира и търка главичката иначе ако не усещам търкане може би затова. Но и ако ме докосват през това време сиг пак ще ми стане. Знам че темата е от жена но не знам

10.   Зависи от партньора.
Аз имах този проблем дълги години, дори мислех, че причината е в мен. Дори ми беше станало все едно с бившия ми ще правим ли нещо, или не.
Откакто съм със съпруга ми, свършвам по 1-2 пъти на акт, рекорда ми е 3. В извънредни случаи не съм свършвала. Но той има богат опит и знае какво прави, също важно е, че издържа достатъчно дълго, защото при нас, жените, нещата стават малко по-бавно.