Споделена история от Секс и интимност

Интимно обезкосмяване
Възбуждате ли се, когато се обезкосмявате? (със самобръсначка или тример) говоря, когато се случва по-често. Нормално ли е?

Коментари

1.   Ако питаш нас мъжете, не знам кой ще се възбужда, докато си жули топките с бръснача. Да не говорим с тример. То верно, че има някакви доста щадящи, ама да минеш през топките си с машинка, трябва да си мазохист.

2.   Не се обезкосмявам на интимното място. Моят мъж така ме предпочита, а и на мен така ми е по лесно. Едно задължение по. малко.
Едва ли някоя жена ще се възбужда от това.
Ж 32

3.   И такъв фетиш ли съществува? Единственото нещо което чувствам по време на обезкосмяване със самобръсначка е една огрома досада защото ми се налага да го правя често. Може да е нормално, но за мен не е.

4.   Да, това е нормално. все пак е около интимната област..

5.   Винаги съм възбуден. Правя го два пъти седмично. И задължително с изпразване. Семеен м46г

6.   Няма как да обръсна безопасно ствола на кура, ако не е надървен да се изпъне кожата. същото се отнася и за топките, ако са отпуснати е трудно, трябва да го надурвя хубаво и да набъбнат и изпънат кожата!
М34

8.   Това е голямо удоволствие и желание на мъжъ ми. Прави го винаги преди секс. Поне два пъти седмично. И естествено доста ме възбужда. Семеина ж46г

9.   Е, без да си опънал кожата на пениса как ще го обезкосмиш? Най-лесно се опъва, като се изпъне самият пенис и след това бръснеш.

10.   Ж20
Да, възбуждам се, когато се бръсна в интимната област. И аз съм се чудела това дали е нормално и дали съм единствена

11.   Не се обезкосмявам на интимната област. Това е американизация. Ние сме в България.

13.   Аз не се. Просто самото бръснене ми е толкова досадно там, че немога да опиша колко. Защото става бавно и трябва много да се внимава особено при топките. Трябва много бавно и постепенно да го правиш за да не се порежеш, защото там боли много и кърви бая. Отнема ми много време и ми е досадно, затова и го правя, когато наистина има нужда, а не веднъж в седмицата като някои от по-горните коментари.

14.   Що сте сложили единички на 8 бре? И аз бръсна мойта (жена ми де). И ми е точно възбуждащо. Пък и на нея. Бръсненето на мъжа (долу) е значително по-трудно и не съм сигурен, че бих се доверил жена да ми го направи. Е, ако е профи бръснарка, може и да се жертвам за един опит ;)