Споделена история от Секс и интимност

Проблем заради размера
Много се чудех как да я напиша тая тема, защото ми е ясно какво ще стане. Ще кажете, че това са измислени истории и че се хваля и т. н.
Въпреки това ще пробвам и ще се радвам някой мъж, който също е в подобно на мен положение ( или е бил ) да ми даде акъл.
Та да, за размера става въпрос. Всички се кефят на голям кур, аз също години наред, че дори и сега съм горд с наго, обаче се оказва, че не е като да е само дар, ами и пречка в живота ми.
В студенстките години всички ми се възхищаваха, по плажа, съквартирантите, приятели и т. н. щото знаеха, че ми е голям ( то си и личи де) и ми завиждаха. Това ме караше да съм мн горд и никога не съм го крил. Ходех с ленени панталони, винаги тесни, без бельо разбира се и т. н.
Забивах и гаджета лесно, но до момента в който стигахме до леглото. Бях страшно луд по една мадама от Варна и ми беше супер трудно да я сваля. След много събирания в приятели най-накрая я прикотках в стаята ми да си легнем. Легнахме си, целувахме се, лизах я и т. н. но като го видя надървен и отсече - НЕ. Вика забрави, аз не съм за един път, това в мен няма да влезе, ще ме изпроши т. н. Нито свирка искаше да ми направи. Беше категорична. Бях мн разочарован.
И така много пъти съм стигал до тази ситуация. Отказват ми, даже без да сме пробвали.
Като спортист съм виждал много голи мъже. Сега чак с такъв не съм виждал, но вярвам, че има и други мъже като мен, които да се припознаят в проблема и да ми дадат акъл какво да правя.
Понеже ходех на нуди плаж, ми се е случвало доста да идват при мен да искат да го пипнат, доста жени, дори женени са идвали да ми правят чикия, но никоя не се навива за повече.
Единствено преди години едно момче на плажа на Златните го пое целия в гърлото си, но беше много трениран според мен, не дишаше, като му влизаше.
Не разбирам на страхливи и тесни жени ли попадам? Може би ми трябват някои много разпорени, дето да им влиза лесно или пък такива, които са раждали?
Но как да намеря такива, като масово се запознавам с млади момичета като мен.
М33

Коментари

1.   Според мен попадаш (избираш)на жени, които нямат смелост. Всъщност за какви сантиментри говориш?
Жена съм, на 33 години и такива клишета като тесни и широки жени НЯМА! Щом всяка ражда от едно и също място и то е пригодено за такава дейност, е смешно мъжете да говорите за размери на вагината. Вагината е мускул и търпи на съкращения като такъв. Лично за мен е предизвикателство да срещна такъв мъж, но опита ми показва, че не размера е важен, а как го ползва един мъж!

2.   Голям, голям, колко пък да е голям? И девствен ли си още!

3.   Ширината едва ли е чак толкова притеснителна за жените. Повечето я считаме за плюс. Вероятно дължината е това, което ги притеснява.
Може би трябва да търсиш високи и не много слаби жени или черни / последните са свикнали с големи размери/.
Не бих върнала мъж, когото харесвам заради голям размер. Някои техники с външно приплъзване на жената върху члена биха могли да й донесат невероятно удоволствие.
Мисля, че попадаш на жени, на които им липсва фантазия...

4.   Не ти вярвам, жените търсят голям кур и никога не отказват да го поемат!

5.   Какво имаш предвид като казваш голям? По-скоро широк или по-скоро дълъг? Защото разликата е значителна. Ако е по-широк от стандарта е напълно възможно жената да я боли. То вагината е еластична, ама все пак има предел. Да не говорим че с презерватив протрива повече и би било хубаво лубрикант да се използва при такива размери.
Ако пък ти е по-дълъг малко странно ми се струва да отказват. Сигурно ги е страх просто. Аз съм имала двама с наистина много големи мъжки достойнства, на единия нормалния презерватив му стигаше до средата на пениса хихи. Ама аз съм доста висока, 1. 80, та знам ли, предполагам че и вагината ми е малко по-дълга от стандарта и не ме боли. Иначе съм тясна, не съм раждала. Година по-млада съм от теб. Имам един познат дето разправяше че негов приятел имал същия проблем. Голям размер, а все миньончета си харесвал и ако успявал да придума някоя да правят секс, не можел да и вкара повече от половината. Според мен трябва да се ориентираш към високи девойки.

7.   Разбрахме че те удря по брадата ама в крайна сметка не каза колко ти е? И гледай да намалиш порното малко. Не ти действа добре...

8.   Да ти имам проблема, моя е 14см и доста често се сдухвам, че е малък

10.   Измишльотини на квадрат. Ако па наистина не е измислица, хвани си някоя разхлопана стара чанта с кофа като тунела Витиня и даже ще си го усещаш малък.

12.   Идват на плажа да пипат и правят чекия? Да бе! Измисляш си.

13.   Поредната измислица. Всеки път като поканя някой от “милиардерите” в тоя сайт да се видим и да покажат как лашкат парата за седмица познай, АБСОЛЮТНО НИКОЙ не отвръща на поканата да се видим, защото всичко тук (почти всичко) е една дебела измислица, както и твоята история. :D

Гаро

14.   В казармата имахме един турчин, дето като клекнеше на кенефа (от тия клекалата дето са), си го държеше с ръка, защото иначе му опираше долу в клекалото. Т. е. говорим нещо, дето беше над 20 см в спокойно състояние. Имаше си голям проблем с жените момчето, точно заради размера. Много рядко се беше случвало някоя да му пусне.

16.   И моя е много голям. Едно, че повечето жени като го видят се отказват, но и като получа ерекция започва да ми се вие свят и да ми прилошава, като спадне ми се нормализира състоянието. Един лекар ми каза, че най-вероятно при ерекция част от кръвта ми от мозъка се насочва за ерекцията и затова ми се вие свят и ми прилошава. Не знам какво да правя.
М/18

17.   Заглавието трябва да е :
"Проклятието на големия хуй"

18.   17, заглавието трябва да е "Скучно ми е и си правя бъзик, обаче се правя на тъжен за това, че "имам" голем фуй". Демек ще го раздавам минималистично.

20.   От автора.
Не бях в БГ и нямах достъп до сайта.
Ще се опитам да отговоря отзад напред на тези, които са се отнесли серионзо към проблема ми.
номер 1. Да права си, че попадам на жени, които нямат смелост. Както казвам, масово се отказват или искат само чикия да ми направят.
Говоря за около 24 см. уж от пубисната кост. Не съм категоричен, защото всеки казва, че мъжете си слагаме все отгоре или не го мерим правилно. За дебелина е колкото нормална чаша за вода стъклена висока. Презервативи ми стават само едни американски за мн големи. Поръчвам ги от Амазон.
номер 2 - да, "девствен" съм.
номер 8 - 14 см доколкото разбирам от жените им е супер.
номер 12- не си измислям, ако не си посещавал/а нудистки плаж не мисля, че си представяш, но там хората са доста разкрепостени.
Номер 14 - вярвам ти, моя ненадървен е към 18, но като бях в щатите на бригада трябваше да го държа и аз, защото нз дали знаеш, но там тоалетните чинии не са като нашите, а се пълнят с чиста вода до средата и хуя ми се натопваше във водата като седна..
номер 16 и аз бях така като по-малък, завиваше ми се свят и винаги лежейки мастурбирах, защото ме беше страх, че ще припадна иначе, ама бях и мн слаб и висок. Но сега вече качих кила ( не съм дебел) и нямам тоя проблем. Предполагам и ти ще преодолееш нещата. Предполагам и ти нямаш реален полов живот заради размера, А как се чувстваш спрямо приятелите си и ти самия кефиш ли се на размера си?

22.   Измислица или не, само да попадна на такъв ще умра от кеф. Не бих те върнала, Само мисълта, че някой с голям ще ме чука ме възбужда. И не, не съм раждала и нямам кой знае какъв опит. Жена съм на 23, ката съм била в 2 сериозни връзки. На единия му беше 14 и пълна скръб, следващия ми партньор беше с 18 и признавам беше супер, но наистина не бих върнала по-голям :)

23.   Семеина жена на 38г. Вибратора ми е 23см и го поемам целия хубаво ми е. Мисля, че може и още. Но по хубаво ми е с моя на кокто му е 13 см.

24.   Авторе на колко си години и колко си висок?

27.   От Автора:
На 35 години, 190см, 80кг. Телосложение тип плувец. Черна коса, голяма брада.

28.   Абе, авторе, как за 8 дни от 33 годишен стана на 35? То май и пишката ти расте така, ама ти си знаеш:)

29.   Да бе мадама от Варна ти отказала направо ти повярвах.
От Варна няма вярна!

30.   До 28 не разбирам коментара ти?

До 29, беше от Аксаково...

31.   Жените са по притенциозни от мъжете дори :D

32.   Авторе, мисля че се правиш на приятно разсеян, лошо няма, не съм аз този, който да ти търси сметка:) Имах предвид, че в началото си писал, че си на 33, а в последващ коментар стана на 35 гидни, разлика в двата коментара - 8 дни. Принципно, ако постът ти не е фейк, то наистина имаш проблем и искерно бих те съжалил... Та ако можеше да ми дадеш на мен 5 сантима и двамата щяхме да сме с по 19 см и да сме доволни, ама нейсе:) За съжаление не знам да правят операции за смаляване на пениса, а и да правят могат и да те увредят - още по-лошо. За теб като изход от ситуацията бих те посъветвал да потърсиш високи и едри жени, те биха имали по-големи вагини, отделно в порноиндустрията търсят хора като теб под дърво и камък и със сигурност ще ти предоставят шанс да чукаш множество сексапилни жени, макар и чисто професионално. Размерът ти е прекомерен, по принцип много рядко се срещат хора и с 20 см, пък за 24 вече минаваш границите на нормалното, не си рекордьор, мисля че рекордьорът е някакъв образ с 48 см дето и без това не може да го вдигне, просто някаква аномалия, но и трудно ще водиш нормален полов живот. Може и да се намери някоя да експериментира с теб, ама за кратко, защото ще я боли и не би могла да прави по-разнообразен секс с теб, само в някои пози и то внимателно... Знам че не ти помогнах с думите си, но така е в живота, всеки си носи кръста. Успех!

33.   До 32, да, наистина съм написал 33, отдавам го на грешка, тъй като бързо пиша, уж ги препрочитам за да си поправям грешките, но това явно съм го изпуснал.
Иначе за другите неща ясно, вече получих съвети, жалко, че не попаднах на човек с моя размер. Който има опит.
Иначе благодаря за мнението.
Може би анален с някоя опитна би бил добре. Или анален с някой педал, може да се справят добре, нали поемат по цели ръце до лактите...

34.   До 32 и аз съм с 14 см и понякога бих искал да е с поне 3, 4 см по дълъг

35.   От 32. Авторе, не ставай зорлем педал, между другото този който държи рекорда за най-голям пенис към момента с 34 см, признати, не като на онзи с 48 см дето не е признат от Гинес, е станал бисексуален точно затова - защото са му пускали само мъже, от зор с други думи. Не ти пожелавам такава съдба, търси си жена с голяма вагина. То дори и тук има разни дето се хвалят, че едва ли не цели бутилки си завират отдолу, та така че въпрос на шанс е да попаднеш на такава. И отново Успех!

36.   14 см си е малка п... а, аз съм със 17 см и като бях с една мацка и си викам са ще се кефи да, ама друг път... вика ми що ти е толкова малък и аз баце не знам какво да кажа, така че оттогава си викам ако 17 и е малък, то тия пичове с по 12-13 какво ще правят... Шантава работа

37.   36 Еми ето пич колко си бил глупав, щом се водиш по акъла на неква тъпа курва, която се шиба на ден с по 15 човека и затова 17см ѝ е малко, а ти сега даваш ѝ оценка, че 14 било малко, малък ти е мозъка, спи с стойностни жени, а не с курви

38.   Спорите за малък или голям кур, но никой не казва, че има жени с путки като кофи и за тях всякакъв размер на кура е малък, каквото и да става!!!

39.   Тука ние мъжете много се фукаме с големите си патки обче, не че нещо ама тва граничи с тъпомера. Ако една жена е с вас заради размера то в нея няма сиво вещество, а ако ние се "гордеем", че имаме и го разгласяме граничи със същото. Голямата патка не прави мъжа мъж, а и жената, която си пада по големи не говори добре за нея. Да вземем да мислим като по-зрели хора ще е една идея по-добре :)

40.   39, всеки харесва големи цици, големи патки и т. н.
Малко не е много релевантен коментара ти за тъпомера.
Познавам доста ерудирани дами, които са си сложили гърди, за да ги харесват още повече и също така те да се харесват.
В случая не говорим за големия кур като нещо, привличащо внимание. Няма 2 мнения по въпроса, че е така.
Както мъжете и жените се заглеждат в големите гърди, така и двата пола се заглеждат по големите патки. Всеки по лични причини, но никой не пропуска да се загледа. А гордите собственици са горди от атрибутите и не виждам къде е проблема.
В темата говорим, че не се намират жени да могат да му се насладят.
от автора

41.   Моята е среден размер. Веднъж си легнах с една омъжена наборка. Тя много се зарадва, че не ми е голям, защото мъжа имал голяма патка и направо я изтезавал. Хубав секс стана, страстен. Полежахме след това и ставам да се обличам, а тя "чакай, чакай, накъде тръгна!? Не сме свършили, не сме го направили отзад. Я идвай тук, сега си ми паднал... " и втория тек отзад. Оказа се много палава с дупето.

42.   Авторе, преди да се омъжа съм счупила над 300 пишки, и никоя не ми се е опряла. Имаше бая, ама бая надарени сред тях. Тъй че, не на мен тия за "супер големия хуй". :)

44.   42 ако наистина си жена, в което се съмнявам с тоя изказ....
мъжа ти е за съжаление, щом жена му е Мара общата, явно яко го е бил закъсал.

47.   До 36 - 17 cm е топ 4% по дължина.. Това е, като да кажел, че нялой, дето е 188 сантиметра е "нисък".

Партньорката ти или е попадала само на хора с по-големи или е поредната жертва на порното (не са само мъжете), страдаща от грешни представи що е то "мъж"

48.   Това което си написал е пълен ташак! Прощавай, но аз съм с 24 см и е дебел като диаметър 57 мм. До сега съм имал два, три случая да ми реагират при вида от уплаха. Но веднъж влезне ли, никакъв проблем, дори на повечето им харесва. Ето защо ще ти кажа, че наистина се перчиш. Или има нещо което куца при теб, но не е големината. Според майка ми, която е микробиолог професор, това не е точно патологичен проблем. Но той внася смут при някои жени. За 45 години, само една ми е отказала и когато видя как го правим с колежка се нави и си го вкара сама. В студентските години имах доста разнообразен женски "харем". Нека ти кажа, че едно дребосъче, миньонче, беше направо кинта и двадесет, сядаше на него като се тръскаше отгоре му. И казваше, така по- лесно ми влиза. Недей да си месиш хуя в тези писания. Не сме толкова много на този свят с такива и това ни прави повече смешни в очите на останалите. Имам предвид мъжете. Бъди внимателен с жените, любвеобилен, удължавай любовната игра и тогава, няма да ги плашиш и да задаваш глупави въпроси. Е, може и някоя да се стресне при видът му, но те по- често си падат по това и се навиват. Не ти го казвам хей така, но имам добър опит и доста жени са го ползвали и ползват. Дори и майка ми го ползва.

49.   48, може да ти е 24 см само в сънищата, толкова са най-големите в порното. На мен ми е 17 см и са ми казвали, че е голям, а такива над 20 почти няма. Научете се как се мери, аз ако си го измеря от гъза сигурно и 40 см ще е.

50.   48, всичко беше добре, ама накрая с това, че и майка ти го ползва, просто ми се додрайфа...