Споделена история от Секс и интимност

Изтървах се, че му е малък
Здравейте, момиче съм на 16, излизам с момче от моя клас, правим секс, големият проблем е, че наистина му е много малък. Един уикенд техните ги нямаше и бяхме в тях, решихме, че трябва да се напием и гледахме порно. Там имаше доста големи членове. Не знам какво ми стана, но много ми се прииска да му го премеря и да видя колко точно му е. Момчето страшно много ме харесва и ми дава да правя всичко. Взех линийката от бюрото в стаята му и я наложих върху члена му, той трепереше и целия почервеня, оказа се наистина много дребен, 11, 4 см. Аз без да искам му показах с два пръста, че му е малък, стана ми тъпо после. Сконфузи се страшно много и ми каза, че знае, че има много малък пенис и го е срам и не знае защо съм с него. Аз го успокоих и му казах, че ми харесва, и почнах да му лапам. Пихме, гледахме още порно, сравнявахме големите пениси на порно актьорите и мен ме прихвана да го питам дали си го е Мерил отпуснат. Каза ми, че го е правил и е около 6 см.
Харесвам го ще остана с него въпреки малкия му, лошото е, че разказах на приятелка и се изпуснах, че му е малко пишлето и как съм му го мерила с линийката. Всички ще му се подиграват ако разберат и ще ме намрази а не искам.

Коментари

1.   Ужас. Ти направо си го съсипала този. А тва да кажеш и на приятелка вече е прекалено. Ще му създадеш жестока травма. Измисли друга история веднага, така че да оправиш нещата. Кажи, че си се ебавала или каквото и да е. Раздели се с него, щом не те кефи размера, но оправи бъркотията преди да е късно.

2.   Ти си много глупаво момиче, и невъзпитано бих казала! Щом си казала, на една приятелка, вече ЗНАЕ целият клас! Ето затова съм против ранния секс. Защото това, не води до нищо добро. Човек трябва да прави секс, когато е вече зрял, и осъзнава нещата и отговорен. На момчето оная му работа ще порасне. Но мозъка ти, няма.

Ж, 25

3.   Голям боклук си!

4.   Ти си тъпо парче, това е от мен

5.   Като те слушам, ще издържиш много малко с момчето, ако не беше проблем за теб, нямаше да пишеш, направо си търси някой с голям хуй да те пръска и това е

6.   Такива брутални истории... Но-комент.

7.   Очевидно измислина история.

9.   Историята отвсякъде мирише на фалшива.

10.   11 сантиметра си е нормално. Не го мисли, ще си намери някоя по-тясна и по-умна, бих казал и по-възпитана от теб и ще си е ОК. А ти ще си намериш някой с 20 сантиметра чеп, на който само размера ще му е единственото хубаво качество и всички ще бъдат щастливи. Ти ще бъдеш изпълвана яко, на моменти бита или пренебрагана и накрая зарязана.... освен ако не си с визия на фотомодел, със секс умения като на порно звезда или поне да имаш мангизи, та да издържаш оня с 20 сантиметровия.
Защото моето момие, за да попаднеш на свестен мъж с голям хОй, осен перфектна визия, трябва да имаш и страшно много други качества. А от писанието ти е видно, че ги нямаш. Айде остани си със здраве и дано си намериш някой с голям.

ПП. Моият е среден, ръстът ми също е среден килограмите ми са средни, но пък колата ми е голяма, доходите са ми големи, апартаментът ми е голям и опашката от боклуци, които искат да ги шибам със средния, който за някои даже е малък е чак до околовръстното. Така че не злобея, просто ми стана гадно за момчето. Ебах ти боклуците има по тая земя.

11.   Ще изполвам повода да питам дали 16 см се счита за голям (Дебелината е 12 см)

12.   Тъпа идиотия, измислена от тъп идиот.

13.   До 10, братле не, че нещо ѝ аз не съм с голям (14см е), ама 11 см ми се струват малка пишка

14.   1. Не му е малък. Достатъчно му е, ако се научи да го ползва.
2. Това жените като започнете да си споделяте и някой мъж случайно ви слуша, може да му се доповръща направо. Имам едни такива колежки, дето като се съберат и се започва... коя с кого спала, на кого духала, колко сантиметра му бил, кой искала да пробва отзад...

15.   Ако историята е истинска - много тъпо си направила. Най-лошото, което може да направиш на момче/мъж според мен е да разправяш пред хора колко му е голям. А и как изобщо не ти е неудобно, как не те е срам да разправяш на други хора? Както са ти казали по-горе и само на един човек да си казала, вече знаят всички 100%. Затова внимавам аз с какви се хващам щото сте големи пачи повечето!

16.   Н 10- 11 см е малък, а твоята простотия е толкова голяма, че стига до околовръстното до опашката от проститутки.

17.   Извинявай, ама си много глупаво момиче, без никакво сиво вещество в главата, и не ти го казвам само аз, а и останалите! Не стига, че се натискаш от малка с момчета, ами и взимаш размери. На теб ще ти бъде ли приятно някой така да се е*ава с циците ти и да разправя на приятелите си, че си плоска като дъска? Като не те кефи го напускай, но не се е*авай така с него, защото е супер тъпо. Както казва номер 2-Оная работа на момчето ще порасне, но мозъкът ти-никога.

18.   До 11,
16 е малък. От 18- 20 нагоре се счита за голям. Поне така разправят жените. Пък тяхна е последната дума.

19.   Ако историята ти е истинска, то съвсем скоро целият клас ще научи, та ще се разпространи и в съседните. Ще се предава в приятелски компании на голяма част от съучениците ти...

Това момче ще го сринат. Особено ако си казала на приятелката, че му е 11 санта.

Всъщност ти знаеш ли въобще как се мери пенис?

"If you have a standard ruler sitting around, measuring your penis with one of these is the fastest and easiest method.

You can also use a measuring tape, but according to one study a rigid ruler works best, especially if you have more body fat, as it tends to decrease the amount of visible penis.

Step 1 - You'll need to get erect, so use whatever your favorite method is. Truthfully, this is probably the easiest part.

Step 2 - Press the ruler along the base of your penis until you hit the pubic bone and press firmly against it for the most accurate reading.

Step 3 - Measure from the base of the ruler to your penis tip. There you go, that's how long your penis is.

You've been selling yourself short
if you've been measuring without going from the pubic bone before!

It's also recommended that you take multiple measurements - science likes more data, and an average can give you a better idea of the actual length. "

Намери начин да си поправиш грешката. Не е редно да се коментрират такива неща с други хора. Ти префектни гърди имаш ли? А вулвата как ти е? Ако ние мъжете трябва да ви даваме оценка на горните две ерогенни зони, то 80% не ставате.
А и той е на 16. Има шанс да му порасне още.

Кумчо Вълчо

20.   Тема сътворена от индивид- комплексар. 16 годишна, "лапа" на съученик на фона на порно канал. Измерила с линийка в точен размер като инженерна стойност. Веднага се похвалила на съученичка- явно с цел да се разчуе. Само за статистиката- члена при мъжете нараства до 22 годишна възраст, а 16 годишния едва ли живее с мисълта, че тази която му "лапа пишлето" ще е майка на децата му и има място за срам...!?

21.   До 18,
това с размерите са пълни глупости и го знам от първо лице, като съм разговарял с жена минала стотици през живота си и била с хора от 7-8 см до 30 см. Та въпросната жена ми каза, че тоя с най-малкия правил страхотни неща с уста и ръце, а мъжа ѝ дето е специално избран с 20 см фуй е спрял да я дрънчи още на втората година. В крайна сметка на никой не му е по-голям от патладжана дето си е завирала в шутката или ръката на лесбийската си партньорка... Разбра ли нещо? Когато има привличане между двама как ще се докарат до оргазъм ако биологичните им размери се разминават е въпрос на импровизация и креативност! От друга страна дори да ви съвпадат биологичните размери перфектно няма никаква гаранция, че ще има нещо общо между вас дори след месец. Аз съм среден или малко под средния вариант, въпрос на гледна точка, но трябва да се има и предвид че разликата между ерекция и пълна ерекция е около 2-3 см, а пълната ерекция зависи от поведението на жената. Също така размера на мъжа се увеличава докато старее с 1-2 см поне. Отделно напасване в секса не е само размер напасване има по размер, времетраене на половия акт, честота на секса и накрая разнообразие. Едно от тия да не е наред може да се разпаднат нещата. Та да обощим пенис с размери 16 см не е малък, а е перфектен размер за повечето жени. Също така много ще ти кажат, че предпочитат 13 см ама дебел отколкото 18 см игла.

22.   Ти си най-тъпата путка. Явно е, че нямате бъдеще Вие. Той ще си намери друга, достойна до него. А ти ще намериш някой с голям хуй, който ще те изпълва цялата, но след това ще те зареже като най-голямата тъпачка. Не дай си боже и да те пребива.
На теб добре ли ще ти е ако някой ти каже че си плоска като дъска отпред или си много дебела и други такива подобни.

23.   То аз ако бях на мястото на този пич, щях да ти тегля един бой.
И после да се преместя в друго училище. Че иначе до завършването ще трябва да карам само на чикии.

24.   Какво сега? ! Комплексари разни могат да обиждат жените, ама я кажи на един с малък, че му е малък и "ауууу тъпа п•тка, аз ако бях щях да те пребия". Че тя ли е виновна, че му е малък? Тя ли е виновна, че очевидно и на много от вас ви е малък, пък явно и мозъка също.
Авторке, друг път ако попадне на 10- 11 см започни уплашена да се вайкаш, че е огромен и много ще те боли с такъв питон и бягай- бягай- бягай! Поне се убеди тук, че с комплексари работа да нямаш най- добре!
Фактите са факти, като не ги понасят- далеч!
Те обиждат със субективни епитети, а ти говориш за факт, както и да го мериш, все ще е 11 см.

25.   24, и ти си същата като авторката без грам сиво вещество в главата. Като за авторката му е "малък" защо стои с него и го разнася на приятелките си?? Що не го напусне, например?? Ми то и авторката може да е плоска кат' дъска, ама не вярвам приятелят ѝ да се е*ава така с нея. Жалко, че освен авторката има и други малоумни, които я защитават, сама можеш да се припознаеш.

26.   Образовайте се малко на тема вагини. Средната дълбочина на вагината е около 12см. От там на татък и 20см да му е няма да влезе по-навътре. Естествено има пози при които няма чак толкова директен контакт както в мисионерската и ездачката и там големия пенис има своите преимущества. Например поза лъжички, легнала по корем и някой варианти на кучешката. В тези пози често се оказва, че пенис със среден размер 14см не стига за хубаво дълбоко проникване, но за сметка на това прочутата G-точка е на удобно място на няколко сантиметра от входа зад пикочните пътища и бива отлично стимулирана от подобни пениси.
Така че размера далеч не е всичко за един качествен секс.
П. п Момичета са така и моето първо гадже ме заплашваше да не казвам на никой какво правим, а тя беше разказала всичко с подробности на приятелките си. Бяха и давали съвети и тн... Стана ми много тъпо като разбрах, нищо че реално ме беше хвалила много повече отколкото предполагах.

28.   Авторката - пожелавам ти от все сърце, да срещнеш някой с голямо "пишле" като на порно актьорите да те видя, тогава как ти ще ревеш тогава...

29.   От 12 см нагоре вече е нормално, но под тази граница каквото и да се говори.. малко е

30.   25, сега порасна ли ти? Не, нали? ! Т'ва е положението!

31.   Първо той е още на 26, второ парното не е реалността. Просто не го гледайте, защото изкривявате реалността.

32.   Голям праз

33.   Когато мъжете плюят по жените - няма проблем.
Когато една жена каже на мъж истината, че му е малък, става голяма драма.

34.   Авторката е абсолютно тъпо парче. Кухо, кухо, та чак дрънка. То бива да си лека тенекия ама ти вземи си носи по една тухла, че от тази лекота ще литнеш като балон.

36.   "16 е малък. От 18- 20 нагоре се счита за голям. Поне така разправят жените. Пък тяхна е последната дума. "

Последната дума я имат специалистите с проучванията си. Ако са доказали, че в България 14-15см е среден, дали 16 е малък?
Ти не слушай жените, защото една изцепи, че моя 16. 5 бил 18см.. Сам си направи изводите за преценките им. Да не говорим, че и пеперудките с тарифа са против саламите над 18см.
Да, 20 е голям, но почти няма кандидатки за такъв. А ти някога виждал ли си момиче в живота си, да се съблича и да правите нещо? Защото ми звучиш като 18 годишен хлапак.

37.   На 16 вече е срамно да си девствена трябвало е по-рано да го направиш, нали сме 21 век :) животинското е над емоциите, които човек може да даде по кйоренно различен начин. Макар тази "история" да е пълна лъжа то си проличава по всичко то няма смисъл да се занимава човек. Ако е истина съжалявам и двамата.

39.   До 36,
Вагината е 12, вярно че се разтяга но не до безкрайност и член над 15- 16 няма смисъл. Просто иронизирам твърденията на жените. То за тях и мъж под 180см е нисък. Пък те рядко са над 170см. Не взимай насериозно глупостите които пишен.

41.   Мойто гадже е както се изразяваш ти с “малко пишле” според мен тези неща трябва в някакъв момент да се изговарят между партньорите. При мен се получи, че той подхвана темата. Оказа се, че има фантазия да му го премерят, та му го премерих 7 отпуснат 12, 5 в ерекция. Най- добрият секс който съм правила, бившия ми беше с 20см и като го видях мислих, че нищо няма да усещам, оказах се тъпа. Другото е жалко не споделяш на приятешки!

42.   Мале, тия с малките пишки направо са си умрели тука. И както се лее същата злоба срещу жените като във всяка друга тема, май ще дойде, че тук са се изсипали само сами малко-пишковци.
И да седиш да се чудиш, защо са сами и от къде бликало толкова злоба и комплекс към жените... ;)

43.   41 мисля, че твоето гадже не е с малко пишле както казваш ти, а с нормално

45.   Това за споделянето с приятелки, зависи от самите приятелки. Ние сме четири приятелки, виждаме се на кафе всяка неделя преди обед и си споделяме. За всяка от тях знам и интимни подробности, коя прави френска, коя харесва анален секс, такива неща, но никога не съм коментирала извън нашия кръг. Това си остава между нас.
Ж34

46.   Според вас 13. 5, 14 см малко ли е

47.   36 за кобила е малко, за жена е добре!

48.   Н 46 "Според вас 13. 5, 14 см малко ли е"
Да, малък е ако за теб е малък.
Ако самочувствието ти се базира на това, ще си комплекси рано, неуверен, ще станеш обсерватория и ревнив от страх, че жената до теб може да примери нечий друг...
Ако за теб е просто инструмента, който е част от секса и любовта, няма как да е малък, защото с него си върви и самоуважение, съответно уважение и към жените. Ще даваш много повече от едно парче месо- любов и/или сексуални игрички и нежности с цялото си тяло и с желание- тогава е голям!
Така че, ти кажи- малък ли е? !

51.   Учени:
За зачеване са достатъчни 7 см....
Останалото е женска лакомия.

52.   До 51 - за зачеване е нужен 1 полов контакт в точното време. Последващи сексуални контакти са излишни по твоята дебилна логика.