Споделена история от Секс и интимност

Секс с непознат
Здравейте,
Бих искал да разбера какво мислите за секса с непознат? За или против ли сте? Ще се радвам ако споделите случки.

Коментари

1.   Аз лично съм ЗА. Щом ти е интересно, искаш да опиташ и разбира се, не си обвързан/а, защо не? Аз веднъж съм го правила, с един доста по-голям от мен мъж в една дискотека, запознахме се само и отидохме в тоалетната, беше преди 2 години и от тогава дори не съм и го виждала повече, но със сигурност преживяването беше уникално.

2.   За!

3.   За жените секса с непознат е нещо нормално, но не им се иска да кажат!!!

4.   Ако ще е с мен- ЗА.
Ако ще е с друг- Против.
Мъж съм.

5.   Колко непознат трябва да е този непознат, буквално "здрасти, айде? " Това може да стане само ако жената е навита. Иначе не мога да си представя мъж да успее да навие жена за секс веднага, на момента. Не мисля, че да се чукаш по тоалетни с непознати си заслужава.

6.   Автора:На мен ми се случи това лято. Бях на морето на див плаж сам(падам си малко нудист). Видях една мацка малко по-нататък да се пече чисто гола. След дълго размишляване се престраших и отидох при нея. Тя се притесни малко отначало, но после се отпусна. Поприказвахме си и полека нещата се случиха. Беше много як секс и голяма тръпка. Повече не я видях. Това ми беше първия и надявам се непоследен секс с непозната.

7.   Абсурд.... Ами болестите?? Как сте сигурни, че другия няма полово предавани болести... За мен секса се прави с любов и постоянен партньор.
Ж32

8.   Никога не ми се е случвало. Предполагам трябва жената много да си те хареса, за да стане и разбира се това тръгва от нея самата си.

Случвало ми се е когато бях 8 клас едно момиче пред даскалото ми в извън учебно време да дойде да се запознае с мен и да ми направи свирка. Беше преди много години и тогава като че ли младежите правеха повече секс.

След това ми се е случвало да си пиша с дадена мацка в соц мрежите известно време, да отидем в нас и да правим секс на първа среща. Случвало ми се е също и да се запозная в дискотека, но да е приятелка на мой приятели... И чак след седмица да правим секс. Или пък веднъж правих секс с далечна сестра на един от добрите ми приятели когато за пръв път се виждаме на повод. Но със съвсем съвсем непозната никога. Но и аз през времето в което съм ходил на дискотеки не бях толкова харесван и пари нямаше толкова.

Не обвинявам никого разбира се. И не съм толкова малодушен, че да завиждам и да злобея.

9.   Номер 5, това може да стане само ако и двамата са навити xD. Един кит се опита да ме напие и да ме изяде като планктон, наложи се да я излъжа, че отивам да и взема нещо от бара. Взех си якето и отплувах на далече. Може би съм бил пиян или си въобразявах, но когато бях почти до нас, чух странен, меланхоличен вой в далечината. Беше воят на кит.

10.   Дано Господ не ме срещне с подобни хора.

11.   За! Поне веднъж в живота си човек трябва да изпита нещо не толкова обвързващо, най-малко заради тръпката.

12.   Против. Не го усещам като моето нещо, не ми е в природата. А и дори някога да ми мине през акъла да го направя (съмнявам се), най-вероятно ще ме хване параноята, че този отсреща е психопат и ще ми направи нещо (гледам доста ID Xtra и подобни канали).

13.   А, за заразни болести да сте чували или вие сте над тези неща заради тръпката?

14.   Правят го само нимфомонки и жени нямащи достойство.
Мъжете нагона им е такъв че надървят ли го не мислят

15.   Против съм. Имам уважение към тялото си, както и към мъжът за когото ще се омъжа един ден. Да, физически може да е готин секса с непознат, но след него какво остава? Зависи от начина по който го приемаш, но за мен лично чистотата е много важна, не искам да съм употребена. Така оставам запазена и един ден, когато се отдам на мъжа си, ще е специално. Ако го правя с всеки, как ще изпитам истинско удоволствие с човека, който трябва, ако вече съм свикнала и притръпнала? И също така, уважавам мъжът до себе си (когато дойде :D ) достатъчно, че да се пазя и посветя единствено на него. Не да му се дам пипана и използвана. Не съм девствена, съжалявам за което, но моралните ми ценности не позволяват да дам тялото си, което обичам, на някакъв непознат. :)

16.   Така аз лично не бих исксла да правя секс с непознат защото не знаеш къв е що е , и е много нехигиенично

17.   Естествено, че за. Стига да ме привлича това което виждам. Ако е някоя дето не ми харесва и позната и непозната да е - все тая.

18.   До 17 здрасти и аз съм за секс с непозната стига да ми хареса и да ме привлича сексуално. Педставям си момиче с къса рокля без бельо да го направим в обществена тоалетна.

19.   Аз съм го правил с жена която не ме е виждала преди срещата, само аз нея. Можеше да ми е майка но аз излъгах за мойте години. Посрещна ме в тях без сутиен, мъжа и на работа. Чак след няколко срещи и казах на колко съм макар че мисля че се досещаше.

20.   Аз имам 5 или 6 такива случая в моя живот. Един беше директен секс с афроамериканка, с която се запознах на плаж в Испания. Т. е. не директно на плажа, а след 1-2 час лаф на пясъка и после в хотела. Другите са от интернет. С една холандска и една датчанка поотделно, живеещи в България. Чат в тиндър, предложение за среща от моя страна, което от тяхна страна премина в директна покана за гости. И с двете още с ръкостискането и думите "Приятно ми е" преминахме към целувки още на вратата. Имам случай и с една българка пак в тиндър. Излязохме на кафе по обяд и не след дълго се разцелувахме и нещата приключиха в нас. Имам още два случая след запознанство в на пейка пред НДК и запознанство на пистата на стадиона, като реално на следващия ден излязохме на среща и правихме секс. Имам и случай от един сайт за запознанства, когато бях на 21-22 г с една в буквалния смисъл на думата лека сигурно с 30 години по-възрастна от мен. Директно се срещнахме на хотел, като тя беше резервирала стая и на рецепцията доста странно ни изгледаха. Умрях си от срам. А и преживяването не беше много приятно, но пусто му, да пробвам с по-голяма тогава. Сега се сетих, че чуках на запознанството и една учителка, с която се запознах по тиндър. Готина кака беше и седнахме в едно кафе след часовете и близо до училището. После взехме да се помотаем по улицата и се награбихме по едно време и потеглихме към нас. Сещам се за още един случай, където се бях запознал с едно момиче по край работата ми. Излязохме на среща и се разхождаме. На една пейка седнахме и тя сама ме пита, дали живея на близо. Съответно аз и показах къде живея. Може би и да имам и други такива случаи, но не се сещам сега. Като цяло, аз като мъж, притеснения винаги имам от гледна точка на това, че ако момичето/жената ме кани в тях може да стана жертва на нападение, ако например ми е скроен номер. И с това ще дам пример с тиндър. Преди няколко години излизам на среща с момиче от там. Отново се случва в късните следобед часове през пролетта. Времето е хубаво и седнахме в едно кафе до парка Заимов. Както и да е, тръгваме си и всеки по пътя си. И когато се разделяхме се появи момче, което директно се насочи към мен и ме пита, какво правя с нея и какво искам от нея. Момичето ми направи впечатление, че сякаш ехидно се подсмихваше и изобщо не се впечатли, също и че момчето изобщо не каза нищо на момичето. Очевидно, че това беше номер с цел търсене на конфликт. Но и човекът, който търсеше конфликт явно не беше някакъв биткаджия, защото като видя, че не се изплаших, замлъкна и се отдалечи, клатейки глава. Съответно и момичето тръгна след него. Аз също не съм побойник, но като цяло не се смущавам особено от подобни индивиди.

21.   Проститутката за непозната я ли броим? Имам такива "набези". Първия път ми беше в казармата. Кака Мара, на караминьол с още три момчета. Най- кофти е да си последен на влакчето.

22.   До 20,
Ти май от мъжете се доста успешен в този сектор.
Дай някакви насоки как се постига? То това си е направо висш пилотаж.
Предполагам трябва да си висок и красив, иначе трудно става.
Ти колко си висок?
Какво им приказваш на жените за да се съгласят бързо на секс?

23.   Жена съм, никога не съм го правила с напълно случаен човек. Един път го направих с един, който виждах за първи път - купон в общежитията през студентските години. В последствие ми се щеше да беше непознат, с който нямаме допирни точки. Този ми намери телефона, чрез общи познати и започна да ме търси. Засичахме се и в магазина и в университета... Неприятно за мен. А аз тогава осъзнах, че тези взаимоотношения за една вечер, не са за мен. За мен секса не е само физически, трябва ми и психическа и емоционална настройка. Момчето не беше лошо, но не изпитах удоволствие, тъй като не бях привързана към него по никакъв начин.

Иначе не отричам тези взаимоотношения, ако на хората им доставя удоволствие, нека, няма лошо.

24.   Номер 22
Аз съм номер 20. Явно просто съм имал късмет някакъв. Не съм нито с външен вид на манекен или киноактьор, нито съм много висок. От онлайн запознанствата смятам, че си е чист късмет. На живо вече не. Като цяло не съм срамежлив и мога да говоря с всеки. Може би по този начин съм успял. А за външен вид... мисля, че изглеждам нормално. 175 см съм висок, което според мен е ръст на нисък човек. Иначе съм с нормално телосложение. Външният вид е от значение, но в смисъл, че трябва просто да изглеждаш нормално. Ако се появиш мърляв, размъкнат, смърдящ, рошав и т. н. и т. н. определено ще има значение.

25.   Против!
Жена съм.

26.   Това ми е фантазия, срещаш непознатя, погледи, взаимно привличане, без имена, без думи, само страст и секс.

27.   И после - олеле, болна съм. откъде са ми тея херпси? Сигурно е от нерви!

28.   24 Евала,
Завиждам ти благородно на късмета.
То и аз съм нисък, също съм 175. Доста съм спортен- бухам яко кикбокс. Но досега никоя не ми е връзвала. Тиндъра го изтрих преди няколко години. При ме никаква файда от него. Само губене на време.

29.   До номер 15: А дали моралните ти ценности не дават или просто имаш ниско либидо? Ти въобще не си сексуална. Колкото и висок морал да има човек, той отстъпва на нагона.
Аз не харесвам секса с непознати, защото няма да е хубав. Първо ще е със презерватив и се губи удоволствието. Второ вероятността да попаднеш на некадърник, дето само да те ръчка, е огромна. Трето, защо ми е секс за една нощ, като искам редовен. Такъм секс е за жени с много ниски изисквания към партньора в леглото, които едва ли не се задоволяват от всичко дето им влиза - малко, голямо, няма значение. Вие няма как да се напаснете с тоя човек, съответно сексът ще е доста по зле от такъв с мъж, дето сте правили повече от няколко пъти или години наред. Това е четвъртата причина. И пета - такъв секс доста често предлагат отчаяните чекиджии. Яките момчета си имат по няколко бройки и си правят редовен секс, въобще не са на зор….

30.   До 26
Това е супер особено когато имаме малко дрехи по себе си. Особено вечер на плажа. Щее много хубаво. Мъж

31.   Преди една година ми се случи, запознахме се в сайт за запознанства към 10 преди обяд, а след обяд вече беше на дивана ми и ми правеше свирка, след което правихме секс. Аз бях на 50г., а тя на 57. Беше омъжена, но мъжът и отдавна не и обръщал внимание, а тя както сама се изрази си имала нужди.

32.   От сайт за запознанства пиша на една мацка, след 20-30мин мацката ми пише бих ли дошъл ако ме попита, казах и че да и така след 1 час бяхме в хотелската стая.... цяла нощ секс а на сутринта я закарах на работа

33.   До автора: къде е тоя плаж и какво ѝ каза на тая като се приближи. Как завърза разговор в такава странна ситуация? Да разбираме, че ти е доста голям, предполагам?

35.   чукал съм непознати, така изведнъж, набързо и за веднъж, но само лелки, над 40 години.

37.   Така изгубих девствеността си (от сайт за запознанства)... и повече не се видяхме после. Така, че съм ЗА.

38.   Авторе от тука повечето коментари са ти писани от момичета дали за за секс със непознати и ВСИЧКИ ДА! Какво да? Обичате за една нощ да ви опъне човек които даже след 1 седмица ще забрави името ви? Еми как то така се почва един, двама, трима и така нататък че после ще викат АМИ НИЕ ИМАМЕ НУЖДИ, Еми добре ама към женския пол не предпочитате ли с човек които сте се запознали да сте имали някакво общо помежду ви или някакви хубави моменти и тогава да направите един хубав секс или предпочитате да трупате бройки с непознати и да ставате ку*ви????

39.   38, реално сюжетът от тази тема се случва рядко. Обикновено е обратно - свалка, ходене, опознаване... и в един момент (без значение дали изобщо се е стигнало до секс) се оказва, че не сте един за друг. И пак от начало...
Как се става курва. Също както и курвар. По приемливата (неизтъркана от употреба) фраза е нимфоманка. Това е просто жена (родена така), на която един мъж никак не й стига. Никаква разлика при мъжете.
За един секс с непознат/а има надежда да не научи никой друг. И той самият повече да не се натрапва (особено ако не е бил достатъчно добър).
Та има си своите предимства... при стриктно спазване на мерките за безопасност.

41.   Правила съм на младини, няма смисъл, после изследвания за полово - предавани болести, трябва да желаеш човека и да го опознаеш тогава е идеално, има емоции и хубави неща и с него си щастлив, задоволен и имаш всичко което ти трябва, това е върхът.