Споделена история от Секс и интимност

Сексът и удоволствието
Здравейте, мили хора и весели празници!
Имам една питанка и се надявам от нея да се заформи разговор, като споделите вашия опит и виждания. :)
От няколко месеца (3-4) водя полов живот (за протокола на 23г. съм). Не съм чакала нещо определено досега, просто исках да бъде с човек, в когото съм влюбена и, в когото вярвам. Накрая го срещнах и нещата се получиха. Отначало беше болезнено известно време, след което болезненост се усещаше при самото проникване. Все още усещам болезненост съвсем леко и не винаги, когато прониква, по време на половия акт усещам триене, но не и болка. Различно е всеки път. Въпросът ми е защо не изпитвам онова удоволствие, заради което хората правят секс? Изпитвам удоволствие от това, че е с човека, когото искам, но не и от самия секс (от самото влизане и излизане, да го кажа по-вулгарно). Понякога на моменти усещам леко удоволствие, но за секунди.
Приятелят ми има опит, винаги има игра преди самия акт, (целувки, галене, лизане.. всичко), харесва ми, възбуждам се, но дотам. Понякога и трудно се възбуждам. Свършвам със стимулация от негова страна. Не мога да си обясня защо е така, развивам си собствени теории, чета и стигнах до извода, че ми трябва още време, за да свикна, защото все още има някаква тъпа болка или в началото винаги е така.. Не се стягам, подмокрям се.. Доколкото знам нямам гинекологични проблеми, поне от последния път, когато съм посетила лекар.
Споделете при Вас как е бил в началото сексът, имал ли е някой със същия "проблем" и как е протекло по-нататък всичко.
Благодаря за отделеното време!

Коментари

1.   Удоволствието от секса ще си дойде с практиката. Просто си неопитна все още и не се отпускаш напълно и затова се получава така

2.   Още си млада, затова.
Като минеш 30така тогава ще почне удоволствието.
Поне при жена ми беше така.

3.   Много се вглеждаш и очакваш на този етап. Не мисли, действай

4.   Понеже сексът е надценен като цяло. И аз имах много големи очаквания за секса преди да съм правил такъв. Бяха едни приказки "Ее, да, то мастурбацията е яка, ама секса, ехее 10 пъти, 100 пъти по-яко е, дори тогава всяко едно вкарване ти е като оргазъм, че и по-яко"! Е, като почнах да правя секс, за мен не се оказа точно така според моята преценка. Със сигурност не ми е в пъти по-яко, а с презерватив дори не успявам да свърша, не чувствам почти нищо освен, че ми е по-приятно и удовлетворяващо, че съм с жена. Но удоволствието ми от самият секс е сходно с това от мастурбацията, а понякога може да е дори и по-зле. Предпочитам мастурбация пред секс с презерватив.

5.   Моята жена беше девствена. Първия път тъкмо взе да и харесва и аз свърших. Така беше и следващите пъти. После правихме хубав, дълъг и продължителен секс, но тя не стигаше до оргазъм. Минаха два месеца и получи първия си оргазъм. Правихме секс почти всеки ден, но не винаги получаваше оргазми, колкото и да се стараех. Минаха няколко месеца и тя взе да ми дава насоки и така с нейна помощ получаваше оргазми всеки път. След година се научи сама да си докарва оргазъм докато ме язди или се пипа. Някъде на третата година започна редовно да получава по два и повече оргазъма всеки път щом се любим. Сме заедно от доста години и секса е страхотен. Понякога стига до 10 последователни оргазъма за един акт.
За хубавите неща трябва време и практика!

7.   Еми не е добър сексът. Малък мубе най-вероятно и няма много опит. То ти като си девствена може да ти се струва велик любовник, но надали е с много опит. Аз още с втория мъж в живота ми изпитах невероятно удоволствие в леглото. Всичко опира до уменията на мъжа и физическите му данни. Естевено, мъжете в сайта ще ти кажат друго, защото ги комплексира това. Но аз като жена с много опит в секса, ти давам правилния отговор. Аз съм много сексуалн. Опитвала съм с най-различни мъже и не очаквай, че с всеки сексът ще е уау. Даже напротив. Изисква се много опит, за да може да те изстреля в небето от удоволствие, но тъй като обществото е консервативно, продължава да битува мнението, че ако се обичате, сексът е върха. Нищо подобно. Повечето жени си ходят незадоволени и нещастни. Повечето мъже нямат достатъчно опит и не са с голям размер
Ж33

8.   Н7, Много хубаво заклеймяваш. Аз пък ще ти кажа, че всички жени сте к*рву дето се е*ат под път и над път, с който хванат. После ревете, че ходите незадоволени, ми ще ходите, като не знаете как да се отпуснете, като не си познавате тялото и чакате всичко на мъжа. Отдолу сте като кофи, 2 кренвирша да хвърля, ехо ще се чуе. Общо взето на жените ви е много приятно каквото и да стане "Мъжа е виновен". "Повечето мъже нямат достатъчно опит и не са с голям размер" - "Повечето жени не знаят какво искат и са като кофи"

9.   От самозадоволяване изпитваш ли удоволствие?

10.   Авторката
До 9 - изпитвам, да. Той ми помага в процеса и успявам да свърша.

11.   До 7: И аз съм жена итн, като теб, но не съм съгласна с теб - най-важното за мен винаги е било да имам емоционална връзка с мъжа. Случвало ми се (като по-млада) да се подведа под натиска на нагона - но никога не ми е било особено хубаво... след това си казвах наум "Това приключение можех спокойно да си го спестя" :)

12.   Според мен е най-важно да има емоционална връзка, след това всичко си идва на мястото и се напасват нещата между двамата.

13.   И при мен беше така в началото, с годините и опита ще развиеш сексуалността си, не се притеснявай. Просто трябва време да опознаеш тялото си ще добиеш представа какво и как най ти допада. Истината е, че рядко това става само с първия ти партньор, защото всеки човек е различен и човек когато има база за сравнение може да си даде сметка кой в секса му е доставял по-голямо удоволствие.

14.   Здравейте аз съм момче на 23 години и съм все още девствен целувал съм се ама до секс не се е стигало. Обаче когато си мисля за жени ми става, което е нормално ама като ми се надърви след 1-2 някъде спада а когато не съм в ерекция ми е мн малък пишле това нормално ли е? Иначе като се целувах с една мацка бързо ми става понякога и бързо свършвам
Дали имам някакъв проблем?

15.   До 14 какъв проблем си мислиш че имаш? Мислиш си за жена става ти престанеш да си мислиш спада ти. Като се целуваш с мацка пак ти става къв проблем? Бързо ти става бързо ти спада еми нормално неопитен си все още. Споко дейтваи смело и него мисли толко според мен 90% от мъжете си правим проблем в главата който реално го няма.

16.   До авторката!!! От написаното разбирам, че преди това си била девствена. Имам въпрос към теб
Как беше в самото начало? Дълго ли време бяхте заедно с мъжа преди да се стигне до полов акт? Настоявал ли е повече или просто ти самата беше готова за него? Имало ли е някакъв вид друга сексуална интимност преди самия първи полов акт.
Относно мен самия, проблем беше от гледна точка на това как изглеждам в нейните очи, защото беше хем по-малка, хем водеше от 3 (три) години полов живот и е имала няколко партньора преди това. Не мога да ти кажа какво е от първо лице, защото с девствено момиче не съм бил. Относно мъжете (и в частност и аз), когато се стигне до койтус и не си правил преди това, много бързо свършваш, особено, ако преди това сте се целували доооста време, пипал си я и буквално от това те е оставила "на ръба". На теб ти пожелавам здраве, любов и много секс с този когото водиш пълноценна хубава връзка