Споделена история от Секс и интимност

Аз съм на 28 години от Велико Търново. Не се имам за красавец но много малко жени са ми отказвали, може би успявам да ги предразположа с думи или и аз незнам... Както и да е,имах сериозна връзка с момиче което много обичах,поради не малко причини се наложи да я зарежа,тръшках се 3 седмици в нас ревах като магаре но така и не се върнах при нея ,реших че като започна да се виждам с различни жени ще успея да я забравя и така се започна всичко...Всяка вечер излизах с един приятел на дискотека и всяка вечер се прибирах с различна,бях като болен просто немовех да спра ако не изчукам някоя вечерта просто сън не ме хващаше,чуках ги до сутринта (тук искам да вметна че много бавно свършвам 1-2-3 часа първи тек) смайвах ги,после ме търсеха но аз не повтарях.Опитал съм всичко от секса (без извращения).Исках да се влюбя пак но любовта все ме заобикаляше.Един ден се запознах с едно момиче,отначало си говорехме по телефона (защото тоя път реших да го давам по полека като се надявах да не е поредната бройка).Ужасно много я исках,харесваше ми и като човек и като визия един ден ходихме на кафе а после в нас..Отначало си говорихме докато не разбрах че и тя ме иска така както аз,нея,стигна се пак до секса целувах и галех цялото и страхотно тяло лизах я около 30 минути и точно когато реших да и го вкарам разбрах че този път пушката ще ме издъни.Така и стана този път не бях аз.Изожих се като кифладжия без кифли точно на 5-тата минутка се изпразних.Онемях ! Дотогава винаги колкото и да ми е било хубаво с някой съм успявал да се контролирам но този път когато исках да се представя добре се изложих а когато реших да направим 2-ри тек и да се представя добре тя не ми пожела.Разбрахме се на другият ден да се видим пак,но тя не си направи труда дори и да си вдигне телефона.Така и не я видях повече.

Коментари

1.   Така е в живота тежък и мъчен,
Но ти ходи изпъчен,
Защото тази мъка ще замине,
Тъгата ще загине.

2.   ТЯ Е ТЪПАТА В СЛУЧАЯ ЕДНА ИСТИНСКА ЖЕНА НИКОГА НЯМ ДА ПОСТЪПИ ТАКА ГЛУПАВО.....НЕ СЪЖАЛЯВАЙ....БИЛО Е ЗА ХУБАВО.

3.   Хубава историйка-траги-комична. Не знам какво да ти кажа,освен да продалжаваш да бъдеш себе си.Всичко е в твоите ръце.

4.   ТАЗИ ТВОЯ ИСТОРИЯ МИ НАВЯВА СПОМЕНИ.СЕГАШНИЯТ МИ ПРИЯТЕЛ(ВЕЧЕ ДВЕ ГОДИНИ СМЕ ЗАЕДНО)СЕ "ИЗЛОЖИ " ПО СЪЩИЯ НАЧИН.
ТОЙ СЕ ПРИТЕСНИ МНОГО,ДЪЛГО ВРЕМЕ НЕ СЕ КОМЕНТИРАШЕ ТАЗИ СЛУЧКА,НО В ПОСЛЕДСТВИЕ ТОЙ СИ РАЗВЪРЗА ЕЗИКА,КАЗА МИ,ЧЕ ДОСЕГА Е НЯМАЛ ПРОБЛЕМИ,ПРОСТО С МЕН Е БИЛО РАЗЛИЧНО,ИЗПИТВАЛ Е СЪЩОТО КЪМ МЕН,КАКВОТО И ТИ КЪМ ВЪПРОСНАТА ДАМА.ТА ЗАЩО ТИ СПОДЕЛЯМ ТОВА-НЕ СЕ ОТЧАЙВАЙ,ЯВНО НЕ СТЕ БИЛИ ЕДИН ЗА ДРУГ,НЕ СИ Е ЗАСЛУЖАВАЛО.

5.   Всяко зло зо добро! Аз пък харесвах едно момче, но той мен не. След седмица трагна с друго момиче и й изневери и ако той ми беше казал "да" щях аз да плача вместо нея!

6.   Ще ти разкажа моята история-преди 12 години се влюбих в мъж с 8 г. по-голям от мен. Правихме секс точно 2 пъти, като и двата пъти той свърши за 2 минути. И аз го зарязах точно по тая причина. И след 4 годишна раздяла, сега сме семейство с 2 деца. Само че вече говорим за секс 4 пъти по 20 мин. Така че дано твоята прителка се осъзнае докато не е късно, както направих аз. Успех .

7.   Бившият ми приятел отначало свършваше ужасно бързо, понякога от 5 вкарвания. Аз обаче го обичах и бях търпелива. Той ми каза същото - прекалено много ме харесвал, затова така. С течение на времето обаче се отпусна и свикна да свършва бавно, понякога изкарвахме по 1 час без да се изпразни. Не знам какви са тези жени, не разбират нищо от мъже. Сигурно вече ти е минало и не ти пука за нея, но си вземи поука - ако една жена държи на теб, никога не би те зарязала заради това.