Споделена история от Секс и интимност

Срамувам се от голотата си!
Аз съм на 28 години и съм омъжена от 3 но все още се претеснявам да съм гола пред мъжа ми.Имам комплекси защото съм леко закръглена.Този мои срам ми пречи да изживея сексуалните си фантазии.Задръжките ми падат само като съм се напила но и тогава не се отпускам напълно а и не става всеки ден да поркам.Дайте съвет.

Коментари

1.   Здравей. И аз съм леко закръглен и доскоро си мислех че никой няма да ме хареса така. Отскоро обаче загърбих всякакви предрасъдаци относно тялото си и разбрах че това което съм си мислил досега са само някакъв мой измислен комплекс.

Не мисля че трябва да се притесняваш от мъжа си щом сте се оженили значи той е намерил нещо в теб което не може да намери в друга жена. Затова развихри сексуалните си фантазии и му покажи каква жена си е намерил:)

2.   Съвет не мога да дам ама мога да дам идея: спете голи така ще свикнеш с мисълта :)

3.   В такива моменти е много лесно да се дава съвет отстрани:)) Миличка, закръглена или не, твоят мъж те е приел такава, ако той искаше ти да се промениш, щеше просто да ти го каже. Спри да се наливаш и самосъжаляваш, а намери време и сили да се занимаваш със спорт, не изисква никакви средства - гуменки за 5 лева и се огледай за най-близката алея за пешеходци. И време не губиш - нужен ти е не повече от един час на ден. И яж повече зеленчуци. Ти си тази, която трябва да моделира тялото, което иска за да се чувства добре. И усещането, че все повече те заглеждат, ще дойде много скоро, а и е много приятно, повярвай!!!

4.   Някой път когато си сама в къщи започни следната процедура: съблечи се гола и застани пред огледалото. Започни да се хвалиш, да се наслаждаваш на красивото си голо тял, на прекрасните меки извивки - започни с гърдите, погледни ги, погали ги, помисил колко са секси, сочни и сладки. Продължи по ханша, кажи си колко е женствен и възбуждащ за мъжете, погали дупето си и си помисил какво удоволствие изпитва мъжа ти когато го опипва с ръце и т.н. Една жена, дори и леко пълна, дори и не толкова красива и сексапилна, ако сама се приема като такава и другите ще го напряват! Най-секси са самоуверените и наперени жени:) УСПЕХ

5.   Аз мисля, че мъжът ти те харесва такава каквато си. Не се притеснявай да се събличаш. Лятото е най-горещият сезон и имаш възможност да му покажеш малко повече плът. Опитай! Плюс това мъжете обичат по-разкрепостените жени в леглото.

6.   Скъпа, повярвай ми едва ли има нещо по-красиво за мъжа от голото женско тяло!

7.   Ти не си по-различна от 80% от жените. Защо обаче си мислиш,че мъжете си лягат само с манекенки. Аз съм на 40 и жена ми съвсем не е манекенка, а на мен ми харесва да я гледам гола. Ако на съпругът ти му е приятно ти няма от какво да се срамуваш. Да не би всеки път да тичаш в другата стая когато се преобличаш. Това което опитваш да скриеш той го е видял отдавна.

8.   Вижте говорите много красиви и хубави неща, които за съжаление не са много верни. Мен лично би повече ми харесало ако жена ми не се събличаше в случай че е дебела. Да спят голи, не е добра идея щото сутринта никой не знае в каква поза ще се събуди. Моят съвет е да започнеш да се грижиш за тялото си вместо да се оплакваш. Все пак живеем само един живот, не е ли прекалено кратък за да си позволим да изглеждаме ужасно. А и малодушие каращо човек да страда три години за нещо, което може да се промени за три месеца ме отвращава повече от сланинте. Салют това от мен

9.   Пълна глупост е да се срамуваш от тялото си. Аз съм на 40 год. и винаги съм харесвал по-едрите и закръглени жени. Слабите тип "манекенки" са ми сексуално безразлични.

Жена ми е висока 175 и тежи 80 кг, закръглена е със средно големи гърди. Не пази никакви диети и тъй като страшно си падам по естественото женско окосмяване, ме "възнагражадава" с разкошни черни подмишници и пубис.

Щом я видя гола, членът ми моментално се втвърдява и ми се иска да правим секс, въпреки че сме заедно от 12 год.
Вас, по-младото поколение ви създадох страшно изкривени представи за женска красота, тип пласмасова кукла, или дръглива обезкосмена кощрамба, което се популаризира от жълтите издания, тъпите реклами, тъпи гологлави шоумени, метросексуални педали и прочие.

Само може да си щатслива че мъжът ти харесва по-закръгленички. Може да си представиш какъв ужас ще е, ако постоянно ти намира че трябва да отслабнеш например.

10.   Виж ако не друго - това трябва да те успокои... Нека забравим факта, че не се харесваш за миг. Доказано е че мъжете мислят за секс три пъти повече от жените. Друго интересно нещо е, че когато мъжете правят секс не се интересуват от детайлите - искам да кажа, че докато ти си мислиш "дали косата ми му харесва" или "дали вижда белега ми от (нещо си там)" той си мисли за самия секс. Може да тежиш 80 кг и да си 150 см, да си с неизтрит лак и смешна прическа, но нека сега да си припонмим , че 1-во сте женени и 2-ро по време на секс той може само да ти се възхищава.
Спокойно - тялото ти е префектно!!!

11.   оффф аз пък имам друг проблем много съм окосмена по краката по ръцете и това много ме притеснява

12.   Към номер 11, ако ти пречи се епилирай и да знаеш, че както на номер 9 му харесва окосмяването на жената, на мен и доста други точно обратното.

За момичето написало въпроса ще и кажа, че жена ми си я харесвах много и също беше закръглена, но тя не се харесваше и нещата не вървяха. После се взе в ръце и отслабна съвсем малко, но тя вече се харесваше и сега е супер.

13.   "Вижте говорите много красиви и хубави неща, които за съжаление не са много верни. Мен лично би повече ми харесало ако жена ми не се събличаше в случай че е дебела. Да спят голи, не е добра идея щото сутринта никой не знае в каква поза ще се събуди. Моят съвет е да започнеш да се грижиш за тялото си вместо да се оплакваш. Все пак живеем само един живот, не е ли прекалено кратък за да си позволим да изглеждаме ужасно. А и малодушие каращо човек да страда три години за нещо, което може да се промени за три месеца ме отвращава повече от сланинте. Салют това от мен"
-------------------------------------

Tялото не е важно, щом мъжът и я харесва, даже напротив, ако моято отслабне, ще я лиша от секс за доста дълго време, докато напълнее както си е била че и повече!

14.   Моят съвет е да не се притесняваш от тялото си а да си го харесваш такова каквото е. За целта бъди дръзка в леглото, бъди ти активната тогава гарантирам ти нито ти, нито той ще мислите кой как изглежда, важното е да си доставяте удоволствие, а твоят мъж за да е с теб значи те харесва такава каквато си, избий си тези мисли , бъди по-смело момиче, обличай се и по-дръзко и сама ще си изградиш самочувствие постепенно.

15.   След като се е омъжил за тебе , той така те харесва и не е нужно да се притесняваш , все пак по история се учи , че хората са си падали по по-закръглени жени!Бъди спокойна щом е с тебе значи те харесва такава и не се опитвай да се променяш ;)

16.   Към 11. "оффф аз пък имам друг проблем много съм окосмена по краката по ръцете и това много ме притеснява"

- оох да те сбарам, обожавам естествено окосмени жени, старшно ме възбуждат, обожавам естествено окосмени женски подмишници! Направо се изпразвам като си помисля, как ще те целувам и лижа сладурано!

17.   Мисля, че не трябва да се срамуваш от себе си особено пред човека, който обичаш. Не е нужно да се напиваш или да правиш каквото и да било само за да се съблечеш. Това, че си леко закръглена не означава, че не трябва да изпитваш удоволствията на живота, нали така?

18.   Аз лично 2 кг да сваля и вече ае чувствам по - секси и вървя по - изправена. Приятелят ми ми казва, че в тези моменти ствам много по - секси, въпреки, че той не знае, че говори за моментите, в които се чувствам по - слаба.
Пробвай и ти, смъкни съвсем малко да видиш какъв ефект ще има върху самочувствието ти! Мисълта ми е, че всичко е до психика и възприятия - ако ти се чувстваш секси, харесва ти да си играеш с реакциите на мъжа си на различните ти секси действия, ако го гледаш дяволито, за него ти няма да имаш равна. И обратно, тъжно но факт - ако се свиеш и се притесняваш от себе си, ако личи, че не се харесваш и оценяваш, ако ще да си Джесика Алба, привлекателността ти спада драстично.

19.   Нямате си сериозна работа че си чешите езиците с глупости!
Щом мъжът ти те харасва по-сочна, какъв е проблема, отслабнеш ли, либидото му ще спадне! Що за тъпи патки сте съвр.българки не мога да ви разбера! Може и да минавате за красиви жени в Европа но сте задръстени от предразсъдъци и ориенталщина и умствена ограниченост!

20.   в нашата култура ни възпитават да се срамуваме от телата си. От най-малка се пазя да не ме види майка ми случайно и т.н. Освен това в култ са издигнати клъощавите, дребнички жени. Аз съм 175 см висока, тежа сега 63 кг. и съм направо ДЕБЕЛА, но такава бях и като тежах 58 кила.
Бившият ми ме намери дебела и при 55 кила!
Години по-късно отидох с немския си приятел на сауна и трябваше от раз да се разделя с тази култура на срама от естественото човешко тяло, или да се изложа жестоко. Тук в сауните всички са голи, мъже и жени заедно, като не се влага сексуален смисъл. Позволени са кърпи и халати, но в самата сауна се сяда на кърпа гол. Има всякакви хора -стари, бременни, дядковци и т.н.Приятелят ми е горд с мен и се подхилква като гледа как другите мъже трудно се контролират.
Но повтарям, няма сексуален момент. Хората се радват на телата си, раздават се соли, накрая дори и мед и се втрива в кожата. Всички се акцептират такива каквито са.
И действително, така загубих срама от самата себе си, страха от остаряването, защото намирам,че няма нищо по-красиво от здравият човек на всяка възраст и с всякакви дефекти

21.   Закръглените жени са супер, винаги са ми харесвали. Няма от какво да се притесняваш. Съгласен съм с втория коментар - това може да помогне.

22.   закръгленото е супер! Това са излишни женски притеснения, от които само страдате. Защо губиш време в размисъл, вместо просто да му се метнеш на мъжа си.. Няма да те върне неовършана