Споделена история от Секс и интимност

Какво е мнението ви за риминг/аналингус?
Здравейте. Два пъти съм правила риминг/аналингус на мъж. Опитахме и той на мен да направи, защото много искаше, но на мен ми беше ужасно неудобно и спряхме. Но много ме възбужда аз да му правя, фетиш ми е.
ВЪПРОС КЪМ МЪЖЕТЕ: Какво мислите за това жена да ви ближе ануса? Ако ви харесва, какво точно ви харесва в това и как точно предпочитате да се случва? (Поза и т. н. )
ВЪПРОС КЪМ ЖЕНИТЕ: Вие жени какво мислите за това? И как предпочитате - мъжът на вас да го прави, или вие на него? И защо?

Коментари

1.   Жена съм. Бившият ми приятел ми беше разказал и показал това с близането на анус, но искаше аз на него да го направя. Направих го, хареса ми. Сега със сегашния ми приятел го практикувам, но обичам аз да ближа ануса на партньора, отколкото той на мен.

2.   Няколко жени са ми го правили. Много е яко. Да, имам една неприятна мисъл да не вземе жената да ми бръкне отзад. Иначе и аз често го правя на жените.

3.   Ами аз съм на 25 и да ти кажа от малък, предполагам от многото гледане на порно ми е като мечта едва ли не да лижа на някоя мацка ануса, но задължително трябва да е с много добра хигиена момичето, иначе не. За съжаление още не съм имал възможност и не знам дали в действителност ми харесва или не. Но да ти кажа това на мен да ми го правят само като си го помисля и ми се гади. Нямам нищо против мъжете, които го практикуват и им харесва, но на мен лично не мерси. Веднъж ми прави една мацка еротичен масаж, голи бяхме и двамата и първо бях по корем и по едно време си започна да отива към тази част сещаш се и веднага и казах да спре и, че не ми харесва и масажът продължи с мен обръщайки се по корем и наслаждавайки се на красивото и тяло.

4.   И като ти бръкне отзад какво? :) Пак ще ти е яко

5.   Жена съм на 30. Отскоро го практикувам със сегашния ми партньор и адски ме възбужда. На мен също ми е неудобно той като го прави на мене- имам натрапчиви мисли, че ще вземе да се превъзбуди и да бръкне по-надълбоко с пръст или език, а и не ми е някаква силно ерогенна зона.
Правя го или като сме на 69 или докато той лежи по гръб и му правя френска и се спускам надолу. Истината е, че ми е малко трудно достъпно в тези пози, но пък от друга страна ми е някак анти мъжът да се разкрачи като жена с вдигнати крака или да ми седне на лицето.

7.   Супер ми е кеф, като ми го прави жената.
Да ми облизва топките и дупето и между тях...
И нс нея и харесва да ме облизва, така че всичко е идеално...

10.   Едно от най-яките усещания е, обожавам да ми правят, за съжаление не всички жени го възприемат. Харесвам и да правя, стига на жената да ѝ е готино, иначе не ми е чак такъв фетиш, колкото аз да съм получаващата страна. Относно позите - легнал с възглавница под дупето е удобно, но най-любимо ми е кучешката - да се надупя баш както си трябва, да ме лиже и същото време да ми бие чекия. Имах една бивша, която направо ми разказваше играта с езика, получавах зверски ерекции и после я порех жестоко.

11.   Жена съм, обожавам да ми лижат ануса и след това винаги искам да ме чукат отзад. Обичам и аз да гоправя, но не всеки мъж си пада по това за съжаление.

12.   Жена ми се нагъзва да и лижа анала, това я възбужда. Съответно след това иска и анален секс. Лошото е, че лизането продължава дълго и понякога ми омръзва.

13.   Нямам думи в каква свинщина и извращение се е првърнал секса и правенето на любов между мъжа и жената!
Гнусно и отвратително! Щом ви е толкова готино и се хвалите с това защо направо не започнете да си ядете " крайният продукт " директно от тоалетната чиния?
Отвратително какви неща се харесват на " хората "? !

14.   Няма проблем и в двете посоки, харесва ми.

М33

15.   Най-гнусното нещо. Другата гнусотия е някой да ме кара да му бъркам в г.. а. С подобни типове никога не ме е срещала съдбата. И ако ме срещне 100% никога няма да позволя да останат в живота ми.
13 - Скоро очаквам и такива теми да има. Предвид факта, че има хора, които харесват любимия да се изхожда върху тях. И при животните не е така. Интересно какво ще е следващото. То и извращенията имат лимт.

18.   Жена да го прави на мъж е супер ге*ско и въобще каквото и да е с мъжки задник. Единствено приемам мъжа да го прави на жената, еквавилента на това е жената да гълта.

Хан Крум

19.   13 и 15 сигурно са някакви монахини с разбирания за секса от времето на баба ми и дядо ми.

По темата - да, харесва ми. Страшен кеф ми доставя. Жена ми беше леко скептична в началото, но после ѝ стана голям мерак.

20.   Ох, като почнете да се вглъбявате в някакви детайли.
Това е секс, бе хора. Двама се обичат, две тела се сливат. Стремят се да “потънат” един в друг, да опитат всеки сантиметър от тялото му.
Страст!
Забравяш се, изгубваш се.
Оттук насетне ВСИЧКО просто се случва, защото имаш желание. И няма гнусно, неловко, непозволено и т. н

21.   Последните ми две любовници ги научих да го правят. Първоначално не искаха, но после така им хареса, че сами си го търсеха

22.   Най-готиния риминг, който са ми правили беше когато едната любовница ми го пое целия, а другата ми разтвори ануса и започна да го смуче. После си смениха местата и пак и пак. Накрая свърших в устата на едната и започнаха да си играят със спермата. Супер беше.

23.   всяка вечер го практикуваме с приятелката ми! и докато го прави ми прави и Ч*кия и мисля че това даже ми стимулира изпразването да е още по-вече като количество

24.   Жена ми иска да и излижа анала преди анален секс. Дори си разтваря бузките, да ме улесни.

25.   Пробвала съм точно 2 пъти, и наистина много възбуждащо ми подейства, но после забремебях, родих, и някък си не ми се струва правилно. Дори почти не правя фелацио на мъжа си, поради същата причина. Мъжа ми Обаче обожава да ми ближе дупето! Дори повече му харесва отколкото да ме ближе отпред! На мен също междудругото!

26.   Отвратително, НЕ сте нормални! Как може да ви харесва да си ближете анусите и да си ядете лайната? ! Вие животни ли сте? ! Последният въпрос е реторичен, защото ясно е, че нормални хора, такива гадости НЕ правят!

27.   До 26. Все пак това е сайт за анонимни изповеди.. Не обиждайте споделящите тук. Като не приемате тези неща не ги четете, прескочете ги. Това е писано от някоя, която не е изпитвала това удоволствие, която се гнуси от секса, ако е правила де. По вашата логика и целувката с език погледнато отстрани е ненормално и извратено. Сигурно и от това се гнусите? Все пак при целувка се обменят милиони бактерии, които биха ви причинили кариес? Или някаква зараза?? За фелацио да не говорим. А за анален секс? И какво лошо има да го правим ние "НЕнормалните"? Снощи ми правиха /след душ/страхотно беше.. Любовницата ми го направи специално за мен. Обича ме, прави ми го.. И тя получава. В секса всичко е позволено ако се харесва и на двамата. Но вие едва ли ще го разберете. Колко сте жалка и емоционално осакатена.. Иначе самият риминг е супер изживяване.. Открихме го с едно бивше гадже. Направих и го като прелюдие към анален секс После тя ми върна жеста... Но щом на вас не ви харесва не го правете. Не правете нищо щом секса е гнусен според вас.... Китайците правят добри заместители -играчки. Възползвайте се. Успех.

28.   Аз забелязвам страничен ефект, когато приятелят ми прави френска на дупето. След това ми се прави анален секс. (ж29)

29.   Мнението ми е, че трябва да си пиете редовно хапчетата!

/Доктор Ох боли/

31.   Аз съм мъж на 30 и обожавам да ми ближат ануса, дори и да го изчукат след това

32.   Стигам до извода, че все повече трябва да се посещава психолог!

33.   Мечта ми е да има жена / момиче което да иска да лиже ануса на мъж/моят. Винаги съм си мислил че ще се отврати ако предложа. Аз обаче обичам да лижа женския ако иска. Това няма как да го откажат защото не боли.. от м29

А за такива като номер 26. Ми ходи в манастир и далеч от секс темите. Аз досега лайна не съм виждал щото като е отвън и е мито...

и 29. успешно попвстване. такива коментари все едно мойте родители да пишат, доста са ви чужди тея неща. Хапчета...

Ей взимайте хапчета че то секса ненормална работа..