Споделена история от Секс и интимност

Имате ли фетиши/влечения, които влияят негативно на сексуалният Ви живот?
Въпросът ми е насочен и към двата пола, а именно - харесвате ли нещо, което много бихте искали да бъде част от любовната игра и сексуалният акт като цяло, но поради една или друга причина то отсъства. Било то поради срам/неудобство от споделянето му с партньора си и какво биха си помислили за вас или просто поради факта, че на партньора това нещо не му допада. Без значение, каква точно е причината, чувствате ли се сексуално незадоволени от неналичието на нещото, което така бленувате и дори бихте ли стигнали до там, да скъсате с половинката си или дори изобщо да не започнете взаимоотношение с даден човек, щом вашето желание не може да бъде удовлетворено? Очаквам вашите отговори и разбира се, би било добре, ако споделите какво точно Ви харесва и практикувате ли го с вашият партньор или си остава просто в мечтите Ви?

Коментари

1.   Аз имам такива фетиши, че съм за психиатриата.

2.   Много са - да ми го смуче през бельо/бански/колоездачни шорти и т. н., да я търкам отдолу през нейните шорти от трико за трениране, секс в планината или някоя полянка и т. н.

3.   Мъж съм и имам може би два фетиша.
Единият ми фетиш е свързан с писинг, а другият ми фетиш ако може да се числи че е фетиш е че харесвам момичето (жената) да е облечена с много прилепнали дрехи например клинчета и подобни на клин панталони, да подчертават тялото и, дупето и путето.
В предишната си връзка съм практикувал и двете неща и бях сексуално задоволени, със сегашната ми партньорка много рядко я навивам за писинг, иначе клинчета постоянно си носи.

4.   Обичам приятелката (28г) ми много, но има една странност в леглото. Както и да го правим, тя все гледа да и влезе отзад, анално. Може да е за малко накрая, но не пропуска. Не знам дали е нормално.

5.   Моят фетиш е жената да има силно окосмен триъгълник. Съпругата е с такъв и така моят фетиш е задоволен. Предпочитам поза, в която и виждач силно окосмената част и през това време да и търкам клитора.

6.   Не, нямам кикакви. Жена

7.   Да, имам и то се оказа огромен проблем, защото ми разсипа бракът и отчасти животът. Мислех да го пускам това като отделна тема и веднъж пробвах, но не беше допусната, но ще го направя като коментар тук. Преди да опиша случилото се МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ, АКО ИМАТЕ ОПИТ С ТОВА, ДАЛИ СЛУЧИЛОТО СЕ С МЕН МОЖЕ ДА Е МАГИЯ НАПРАВЕНА ИЛИ ПОРЪЧАНА ОТ СЕСТРА МИ. ИЛИ ДАЛИ ИМА ТАКОВА НЕЩО, КАТО КОНТРОЛ НАД СЪЗНАТИЕТО И ТАКЪВ КОНТРОЛ ДА Е СТАНАЛ ВЪРХУ МЕН? Просто съм безсилен да се съпротивлявам на всичко, което е, като желания и чувства. За да се свържат нещата ще опиша.

Аз съм малко над 40 и от 22 години живея в Белгия, където завърших, а после направих сериозен бизнес от който имам и контакт с известни личности и накрая си купих къща в един курорт точно на океанът. А като външност се направих, чрез интервенции като пълно копие на Джордж Клуни, защото това ми бе необходимо и за работата ми. Имах и красива и изискана жена, но това вече е в миналото. Ето какво се случи с мен и как се развиха нещата, за да се стигне до тук. Имам сестра в Бг, с 10 г по-млада от мен. С нея сме имали краткотрайни тайни интимни отношения, когато тя беше на 22. От тогава не сме правили това и всичко си беше между нас като приятели и даже беше забравено, защото имах красива жена далеко от нея, която ми даваше всичко. Наскоро обаче сестра ми се разведе. От тогава забелязах, че като идвах в България тя се държеше доста по-близко с мене. Не сме правили нищо, не се възползвах от това, защото бях женен. Но после като се прибрах, а и като цяло откакто тя се разведе нещо от само себе си без причина се обърна в мене откъм желания и влечения. И то с желязна и смазваща сила върху мен. До степен не мога да се позная, нито мога да се съпротивлявам на това в мен, колкото и да съм опитвал. В началото с големи усилия частично успявах да отклоня тези влечения, идващи сами мисли и желания в мене, които валяха като непрекъснат водопад от който се пазех като с чадър, донякъде успешно с цената на огромни усилия и отклоняване на мислите. Но малко след това сякаш, като по парче от предварително зададен пъзел бях попаднал случайно на една песен - Mr. Kitty - After Dark, като това е и клипът на песента за който става дума, който преобърна нещата тотално и необратимо в мен тогава.

Бях като потресен, защото първоначално видях сестра ми на клипът и недоумявах какво прави там. Бях готов да и звънна за да я питам за това, но едва накрая след доста подробни вглеждания и сравняване на детайлите на лицето и на снимки открих няколко незначителни разлики и се уверих, че жената там не е сестра ми, а и е двойничка. Но от тогава започна бруталното преобразуване в мен. Водопадът за който споменах от преди това, след гледането ми на песента стана толкова силен, че помете като салфетки всякакви мои опити за съпротива. Преди можех да се контролирам и да обичам жена ми и да отблъсквам чукащите на вратата на съзнанието ми мисли за сестра ми, така, че да продължавам да съм с жена ми(която при това е и по-красива от сестра ми и нямаше никаква логика да става така), но след това не можех въобще. От тогава започнах да си затварям очите, като го правим и виждах сестра ми иначе не изпитвах удоволоствие. Срамувах се от себе си, но не можех да се противя. Това нещо ме контролираше. Постоянно сънувах сестра ми, като в сънищата беше гола и го правихме и тя впиваше силно пръстите си в мен в съня, а това което ми даваше като чувства и изживявания в съня беше чувство невъзможно да бъде описано, някакво извънземно изживяване. Няколко пъти се бях събуждал с ерекция. И най-странното е имах тънки, но много дълги драскотини по тялото, като от нокти за които нямах никакво обяснение от къде и как са се появили. Със сигурност щях да помня, ако се бях одраскал някъде, а тях ги виждах след ставане от сън. И то нееднократно. Ето тоя момент ме плаши страшно много и ме съмнява, че е някакъв дух пратен с магия, който прави това с мен. Работата е там, че всичките тези неща без аз да разбера как това стана ми хакнаха съзнанието и някак си направиха точно това, което не исках и гонех от мислите ми. Накараха ме да се влюбя в сестра ми. И то не просто влюбя, като в някоя друга жена като преди, а да се влюбя със сила равна на тази с която съм се влюбвал във всички жени взети заедно. Беше ме срам от това, опитвах да го крия от жена ми. До момента в който разбрах, че не мога да не мисля за сестра ми и да живея без нея. Да, жалко, срамно и тъпо е, но е факт, който не мога да променя, колкото и да ми се иска да можех. Това нещо ме накара да се разведа с хубавата ми жена. Казах и, че няма да имаме дете никога, защото не искам и няма да имаме никога, а тя държеше задължително на това за да е с мен и и признах, че не съм с нея мислено, а с друга, нещо което тя ме питаше отдавна защото виждаше, че не бях същия човек от доста време. Нещата минаха гладко с развода. Веднага след което се обадих на сестра ми и тогава устата ми сякаш сами говореха без да мисля. Споделих и, че съм се разделил с жена ми. И, че страшно ми липсва и, че ако иска може да се махне от гадната и работа и среда в България и да дойде при мен, където ще я уредя като моден модел за снимки веднъж в месеца, а през останалото време ще си живее като царица. И, че имам само една мечта в живота ми и това е тя да е щастлива. Тези неща сами излязоха от устата ми без изобщо да ги бях планирал или обмислял да казвам-контролът за, който става въпрос. Взех сестра ми при мен и задвижих всичко, което и казах. Вечерта тя сякаш знаеше всичко, което ставаше вътре в мен, защото тогава си доближи лицето до мен доста уверено. Аз не се отдръпнах този път, както бях направил в България при идването ми. След целувката тя ме накара да и обещая че ще изпълня всичко, което и бях казал. Аз като робот и обещах. Иницативата беше основна нея и тя почти ме принуди да го направим. Като от това нещо се чувствах страшно обичан, а и тогава стана страшна бъркотия и зависимост от изпитваното преди това в сънищата ми с нея. Тя явно усети това, защото го правеше редовно след това. Правихме го всяка вечер и всеки път тогава тя ми казваше "обещал си ми, че ще направиш тези неща с мен и не можеш да не удържиш на думата си". Караше ми да и обещавам, че винаги ще съм с нея. И аз пак така го направих. Чувствам се като роб. Толкова съм зле, че дори наскоро реших да я изненадам с предложение за брак. Но не се получи само заради законите тук. Не мога да се позная. Бихте ли ми казали, дали е възможно всички тези събития и това в мен да са предизвикани от магия особено като се вземат под внимание и драскотините по мен и как мога да разбера това? Или дали е възможно тази песен и клипът в нея да са отключили нещо неподозирано в мен, да са влезли по някакъв начин в съзнанието ми, да е станал някакъв бъг в мозъка ми? Или дали е възможно самата песен да е някакъв секретен инструмент за влияние и контрол върху съзнанието на хората, нещо като секретно оръжие за манипулация на обществото?

8.   Н. 2 и аз имам подобни фетиши. Приятни са.
Ж. 44

9.   Силен фуут фетиш имам. Обожавам боси крака, хубави секси обувки - токчета сандали. Червен лак, но може и друг цвят.
Аромат на потни крачета също. И тези неща са задължителна част от секса!
Ако една жена е с непрозрачни чорапи е почти невъзможно да има акт въобще!
мъж 35

10.   Чорапи, чорапогащници, хубав педикюр. Всичко изброено е критерий за жената.

12.   Копрофил съм.

13.   Оооо аз имам доста фетиши, НО не всички съм ги правил за съжаление. Най-големият ми фетиш и който най-често правя е, е жената да е облечени в бяла риза и вратовръзка, или бяла мъжка риза когато правим секс. Това ме побързва от възбуда. Когато видя жена по телевизията или на вън с елегантна бяла риза моментално се възбуждам.
Другият фетиш е strap on. Или просто казано, жената да ме чука с вибратор Правил съм го няколко пъти само с първата ми жена..

14.   Много често свършвам, представяйки си, че бившето ми гадже, към което до сега съм имала най-силното си сексуално привличане, чука други жени. Много е странно за мен, защо това ме кара да свърша, явно е някакъв комплекс от това как се развиха нещастно нещата между нас.

15.   Ползвам секс играчки, имам, всякакви видове.

18.   12-ти, би ли ми описал какъв е вкусът, защото и мен ме влече това, но ми е малко гнусно и ме е страх да го пробвам, колкото и да ме привлича жената. Като оставим възбудата от това заради, която го правиш има ли неприятен момент и доколко той е неприятен? Може ли да вземе превес като неприятност над възбудата или не е толкова гадно в реалност?

19.   Аз съм луд по тънка женка талия. Още в детската градина като спяхме обеден сън и под завивките карах момиченцата да си глътнат корема и да им галя и притискам тънките кръстчета. Жена ми е 150 висока и слаба. Още щом я видях си я харесах за съпруга и така и стана. Тя знае за моите странности и се подържа във форма. Луд съм и по кожата и и допира до тялото и ме побърква.