Споделена история от Секс и интимност

Жена ми вече всеки път скуиртва, нормално ли е?
Здравейте, мъж на 42г. съм. С жена ми сме заедно от 15 години. Преди мен е била с петима, като твърди, че с никой от тях не е изпитвала оргазъм. В началото секса не беше нищо особено, дори бих казал - зле. Но явно и очакванията ѝ не бяха големи и не се е оплаквала. След ражданията на децата пък съвсем се смарангясаха нещата - секс правехме хем рядко, хем кратко. Може би на десетата ни годишнина я убедих да маструбира. Така успя да свърши и за пръв път да изпита оргазъм. Аз каквото и да правех не можеше да свърши при секс. Хайде, първия път да речем, че е от времетраенето, но след първата ми еякулация понякога и цял час не мога да свърша - тя се изтрива, става суха, почваше даже да я боли от продължителния секс, но не свършваше. Само с маструбиране можеше да изпита оргазъм. Пропуснах да кажа - тя ми е набор, преди 2 години обаче нещо се случи. Вече навършили 40 години тя почна сама да си иска и да свършва и вагинално, не само с маструбация. Почна да се кефи и на аналния секс и вече поне веднъж седмично правим анален. Сега най-интересното - от 7-8 месеца не просто свършва, а почти винаги скуиртва. Понякога доста обилно, чак се чудим дали не е урина. Но и консистенцията и вкуса са други. На петата минута след като почна с главичката си да ѝ масажирам клитора и пръска като фонтан. Започна да свършва и тя като е отгоре - абе луда работа. Въпросът ми е: има ли и други жени, при които сексуалността идва толкова късно? И нормално ли е почти винаги вече да скуиртва? От тук нататък така ли ще е?

Коментари

1.   Жена ти може да е всичко, ама съд сигурност не е била само с петима. И най-вероятно някой твой колега и е отключил всичко, което описваш.

4.   На 40 съм и скуиртвам вкеки път. Единствената разлика е, че аз започнах на около 30. И да, хубаво е.
Така, че изобщо не се притеснявай за нищо, а се наслаждавайте.

6.   Ами то всяка жена може така. Това е нормалния оргазъм. Просто при някои се отключва на 40, при други след първия път, а при трети никога
Защо? И аз не знам... предполагам е на хормонално-психилогическа основа.

Моето второ гадже (бях й първи) още от третия ни път почна да пръска и оттогава няма спирачки. Литри се изливаха, подлагахме си найлонови торби

Имах и една друга, и на нея пях първи. Тя даже пръскаше вагинално от анален. Така между другото е най сполучливо, защото по-лесно стимулираш шийката на матката из отзад.

8.   Не знам. Никога не съм имала проблеми с овлажняването, при мен се получава още при докосване или целувка с любимия, както и не ми се е случвало някога да съм била суха по време на секс. Свършвам, откакто водя полов живот, но такова избълване на течности наведнъж не ми се е случвало никога. А и не искам да ми се случва, едва ли е много приятно да омажеш наоколо..

10.   За годините не мога да кажа, защото съм далеч от тази възраст, но относно скуърта аз също след като за първи път скуъртнах, започнах много по-лесно да го правя и става почти винаги. А преди това ми беше изключително трудно и немислимо. Така че е нормално след първото такова свършване да е много по-лесно.

11.   Подкрепявам изказването на номер 1. " И най-вероятно някой твой колега и е отключил всичко, което описваш. " След толкова години секс те първа, и всичките неща който изброяваш да прави, по скоро " леко " някой друг и е показал преди теб че може, и ще и доставят удоволствие тези неща, но нищо, важното е и на двамата да ви е хубаво и да сте щастливи.

12.   Не се притеснявай, наслаждавай се! Приятелка редново скуъртва и двамата ни е много хубаво... после само трябва да пуснете чаршафите в пералянята М32

13.   И моята жена скуиртва, но само в банята. Децата като са в къщи, тя ме вика в банята, уж да и изтрия гърба, а всъщност правим анален секс прави. Тогава скиртва, като свършва, страшно и харесва, яко се кефи!

14.   Не вярвай на този коментар като 1, говори глупости без изобщо да знае, но съм сигурна, че бракът ти е хубав и всъщност щом жена ти свършва така хубаво с теб значи обратното- Вярна ти е и просто се наслаждава. Да, смятам че е нормално. Просто някои хора имат нещо лошо и негативно да кажат за всяко чуждо щастие.... Пазете се от такова влияние!

15.   Наслаждавайте се докато можете, в даден момент идва климакса и пръскането намалява драстично.

16.   Автора
Не се връзвам на коментар 1, не само защото я познавам и тя не е такава жена, а защото това е практически невъзможно. Живеем в много малко населено място, винаги когато пътува някъде сме заедно, а на работа е с майка ми - колежки са. Както и да е... Може би е важно, че тя има сериозни хормонални проблеми - винаги ги е имала (наследствени са и майка и ги има), нещо на щитовидната жлеза. Болест на Хашимото или нещо от сорта... Пие някакви хапчета, но тя ги е пила винаги още от преди да сме заедно и ще ги пие докато е жива. Не ги е сменяла или променяла дозировката, така че едва ли те са повлияли за събуждането на сексуалността и. По-скоро те са причината преди да не е изпитвала особено удоволствие.

17.   Това е супер особенно когато и на двамата партньори им е кеф, съпругата ми понякога скуиртва, но не винаги и възбудата ми е в пъти по голяма, първият път когато се случи бях изненадан, помислих си че се напика защото беше леко пияна в последствие разбрах че го прави когато е много възбудена от което ми стана готино. Винаги когато се получи така че пръска съм готов буквално веднага след като свърша.... късметлия

18.   Авторе, ето виждаш ли колко е злобен и злорад Ганьо. На него сигурно всички гаджета са му изневерявали и хоп - невъзможно е жена ти да изпитва такъв кеф пак с теб.... нещо не е както трябва!
... какво да ти кажа приятелю, жалко е.
То човек да не посмее да пусне каквото и да е тема...