Споделена история от Секс и интимност

Как ги зарибяват?
Интересно ми е как зарибяват жените с обяви в алото или пък в порно клиповете? Не говоря за професионални порно актриси, а за тези обикновените от аматьорските клипчета или пък от обявите за компаньонки. Как се съгласяват на такова нещо? Аз толкова много жени съм питал дали искат да снимаме порно и всичките отказаха категорично, а сме били близки и сме си имали доверие, просто не искат и това е. В същото време в интернет има милиони порно клипчета и адски много хора ги гледат. Ако всички отказваха толкова категорично, какво се е случило с тези които са се съгласили? Пак казвам - не говоря за професионалните порно актриси, айде те взимат много пари, но какво взима някоя която я чукат 5 минути в евтина хотелска стая?

Коментари

1.   Не ги питат явно.

2.   Не си добър в разговорите и не сте били толкова близки, колкото си мислиш... Отделно не си им предложил достатъчно пари явно. Само че за странни неща си мислиш, защо ти е да правиш такива клипчета, те са дори забранени в България официално и могат да те съдят жените

3.   Много хитро да искаш да припрчелваш на гърба на нвкоя твоя позната.
Който я види в клип, ще я обяви за курва и повече край с нея, няма да види сериозна връзка.
България е една шепа народ.

4.   Не ти се разбира какво точно питаш, ама ако е за това откъде да намериш модел за снимане – има си сайтове за тях. Някои са съгласни само на софт еротика, други на по-хард пози, включително и видео, това си го има в описанието им. Цените са въпрос на уговорка и си зависят от модела, къде ще се снима, какво ще се снима, колко часа и дали ще се публикува. А ако не ти се плаща, то явно не си достатъчно убедителен. Аз съм почнал още когато фотоапаратите бяха с лента, снимките се проявяваха по ателиета, а видеокамерите бяха с касетки. Четири гаджета съм навил плюс съпругата ми, нея вече с цифров апарат. На всички им бе за първи път, а след него всеки следващ е само въпрос на настроение. Но за качването им в интернет и дума не може да става. Успех.

5.   До автора-вместо да кроиш планове как да станеш сутеньор и да използваш жените придумвайки ги да се снимат, докато правят секс, вместо това-вземи се развивай интелектуално, почни да учиш и работи нещо свястно! Ако си мислиш, че като жалък сутеньор ще станеш много богат-жестоко се лъжеш!
Авторе-ти би ли се снимал в порно клип, където те чука някой си и в замяна да ти предложат някакви скапани пари? !

6.   Разшири малко експеримента, като им предложиш 4-цифрена сума на ръка за кратко клипче в евтина стая в Студентски град и пак ще си говорим.
Жените стават проститутки по същата причина, по която мъжете стават наркодилъри - липса на морал и достъп до лесни пари, за които иначе ще се бъхтат години.

8.   Плаща им се.