Споделена история от Секс и интимност

Интимна миризма
Колеги и колежки, възбуждате ли се от миризмата на партньора/ката?

Коментари

1.   То това и е функцията, ако не знаеш.

2.   От парфюма му, да.

3.   Подлудява ме миризмата на красив женски крак, стоял в кожени секси обувки дълго време... Направо съм в рая.

6.   Едно от най възбуждащите неща е интимната миризма на жена, всеки ден се докопвам до бельото на жена ми и го мириша с минути, особенно възбуждащо е когато се прибира след цял ден без да го е сваляла, няколко пъти ме хвана как го правя но и стана приятно че се възбуждам от това, споменах и че обожавам нейната натурална миризма. От доста време исках да се напишка в бельото си и да ми го даде но няколко пъти ми отказваше защото и било неудобно, така се стигна до миналата седмица, прибирайки се от работа бързаше да отиде да се испишка, съблече си кожения панталон и влезна само по прашки, набързо влязох и аз и още преди да си ги свали и казах че този път ще получа желаният си подарък, след дълго пишкане ги свали и ми ги даде, така вече повече от седмица са в мен и постоянно си ги мириша... уникално е

7.   И аз обожавам да душа бельото на жена ми след като го е носила.

8.   Моята носи единствено и само прашки, някакси свикна да носи все някакви малки и умалени прашки, винаги и влизат дълбоко в срамните устни и се напояват със соковете и, като се прибере от работа влиза в банята за душ тогава идва моя ред, вземам ги и ги душа докато излезне от банята, в повечето случай са леко мокрички на мястото което е било в сливата и

10.   Как може бе!? На опърдяно и вкиснато... Да ви харесва и да се възбуждате, а да не ви се повдига!? Не искам миризми, искам аромат на изкъпана женска плът- свежа с мекотата на кадифе и уханието на екзотични цветя. Това ме възбужда и прави железобетон. Възбуждат ме форми и извивки не преносено бельо.

11.   Колко гнусни мъже и а? ! Докато четох имах чувството че животни са писали тея неща! Точно както живот ите с душата отзад! Отвратителни неща!! Щ знам когато влизам да се къпя да си взимам бельото с мен и да го пера на момента! Извратени повърни!
Всички сър за лудница! Светът не отива на добре!
С последнотот мнение съм съгласна!
Жена на 25

14.   Здравейте, аз съм мъж и обожавам да мириша носени дамски чорапки.

15.   Не толкова от миризмата. А по точно., следи ми дните на овулация и обужава да ме целува и души цервикалната ми слуз. Страшно много го възбужда. Семеина 42г жена.

16.   Mоята партньорка излъчва съвсем лека миризма, която ми е много приятна. Мирише на себе си. Дали се възбуждам точно от миризмата? По-скоро не. Възбуждам се от това, че главата ми е между краката и. Понякога, когато и събуя гащичките, за момент ги подушвам и това много ми харесва. Но само толкова. Пък и моята приятелка поддържа безупречна хигиена. Ако по някаква причина е мръсна или се е изпотила никога не ме допуска да я целувам долу. Аз и в такива моменти много не се натискам, ако трябва да съм честен.

19.   Преди време четох в едно списание един еротичен разказ който ми повлия до голяма степен да сформирам нещо като фетиш, та в разказа ставаше въпрос за момиче (жена) която когато ходи да пишка не се забърсва както повечето го правят, след като се испишка си обува гащичките така след всяко пишкане остават по няколко издайнически капчици пишу, това бил естественият аромат на жена и по този начин привличала мъже. Винаги съм искал жена ми да го направи но категорично ми отказваше до преди няколко месеца. Една вечер ме нямаше в къщи и си пишехме по фейса, пишеше ми че иска да и донеса някакъв подарък а аз и пишех че имам изненада за нея-бях и взел едни секси прашки, писах и че бих искал като и ги подаря да направи точно това-когато ходи да пишка да не се забърсва поне за един ден. Последва кратко мълчание после ми писа че ще видим какво ще стане когато си дойда, на другия ден когато се прибрах все още не се беше прибрала от работа, бях сложил подаръка на спалнята и чаках да се прибере, след като се прибра и ги дадох поисках да ги пробва дали ще и харесат но тя каза че първо трябва да отценя и нейната изненада, свали си дънките и дойде до мен, хвана ми ръката и я допря до пубиса си, веднага осетих че гащичките са леко мокри, наврях си носа плътно до тях и осетих аромата на спарена урина и аромат на жена, наистина ми хареса и моментално се възбудих, сподели ми че след като вечерта сме си писали не се е забърсвала до сега а е ходила няколко пъти да пишка

20.   Някой пишат как им харесва миризмата на жена която току що е излязла от банята, ха ха ами то все едно да мирише шампоана с който се е къпала нищо повече, на мен ми харесва миризмата на жена ми когато не се е къпала, само тогава си мирише на нея самата, лятото се къпе всеки ден а сега през 1 или през 2 дни така като я помириша си мирише на жена, на секс, на интимните и сокове

23.   Здравейте! Напълно се присъединявам към номер 3 и 14 - обожавам аромата на затоплени дамски крачета, след като събуят обувките си. Самият аромат предизвиква у мен много силна ерекция, а когато съм имал възможността да ги включа в любовната игра съм достигал най-върховните си оргазми

24.   Хората са бозайници и като всички бозайници - съзнателно или не - избират партньора си и по подушване. Жалко, че днес 95% от хората се пръскат с всякакви токсични гадости като дезодоранти и парфюми, за да прикрият естествената си миризма. Преди да ме обвините, че мириша на пот - от над 10 г. ползвам домашен натурален дезодорант от сода за хляб и кокосово масло, в което капвам по някоя капка етерично масло. Това нещо промени живота ми и го препоръчвам на всички! Моят приятел супер много харесва това, че не се пръскам, гримирам, лакирам и ме намира за много красива и възбуждаща. Той също си мирише само на себе си и колкото и да се поти от спорт и работа, си мирише супер винаги. Въпросът е да са чисти телата ни и да не се интоксикираме.