Споделена история от Секс и интимност

Приложения за запознанства
Здравейте, може ли да споделите приложение за запознанства от които сте намирали партньор/ка за сериозна връзка или за секс?

Коментари

1.   Badoo

2.   От приложенията само от Бадо - и то само с едно момиче излизахме и правихме доста невероятен секс. Жалко се си замина... Беше чужденка.

Иначе от сайтовете - в Гепиме имам доста попадения, но вече нищо не става от сайта. Много фалшиви профили и приказни герой...

Нищо качествено не остана и там. Те нормалните, като видят за какво става въпрос си трият профила на 2-рата седмица... :D

3.   Приложение много, качествени хора там - никакви. Tinder, gepime, ако си гей grinder, но варианта за нещо стойностно е минимален.

4.   Тиндер, но само веднъж. В смисъл нямам много опит с приложенията и е възможно да е било случайно. Защото всички други се оплакват. При мен се случи още първата седмица. В смисъл първата седмица от регистрацията ми се мачнахме и почнахме врезка (през приложението първоначално и по телефон), а секс правихме около месец и половина след това. Имахме нещо като връзка (тя е разведена, но аз още съм семеен) няколко месеца и приключихме. Освен нея обаче, пълна греда. Дори и да се мачнем после комуникацията не върви - та е до късмет.

5.   Баду, тиндър и което и да е. Една жена там буквално за да 10-15 минути може да си уреди среща с поне 5-6 мъже.

6.   Основното което търсят жените в тези сайтове е мъж-касичка, това е!!!

7.   Няма значение сайта или приложението за запознанства. Реално да си намериш жена в такъв сайт е трудно понеже има много мъже и на една и пишат още поне 20, като е онлайн. Отделно, за да можеш да използваш всички функционалности на сайта трябва да си плащаш и също има много фалшиви профили.

8.   В приложенията за запознанства много трудно ама много трудно може да си намериш сериозна връзка. Аз съм пробвал в Гепиме, Тиндър също и не съм имал успех и се отказах. Освен че ми писаха жени които предлагаха платени ослуги други не са ми писали.

9.   Номер 4, да не би да се развеждаш вече?

10.   Платените са до време - някой ден ми пишат на мен и ги докладвам на админа, за да им изтрие профилите /в повечето приложения не толерират такива хора/. Ако не друго, върша прекрасна работа в това да разкарвам тези персони от съответните приложения. След време може и да останат само жени, които не си продават тялото. Зависи колко бързо ме налазят проститутките - ще докладвам всяка от тях, до последната! Нищо лично към тях - да си направят приложение само за проститутки и аз няма да ходя там, а те могат да се регват на воля!

11.   От сайтовете по-нормални ми се струват Tinder и Badoo (пак се плаща в тях за определени екстри, но в рамките на нормалното). Докато gepime тотално пропадна. Голяма част от профилите там са фалшиви (уж женски, а зад тях се крият педали, които искат снимки да им пращаш и ако им пратиш после те блокират или спират да ти отговарят). Другото е че там е пълно с проститутки. Поискаш да се запознаеш с някоя и след време да се виждате и да бъдете интимни - тя ти казва че е платена. Или някакви лелки на по 40 и нагоре години, но пък много подбират (не отговарят на кой да е). Или няма да ти отговори, или ще те блокира директно. И за всяко нещо в сайта иска да си плащаш (да видиш на някого/някоя интимните снимки - кредити, да пишеш на някого - кредити, да пратиш дори елементарна покана - кредити).

Ако искаш да бъде максимално безплатен сайт - регистрирай се в zapoznalnik (аз там си намерих преди време партньорка, с която реално се срещнах и го правихме.

А иначе бях пуснал обява в adamieva и преди година някъде с мен се свърза момиче, което ми каза че живее в чужбина и си имала приятел чужденец, но той бил много религиозен и искал да прави секс само след сватбата и съответно нашето момиче вече не издържала - искала да прави секс - и ми намерила обявата и си уговорихме среща. И на всичкото отгоре беше девствена и искала първия й път да е с българин (и така аз й отнех девствеността)

12.   Една приятелка се запозна със сегашния си съпруг във фейсбук.
Участници в една и съща група... нещо за някакви картини беше. Засекли се в коментарите под пъбликация, той и писал на лични, тя му отговорила.

Според мен е добър избор. Групите във фб обединяват хората по интереси, профилите са истински, има информация.