Споделена история от Секс и интимност

Окосмени приятелки
Здравейте, М на 22г. Само мен ли ме кефи моята приятелка да не се бръсне там долу. Разбира се и нея я възбужда повече като не съм се обръснал и аз ноо искам да чуя и при други жени и мъже кал стоят нещата.

Коментари

1.   Народа го е казал;Щом е путка, рунтава да е! И аз така обичам жените!!!

2.   Същата тема я има - Епилирани или окосмени.
Моето мнение е рунтава катеричка.
М 42

3.   Аз съм на 22, мъжът ми харесва да съм леко окосмена. Преди ходех на кола маска, но вече само ги скъсявам леко с машинка

4.   Естествена разбира се. Мъжът ми се подлудява като ме види. А и косъмчетата предпазват от бактерии да попаднат във вагината.
Ж 36

5.   Силно окосмена съм по пубиса и срамните устни. Само лятото на морето мъжът ми ме бръсне отстрани по краката, което излиза от банския.
Жена 42

6.   Момиче на 19
И в предна тема съм писала. Натурално окосмена съм по интимните ми части. Чистя крака с епилатор и подмишници.

8.   Пениса ми е окосмен. Не е нормално мъжа да се обезкосмява, освен подмишниците.
М 43

9.   Аз също съм натурално окосмена по интимните части, въпреки че вече започнаха да оедряват косъмчетата.
Ж 49

10.   Много рядко се епилирам по интимните части или по скоро когато го правя е със самобръсначката. Обикновенно е лятото за морето, но хващам много малко отстрани.
Ж 26

11.   Леле, за един дена, "жената" от коментар 9 е станала от 49 години на 26 години... за един ден се е подмладила с 23 години.

12.   Винаги съм била окосмена и така ще бъда и за в бъдеще. Нашите баби и дядовци да не би да не са живяли преди нас, като не са се епилирали? Дори по здрави са били тогава. То затова сега всички сме болни - от днешното разсъждаване.
Жена 32

13.   4, 6, 8 са един и въщи човек - ту жени на ралична възраст, ту мъж
5, 9, 10 също са един и същи човек - все жени на различна възраст

Вижте малките цифри и букви над изказванията им.

Явно косматковците не са чак толкова.

14.   Харесвам окосмени жени но все пак да са поддържани, не е нормално да не се докосва там долу въобще, трябва да има елементарна поддръжка все пак

15.   Едно време никоя не се бърснеше, не само отдолу ами и отгоре - в подмишниците. Тая ужасна мода дойде от американското порно и от опростачването на българите като цяло след "промените" през 90те год.. Окосмяването на жената е вторичен полов белег и по проницпи възбужда мъжа. Но сегашните поколения са извратени и с изкривени представи за нормалния секс.
Ако легна с изцяло обраснята жена, изобщо няма да ми стане хуя, просто са ми противни, голи охлюви.

17.   Аз м29. харесвам ги изцяло окосмени! Това ако не но да има като слой окосмение от край до край много обичам. Не съм пробвал обаче защото всички ги махат космите а аз искам някоя в 20те да има доста по цялата

18.   Няма нищо по-нормално и по-възбуждащо от една чисто гола и напълно естествено окосмена жена, както си беше едно време.