Споделена история от Секс и интимност

Липса на сексуално желание
Здравейте. Ще бъда кратка. Той е на 31, аз на 25, имаме връзка от 5 години. Сексуалният му интерес към мен липсва от около две години. Намеренията му (извън сексуалните) явно са сериозни, защото миналата година ми предложи брак. Обсъждали сме с него многократно темата за секса, но винаги стигаме до задънена улица. Не разбирам как той си представя да прекара живота си с човек, с когото правят секс 2-3 пъти месечно. Идеята да изневерява ми се струва почти невъзможна, но не я изключвам. Бих искала да попитам някой имал ли е подобен случай и как се е справил? Благодаря.

Коментари

1.   Той е за асексуална като него.

2.   Е, ти какво искаш, всеки ден ли? В жените се е загнездила една животинска сексуална лакомия, всяка живее с идеята, че на нея всичко и се полага понеже има п... а между краката си и едва ли не мъжа и трябва да и запълва всички дупки, прищевки и лакомия катадневно. Ами не е така, като не ни се прави секс ще ви чукаме, когато ние решим, в крайна сметка имаме и доста по-важни задължения от това да тъпчем ненаситни совалки. И нас ни боли глава понякога, и на нас понякога ни се драйфа от совалки. Хаде стига сте мрънкали, ами навивайте играчките и го карайте "домашен майстор", пък като не ви изнася се изнасяйте.

3.   Аз съм жена на 25, мъжа ми е на 33. Заедно сме от 6 години. В началото правехме много секс, първата година, буквално всеки ден по няколко пъти на рязлични места, с времето това започна да става все по-рядко. В момента правим секс веднъж на 4, 5 месеца средно … просто така се стекоха нещата, все ееиния да се изкъпе, друн дрън, то ти мине желанието, другия заспи и така. Вече свикнах с това, живота нее само секс принципно..

4.   Ако мъжът ти работи тежка умствена или физическа работа, то може да няма енергия да прави постоянно секс с теб.
Ако си намериш някой студент или някой безработен, то той ще има голяма сексуална енергия.

5.   Нали уж секса не беше най-важното нещо? Ко стана ся? Всяка втора тема е за секс и за жена, която се оплаква?

Явно си станала токсична и неприятна за него.

6.   Жена на 25 с 2-3 пъти месечно секс и предложение за брак, а след брака и деца и съвсем никакъв секс. За какво ти е да влизаш в брак с мъж, който вече не изпитва особена тръпка към теб, разрови се в телефона му и в компютъра к ще откриеш, че гледа порно или сваля други.
Ако искаш да си нещастна, стой си с този.
За мен това не е мъж, а плазмодий.