Споделена история от Секс и интимност

12,13 см не са ли ви достатъчни дами
Непременно ли размерът на пениса трябва да е голям, да кажем от 16см, за да е доволна жената, 12, 13см не са ли ви достатъчни?

Коментари

1.   Брато, колкото има, толкоа ще им стигнат! Тва да не ти е концерт по желание? Само остаа да си го разпъвам допълнително или скъсявам според нуждите на жените! Кат не ги кефи, да одят при ония от порното! Там ще им е достатъчно!

2.   Не, не са.

3.   Има едно състояние, което се нарича микропенис и при него пениса може да е около 5 см.
А жените, ако ги питаш нормално ли е пенисът ми да 13 см някой ще кажат, че е добре а други че трябва да е повече, но нито една няма да е измерила пениса на приятелят си.

4.   Българките са като българите - комплексарки и алчни, искат по много от всичко.
В чужбина уж доста жени бягат от големи членове, защото ги боли. Само една такава българка познавам, харесвала към 11 см., това са нейните думи

6.   Не са.

7.   Виж, всеки зрял мъж знае, че жените са ненаситни във всички области на живота. Нещо като кокошките по отношение на яденето са.

Ако попиташ жените какво искат, те ще ти кажат, че искат еди-какво си, но ако ги проследиш след това, какво реално избират, то определено не е това, което са заявили по-рано. Това особено важи за избора им на мъж.

Жената може да побере и над 20-сантиметров пенис. Но какво от това, когато и 5-сантиметров може да я оплоди? Едно време никой не е питал жената, с колко дълъг пенис иска мъжът ѝ да разполага. Първо са се омъжвали и след това са се събличали голи и са правили секс. Така е било повсеместно по цялата земя във всички традиционни общества. Важно е било булката да е девствена, да има чиста утроба, а не се е гледало, колко ти е дълъг. Ако утре в Европа нахлуят китайците и ни поробят, ще има ли значение за европейките тогава колко им са дълги пенисите? Не, нали? Защото тогава жените или сами ще се съгласят доброволно да отидат в леглото на някой китаец, или ще бъдат принудени насила и ще бъдат изнасилвани. При всички случаи, обаче, ще раждат китайчета. И това въобще няма да зависи от големината на пенисите на китайците, повярвай!

Най-добрият индикатор за нормалната големина на пенисите на бялата раса е средностатистическата извадка. Щом 14-15 см. е средно за белия мъж, значи това е средата и толкова трябва да бъде. ПРИРОДАТА НЕ БЪРКА! Значи, Природата е определила, че толкова им трябва на жените. Това, че ти си с 12-13 сантиметров, означава, че трябва да си търсиш някоя с тази големина на вагината. А това, че евентуално тя може да побере в себе си вибратор с дължина 18 и дебелина 14, не означава, че най-голямото, на което се способна да побере, е това, което ѝ трябва.

Успех с намирането на правилна партньорка.

8.   Не се разхождаме с ролетка, нито с линийка.
Иди на психиатър и си лекувай комплексите.

9.   Предостатъчни са.

10.   Аз съм мъж. 17 см ми е и жените се кефят много. Казвали са ми, че преди това са били с 12-13 и не са им стигали. Съжалявам пич! Явно 12 не стигат.

11.   Малкият член има само един голям недостатък и той е, че обикновено върви комплект с комплексиран и неуверен мъж, а това вече си е голям проблем за жените. Тъй че, бро, не се взирай в това, което ти е дадено по природа, ами работи с това, което ти е под собствен контрол - нагласа, увереност, самочувствие.

12.   Размерът няма значение! Хора, важното в един мъж е да е образован, мил, интелигентен, дружелюбен, да е възпитан, а не колко му е. Просто това трябва да ви е последното нещо, което да ви интересува относно него. Мене никога не ме е. Важното е партньорите да се разбират и уважват. Не интимните взаимоотношения градят връзката, а разбирателството между двамата партньори.

13.   От автора, искам да уточня, че моят е 13. 5, 14 см, не е 12 см, просто ми беше интересно да видя какво мислят жените

15.   Тия въпроси за размера са малко безмислени, защото няма как да угодиш на всички. Ако ти е среден размер някои ще мрънкат за повече, ако ти е голям други ще мрънкат, че ги боли. И аз искам 20 см патлак, но осъзнавам че го искам за да си чеша егото, не защото на жените им е някаква потребност. Чел съм, че повечето нервни окончания се намират в началото на вагината, та не разбирам как някои жени мрънкат, че нищо не усещат от по-малки пишки. По тази логика и пръстите трябва да не вършат работа....

16.   Зависи от жената и уменията ти, но генерално колкото повече, толкова по-добре. Сори, но тва си е реалността. Този с по-голям почти винаги ще достави по-голямо удоволствие на жената, по-големия физически почти винаги ще бие по-малкия, по-умния ще бачка по-хубав професия от глупака... Тва е положението. Иначе аз съм със 17см. дълъг и в обиколка ми е 18 и е имало случаи, в които съм смущавал жените. Има и минуси. По-готино е да ти е дебел (но не къс) отколкото дълъг, и за теб и за жената.

17.   Размерът ИМА значение конкретно за секса. Иначе генерално за това какъв човек си няма никаква стойност колко ти е голям. Все едно да ми казвате, че конкретно за бой няма значение ако единия е 1. 50 и 55 кила, а другия е 2 метра на 120кг. Конкретно за БОЙ има значение, както и размера на пениса ИМА значение конкретно за секса. Тва е истината.

18.   До 16, малко се изпляска с обиколката... Ако наистина е така, отиди се прегледай - не е нормално дебелината да е повече от дължината. Средната дължина (проучване в Щатите) е 5. 16 инча, а дебелината - 4. 59 инча. Давам го за пример поради етническото многообразие, не за друго. В най-добрият случай да са по равно, ама чак пък така, както го описа...
До 17, Един 55-килограмов, жилав и добър в някоя бойна дисциплина ще нацепи двуметровия пръч за точно 10 секунди. Килограмите не са нищо в боя, важни са само уменията на участниците - кой нанася по-бързо и точно ударите. Пример ти давам с Логан Пол и Мейуедър. Мейуедър не го препарира в първи рунд само за да изкара повече пари от срещата, а не защото не можеше да го направи. Поддържа "интригата" за да има балъци да се изръсят и на "реванш" след година-две. Подобна аналогия може да се направи и за този с 12см парче, спрямо някой балък с 18см - ми ако "малкия" сменя темпото, ъгъла, използва си пръстите и издържа повече време, едва ли някоя би предпочела някой несръчен и блъскащ с XXL за оскъдните 3-4 минути.
И не, аз съм с 16/12см и темата като цяло ми се струва тъпа, но коментарите са просто от друго измерение...

19.   На моят съпруг му е доста голям, мерила съм го 23, 5см и е дебел, като диаметър е над 50 мм. Често си задавам въпросът- за какво му е? След като аз минавам за дълбока путка или казано в цифри не възбудена съм точно 12 см, а при възбуда се увеличава много малко, тъй като матката се повдига. Ако опита да ми го набута целият, болката е неприятна, така че при секс почти половината му хуй е отвън. При анален секс ми влиза доста повече, целият. Но и там при някои жени има проблем. В зависимост от конструкцията е възможно да влезе повече или по- малко. На приятелката ми ѝ влиза също целият, но тя си има и фетиш, един силиконов хуй, който е двоен т. е. за двама и е около 45 см, тя успява да си вкара без болка почти 30- 30 и нещо. Така че правейки една оценка на нещата, не виждам смисъл от по- голям хуй от 13 см. Между мас казано, аз се кефя на хуй 13 см, по същия начин, както и на съпругът ми. Е държейки го в ръка е друго, усещам тежината му, обичам да го лапам и стимулирам.

20.   До 18 от 16. Хич не съм се изпляскал пич и въобще не мисля да ти се обяснявам. Които трябва да знаят колко ми е, знаят. Само ще спомена, че току що си го измерих понеже не го бях правил от доста време и в дължина ми е 17 и съвсем малко, в обиколка е със също толкова малко почти 18. Говорим за милиметри. Нека даже да кажем, че са еднакви, което е лъжа, ама не ми дреме. Математически ми е по-дебел отколкото дълъг с някакви милиметри :D Нищо ми няма, редовно ходя на всякакви прегледи, не само при уролог.

Относно 17, аз съм и него. Виж хешовете на коментарите :D
Ти ми говориш за сценарий, в който малкия тренира 5 години и хваща някакво кюфте дето единственото нещо, което е вдигало е чинията. Така е... Аз обаче ти говоря за сценарий в който и двамата тренират по 5 години и са с тези размери. Същото е и в секса. Някой балък и 25 санта да има като не може да го използва винаги ще е назад от този с да речем 14, но който доставя удоволствие на жената по всякакъв начин. Както обаче и при боя и при секса ако имаш двама еднакво добри почти винаги този с по-големия ще е по-напред. Логан Пол какъв е и Мейуедър какъв е? Точно ми говориш за сценарий тип едър балък срещу малък изрод... Общо взето и в двата сценария подкрепяш тезата, че от другата страна има някакъв недъгав и смотан, което е грешно. Иначе за боя е така, аз съм 1. 67 и съм 65 кила и неведнъж съм бил доста по-едри, но когато насреща съм имал някой двойно по-голям от мен, който е тренирал колкото мен се е случвало да съм си ял боя.

21.   Както виждаш аз съм дребничък и нямам комплекси и съм наясно, че по-скоро ще ям бой срещу някой двойно по-голям... Добре обаче че са измислили оръжията нали? :D

22.   Не е точно така. Посочените изследвания, които се презентират сигурно се отнасят до 14-15 годишни момчета, освен, ако тези данни са за състояние в нормално, спокойно състояние. Няма как зрял мъж да е с такъв "уред". Ако се направи някаква статистика близка до реална, то така дискутираният израстък в еректилно състояние е някъде между 18-20 см, за нормално развит индивид, като има и по едри. Колкото до напречното сечение, трябва да е съизмеримо /равно / със сечението на китката на средно статистическата млада / подчертавам млада / жена така, че, ако тя си свали часовника, да може да го сложи на органа. В казармата в съседното поделение- мотострелковаци имаше един ротен, за който казваха, че му е 30 см, имаше три момиченце и поне 4-5 пъти беше пращал жена с в болница при сексуален акт. Носеха се слухове, че му била разрешила да ходи където си иска само да не е с нея. Поне така говореха офицерите.

23.   Пичовете се скъсахте да пишете, на въпрос към жените

24.   Идея си нямам колко е 13 см. член, а съм имала нъже. Не ги меря. Някои са ебачи, други издъхват след 1 път. Това е по-важно.
Ж35

25.   Авторе доста е малък и твоят, мерил ли си го отпуснат, първия ми приятел в гимназията беше с много малък, май му беше някъде 12 см, ама тогава сме били на по 15 така, че сигурно е нормално
Ж22

26.   Така, както много мъже харесват шепите им да са плътно запълнени с женски гърди, така и много жени предпочитат мъже с пенис 16-18 см. Химията и страстта са най-важни, диаметърът е особено важен, твърдостта също.
12-13 см на жена със свлечено влагалище може и да са й по мярка.
В крайна сметка, пробвате се и ако не си пасвате в секса, нещата не се получават.

27.   Колкото по-голям е портфейлът на мъжа, толкова повече размерът губи значение. Жените изпитват по-голям оргазъм от парите.

28.   Авторът май се е притеснил да каже колко му е отпуснат, явно му е много малко морковчето ;D