Споделена история от Секс и интимност

Каква е най-неморалната ви постъпка?
Хайде, тук никой не ви вижда, какво пишете никой от познатите ви няма как да разбере, че сте го споделили. Възможно е даже и да не искате да си спомняте за него, но все пак споделете каква е най-неморалната ви постъка в интименлюбовен план. Така и вие ще разберете дали сте уникални с нея или има и други като вас и колко са те, като честота.

Коментари

3.   Преди години тъкмо бях скъсал с една дето ходхме четири години та се знаехме с цялата ни компания и една вечер ще се събираме по мъжки в единия авер, само неговото гадже беше от жените и занесох едно двуслойно ДВД с нашите си записи а я бях снимал много и вкъщи и по почивки и на природа. Та салатки, напитки и по някое време го пуснахме на домашното кино два часа и нещо от всичко, стирптизчета, как се къпе, мастурбация, свирки, секс, на домакина мацката се изнесе от хола докато гледахме как ми дава отзад, че и стана неудобно от обсъжданията хаха. После някой от шестимата се бе похвалил на бившата за тая киновечер тя изобщо спря да ми говори, ама обра овациите пък си бе и хубавица и го играеше скромна. И досега се помни това събиране.

4.   Нямам неморални постъпки. Така съм възпитана. Ако се бях родила в друга държава, щях да стана полицейски инспектор, но в държавата на мутрите - не върви.
Има и такива като мен - скучни и родили се помъдрели и стари, които никога не нарушават правилата.
Да ги нарушаваш е далеч по-лесно, но аз просто не мога да бъда друга.

5.   Номер 3. Дано същото се случи на дъщеря ти! Ако бях на момичето, щях да те съдя до дупка! Селяния от най-висш ранг!

6.   3 ужас, дано са малко мъжете като теб. Един мъж не трябва да се хвали и така да излага бивша или настояща. Тази жена много е съжалила за теб.

7.   Бившето ми гадже - семеен бизнесмен на средна възраст ме накара да му се изакам в устата. Срам ме е, но тогава бях финансово зависима от него и не можех да откажа

8.   3 и 7 са фейк, но добър опит, момчета - каскет ви свалям.

10.   И до ден днешен се чувствам зле от случилото се. Беше преди десетина години. Правех секс с любовника ми, когато мъжа ми се обади от чужбина да си честитим годишнината от сватбата. Докато говорех, той (любовника) не се движеше, но члена му беше целия в дупето ми. Направо ми прималяваше от възбужда и леко се задвижих, докато обяснявах на моя колко го обичам и колко ми липсва.

11.   Номер три съм, нали е темата за неморални работи, бе съдебни заседатели? Тя постъпи неморално с мене аз с нея пък и публиката бе част от компанията не цяла България.... Номер пет, всичките дето си ги виждал из нета все са нечии дъщери.

12.   3 -ти И защо после жените казват "по-добре сама, и стара мома със 100 котки" Коя ще иска подобни индивиди като теб и приятелчетата ти. Искрено се надявам да си стар ерген. Не струвате и 1 стотинка днешните лешпари

13.   Правих секс с женен мъж и освен члена си, ми пъхна и 1 морков, много му харесваше, на мен не чак толкова

14.   Зарязах едно момче, с което излизахме 2 месеца, защото срещнах друг. Беше ми гузно, но наистина се влюбих, и нямах смелостта да му кажа в очите. Тъй че просто спрях да му вдигам и да му отговарям на съобщенията. Ghosting му викат на английски, да спреш всякакъв конткат без обяснения.
Когато две години по-късно друг човек постъпи по същия начин с мен, чак тогава разбрах колко тъпо и неморално съм постъпила. И си обещах, че ако в бъдеще попадна в такава ситуация, ще бъда честна и няма да оставя отсрещния да се чуди какво е станало. В такива моменти е по-добре да кажеш истината, колкото и да боли, отколкото да оставиш човека без обяснение.

15.   Не обичам тази дума-МОРАЛ!
Хората я използват в стремежът си да окалят някого, да го очернят. Тя не съществува в правото.
За всеки един от нас тази дума има своя трактовка. Т. е. всеки си има своят морал, както и своята истина.
Аз започнах да го правя с баща ми, като много малка. Съзнателно не казвам на колко. Но аз го исках и го постигнах. Много хора казват, че е не морално. Но за мен си е морално, аз съм щастлива и се радвам да съм с него. Не ме е срам!
Но ме е срам от себе си, че можех да залепя един шамар на един български президент, но пропуснах момента. Всеки път когато се сетя за този случай, побеснявам на себе си.
А

16.   Като за секс - не мисля че има нещо неморално в каквато и да е сексуална огра в която всички участници са съгласни със ставащото. Нямам проблем с нещата които съм правил в сексуален план (а съм правил доста работи). Виж в любовен - там е малко по-иначе. Ходех с едно момиче, когато внезапно срещнах друга в която се влюбих до ушите. Обаче не можах да се накарам да скъсам с първата, че да тръгна с втората... Иии така лягах си с една, а мислех за друга. Май никога не съм се чувствал по-отвратителен. Беше преди 20 години... И още ме е срам.

17.   Близо година чуках жената на мой колега, с който работехме в една стая. Беше ми малко гузно, но пък секса с тази жена си заслужаваше и не можех да и устоя.

18.   Имах едно гадже - женен с малко дете. Голям боклук, обаче много як секс.
Докато си лежа гола по гръб пред него, звъни жена му, че бебето било вдигнало температура. Той я включи на високоговорител. Казва и да му премери температурата. А тя: "Как, в дупето ли? "
Той ми пъха пръста си в дупето ми и й разправя: "Даааа, точно в дупето. "
Приключиха разговора и се награбихме. Тя звъни пак. Той ме лиже. Пак на високоговорител. Нямало температура детето, но му заразправя някакви неща битови. Човекът си ме лиже, аз съм захапала една възглавница, а той отвреме-навреме само и казва: "Да" "Така е" "Много кофти"
Още са женени. Горката

19.   Не мисля, че е редно някой да дава квалификации на изповедите тук, а той самият не е споделил своята "най-неморална история"... Виждам доста такива коментари, некоректно е. Относно осториите, моята най-неморална история е, че съм правил секс с дама, докато реално все още изпитвах чувства към бившата си. За някой това може би е нищо, но за мен си беше морална дилема...

20.   Изчуках на един приятел и комшия женаму, беше отдавна той караше камион и с дни отсъстваше, той ми се обади да отида до в тях, че крана на душа в банята не спира, отидох съседката по едно клинче путето и се очертало и докато сменях патрона на батерията, стана много бързо удари ме хормона натиснах я тя се дърпа дърпа, че като и го набутах направи локва на дивана.
Като се прибрах в къщи жена ми си дошла викам си сега стана тя. Обаче никой нищо не усети.
Много ми е гузно продължавам да си пия пиенето с него с жена му все едно не съм я виждал гола добри съседи сме но не мога да върна време на зад.

21.   Номер 15 - Каквото си искаш си казвай за да се почувстваш по-добре, но фактът е, че морално погледнато си боклук.

22.   Като гледам какви прелести има тук - сценарии като от някое трето разрядно студио за креватна акробатика, моята най-неморална постъпка се бе да излъжа, че съм болен за да не ходя на някаква тъпа екскурзия от училище и вместо това си цъках игри на компа... Но си заслужаваше и не съжалявам >:)

23.   Супер пияна както бяхме събрали няколко пейки голяма компания хора в една градинка, един мъж направо ми го подаде в устата (след като започнах сама да го целувам по корема) и аз му направих свирка пред погледите на всички. Колкото и изпаднало да звучи, ми е скъп спомен и впоследствие се влюбих в този мъж и имахме любовна връзка. Тогава живях на улицата с много опасни и странни хора и там се случват такива работи. Сега съм работещ и нормален член на обществото, далеч от това място и от тези среди.

25.   Набарах чат на моя (бивш) с бившата му. Стар чат. Пращала си снимки по секси бельо и на п*тката също, обаче там не се вижда лицето. Направих регистрации на тая във всички сайтове, за секс, за платена любов. Дори с форошопа се заиграх. Качих и снимиитв в един сайт, от нейно име чатих, пращаха ми снимки на членовете си, аз на нвйната п*тка. Много бях доволна от себе си, обаче се усетих и прекратих. Целта ми беше с времето, все нвкой нейн познат са види. Може би някой все още лъска на нейни снимки.
Жените сме много отнъстителни. Трийте ги тия чатове.

26.   Изневерих на гаджето ми, преспах с друго по-голямо момче. След тазои случка зарязах гаджето ми, защото секса с другия ми хареса повече, защото имаше по-голям пенис и с този пенис ме изчука навсякъде. Просто избрах мъжа, с който за първи път се чувствах сексуално задоволена. С този мъж създадох семейство и маме две деца.

27.   2009 гласувах за ГЕРБ. Голям резил, ама на- излъгах се. Никъде другаде не съм го признавал. Мислех да го отнеса с мен в по-добрия свят. Надявам се че като го напиша ще ми олекне!!!

28.   Морално е само правенете на секс с цел забременяване и деца.
Всичко друго е неморално!

29.   На 20 съм, още не съм правила нищо толкова неморално - няколко пъти съм си дърпала от цигара с трева, друго по-неморално не съм правила. В детството си имах доста пакости :), но за тогавашния незрял акъл - нормално.

30.   Във възрастта между 18 и 28 години съм направил куп изродщини. Дори анонимно споделени повечето страшно ме е срам да ги споделям и изпитвам погнуса пред себе си само като си ги спомня. Но на тия години са ми били такива акъла и хормоните. Въобще не се гордея с по-голямата част от тях, давам ги като отрицателен пример. Малка част от тях.

-Следвайки в чужбина висше, по бизнес инжинеринг имах сладка преподавателка със сини очи, кадифена кожа и коса с цвят на кестени, типична белгийка, като и мъжът и преподаваше там, но беше един хилав и ситен, чак ме беше яд, че се е хванала с него. Свалях я, но я беше страх заради мъжът и и за това ми отказа. Но можеше да ми откаже мило, а не да ми държи лекция, колко неумесно било и съм можел да и направя страшен хаос в живота така. Аз пък я харесвах толкова защото бях видял в порно сайт тогава нейна двойничка. И тогава незнам защо, но разпечатах снимки като е на калъп, като върху снимките бях написал "Аз и името и" и ги бях натикал в дъното на витнирина в коридора на университета. Не бяха изложени на показ просто бяха оставени в легнало положение вътре под плъзгащата се витрина. И след около месец мъжа и се разведе с нея защото попаднали в него.

-На 24 пак в чужбина от сайт за запознанства с мен се беше запознала една жена на 42, омъжена с деца. При една от срещите ни се беше скъсал презерватива. След време спярхме да се виждаме. А по късно ми писа, че е бременна от мен. Мразя се за това нещо. Чувството да имаш твое дете, което никога няма да видиш и то да е за сметка на друг мъж е нещо което ме кара да се чувствам нищожество. Ах как исках да се върна назад във времето и да прескоча този момент ала не мога.

От тия в България

-Веднъж бяхме в колата цялото семейство. На задната седалка бяхме седнали майка ми най-в ляво, аз в средата, а сестра ми в дясто до мен. Баща ми караше, а отпреде до него се возеше още един наш роднина. Вътре си бях смъкнал якето и го бях сложил върху краката ми, а сестра ми беще сложила палтото си върху нейните и така бяхме покрити от тях. Ние тогава имахме отношения, но никой разбира се не подозираше. Дакато се возихме аз прокарах ръката си под якето и палтото на сестра ми и я вкарах под панталона и. Масажирах и клиторът през целият път, а това беше повече от час. Сестра ми дишаше страшно зачестено и едва се сдържаше да не изохка, но никой от нашите не се усети защото в колата вървеше музика по радиото и само аз чувах бегло как дишаше страшно зачестено до мен. Сестра ми едновременно беше страшно възбудена и страшно притеснена, хем страшно и харесваше, хем искаше да спра защото се притесняваше, но не можеше да ми каже "престани" защото щеше да се издаде. Така продължихме целият път, повече от час, а после като излизаше от колата видях, че седалката беше подмокрена там, но беше кожен салон и аз забърсах мокрото с якето ми и не остана мокра следа, а тя си облече дългото палто като излезе, като то закри областта на мокрия и там панталон и никой не видя това. Дефакто го направихме докато нашите бяха на половин метър от нас без да разберат.

В средното училище, още преди да имам 18 имах учителка в която бях страшно влюбен. Беше на около 30. Беше ми правила само подмятания и комплименти с които ме беше накарала само да хлътна още повече, но като се опитвах нещо тя се отдръпваше защото нямах 18 и ми беше учителка и е забранено. През ваканцията случайно се бях запознал с един средно известен певец, който е и много сексапилен, но се оказа бисексуален, но певече гей. Сваляше ме, но аз в началото си мислех че си въобразявам, а се убедих напълно, че е било точно свалка едва когато ме опипа в тях. Аз съм сто процента хетеро и му казах, че е станало недоразумение и, че не се интересувам от мъже. Изпитах голяма погнуса тогава. А той явно, защото си беше помислил, че има надежда да ме убеди и защото му бях отказал се беше влюбил страшно здраво в мен и ме преследваше постоянно с обаждания и предложения, както и усуги в замяна на това да съм с него. Търсеше компанията ми често. Тъкмо беше свършила вакнацията и беше топло и тогава учителката ми беше по пола и краката и бяха голи и тогава както не я бях виждал месеци, като я видях така хлътнах още по-здраво и не издържах. Обадих се на тоя певец, който ми беше споделил, че харесвал мъже защото жените го сваляли непрекъснато и не му било вече интересно с тях. И направих сделка с него. Той да свали учителката ми(по точно да и позволи тя да му се залепи, като се запознае с нея), да я води в тях, а аз да гледам акта през ключалката на вратата на спалнята, като леглото е точно срещу нея. Без тя да знае, че съм в апартамента. И той да прави с нея каквото аз му кажа предварително. Нещата се получиха, като уговорката ми с него беше преди да се стига до секса той да и казва, че има едно нещо без което не може. То беше да събира с чаена лъжичка соковете от влагалището на жената в чаша за шампанско и след това да го правят. Гледах всичко това през ключалката, включително и анален секс, който му бях казал да прави. А после той като я изпращаше до тях с колата, аз влизах в спалнята и вземах чашата и опитвах от соковете и. Останалата част изливах в малко бурканче и в къщи си мажех лицето и възглавницата върху която спя. Спалнята ми беше постоянно наситена с този аромат. Дефакто 24 часа в денонощието нон стоп се намирах плътно в ароматите на путката и. Единственото в замяна той да направи това, беше да му позволя да си играе с него и да ми го лапа, което ми беше страшно гадно, но се жертвах, защото бях безобразно влюбен в нея.

Има и още по-хард неща наскоро, но засега няма да ги споделям защото от опит разбрах, че не ми публикуват коментарите като го направя. Ако някой има интерес да пише.

31.   Преди няколко години просто почнах да давам пари на една лигла за всякакви глупости. Мои, заработени честно пари, не съм откраднал или каквото и да било неморално. Някъде около 3000-4000 лв за гориво, прически, ресторанти, някакви липси които станали заради нея в магазина, в който работеше и какви ли не глупости Дори не преспах с нея, знам, че някои го правят затова хаха. На 27-28 си мислех, че ще създавам семейство с нея и не знам какви си мечти, тя си хвана друг, смени и града. Постепенно си изкарах пари и си стабилизирах финансите отново. Няма нищо неморално, по скоро е глупаво и ме е адски срам, затова се изкуших да споделя анонимно.

34.   до 33 - Викаш не една, а двете балдъзата и приятелката и, че то омъжени с деца даже. А като събуди какво стана?

35.   Коментарите 17, 24 и 33 са писани от един и същ индивид, видно от хаш кода, но представящ се с различни самоличности в различни ситуации. Целта на сайта е който желае да сподели истински случки или преживявания анонимно, а не да се представя с различна самоличност и да опорочава сайта с измислени истории и фантазии.

36.   Започнах да проявявам интерес към една омъжена колежка, и тя има дете. Мъжа й работи в чужбина и го няма по цяла година. Тя ми е споделяла, че не се чувства добре без мъж до себе си, как той не проявява интерес към нея, как се връща за 1-2 седмици само. Ако така продължи, мисли да му предлага развод.
Предложих и да и ходя на гости, когато е сама, да и запълвам празнината, но тя отказа, а жената млада, красива и супер секси. Много ми се правеше секс с нея. Промених стратегията и и казах, че съм влюбен в нея, ще се разведа и ще се оженя за нея. Това сработи на огън. След няколко дни вече си я чуках. Няколко месеца така и ходех на гости, а за пред жена ми бях в командировки. Колежката постоянно ме питаше за развода и накрая стана истерична по темата. Започна да прави сцени и я зарязах. Започна да прави номера и в работата. Говорих с шефа и я освободи. Като се замисля, то и нейното не беше много морално да се чука с чужд мъж, докато съпруга и се бъхти в чужбина.

38.   Много неморални неща съм правила! На 15 се прибирах от училище и беше тъмно навън, а по пътя ми се лепна някакъв тип. Не знам как, но се озовахме в едно малко магазинче, където пробвах блуза с дълбоко деколте, показах му се с нея и той ми я купи. Друго не е имало, тръгнах си и повече не то видях този тип. Иначе съм изневерявала на няколко гаджета, правила съм секс срещу пари, имала съм връзка с женен мъж, на 19 спах с сина на приятеля на майка ми ( въпреки, че нямахме кръвна връзка, пак ми се струваше сбъркано и неморално), секс на работното място не веднъж, и секс с обвързан колега по време на смяна в един склад. На младини съм правила и тройка с гаджето на приятелка, и когато си легнахме да спим уж, той започна да си вкарва пръстите в мен. После приятелката ми ни усети и отиде долу на дивана. Разбрах, че и стана тъпо, но го оставих да ме излиже и да ми побърка малко, и така слязах при нея. Неглижирах нещата, въпреки че знаех, че не и беше приятно. Последното от което най- ме е срам е, че изневерих на мъжа ми, когато разбрахме, че съм бременна. Беше в първите седмици, и дори човека с който го направих знаеше, че съм бременна, имахме връзка даже.

39.   Преди години работих за едно семейство. Жената беше мързелива и немърлива и като я питаше мъжа й кой работи през пръсти(защото работехме двете) тя се правеше на луда и вината падаше все върху мен. Вярвам, че той знаеше, че е тя, защото никога не ми направи забележка за нещата, за които ме набеждаваха. Една вечер той ми налетя, аз не се опънах и правихме много страстен секс. В следващите години може би се повтори още 2-3 пъти. Това беше моето отмъщение. После няколко години не сме имали общо, въпреки, че работихме заедно. Аз се омъжих и родих дете. После разбрах, че мъжа ми ми изневерява. Ядосах се и пак правихме секс с шефа, сякаш да докажа пред себе си, че и аз мога да кръшкам. Почувствах се зле, казах повече да не ме търси. Разведох се, а шефа ми не спираше да ми досажда и звъни. Напуснах работа. Опита се да ми плати, предлагаше ми голяма сума пари, за да спя пак с него, но му казах, че не желая да имам нищо общо с него. След година срещнах сегашния си мъж-не помислям за изневери, искам да съм само с него.

40.   На времето бях хванал едно девствено гадже, бая зор видях докато я изчукам нов крайна сметка стана, след това няма отърваване постоянно го искаше, така ходихме определено време, бях решил да се разделяме но все намираше причини да не е още сега, изчуквах я и продължавахме по старо му, една вечер се прибирам с един авер и тя звъни на пожар къде съм какво правя и подобни разни, авера ми вика айде да я вземем да има момиче за компания просто, взехме я и хайде в нас но тя иска чукане, набързо я изчуках и и викам да я карам към тях а тя каза че ще остане, да ама алкохол това онова и и викам айде да се наебеш с авера, тя взе да се опъва да не иска ама като и казах ако не се наебеш с него късаме окончателно и тя го направи, тъй или иначе пак скъсахме ама поне авера я наеба, беше и много навит

41.   15 - Щях да съм горд с дъщеря като теб! Това означава че харесваш баща си не си сухар като тия дето те критикуват!

42.   Докато правех секс с една вкъщи, приятелката ми тропаше на врата да и отворя без да подозира, какво се случва вкъщи.

43.   15-ти, а майка ти какво мисли по въпросът, че го правиш с баща ти? Щастлива ли е от това? Ако беше на нейното място ти как би се чувствала, че отричаш думата "морал" и го наричаш относително понятие? И без това са такава рядкост жените, които се хващат с мъж само поради привличане, а не поради интереси и ти си една от тях, иначе не би се хванала с толкова по-възрастен от теб мъж, а не си поради интерес с него понеже той ти е баша и каквото има да ти дава като подкрепа ти го е дал като баща. Но защо от всички мъже на света точно с баща ти?

44.   Возих се в трамвая без да си продупча билетчето и не ме хванаха.

45.   То не беше една постъпка, а цял период. Кумата, след развода си, идваше редовно на гости след работа вечер. С нея си имахме симпатията и от преди, но не и дотам, че да почна да я свалям. Една вечер празнувахме, жена ми се напи и отиде да си легне, а с кумата се натиснахме и се изчукахме. Следващите месеци редовно я чуках. Идваше по-рано вкъщи, аз също, та да имаме час за секс преди да се прибере жена ми. Случвало се е да ги чукам и двете в един ден.

46.   Като се замисля кое е най-неморалната ми постъпка и... зациклям. Много са Как да определя най и най?? Оценката други трябва да я дадат, но не съжалявам за нищо. Е започвам. Скъсах с едно гадже и се засичаме с приятелката и.. пийнахме по едно и после още по едно и казах хайде да продължим вкъщи... Е скъсахме се от секс цяла вечер. После се чувахме един два пъти в седмицата за по кафе с райбер.. Това с приятелката като №45 и при мен се случи.. Идва за кафе с жена ми уж, но 1-2 часа по рано и... се чукаме на воля.. Даже през почивните дни ходя, нещо да и помогна из вкъщи... Мъжът и пътува.. На една почивка заедно с жена ми взехме я и нея с детето.. Е жена ми с децата отидоха да се разходят, а ние се награбихме и.. Като си спомня само и настръхвам.. Награбих сътрудничката на жена ми, с която си имахме приказката, а жена ми беше на среща.. Направихме го на масата на жена ми.. Секретарката и много се изкефи на това.. Друга случка. Балдъзата идва на гост за 3 дни, а с нея не се понасяме. Намирам си оправдание, че трябва да поработя в офиса дори в неделя. Обадих се на една колежка с която се виждаме 1-2 пъти в седмицата и разпускаме да дойде за едно кафе в офиса.. Но мъжът и е много ревнив и не я пуска сама никъде. Е казах и споко казваш шефа каза, а на шеф не се отказва, казваш за 1 час само и се правиш на отегчена. Идваш с анцунг, а не с дрехи за излизане и му казваш, ако иска да те чака долу за да е сигурен... Много и допадна идеята.. Беше по едно клинче както била вкъщи.. Награбихме се и тя отиде до прозореца... Гледахме мъжът и как стои до колата и пуши докато се чукахме с нея.. После излезе отиде при него и го целуна да го успокои, че всичко е наред. Добре, че лапна бонбона иначе оня можеше да се усети нещо. Бях в една компания и единия /едно леке което не понасях/ се перчеше, че гаджето му с никой друг нямало да си легне. Той бил номер 1. Ходеше с още една обаче. Ядосах се и се хванах на бас с него, че до седмица аз ще я изчукам. За дребна сума.. Обадих и се да си поприказваме, тя помисли, че той ме изпраща, пийнахме и тя опита да изкопчи инфо. И тук следва неморалното. Наговорих и глупости, че била средна работа в леглото, но понякога дърво. Не била като... Не можела да се чука. Не правила всичко.. и т. н. Е разчитах да ми докаже, че не е така. И успях.. Доказа ми, че приятелят и не е прав. И всичко каквото е казал е излъгал.. Спечелих баса Лекето много се ядоса пита ама как, ама дали е истина и те след 2 седмици се разделиха, като му заяви пред 3 човека, че аз съм бил много по добър от него в леглото.. Оня почервеня и замина.. Не се появи повече.. Той не я заслужаваше..