Споделена история от Секс и интимност

Удоволствие ли е аналния секс
Здравейте, искам да попитам жените, какво толкова ви харесва в аналния секс, какъв оргазъм успявате да изпитате, при положение, че там няма орган подобен на клитора, или го правите, само за удоволствие на мъжа, защото мъжете наисгина ги кефи този секс? М. 30г.

Коментари

2.   Аналният секс не може да доведе до оргазъм, винаги е нужно допълнително стимулиране - клиторно или вагинално.
Аналният секс го харесват властните и комплексирани мъже, защото така надделяват над жената и я унижават. Малкопишковците също го обичат, защото там е по-тясни, отколкото във влагалището.
Може да е някакъв вид допълнителна стимулация, но не е полов орган и повечето жени се подлагат на това, за да доставят удоволствие на мъжа. Жените, които получават вагинален оргазъм нямат нужда от анален секс. Аналният секс е предпочитан от обези, които не могат да свършват вагинално и трябва да се довършват клиторно.

3.   Аналният секс довежда до поява на хемороиди и после няма отървава от тях! Не го правете, ценете си здравето!

5.   Никакво удоволствие не изпитвам, от време на време го правим с мъжа ми

7.   Явно не съм като другите. За мен аналния секс е много силна тръпка и изпитвам по-голямо удоволствие от вагиналния секс. Аз наистина изпитвам физическа възбуда дори само от погалване в тази област.
(ж39)

8.   Харесвам аналния секс, нямам скруполи. В събота го правих с мъжа ми.

9.   Практикувам често анален секс. Но задължително дали сама или партниора ми мачка клитора. И оргазъма ми е сигорен. И съм доста по отпусната, че няма да ме заплоди. Винаги всичко вътре. Семеина жена на 38г.

10.   н2 и н3 са двете бабички които са израснали с моралните цености на комунизма, когато се отвори такава тема или да се чуе думата анален в този прекрасен сайт, моментално скачат като ужилени от змия и са най активни и с няколко поста да кажат колко е ужасен и опасен.. колко е вреден и не морален и отвратителен и че, жените не изпитват оргазми или наслада, а сайта е пълен с теми и хора които са изразили пълно и ясно колко им кефи такъв вид секс. Абе хора не ви ли е срам да скочите постоянно.. писна ни от вас да обвинявате жените че, повечето от тях се подлагат на това, за да доставят удоволствие на мъжа!!! и че жените, които получават вагинален оргазъм нямат нужда от анален секс!!! и за да унижат мъжете които харесват анален секс че са Малкопишковците!!! пълна идиощина и глупости. Наистина сте тип комплексарки и без почва знание или сексуална култура, и за това може би не сте омъжили. каква е тази омраза към нас хората които ихаресват този тип секс и които изпитват най уникалната наслада от него и невероятни оргазми. аман от простите хора.

11.   Имах едно гадже, което скуиртваше. Веднъж ѝ казах:
- Ти си огън бе момиче!
А тя:
- Ооо, аз се празня и от анален секс.
За съжаление не стигнахме до аналния с нея.

12.   Автора,
макар ѝ на 30 години явно си доста невеж, да зададеш такъв въпрос.
Влез в Интернет и се запознай с анатомията на жената, на гениталиите ѝ и ерогенните зони.
Излагаш се. Клиторът не е само така наречени гланс-главичката на клитора. Клиторът е между 8 и 12 см и е така хванат с коренчетат си, че при много жени, проникването на един хуй анално, често дава по- доби резултати.
Аз поне знам, от мои приятелки и самата мен, че аналният секс ми доставя по- бързи оргазми и често дори верижни.
Ан

13.   Ан, голяма философска простотия! При всеки е различно - ИНДИВИДуално! Има немалко мъже изпитващи върховно удоволствие от проникване там. "Нервни окончания" - окей. "Брадати коренови системи"... айде опа ;)
На някои даже клиторът им изобщо не е ерогенна зона. Виж, G-точката или... абе вътре да й е... ако може никога да й се не вади... Никога в анала. Говоря за конкретен частен случай.
Та какво пише някъде е ташак работа. Добрият ебач проучва мадамата и й доставя необходимото й. Ако реши, че иска (че си заслужава).
Отделен е въпросът какво трябва да даде мацката. Това, че си е предоставила по-тясната дупка, съвсем не означава, че го е спечелила завинаги. Като изключение - може би. Тъжно е, че на някои им се налага да го понасят, при положение, че не им е най-добре. Има и други обаче - дето ги кефи, ама партньорът пък им спечен... Та така - "свят широк, хора разни".

15.   Номер 12 ти го каза точно.
Чрез анално проникване също се стимулират ерогенни зони, които водят до оргазъм.
При жените - “дъното” на клитора
При мъжете - простатата
Самият анус също има много нервни окончания и при милувки и целувки предизвиква хормонална реакция, носеща приятни усещания.

16.   До н. 3 Ще ви кажа, че аналния секс лекува хемороиди, а не ги създава за ваше успокоение.
След раждането съпругата ми получи хемороиди боляха я така две години, от нейна позната чула, че е имала същия проблем и практикува анален секс и вече доста време нямала проблеми, така реши и тя да опита.
От началото я боляха, но с времето даже някой от хемороидите се прибраха, практикува го вече 20г. без проблем.
Ще ви споделя и още нещо понеже сайта е анонимен, от чаршафи в нашата спалня на 53г тя съпругата ми навлезе в менопауза и смея да кажа, че я премина и за мое удоволствие при анален секс започна да скуертира.
За вас лъжа за мен удоволствие да видиш, как си докарал жената до върха да трепери и да вика потъва потъва.

17.   Жена ми обожава да я "наказвам". От мен да знаете - ебете ли веднъж жена в гъза никога няма да се обърне и да каже, че не ставаш за нищо и ти е малък или че не можеш да ебеш, цял живот "мед ще ти носи". М45

18.   От номер 3, изобщо не съм съгласна, получих ги от анален секс и всички проктолози с които съм споделяла за това, са на мнение, че аналният секс вреди!

19.   n 13,
много си простичък, невежеството ти е дори много голямо и за българин.
Явно коренът ти е такъв...
Педалите като теб им е хубаво, когато им влезе хуй в задника поради факта, че хуят стимулира простата. Не съм сигурна дали знаеш какво е простата, но жената няма такава. При жените простатата е заменена от над бъбречната жлеза. Като си невеж и глупав недей си давай мненнието и не се опитвай да обиждаш.
Смешен и жалък си!

20.   От многото експерименти в леглото, жена ми стана зависима от аналния секс, но не си го признава. Обяснява ми, че когато реши, може да спре с този секс. Вече не и вярвам, тази година става на 50. Кога ще го спира!?

22.   За собствената си простата знам категорично - не ми доставя удоволствие "стимулирането" й. Механично семеизхвърляне - да, може да се случи, но без характерното удоволствие. Тези дето получават удоволствие имат специфични нервни окончания около сфинктерите на ануса.
Имам претеции, че знам как достатъчно добре да стимулирам клитора и го правя с голямо удоволствие почти винаги. Редовно проверявам как възприема стимулацията на ануса. Още при преминаването по перинеума са ме спирали. Нищо общо няма между гъза и клитора. Всичко е в мозъка.

23.   Като сложа пръсти на дупето на жена ми - ако инстинктивна започне да се отпуска значи е готова. Някой път се стяга - значи не иска.
Често след като съм свършил иска да го държа вътре!
Казвала ми е, че всичко и е в главата:)

24.   Н. 9 и н. 16 и на аз съм на същото мнение. ж. 45 обожавам аналния секс, което не значи, че го практикувам често. Мъжът ми не го харесва много. Индивидуално е, но при много жени си е ерогенна зона. Но и партньора трябва да е добър в леглото.
Ж. 45

26.   Бях като гръмнат! Жена ми каза в мое присъствие на близйка нейна приятелка, че предната вечер сме правили анален секс. За моя още по-голяма изненада, приятелката и не се шокира, напротив. Тя въздъхна и каза, че ни завижда и допълни, че тя като млада си падала по аналния секс, но като се омъжила, мъжът и постепенно спрял да се "интересува" от дупето и. Не знаех, че жените си споделят такива неща.

27.   Помня, че след първият ми анален секс си гледах дупето в огледалото дали му личи, че вече... не е девствено. Сега ми е смешно, но тогава се притеснявах.
ж43

28.   Никога не ми е бил слабост аналния секс, не съм и против. Съпругата ми го харесва и за това го правим. Не сме го обсъждали. Единствено преди сватбата, тя ме пита дали за мен е проблем тази нейна слабост. Казах, не. Жената ми роди две пркрасни деца. Благодарен съм и и ще я чукам както и харесва.