Споделена история от Секс и интимност

Загуба на човек, с когото си бил интимен
Днес научих, че мъж, който е бил част от живота ми и с когото съм била интимна е починал. Дори не зная точно как. Предвид живота, който водеше, се очакваше, и все пак новината ме шокира много, защото е млад. Реално погледнато е най-готиният мъж, който е бил с мен. До ден днешен не знам как ми обърна такова внимание. Той е първият образ, който изниква в ума ми, щом чуя "алфа мъжкар"! Направил ми е много добрини и ме нахрани, когато нямах стотинка. Как да преодолея факта, че него вече го няма?

Коментари

1.   Научила си в последствие, дори не знаеш как точно. От това разбирам, че от много време не сте били близки. Тогава защо е толкова трудно да го преодолееш?

2.   Никак, и да го преодолееш, и да не го - няма никакво значение. Не мисли за неща, които не можеш да промениш.

3.   То не пита дали си млад или "алфа". След като е живял по такъв начин, негова си работа. А на теб като ти липсва толкова, решението е просто.

5.   Както преодоля факта, че вече не правите секс.

6.   Няма как на първо време. Трябва да го приемеш и ще ти е тежко известно време.

Имах познат, на който му се случи същото, но с приятелката му. Бях го видял на един, булевард една вечер докато се прибирах от работа. И пак говорим за млада двойка в средата на 20-те. Не ми беше удобно да го питам, но ми сподели, че една вечер му, звъннали че била в интензивното и на другият ден починала.

7.   Думата "интимен" доста си е загубила смисъла в днешно време... Сигурен съм, че можеш да влезеш в който и да е бар и хванеш следващия "алфа мъжкар" в рамките на 10-тина минути.

Ако се притесняваш да не се гътне пак, гледай да не е наркоман, а още по-добре - искай тест и за венерически болести... Може да ви развали "интимнната атмосфера" малко, ама няма да имаш тези казуси.

Всъщност след такава новина, аз бих си направил тест за СПИН/хепатит...

9.   1, не впоследствие. Научих от фейсбук, че сега е починал от усложнение при боледуване. Приятели сме там и имаме много общи познати. Какво значение има дали сега сме близки или не? Този мъж е бил част от живота ми, били сме заедно, докосвали сме се. Нормално да съм в шок. 7, не беше забивка в някакъв бар. Беше много специална част от живота ми и с него сме преминали през уникални неща. За кратката ни екстремна връзка сме преживели такива неща, които много нормални двойки заедно с години никога няма да преживеят. Както и да е... Да почива в мир! Още съм в шок и цял ден той ми е в главата, добре че съм на работа да се разсейвам.

10.   Не се преодолява. С времето става по тежко и повече боли. Но аз говоря за съпруга си, с когото живях щастливо 38 г. и отгледахме две деца. Ти си млада и отново ще се влюбиш. За мен вече е късно. Обичайте се.

11.   7 те много жени могат, но не всички имат много партньори. Все пак подбираме.
Миналото си е минало, на мъжете им пука по- малко.

12.   Мога да ти предложа да правиш секс с друга алфа или пък с няколко. Клин клин избива, няма незаменими хора. Щеше ми се успея да се вредя, но не съм алфа.

13.   Авторката

Много ми е мъчно. По-тежко го преживявам отколкото в началото като научих. През час рева и съм ужасно депресирана. Бях загърбила всичко свързано с периода, в който срещнах този мъж и не исках и да се сещам за него (поради ред причини) и сега се отприщиха едни спомени и емоции в мен... Реално сме преживели уникални неща! И с него съм изпитала най-интимните си моменти. Той е единственият, с когото съм изпитала оргазъм. С никой друг мъж не съм имала толкова много близост, прегръдки, целувки... И колко луда глава беше! Всички му имаха страха заради физическата му сила. Въпреки, че беше невероятно добър. Като ученичка не бях изпитала тийнейджърски трепети, да ме закачат, преследват, обарват и т. н. защото тогава момчетата не ме харесваха, и той ме накара да изживея тези неща! За първи път се почувствах толкова желана и жива!!! Заради него... Чувствам се ужасно заради начина по който постъпих с него и за това как се държах с него и за последните неща, които съм му написала. Освен шока и че ми е мъчно изпитвам и угризения на съвестта. А е единственият мъж, който се е държал изключително добре с мен и никога не ме е нагрубил или наранил. Накрая като ме дърпаше и молеше да остана с него ми каза да го целуна и аз само леко го целунах и той ме допря до стената и ми даде най-страстната целувка на живота ми... Тая целувка никога няма да я забравя!!! Незабравим, изключителен мъж. Искам да върна времето в онази вечер, когато го видях за последно и да го прегърна силно и никога да не го пускам... Почивай в мир! Ти завинаги ще останеш моят алфа мъжкар!!!

14.   Случват се такива работи. И аз бях интимен с едно съседско момиче като ученик, но техните се преместиха и тя зависима от тях се премести и всеки по своя път. Тежко ми беше но го преживях.

15.   Авторката съм. Научих подробности за това как е починал. Всъщност е умрял около Нова година и преди броени дни са го намерили на някакъв изоставен строеж, където е живял/се е криел. Дори не е бил в болница с близките си или нещо подобно. Звучи ужасно. Цяла нощ сънувах кошмари, свързани с това. Само преди 4 месеца гледах този мъж като бог и му се възхищавах, беше най-силният и корав мъж за мен и нищо не можеше да го събори, а да свърши по такъв гаден начин... Имал е големи проблеми в последно време. Чувствам се ужасно и не мога да спра да мисля за това.

16.   Е ти при смъртта на всеки от 150-те, с които си била интимна, ще се натъжаваш? Недей така, ще си докараш някой сърдечен проблем.

17.   До авторката: В коментар 13 сама казваш, че само той те е накарал да почувстваш разтърсващи оргазми, обаче в последствие си го разкарала. Е, ти какво искаш? Не си наясно със себе си, все искаш някой друг, а после съжаляваш. Никой мъж, алфа или не, няма да може да издържи така. Не може да ти се помогне.

18.   Няма да коментирам причините поради които си тръгнах от мястото, на което бях с него (не съм го "разкарала") и за какво точно става въпрос. И не, номер 16, не са 150. Както и да е. Имам чувството, че единичните и грозните коментари ми ги дават неуверени мъже, които се подразниха от термина "алфа мъжкар". Неувереност, че един мъж е успял да пробуди такива чувства у някоя жена (и не само в мен, имаше си много обожателки и то хубави млади жени - софиянки) и дори накрая, когато беше изпаднал, не остана без жена. А някои не са забили и една жена в живота си и ако се споменат утре, само майките им ще тъжат за тях, в най-добрия случай...