Споделена история от Секс и интимност

Правили ли сте секс или правили ли са ви свирка в превозно средство?
Например в автобус или тролей, докато вътре има хора?

Коментари

1.   Явно си прекалил с гледането на такива клипове! Къде се е чудо и видяло това? В реалния живот това го няма! Всичко, което го гледаш, се прави от актьори и статисти, на които им е платено! Явно си още доста млад и приемаш всичко, което се прави в порното за истина! Тъкмо напротив! Режисьора може да си измисли какъвто си сюжет иска за своя филм и така си прави сценария! И от това печели, че ти е бедна фантазията! Както се казва чети между редовете! Не се доверявай сляпо! Всички филми в киното са също така-режисирани, с различен сюжет-ужаси, фантастика и т. н.! Понякога се чудиш защо от 10 души, оцелява само един-защото така е преценил режисьора, така е по сценарий, така се снима филм! Ако сцената не излезе както трябва, дубълът се повтаря! Така е и в порното! Прави разлика, че ако го кажеш това някъде, направо ще ти се изсмеят в лицето и ще станеш обект на подигравки!

2.   Помислих, че говориш за в лична кола, спряна на някое романтично място, далеч от всички сгради, пътища и други хора.

НЕ, не съм! Това е, отвратително и подсъдно. Все едно, да си сбуеш гащите и да се изтропаш на пода на автобуса. Разлиакта е, че ексът не е толкова важна биологична нужда, че да не може да почка и няма точка, в която "просто вече не издържаш", освен ако не си извратеняк. Е? Извратеняк ли си?

3.   На мен ми се е случвало с приятелка, като бях на 25г. Прибирахме се с приятелката ми с автобус и беше претъпкано. Аз се държах горе, а тя се държеше за мен, силно притисната. По едно време започна да ми търка кура през панталона и се надървих. По начина, по който ме гледа разбрах, че се е наточила да ме празни. Тя си имаше такъв фетиш, да празни с ръка и да гледа в очите. Стана ми неудобно, особено като забелязах, че една жена седнала наблизо, на около 40-45г май забелязва какво става. Опитах да се дръпна, но приятелката ми бръкна в дънките и ми удари няколко чикии. Това ме докара почти докрая. После минута отвън и започнах да се празня. Жената се беше втренчила в мен. Стана ми страшно неудобно и дръпнах приятелката ми да слезем веднага на следващата спирка. Беше ми много срамно от жената в автобуса.

4.   Значи до 1 и 2

Аз съм виждал как се пикае яко в автобус и трамвай, вие ми разправяте за далеч по-хигиенично нещо като секса и свирката. Това става въпрос за София.

Иначе аз не помня авторе. Може би едно бивше гадже да ми е смукала к.... в рейс, ама за съвсем кратко. Сега като се замисля, май така беше. Иначе е имало възможност в Юнион Ивкони да ми прави свирки, ама нали и аз съм възпитан. Що не я хванах тогава на задните седалки и аз не знам. От благоприличие ще да е. Иначе сега от гледна точка на времето съжалявам, така че съветът ми към двойките е да използват възможностите.

П. П. БДЖ също беше един неоползотворен вариант!

5.   Правила съм на мъжа ми преди години, докато шофира. По негова инициати. Беше много забавно преживяване.

6.   Правили сме в софийския градски транспорт сутрин като отиваме на работа. :)))))) Мечтата на чикибоеца.
Ти сериозно ли питаш? Спри порното.

7.   Не вярвам, че има меко казано задръстени хора... Защо да е само по филмите това? ! На мен са ми правили докато шофирам, във автобус и влак. Всичко е нормално, стига и двамата да сте ок с това

8.   До 4 - Не започвай изречение със "значи", освен ако не са те питали за значението на нещо, освен ако не искаш да звучиш, като селски идиот.

9.   Като студент, пътувахме вечерта с автобус за морето с гаджето. Заспа върху скута ми и ме възбуди. Извадих го и я накарах даа смуче, докато изсмука всичко.

10.   Да правили са ми свирка в автобус на задната седалка. Е аз преди това свърших приятелката ми с пръстче. Исках да я чукам, ама май нещо не и допадна идеята и затова само орално.. Във влак също сме го правили.. Помня че отивахме на почивка и бяхме две двойки в едно купе. Е първо ние излязохме да пушим навън и казахме, че имат 20 мин.. После те излязоха... И набързо се изчукахме. Иначе жена ми ми е правила свирка докато карам... Да с 40км/ч карах, че доста опасно си беше пък ако имаше и дупка някъде... Но имах късмет. Сещам се, че веднъж като си говорихме с жена ми какво е правила с предни гаджета ми спомена, че е правила свирка в такси с гаджето си, а отпред е бил негов приятел.. Така, че нищо необичайно щом всички са навити

11.   1 не е от клип, а е от коментар в тема тук в Споделито, където едно момиче беше написало, че нейна приятелка се качила в трамвая и отишла на колелото и там видяла един мъж как си бил смъкнал панталона и една жена му правила свирка, значи се случва в София.

12.   9 е никой ли не се усети?

13.   2 как да не е важна, може деца да се създават, да не кажа, че е най-важната след яденето, пиенето на вода и спането.

14.   Аз съм правила в междугадски автобус, на непознат. Никой не знае за историята, но ще я споделя тук, анонимно. Пътувах в почти празен автобус, няма да казвам кой номер, но е миждуградски и е пълен само в сутрешните часове. Беше от старите модели, много дълъг. Имаше 2 вэзрастни жени в предната част, и аз в задната. Един мъж на около 45-50 се качи и седна до мен, но аз не казах нищо, а той явно прие това за знак и започна да ме пипа по бедрата и нагоре. Първо ми беше неприятно, но после леко се възбудих а той усетил това ми натисна главата надолу, като предните седалки скриваха случващото се. Не си беше събул панталоните, а само си беше извадил члена. Направих му свирка но явно доста бързо свърши, защото си го прибра и слезе като ми пожела лек ден.