Споделена история от Секс и интимност

Секс по време на цикъл
Здравейте,
Какво ще си помислите за една жена, ако първия път, когато правите секс с нея, тя е в цикъл?
Аз не исках да стане така, но се случи. Виждахме се с тоя мъж от близо месец, гаджосвахме се, една вечер ме покани у тях, за да си поприказваме и пийнем нещо. Почна да ме натиска за секс. Аз му се дръпнах един два пъти, той почна да се чуди защо и настояваше. Накрая му казах, че съм неразположена и мислех, че ще се откаже от секса. В крайна сметка, може да почака 1 седмица, какво толкова. Той вместо това ми каза да си махна тампона! Почнах да си мисля, че не ми вярва и му обясних, че не се правя на интересна. Беше ми 1ви ден от цикъла и ми беше мноого слаб. Почти никаква кръв нямаше. В крайна сметка правихме секс. Нямаше почти никаква кръв. Чаршафите останаха чисти. Само дето аз се чувствам все едно съм се изложила. Има ли защо?

Коментари

1.   Случва се по време на цикъл да ми се прави секс, но в такива случаи правя анален секс. Всичко е наред, дори повече ми харесва.
ж34

3.   Мисля, че е гнусно

4.   А как знаеше че сте с тампон, а не с превръзка?

6.   Щом той е искал, значи не го притеснява. Бил е предипреден, така че не го мисли.

8.   На доста жени точно по време на цикъл им се прави най-много секс.

11.   Чувстваш се така, защото не е било желано и от теб.
Повече не го прави.
Ако наистина те желае, ще чака.
Като кажеш " не", нека да е не!
Не те е поканил да си приказвате, а да те " из*ука"
Без презерватив не му давай.... , да не ти лепне нещо заразно!

12.   Мисля че той няма простото уважение към теб.
Това ти не трябваше да го позволяваш, защото все пак имаш достойнство.
Щом си се дръпнала два пъти той е длъжен това да го уважи и да спре. Вместо това той ти властва с неговия интерес.
Помисли си с това и имай уважение със себе си.

13.   Не, не си се изложила. Мъж ти го казва.

14.   Моята в първи ден се измива след, което я излизвам, а тя ме оглежда за кръв, а то няма. Пита ме как е на вкус, а аз с течащи лиги продължавам да я свършвам. След това с оглед хигиена слагам презерватив и започвам да я еба като за последно. Не сменяме много пози, за да не цапаме. Накрая го вадя и свалям кървавия капут а тя ми прави френска и гълта всичко. Така ни минават актовете в цикъл. Иначе се празня в нея, но в капута си е разхищение.

15.   Според мен нищо по особенно не си е помислил. Аз правя редовно секс със жена ми по време на цикъл дори я и ближа когато е в началото. За мен единственното неудобство е че трябва да се внимава да не оцапаме. Знам че има двойки при които жената категорично отказва защото се чувства неудобно, но ако пренебрегнем присхологичния фактор според мян няма никакъв проблем.

16.   Не знам дали само по себи си е лошо, обаче трябва да си отстояваш позицията. Днес ще иска едно, утре друго. А виждам тук колебание. Каквото поиска ще му дадеш. Една така след анален секс( аз не ги разбирам тия неща) разпорена, не може да ходи. Явно да угоди на приятеля си. Всички колеги научиха, после отсъства от работа ужас, какво я е правил не знам, ама момичето не е добре.

17.   Никоя жена не обича да го прави в тези дни, нито пък има такова желание!

Кифлоприземител 2

18.   Кифльо пак говори от името на жените... знаем, че завиждам на жените, но вече си съвсем като дърта свекърва, БЕ!
Аз съм от жените, които точно пък в тези дни полудявам за повече секс.

19.   Този се е възползвал от теб. Махай го! Ако бяхте във връзка добре, ама тва ви е първи секс заедно. Не е виждал п*тка сигурно доста време и затова ти се е натискал така, е плана му е проработил.

20.   За разлика от номер 18, която правилно си призна как завижда на жените и че полудява за ласки, точно когато тя има цикъл, аз предпочитам жени, които полудяват за ласки, точно когато нямат цикъл.

- Кифлоприземител

21.   Офф кифльо (20) от ден на ден все по- зле в главата си. Къде видя завист към жените от мен (18) която съм жена (очевидно грешната буквичка не те спасява от подсъзнанието ти)? Завиждаш ти, доказвал си го тук стотици пъти. Ами човек, намери си мъж да те обича и се успокой вече!

22.   Номер 18 има предвид мен, Кифлоприземител 2, а не Кифлоприземител!

23.   Защото не си го искала. Тоя ще е да е бил някой загорял и ще му е било все тая къде го пъха.