Споделена история от Секс и интимност

Кой прави секс в днешно време изобщо?
Ма като ви чете човек темите, ще каже, че всичките сте секс маниаци. Кой правел секс на 50 всеки ден, кой по няколко пъти на ден с две три жени, коя почнала на 13-14 със секса, а със сериозните гаджета на 15 итн. И колко процента от хората са това? А колко процента от тези хора са от добри семейства с образовани родители?
Малко
Струва ми се доста попреувеличено всичко тук в сайта. Аз от хкрата около мен, които познавам, главно ми се оплакват. На коя не му пускала жена му, коя не правила 2 години секс, че нямала гадже, всичките са топ моралисти. Ако оставим морала настрана, в днешно време може да си намериш доста редовен секс. Въпреки това не мисля, че на повечето хора им се занимава редовно със секс. Първо не са всички сексуални, а малка част и после освен секса имат и други занимания. Да се хвали някой, че по 5 пъти прави с гаджето на ден, може, ама надали е редовно.
Явно в сайта е пълно или със секс маниаци или с такива, на които не им върви в секса и се оплакват. Поне така ми звучи отстрани.
Моето мнение е, че хората не правят много секс в днешно време. Възможно е по времето на баба ми повече да са правили. И проучванията го показват. Сега от тва порно, от тия неща, дето показват по телевизията, всички са се повредили. Всеки гони някакви нормативи в леглото, мери си пишката, жебите се съветват с други жени, направо ужас. Следвайте си нагона и стига сте разпитвали кое и колко е нормааааално. Нормални е това, което ви устройва вас. Няма норми. Трябва да сте здрави и щастливи. Стига с тия глупости по 5, по 10 пъти на ден секс.
Изобщо не вярвам и на пресилените твърдения, че толко стари хора правят секс нон стоп. Това са някакви изключения. асата хора над 50 оравят секс мнооого рядко и това е биология. Не може всички да сте топ жреци и богини.
Не са и всички толко отракани, че да почнат секс още на 14. Като ви слуша човек пресилените изказвания, ще реши, че само той нещастникът едва ли не е седял на сухо на 14-15г., а другите са се сцепвали от секс. Се едно не съм била в училище доскоро и се едно не знам как е.
Айде по-полека с изказванията.

Коментари

1.   И аз си мислех точно за тези, които разправят, че на 50 години лъскат всеки ден! Хахахаха. Даа бе. На 50 и на горе на хората не им са останали толкова сили и тръпка в гащите. Аз живея в София в един от добрите квартали с по-застаряващо население. Еми убеден съм, че в тоя квартал е мъртвило от към секс. То само като погледнеш какви духове крачат из улиците, последното, което би ти дошло на акъла е, че допреди малко си е бил ч-кии. Какво остава за секса. Те двойките по на 30-40 години имат проблеми в леглото, те почнали да се хвалят как на по 50 еб-т по 5-6 пъти у седмицата.

Сексът в България е мираж. Чук*т се яко само определени хора. Масата от мъжете го карат на ч*кии или ходят по проститутки 1 път у месеца, някои и толкова не стъпват.

Иначе единственото, с което не съм съгласен е, че тийнейджърките не се проеб*вали на по 13-14. След 14 г. почти не се намира девствена.

2.   Стига с тоя секс? Това ли ви е единствения приоритет? Всяка втора тема е за секс.

4.   Знам за един, дето НЕ прави.... Ти!

5.   Хората правят секс, но малко са тези, които го правят всеки ден. Все пак хората ходят на работа и там и отива голяма част от енергията.

6.   Някои преувеличават. Тези почнали със секса на 14- 15 са малко. Някъде на 17- 18 почват повечето, а някои и по- късно- аз чак на 25.
Но не знам защо мислиш че мъжете на 50 не искат секс. Навярно някои не искат но на повечето им се прави. Аз съм на 53 и искам всеки ден, но жена ми дава рядко затова си карам на чикии.
Аз не съм имал други секс паркнъори освен жена ми, тя е имала няколко преди мен. Почнала е на 17. Получава се че аз искам секс а тя не иска. Навярно които са почнали отрано и са правили много секс като млади се амортизират и в по напреднала възраст (над 40) спират. Това важи особено за жените понеже почват по- отрано и правят много секс преди да се омъжат. Всички мъже с жени над 40 които познавам се оплакват от липса на секс.

7.   Мисля, че в сайта публикуват теми предимно хора, които се оплакват от нещо. Затова всякакви статистики ще бъдат изкривени и нереалистични.

8.   Да ти монтирам видеокамера вкъщи ли искаш? Не е всеки ден, но 4-5 дни в седмицата, да. Ако нямахме деца, ходещи на училище сутрин и по-често щеше да е. Само, когато сме на почивка е всеки ден.
Здрави сме и не виждам защо да не правим секс. Сексът с любимия човек е прекрасно удоволствие.
В периода от 25-34 г. /31-40г. беше всеки ден по няколко пъти, но тогава нямахме още деца.
И при близките ми приятелки е така, а те са 5, според теб всички наши семейства ли сме сексманиаци?
48 г. жена, а мъжът ми е на 54.

9.   Защо се връзваш на писаници в анонимен форум..? Хора, за които да правят е секс е върха на развитието им и не пропускат да го отбележат са нещо като хората със специални потребности... Виждаш ги, че не са наред и няма смисъл да им се връзваш...

10.   Хора-няма какво да спорите помежду си. Сексът е надценен и това е! На мен-грам не ми дреме-НЕ правя секс и ми е супер готино така:) Няма драми-няма проблеми:)))

11.   Много добри въпроси поставяш. Добре де, и какво излиза сега, че като не правите секс по 4-5 пъти на ден, 4-5 пъти седмично, сте някакви смотаняци ли или какво? Или пък това, че правите ви вдига стойността по някакъв начин? На мен не ми е съвсем ясно, явно съм си задръстена. Дразни ме това афиширане, дори и в секса гледат някои да се изтъкнат. Ще споделя лично за мен как е. Имам периоди, в които правя доста секс, имам периоди, в които пък въобще не ми се прави. Не гоня брой за ден, нито седмица, нито месец. Абсурд с години да правя секс по 4-5 пъти и отгоре седмично и да не ми втръсне. Не го отричам напълно, че е възможно при някои хора (двойки), но те ще са по-скоро изключение. В реалността хората имат периоди с повече натоварване или повече стрес, което съответно се отразява и върху желанието за секс, няма как. Лично аз предпочитам качество пред количество. То е все едно много да обичаш торта. Ще ядеш торта, много ще ядеш, но в един момент ще ти накърти. И колкото и да обичаш торта, известно време може въобще да не ти се яде. Мисля си, че в повечето случаи тези много "сексуалните" просто лъжат.

12.   Авторе/ке трябва ти съвсем малко психологическа мисъл за да осъзнаеш, че хората са такива. За секса в личен план се говори по два начина, ако е анонимно и човек е сигурен че няма как да разбереш че лъже ще преувеличи и то доста и по скоро би разказал фантазиите си. Докато за хората които познаваш е много по трудно разказват подробности за личния си секс очи в очи, чувстват някакав срам и затова за тях е по нормално да прикриват да минимизират истината.

13.   Аз съм на 72 и ми се прави секс всеки ден не знам дали е нормално или имам някакво заболяване със моят мъж правехме по три четири пъти на ден после той вече не можеше имаше заболявания и трябваше да прибегна до самозадоволяване после си намерих млад любовник с 20 години по млад и сега всичко е наред и се чувствам много добре ако прескоча ми е нервно и не съм спокойна и нервна не знам дали нещо не ми е в ред нормална ли съм

16.   Аз до 58 години всяка вечер/сутрин
Сега до 2 на седмица

18.   Ако съдя Българина колко пари има, Айфони, нови коли, по 2-3 апартамента, почивки по минимум 5 пъти в годината като 1 път е поне в Гърция, нови дрехи всеки месец, съм склонен да вярвам, че се думкат по 4-5 пъти седмично!

19.   Ами искате вярвайте. Не зная дали е от това, че преди много спортувах, сега пък се храня много рационално, но на 50 правя толкова секс, колкото ми се отдаде. През останалото време лъскам. Имам партньорка, която е почти на моята възраст, но е супер запазена и слага много от младите в задния си джоб. За съжаление не е толкова сексуална, но по два пъти на седмица правим секс. Ако имам пари ходя и при проститутки. Мога да свърша два пъти в рамките на час, мога и да клатя час и половина. Зависи от ситуацията. При проститутките като си плащам за час, гледам да свършвам бързо, за да мога да еба още един път. С приятелката ми не бързам. Между два тека понякога даже не ми спада. Мога и повече да правя секс, но ме е страх, да не пукна. Стар съм вече. Като по-млад съм стигал до 7 изпразвания на ден. Просто имам някакво много голямо либидо. На моменти съм си мислел, дали да не отида на доктор и да ми предпише нещо за да не ми се прави секс. Защото като мисля само с долната глава, се вкарвам в ебах ти филмите. И сега съм на път да разруша поредната си връзка, ако ме баламоса някоя еблива курветина. А заради курви и проститутки, винаги съм без пари.

21.   19, като млад правил ли си много секс?
И аз съм горе доло като теб. Единствено с проститутки трудно свършвам. Но те или лежат като дъска, или почват да пъшкат и ме разконцентрират. Дори ми се е случвало да протъркам проститутка след половин час яко клатене без да успея да свърша.
Само че аз секс почнах да правя чак на 25 и като цяло не съм правил ного секс през живота си. Сега съм на 54 и ми се ебе та две не видя. Вече 2 пъти заплашвах жена си с развод, понеже се скатава.
Струва ми се, че има някаква амортизация при секса. Тези които са почнали отрано и са чукали много като млади, на стари години нямат желание. Тези пък които са пропуснали се мъчат да наваксат.

22.   Аз съм на 36м и не пропускам възможност с жена ми да правим секс. Случвало се е 5 пъти на седмица случвало се е и 1 път. Но чекия си удрям ако не всеки ден поне през ден. Тва ме успокоява и ми е готино.

23.   Всички които твърдят че се пращят по 5 пъти седмично са лицемери или нямат деца и си гледат куче... аз съм с 2 деца едното на училище другото е бебе.... след всичката разправия и умора не виждам, кога да има време за секс... и двамата сме убити от умора!

24.   Към 19 Еми на това му се вика "Кур глава затрива" Тя приятелката ти и пет пъти да ти даваше секс на седмица, пак ще ходиш и другаде. Курварите се кротват само като почне да им спада оная работа. Най-добре от цялата работа са си курвите, взимат паричките на такива като теб и им дреме на оная работа, а жената, с която ходиш да търпи да я лъжеш и най-много за благодарност да й лепнеш нещо. Като си толкова еблив и не можеш без други, поне не я баламосвай, зарежи я и си ходи на воля. Мишки жалки са мъжете от този вид.

25.   На 17-18 всички до един са активни или поне така си мислят и ги е срам, че са изключение. Реално масово изобщо не са се уредили, но си мислят, че всички други са.

26.   да благодаря ви за отговорите ако има още да споделят ще съм много доволна значи ми няма нищо ще си го правя секса с мъж и без мъж въпреки че съм на 72 чувствам се поне с 20 години по млада

28.   Поне за мъжете бих казал, че положението е трагично. Огромната част от младите мъже и изобщо мъжете в активна възраст в България са на чекии или ходят 4-5 пъти в годината на проститутка. Такива, които много приказват в 99% от случаите лъжат и са на същото положение като споменатите по-горе. Такива, които получават някакъв секс са основно семейни - при някои е поради някакво чувство за задължение, при други си е, защото наистина си пасват с жената. Има и такива, които правят доста секс, но не говоря за разни богаташи, които хвърлятхиляди левове по жените, защото и те много много секс не получават. Тези, които искам да спомена са реално истински свалячи и женкари. Колкото и странно да звучи, това не са мъже, които много се набиват на очи. Нито пък много приказват за това, което правят. Много често и не може да се предположи, че наистина са такива. Просто знаят как да свалят жени и какво да правят.