Споделена история от Секс и интимност

Чуствам се използван
Запознах се миналата зима в нета с една българка, която живее в Германия. Пишехме си редовно и си допаднахме. Лятото се върна и отидохме за 2 седмици на море. Изненада ме, защото на вид беше спокойна, хрисима и леко стеснително, но в леглото нещо я обхващаше, беше много бурна, викаше, драскаше, искаше и анален. Постоянно търсеше време за секс, в апартамента, на плажа, в парка. Последните дни бях тотално изтощен, но се стараех да я задоволя. След секс говореше колко и е хубаво с мен, и как иска да дойда с нея, да живеем заедно. Така и се разбрахме, че ще и отида на гости след месец.
Изпратих я и след това пълно мълчание. Не отговаряше на обажданията и съобщенията ми. Едва по коледа ми се обади и каза, че е в България и да сме се видели. Срещнахме се и започна даа се извинява, че не се е обаждала, имала някакви проблеми. Предложи да отидем до Банско с нейната кола. Цяла нощ прекарахме в секс в хотелската стая. Сутринта, като се събудих тя вече беше облечена, готова да тръгва. Каза ми, че си има семейство в германия и това е било последната ни среща, и си тръгна.
Даже не си направи труда да ме върне в София.
Цял месец не мога да осмисля тази история, не ми излиза от главата. Чуствам се тотален глупак, използван и излъган.

Коментари

1.   Използвала те е, да. Но откъде си можел да предположиш такава схема. Не си виновен, но е гадно. А, тя дали е в Германия или е тук и си намира баламурници да я разхождат по курортите?

2.   Поздрави приятел. Преживял си нещо много красиво! Радвам се за теб и наистина се усмихнах като го прочетох. Толкова е искрено и чисто. Еваларката! Харесала те е, но явно само за секс. Има ги и тия моменти.

3.   До 2

Е за кое му викаш еваларката бе пич? Ае са обърни ролите и си предсатви какво щеше да стане тука в коментарите, ако жена беше използвана по същия начин.
Значи на курвето и се е доебало, не могла да каже, че има семейство и тука си е начешала оная работа и довиждане.
Ако мъж го направи това, тука злобните, феминистки направо ще си скъсат дрехите от лудост и ще изпишат 200 коментара с псувни.
Еваларката вика, жените точно така използват мъжете. Единствено и само да им плащаш и да те използват за секс като някакво работно животно. Те точно това си мислят, че са мъжете, за разплод и за работа.
Пичаго, направила те е за смях, поне си поебал малко, ама тая явно е била освен селянка и доста нагла такава.
А ти си бил доста наивен, че чак и накрая пита дали го използва.
Ако тая тема изобщо е истина де.

5.   Изживян, хубав момент.

6.   До Номер 3, като си толкова морален, честен и искаш само сериозни връзки, не ходи да ебеш бе. Аз съм имал подобна ситуация с омъжена жена със семейство, но за съжаление прерастна във връзка, от която после излязох кофти. Но пък ми мина след това.

7.   Доста грубо, жена без морал и поредният използван мъж... Нищо ново под слънцето...

8.   Позната ситуация, мен така ме излъга една, поиска да се видим, правихме страхотен секс и после ми би шута и каза, че всичко приключва.

- Кифлоприземител 2

10.   И аз имах подобна случка, но да се чувствам използвам е малко пресилено. Беше с една млада зъболекърка, аз на 26, тя на 31. Няколко бурни следобеда по хотелски стаи и накрая ми каза, че е семейна. Все пак останах доволен от секса. Никога преди не бях попадал на такава страстна жена.
P. S: Да допълня, с нея ми беше първия анален секс. Какъв секс беше само, какви неща правеше с дупето си, малеее!

11.   Те някои биха се зарадвали да им се случи нещо подобно.
На каква възраст си авторе, а и жената на колко години беше?
Тия немци съвсем ми паднаха в очите щом жените им си търсят секс другаде. По един от немските канали пък гледах за секстуризма за жени.
Пък накои нашенки си търсят чужденци.