Споделена история от Секс и интимност

Комплекс в секса
Здравейте, искам да споделя това с вас. С приятелката ми правим секс редовно, но тя не свършва никога. Намерих клипче в телефона и как бившия и в чука и беше с доста по-огромен пенис от моя. Има ли смисъл да се занимавам или да избягам?

Коментари

1.   След като знаеш за клипчето ще ти е много трудно да преживееш, че си видял и винаги ще се сещаш за това най-вероятно. Ако можеш да издържиш на спомена остани с нея, но като гледам ще се измъчваш. А и кой за бога си прави клипчета как прави секс? Да не са порно актьори? Тъпото е, че и онзи има клипчето и може на вастурбира на него, само си го представи...
Не бих търпяла такова нещо, по скоро да си тръгна е по-добрия вариант

2.   Няма изход тука. Може да си по-добър във всичко друго от него ама ебането си е ебане. Най-вероятно е с теб заради други причини. Може и той да я е оставил. Жените не забравят топ ебачите.

4.   Избягай,
защото ако разбере, че си и пипал телефона, ще те разкара без да я интересува свършва ли.
Без да гледаш клип как прави секс с друг мъж, ти си знаеш че не я задоволяваш, малкия ти член не е виновен.

5.   Още има чувства към бившия, щом държи такова нещо в телефона си! Може дори и връзка да поддържат! Жена съм, и ти казвам, махай я! Много често хората използваме едни, за да забравим други. Ти не си виновен за нищо. И по-добре си отиди.

6.   А с другия свършва ли или само правят секс? И какво ти пука какво са правили, нали е бивш. И какво като бившият е с по-голям, тя е с теб. А при жените сексът е в мозъка. Явно не правиш нещо като хората и затова не свършва. Постарай се да разбереш какво харесва и я изненадай някоя вечер. Като начало се постарй да правиш любов, а не секс. Смени порното (ако гледаш) с еротика. При жените свършването е малко по-сложен процес. Не е ли настроена, ако ще и най-големия и дебел хОй да извадиш все тая.

7.   Все пак с бившия свършвала ли е? Питай я. Може пък да не е до размера.
Жена удари ли си сама спирачката, колкото и да се мъчиш- нищо не става.

8.   Моята приятелка свършва, но ми стана неприятно, защото без да искам попаднах в компютъра и на три стари секс клипа с бившия и. Добре е, че пениса му е по-малък от мия, но в двата клипа правят анален секс и на нея очевидно и харесва.

9.   Момиче на 24, моя приятел има малък пенис, той подхвана темата за това, аз съм му казала, че съм била с много по- големи от неговия, единствено не съм му казвала, че неговия е най - малкия с който съм била. Знам му с точност размера защото се беше комплексирал и аз му казах хайде да го измерим да видиш, че не ти е малък. Е оказа се доста малък 12. 8 см, но аз му казах, че е абсолютно достатъчно и нормално и ме задоволява. Така, че говорете по темата!

10.   До 9, миличка пенисът на твоя приятел не е малък а нормален

11.   Много пъти съм се чудел колко трябва да си смотан та да те хванат в издънка чрез собствения ти телефон.
В случая, да държиш видим секс клип с бившия си... Да си го гледа по принцип, когато... й се прииска - това не може да й се забранява. Но за нищо на света не би трябвало да има възможност това да става публично достояние. Особено за настоящия партньор. В най-добрия случай трябва да е доста лекомислена.
На автора бих препоръчал да я изпита, без да дава никакви индикации, че е ровил в телефона й. Плюс това би могъл да се замисли с какво друго (освен по-големия... ) й е достави повече удоволствие. И да се опита да го имитира с идеята да я докара до край. Първо, обаче, трябва да реши, че не му пука за бившия й и какво са правили с него.

12.   Твоят пенис колко см е?