Споделена история от Секс и интимност

Жените на гинеколог
Ревнувате ли жените при посощение на гинеколог, още повече ако е мъж.
Жените - как ходите на гинеколог? Какво обличате и епилирате ли се преди преглед?

Коментари

1.   Що за въпроси??

2.   За дрехите нищо специално, защото там така или иначе ги свалям. Иначе да, епилирам се задължително, защото с косми не е хигиенично и ми е неудобно, ако имам косми.

5.   Аз съм лекар. Не съм гинеколог, но се налага и при мен да се събличат жени. Имал съм изключително красиви пациентки. Но съвсем искрено да си кажа, никога, ама никога по време на работа или преглед не съм гледал на тях като сексуален обект и дори и през ум не са ми минавали такива мисли.

6.   Как ходя ли..? С мъкаа.. никак не ми е комфортно, но трябва..
И да, епилирам се, не съм примат

7.   Що за простотия бе хора, що за ограниченост. И не не се епилирайте, дори не се къпете... що за разсъждения. Да си в добър вид на преглед е уважение преди всичко към себе си. Имайте уважение към тази професия, ако за вас жената е само секс и удоволствие, този човек гледа с други очи, той е ЛЕКАР и ежедневно минават толкова много жени и да не си мислите, че е станал гинеколог, защото ме у кеф. Всякакви го посещават, кой знае на какво се е нагледал.

9.   На мъжа ми не му пукаше, че гинекологът е мъж.

12.   Моята съм я водил на мамолог. Като излизаше от кабинета и видях как изглежда мамоложката и като се сетих как е мачкала циците на жена ми, така се одървих, че после докато я чуках само това си представях.

13.   Аз на гинеколог ходя само при жена. Винаги душ преди преглед, но не се епилирам. Натурална съм отдоло.
Ж 39

14.   Здр.
Мъж съм, не ревнувам все пак е лекар...
Преди няколко години жена ми беше бременна и ходеше често на гинеколог, при едно от поредните ходения искаше да я обръсна, постарах се малко повече направих и едно голямо "V" едвам я навих да отиде така но накрая склони, като се прибра ми каза че е потънала от срам когато я е гледал но същевременно и се е възбудила, доколкото с какво се облича не съм забелязал но със сигурност е с прашки... просто няма друго бельо

15.   Е те отиват на лекар, не на жиголо. Отиват притеснени, лекарят гледа всеки ден по много, но е лекар, а ме сексоман.

17.   Аз винаги ходя при жена гинеколог. Дано не ми се наложи някога да отидя при мъж. Някак си не мога да си го представя да ме преглежда отдоло и няма да ми е приятно при него.
Жена 31

18.   Здравейте, аз съм гинеколок на 36 г. Искам да се обърна към пациентките, че това е последното нещо, за което да се притесняват. Никога не съм си мислил да извърша нещо непрофесионално по време на работа. За след работа е друга бира :)) Спомням си бях на 26 г, когато моят професор ми смигна и ми каза, да ида да взема цитонамазка от една пациентка. Пациентката беше най красивото момиче на света, а аз най- притеснения младеж. Докато извърша тази супер елементарна манипулация, хвърлих 10 литра пот и за нищо непристойно даже не ми мина през ума:) По- възрастните доктори развиват специфичен хумор на тази тема, има и не малко вицове за нас, но ние сме лекари и се интересуваме преди всичко от болестта, ако я има!

19.   Поздравления за №18. Така трябва да бъде. Имате златна професия.
Успех в карирерата Ви и да изродите повече здрави дечица. Допускайте мъжете да присъстват на ражданията - естествено или секцио както е в почти цял свят. А не като тук да се гледа на нещо ненормално ако бащата е вътре и среже пъпната връв. Аз присъствах на раждането на второто ми дете /при първото още не даваха от болницата/ при планувано секцио и се гордея с това. Момента в който ми подадоха бебчо още в слуз, не мога да забравя от положително вълнение.
М 43

20.   Ти изобщо знаеш ли как протича един преглед? Ако имаше и бегла представа, мисъл за ревност нямаше да ти мине през главата. Да, супер приятно ни е да ни бъркат по дупките с метални инструменти, клечки за микробиология и пластмасова пръчка с камера в края....

21.   Ограниченият Ганьо толкова се е побъркал от гледане на порно, че се представя какви ли не сцени. Няма да се изненадам ако има дебили, които заради ревността си не пускат жените на гинеколог, зашото е мъж.

22.   И аз не бих отишла при мъж на такъв преглед. Не мога да се съблека пред него, макар че това му е работата. Ходя си при жена на профилактични прегледи.

23.   Жена ми ходи при мъж гинеколог. Грам не ми пука. А и надали ще я тряска там. Някои от вас яко трябва да спрат порното ми се струва.

24.   Да, епилирам се преди преглед, макар да знам, че докторът ни най-малко не го интересува това. Чувала съм, че им е по-важно да си с чисти чорапи. :D Веднъж попаднах на такъв, който е против обезкосмяването. Беше профилактичен преглед от фирмата и с колежките се шегувахме, че на всяка е казал така.
Предпочитам мъжете гинеколози. Не знам защо, но имам лош опит с жените АГ - кисели лелки в менопауза, троснати и груби. Мъж ми следя бременността, друг ме изроди. Никога не ми е било неудобно от тях. Средата е клинична и хората си вършат работата.

25.   Жена ми сама не иска да ходи при мъж, защото има морал и я е гнус друг мъж да я гледа камоли пипа. Дори да й беше все тая няма шанс да я пусна при мъж гинеколог, не защото може нещо да направи, а защото самата мисъл да я гледа друг мъж отдолу и пипа ще ме подлуди. А ограничената ганьовица под коментар 21, може да ходи само да се гръмне, защото това няма нищо общо с порното и не не гледам порно, просто за разлика от теб мойта жена не би си сваляла гащите пред друг мъж за каквото и да е било, все едно няма жени гинеколожки и лекари, че при мъже да ходи.

Хан Крум

26.   21, а Ганка се бръсне, епилира и си купува специално нови прашки, когато ще ходи на гинеколог. Това са си го писали нееднократно тук. А докторът го интересува само какви гадости са се завъдили вътре.
Звучи ми като спалеолози да се впечатлят от пейзажа при входа на пещерата...
Относно "непускащите дебили" - има няколко поста на жени в тази тема, които сами си казват, че биха се чувствали некомфортно при мъж гинеколог. Какво определение ще дадеш за тях?
Ти си явно отворена... в някои области, за някои неща. Със сигурност, обаче има работи, за които ти би се стегнала, а други - не... Просто въпрос на гледна точка.

27.   Хан Крум да си хваща моралистката и да се запътват към Близкия Изток. В кабинета лекарят няма пол от гледна точка на отношения между мъж и жена и му е все тая за супер специалните интимни части точно на твоята жена. Гинеколозите имат по 15 пациентки на ден, умрели са да гледат и пипат с интерес. Най-добрите специалисти в областта са мъже. Жена ти я е срам не заради морал, а заради криворазбрана сексуалност. Ханът пък има проблеми с половото си самоопределяне и самочувствие. Добре сте се намерили.

28.   Поздравления за Отговор 25. Напълно Ви подкрепям във всичко което сте написали.
Това няма нищо общо с порното.

29.   Браво на 25!
По "халал" е къдъната да ходи на гинеколог с "шаперон"-придружител и това да е или майка ти или ти... щото ако е сприятелка може и двете да ги опъне на пангара доктора. А защо твоята къдъна ходи на мъж гинеколог пък било то и с теб оставям на "разюзданото" ти ханско въображение да се сети (Предполагам, че е много... ама много добър ;) ).
Да попитам и правоверния Хан какво правиме ако се наложи интервенция "там долУ"? Ша ходиш да гледаш хирурзите дали няма да и се редуват на твоята докато е упоена или за тази теза си имаш редовното "ми то тва ся е друга тема"... Поздрави на всички панелни завоеватели, Ханове и Императори от един Афганистански Шейх.
ПС и да не я бийш ся, че съм изявил съмнение за т'ва, че ходи на мъж гинеколог ми не на жена. Все пак си е моралистка...

30.   Жена на 52 години съм.
Единствено веднъж ми се наложи да ме прегледа доктор мъж гинеколог и никога не бих повторила този срам. Да той е доктор, но при палпация ти бърка, пипа и т. н, гледа ме с вагинален ехограф и накрая и цитонамазка ми взе. Бях в болница по други причини и от отделението решиха да ме прегледат и гинекологично. Изпратиха ме в един кабинет и опааа - мъж.
Цял живот съм била при жени докторки и продължавам да си ходя при последната вече над 15 години. Доволна съм от прегледите и отношението и.

31.   До 27: Напротив. Щом не ти пука дали жена ти ще ходи при мъж гинеколог и факта, че ще я гледа гола и т. н това говори само едно, че си евнух и нямаш никакво себеуважение и достойнство. Ами к'во правим ако лекаря е извратеняк и след прегледа не почне да фантазира за жена ти онанирайки? !! Всичко е възможно, всякакви болни мозъци има няма значение, че е лекар, полицай и т. н. И още нещо, говориш пълни глупости, жените са най-големите специалисти гинеколожки все пак една жена най-добре разбира половата си система, къде точно я наболва и през какви симптоми е преминала, когато е имала проблеми, логично е.

До 29: Мунчо, жена ми знам всяка секунда къде ходи, с кого и какво прави тъй че не се безпокой не ходи на мъж гинеколог. За твоята обаче бас ловя, че ходи и то не само на мъж гинеколог. ;)

Хан Крум

32.   Моята жена ми казва когато отива на профилактичен и все ми казва че е при жена. Дори и името на докторката ми казва. Едва ли ще ме излъже за такова нещо. Избора си е нейн. В този ден преди прегледа не правим секс.

33.   Евала на човека от коментар 32. Дано всички разсъждават като Вас.

34.   Задължително се бръсна преди преглед. Като млада ходех при мъж, но се възбуждах щом ме разтвири. Почне да ме пипа, клитора ми набъбва. А на него това му е ясно. И често ме докарваше до оргазъм. Но след 40г. Се смених при жена. Не, че възбудата ми отпадна но по не се възбуждам. Но това не съм го споделяла с мъжъ ми. Семеина Ж 46г

35.   Ооооо, при мъж няма да отидя. На това място чужд мъж няма да ме погледне, камо ли да ме докосне.
42 годишна, Ямбол

36.   Как си представяш ти прегледа? Като нещо супер забавно или като някакво секс парти? Разбира се, че съм ходила при мъже, защото когато си избирам лекар (по принцип не само гинеколога), за мен е важно дали е добър професионалист, а не какъв пол е. Все пак става дума за моето здраве!
Аз по принцип си се бръсна заради хигиената. Просто се чувствам по-комфортно, но преди преглед задължително се измивам и си сменям бельото (точно както и преди зъболекар си мия зъбите). Не, че лекарите не са виждали всичко, но е въпрос на уважение да идеш чист и да не затрудняваш работата на лекаря. Лично аз бих се чувствала неудобно да се събуя и бельото ми и тялото ми да вонят.
Другото много важно е, че никога не крия информация, когато докторът ме попита нещо, винаги отговарям честно, дори и да не се гордея с отговора си, че примерно съм правила необезопасен секс. Става дума за здравето ми и то е по-важно от срама или от това какво ще си помисли доктора за мен. Да, не е комфортно да разговаряш с непознат за най-интимната част от живота си, но както казах важно е! По-добре 5 минути срам, отколкото да не ме излекуват или да ми поставят грешна диагноза, защото съм се направила на много морална и съм премълчала нещо.
Пак повтарям, правя всичко това в името на собственото си здраве, така че няма смисъл да се срамувам, да се правя на девица, след като е очевидно, че не съм и да крия информация. После всичко ще си е за моя сметка.

38.   Те гледат да си свършат работата и изобщо не виждат нещата както ги виждате, няма сексуална част, а си гледат работата. Толкова са натоварени, да не мислите че ги оглеждат жените.

40.   34, малко е странно доктор да си губи времето да те докара до оргазъм, но не е съвсем изключено (може да си му била слабост... ). Та в този ред на мисли, вероятно и ти си му врътвала после една свирка, в знак на благодарност?
А и жена-гинеколог ако те хареса може да се заиграе с клитора ти... до оргазъм.
И "на мъж, нищо не се казва, на доктор всичко се показва... " (по "Дами канят") ;)

41.   Пълна глупост, моята жена е ходила и при гинеколози и при гинеколожки. Естествено че не се епилира, защото я харасвем окосмена, натурална с гъста къделка.

42.   моят мъж няма нищо против на какъв доктор ще отида /мъж или жена/, но аз винаги ходя при жена докторка. Някак си не мога пред чужд мъж да се съблека и да ме пипа по тези места. Да доктор е, но си гола. Ако разбира се се наложи и нямам избор ще отида и при миъ, но при положение, че не мога да избера жена такава.
За подготовката - не се бръсна преди преглед. Ходя си естествена отдоло. Просто баня преди прегледа е задължителен.
Жена 35 години, Бургас

43.   Оставаше мъжът ми да ми избира и/или одобрява гинеколог.
Важно ми е добър в професията си човек, мъж или жена ми е все едно. Но виждам по коментарите, че някои мъже са по зле и от пакистанците...

44.   Отговор 43
Защо обиждате пакистанците? Не вярвам нещо лошо да са Ви направили на Вас.
Всеки си преценява при кой и къде да ходи.

45.   Да, епилирам си краката, а за отдолу.. моля мъжа ми да ме избръсне. Да, при нас е така. Нямаме скрупули, а и само така съм сигурна, че ще бъда перфектно избръсната.

46.   Жена на 44 години съм. Винаги ходя при жени. Но ако се наложи и при мъж ще отидя, но при мой избор, винаги ще бъде жена. Не се епилирам отдоло преди преглед. Така си ходя постоянно. Преди години ми изписаха вагинални глобулки Полижинакс. Мъжът ми имаше желание да ми ги поставя и така всяка вечер преди лягане той ми мушкаше по 1 бр във влагалището.

47.   От много години си ходя при една гинеколожка и не мисля да я сменявам. Доволна съм и ми обръща внимание колкото е необходимо. Проблема е по скоро от чакането за направление от личния лекар. Все няма, мини другия месец и т. н. За епилиране преди преглед - не го правя. Ходя си естествена.
Варна, 38 год