Споделена история от Секс и интимност

Защо ме спря?
Здравейте, значи... моят проблем е следния: момиче съм, на 19г. С приятеля ми сме заедно от 1 месец. Не съм правила секс до сега, не съм и мислила, защото нямах много време за личен живот... както и да е. Той е правил няколко пъти, т.е. също не е много опитен, но определено има някаква преднина.

Миналата седмица правихме орална любов и за малко щяхме да правим секс, но аз пак се уплаших и не се получи... както и да е.
Та мисълта, която ме тормози е, че тръгнах да правя онова нещо, което впрочем не изгарям от желание да правя, но мислех, че му доставя удоволствие, но май не е така, защото ако беше, тогава защо ме спря и то на два пъти? Нещо лошо ли съм направила?

Мислех, че поне за сега картинката е ясна: той прави онова нещо, аз свършвам, въпреки че до сега не съм свършвала, но това не е толкова важно, защото предпочитам на него да му е добре, поне за сега, защото за мен секса никога не е бил толкова важен и никога не съм усещала такава необходимост от него, но искам партньорът ми да се чувства добре... Даа, ама не...

Абе не вярвам да съм го наранила с нещо (не смятам, че съм способна), ама нищо не разбирам... защо ме спря. Не ме отблъсна или нещо такова, ама аз като го направи и се паникьосах и не продължихме. Почувствах се ужасно, ама много ужасно, защото първите пъти, когато го правех уж беше добре... нали свършваше... оф, сега много ме е срам.

Коментари

1.   Хора в секса няма нищо срамно, лошо. С изрази от сорта на "онова нещо ", "нали се сещате" няма как точно да разберем. Аз лично от цензура нищо не разбрах. Думи като свирка, орален секс, вагина, пенис отдавна не са срамни. И все пак от прочетеното много от рано си взела да правиш компромиси и да поставяш него на първо място. Още от 1 месец, а повярвай ми това няма да е от твоя полза. Така, само можеш да гадаеш, както и ние, не сме били там, не сме му видяли реакцията, за да правим някакви заключения. Аз ако съм директно ще го попитам харесало ли му е или не, къде бъркам. Няма нищо срамно, все пак тепърва ще започва сексуалният ти живот. По-добре да питаш и да ти каже какво иска и как, отколкото да си мълчите, само за да не се нараните, а нещо да не ви хареса. Така, ако не разбереш какъв е проблема ще си набиеш филми, както си тръгнала и в последствие комплекси от това как правиш секс, било то само орален примерно.
Успех и не забравяй да се пазиш!

Лоша

2.   Подкрепям „Лоша“. Нищо не разбрах. Авторке, правиш от „онова нещо“ най-голямото нещо на света, ама пак не ти разбрах, какво питаш същност?
А.

3.   От тази цензура и кодови думи нищо не разбрах аз-това нещо, онова нещо, този онзи...

4.   Я разкажи историята наново наистина, ама така че да се разбира.

5.   Чакай да си наглася кристалната топка и ще ти кажа защо те е спрял :)

6.   Аз пък разбрах и си мисля, че пускаш и зъбките си в действие и за това те е спрял.

7.   Момичето говори за орална любов - свирки. Сега ясно ли ви стана :)

8.   Онова нещо всъщност е фелацио, така ли?
Възможно е приятелят ти да те е спрял, защото е усетил, че го правиш само заради него, а на теб не ти харесва.

9.   Не си ли свършвала поне сама? Не е възможно на 19 да не мастурбираш? В секса опит нямаш, а и той няма и даже в началото да не свършваш нищо обозспокоително. Обаче да нямаш желание и да не си гоправила сама - това ми се вижда вече ненормално. Иначе вярно писмото е много объркано и сякаш се срамуваш от секса, а в това няма нищо срамно, а напротив.

10.   Чудно ми е защо не си говорите ,най-малко да се питате какво ви е приятно. Една жена винаги може да измъкне дадена информация, стига да реши . :)

Явно не си още в играта, за да знаеш как.
Някой от предните писали по темата беше казал за кристалната топка. Гадая и аз - предполагам, че става дума за фелацио , "свирка" и т.н. . Не виждам нещо страшно да се изрече на глас. Предполагам и за проблема - използвала си зъбите си. Неприятно е усещането,изпитвал съм го. При това упражнение се използват главно устни, език, понякога и ръка можеш да използваш.
Ако си хитра, питай приятеля ти как се самозадоволява. Нека ти покаже, кажи му че ти е интересно .Изучи мъжката анатомия При свирка си помагай с ръка използвай устните и езика (гледай някое порно филмче, чисто информативно). Не се напъвай да го поемеш целия, освен ако не искаш да повърнеш върху гаджето си. :) Има време и за това. Първо му свикни пък, после с висшия пилотаж.
А за първия път - като сте готови ... :)

мъж на 32

11.   Опит за превод:
1.
оригинал: "Здравейте, значи... моят проблем е следния: момиче съм, на 19г. С приятеля ми сме заедно от 1 месец. Не съм правила секс до сега, не съм и мислила, защото нямах много време за личен живот... както и да е. Той е правил няколко пъти, т. е. също не е много опитен, но определено има някаква преднина. "

превод: Здравейте, имам приятел от месец, още съм девствена, той не е, но не е и много опитен.

2.
оригинал: "Миналата седмица правихме орална любов и за малко щяхме да правим секс, но аз пак се уплаших и не се получи... както и да е.
Та мисълта, която ме тормози е, че тръгнах да правя онова нещо, което впрочем не изгарям от желание да правя, но мислех, че му доставя удоволствие, но май не е така, защото ако беше, тогава защо ме спря и то на два пъти? Нещо лошо ли съм направила? "

превод: Тръгнах да му правя свирка, но той ме спря. Не исках да я правя, но си мисля (чувала съм) че на мъжете това им харесва.

3.
оригинал: "Мислех, че поне за сега картинката е ясна: той прави онова нещо, аз свършвам, въпреки че до сега не съм свършвала, но това не е толкова важно, защото предпочитам на него да му е добре, поне за сега, защото за мен секса никога не е бил толкова важен и никога не съм усещала такава необходимост от него, но искам партньорът ми да се чувства добре... Даа, ама не... "

превод: Мисля, че нещата трябва да са така. Докато се престраша за първия път, той ме задоволява с орални ласки, аз него също. Това, че за мен той трябва да е доволен, ви го пиша, защото искам да ви докажа колко го обичам.

4.
оригинал: "Абе не вярвам да съм го наранила с нещо (не смятам, че съм способна), ама нищо не разбирам... защо ме спря. Не ме отблъсна или нещо такова, ама аз като го направи и се паникьосах и не продължихме. Почувствах се ужасно, ама много ужасно, защото първите пъти, когато го правех уж беше добре... нали свършваше... оф, сега много ме е срам. "

превод: Не ми се иска да съм го наранила, защото принципно не бих наранила никого, но той ме спря. Аз се засрамих и не продължих със свирката, а после млъкнах и думичка не казах. Накрая ще ви кажа, че все пак преди съм му правела свирки и всичко е било наред. (младежът даже е свършвал) Последният път нещо стана и сега ме е срам.

----------------------------------------------------------

Сега да ти отговоря по твоя начин, за да ме разбереш.
Онова нещо той като ти го прави, се излегни, разтвори си крачката и се наслади докрай на езичето му. Не се чувствай длъжна да връщаш жеста и в никакъв случай не си мисли колко срамни неща правите - всички ги правим;) После, когато наистина ти се прииска да направиш това нещо с него... използвай езичето. Най-елементарното е да обхванеш с устни главичката, леко засмучи и с езика прави обиколки около нея вътре в устата си. (представяш си, че езика му и го целуваш) После подложи езичето под неговото нещо, което е в устата ти и започни да движиш главата си. ВНИМАВАЙ със зъбките, да не го одраскаш нещо и гледай да имаш доста слюнка, за да му е влажничко. А после волна програма. Плъзгаш език по цялата дължина, засмукваш, поемаш го в гърлото си, плюеш отгоре, разтриваш му тези двете неща под другото нещо, може да опиташ да плювнеш и върху тях. Заиграваш се с върха на езика си около главичката... точно там по ръбчето...
И наблюдаваш реакциите му, за да видиш кое ще му достави най-голяма наслада.
НИЩО срамно няма в ТЕЗИ НЕЩА. Хората пари дават за тях ;)
И да не се унесете в свирки много, че и сека си има своите сладки срамни нещица

Спрял те е или защото нещо си го наранила със зъбките, или защото не е искал да ти свърши в устата и да те стресне още повече.

12.   Веднага получаваш истината. И аз спирам по същия начин приятелката ми. Но защо го правя?... Защо ли... Защото ми идва да свърша. Но аз не искам да свършвам толкова рано. И затова се дърпам или я спирам, за да не свърша.