Споделена история от Секс и интимност

Колко оргазма на един сеанс?
Здравейте, нека разчупим мита за женската мастурбация, а именно: Колко оргазма може да достигнете за един сеанс на мастурбация?
Като жена практикуваща го се случва да достигна до 5, 6 а през пубертета съм стигала до 10. При така наречения скуирт бройката е много повече.

Коментари

1.   Това винаги ме е интересувало тъи като съм с доста слаб сексуален опит. Моито знание от жена ми е следното. Никога не е масторбирала, освен като мома. Но до момента получава по един оргазъм. Може да повтори но след 15=20 мин. А скурит е получавала веднъж при орални ласки. Семеен мъж на 50г. благодаря много за интересната тема. Ще я следя с интерес особено отговори на семеини жени.

2.   Свършвам веднъж и след това вече нямам желание.

5.   Свършвам веднъж и мога да повторя пак след 5-10 минути и пак да свърша. Но това май са 2 "сеанса".

6.   Понякога, когато съм много възбудена веднага след като свърша продължавам стимулацията на клитора през качулката му и след две, три минути свършвам втори път ако продължа напрягайки се и гълтайки корема си идва трети оргазъм последващ от още няколко едно след друго, но това е възможно ако съм много възбудена, иначе максимум два.

7.   Веднъж. После ми става да продължавам.

8.   Благодаря са отговороте на всички. Аз съм Н 1. Ще помоля ако обичате и за възраста си. Благодаря предварително.

9.   Един, но качествен - с партньор.

Ж 46

10.   Всяка жена ли може да има многократен оргазъм?
Мъж съм.
Жена ми свършва 1 път. При маструбация предполагам пак 1, но не мструбира, поне не и откакто е омъжена.

11.   Всяка е способна на многократни, изисква време на тялото да влезе в ритъм, обикновено това се случва в по- късна възраст и в началото се среща в пубертетната възраст, когато има повишаване на либидото.

12.   Минимумът ми е три. Веднага след първия продължавам докато станат три. Просто са различни като усещане ( зависи от мястото ) и затова си ги искам и трите и не съм съгласна да се откажа от който и да е от тях. Стигала съм до 6 иначе. Не съм продължавала след шестия ( да видя още колко може да има ) , защото нямам нужда от повече - на такъв етап вече съм в пълно доволство.

13.   До 12, 6 клиторни или имаш предвид или такива от G точката?

14.   На 1 - само веднъж, но мога да повторя няколко пъти през 10-15 минути. Повече от 3-4 последователни бе ми се е случвало.

19.   като жена семеина на 46г. Винаги съм си казвала, че мастурбирам. А в дните на овулация по два сеанса на ден. като достигам поне по два пъти до подмокряне на сеанс

20.   Сега като се върна назад във времето се сещам как с жена ми не ставахме от леглото през целия укленд, искаше да пробваме колко пъти можем да го направим за един уикенд.... бройката беше повече от 10 пъти за мен а тя свършваше може би два три пъти повече от мен самия, накрая беше протрира и суха но доволна от ебане...

21.   Темата за женската мастурбация, си е тема табу. Никоя си не презнава, че го прави.

22.   Ако мастурбирам 5 оргазма. Ако съм с мъж 1, понякога 2.

23.   До 19!!! Какво означава за вас "сеанс". Колко пъти стигате до оргазъм на един сеанс и как така по два пъти до подмокряне на сеанс? По време на овулация по-бързо ли стигате до оргазъм? Ииии, колко средно е времето за да стигнете до един такъв?

24.   Два пъти масурбира по два оргазма, два пъти се подмокря

25.   Интересна тема с интерес продължавам да я следа чаксм още отговори от семеини женини на 40 г.

26.   Зависи как се прави, ако го правя със притискане на бедрата, от седнало положение, изпъвам крака напред, кръстовам ги, слагам ръка между тях и започвам силно да ги притискам движейки се напред, назад като със ръката натискам "мястото", първият път е много силно и продължително, веднага след това продължавам като втория път е по-силно и по кратко и така мога до 10 след това се изморявам много. При класическия начин до 4, 5.

27.   До 20. Мога неограничено, но се напрягам, че не ми минава ждланието за секс, а се усилва.

29.   Колкото повече го правя, толкова повече имам желание.

30.   Да не отварям тема нова.
При оргазъм не ви ли става супер чувствително долу. Ако точно след оргазъм мъжът ми ми пипне клитора… направо мога да го ошамаря.
Минават няколко минутки и съм готова пак.

По темата:
Ей така през няколко минути съм стигала до 5 с мъжа ми.
По време на мастурбация обаче, винаги само един. Удължавам си момента, умишлено. Свършвам и после задремвам за 15 мин. Това е като ритуал и ми е начин за релакс.

31.   И аз съм като номер 30. Клиторният оргазъм с партньор много рядко достигам, изисква много време и много лизане, не всеки се навива

32.   Аз съм Н25 към Н 30. извинявам се на колко години си и навярно семеина. Благодаря.

33.   До 31!!! Искам да попитам. И въпреки това явно сте стигали до такъв щом пишете, така ли? Ииии, колко време ви трябваше, че да свършите по този начин? Дълга любовна игра, пипане по тялото и под бикините? След това се стига до френска любов? Как провокирате партньора, че да се стигне до орален с*кс?

34.   Тука един чичак пише във всяка тема за орални ласки!

36.   33, ти хубаво го мачкаш малкия, докато пишеш. Лошо няма. Като не си виждал женско скоро, имаш нужда да отпуснеш.
Пусни си порно и действай, бе, човек!
Какво си представяш, че някоя тук ще започне да ти разказва как отмества дантелата, ооо да, после плъзга ръка… стига глупости.

Да ти разбия фантазията. Жените най-често мастурбираме през дрехите. Просто се стискаме и си използваме мускулите.
Това шоу с бавното отместване на билините е само за кеф на мъжа, когото обичаме.

37.   То хубаво през дрехите, ама после как ходите така с бельото?

38.   До 33, дълга любовна игра и много дълго лизане, не съм засичала време, но трябва да е поне 15-20 Мин. Моите партньори са обожавали да ми правят френска любов, не се е налагало да изисквам. Може би защото и аз съм отдадена в леглото.
31 съм. Също така забелязах, че бяха написала повече неща, но админите са го поорязали. Не беше толкова неприлично написано, къде къде по-мръсно написани неща съм чела тук.

39.   " Партньор/и" е политкоректното наименование на " еб*ч/и". Ама рядко да срещнеш честна жена, която да си го признае. Другата глупост е, че в масовия случай ти говори за любовни чувства с " партньорите", които са я минали. Тук също се свенят да кажат, че става дума просто за задоволяване на животинския нагон. Много малко жени имат капацитета да обичат или поне да уважават мъжа.

40.   37,
Сменяме гащите :)
А доста и предварително слагат дамска превръзка, ежедневна или просто парче хартия ;)

41.   До 39, еб*чи са, които могат, другите просто участват ☺️. И да, може да се каже съм обичала всеки, който съм допуснала да влезе в мен. Не знаех, че за да обичаш е нужен капацитет, значи не всеки може да обича, ако няма такъв? ! Не съм съгласна! Всеки може да обича, стига да срещне своята сродна душа, да се отдава напълно и безрезервно в леглото и в живота на другия. Както казват, че имало жени, които не обичат да правят секс. И това е мит за некадърни мъже.

42.   Да бе, ще слагам превръзка, като мога да си го направя по класическия начин вечерта в леглото.
За протокола, когато навлизах в "занаята" съм стигала до 30-40 оргазма за една нощ, но после ми беше отпаднало няколко дни.

45.   Интересна тема. Искам да я извадим по на пред. За да я проследи момичето с (Оргазмите) семеина 47г.