Споделена история от Секс и интимност

Фетиш
Здравейте.
М 38г съм бих искал да разнообразя секса със съпругата ми, опитвал съм няколко пъти да и кажа че е важно за мен да пробваме различни неща но няма особен ефект, единственото което поиска да пробва е анален секс но на мен подобен секс не ме възбужда и не ми допада, правил съм го няколко пъти но по задължение. Харесвам разкрепостени неща в секса като БДСМ и писинг, няколко пъти сме пробвали някой подобни неща но бих искал да е по често.
Въпроса е как бих имал повече шансове да пробваме подобни фетиши, в малкото пъти когато сме го правили се е възбуждала неимоверно много и секса е бил страхотен но въпреки това не го правим вече, имали ли сте подобни моменти и как се справяте в подобна ситуация, не искам да изневерявам а всичко това искам да го правим с жена ми.
Благодаря предварително...

Коментари

2.   Казваш ѝ директно просто. Така ще видиш дали иска и има желание. Ех, как искам и моят мъж да ми предлага БДСМ и писинг.. Аз съм му предлагала подобни неща, но той не иска. Никакъв секс не било това, а извращения. Сега се виждам с друг мъж, с когото практикуваме тези неща.
Ж26

3.   Първо: не казваш какво са тези неща които сте правили с жената * когато сме го правили се е възбуждала неимоверно много и секса е бил страхотен * би ли описал повече и подробно за да ти дадем съвет какво би харесвало на жената.
Второ: защо не и даваш това което желае и харесва ( анален секс ), не бъди егеуист... за да ти даде жената в леглото всичко което искаш трябва да и дадеш онова което иска, независимо дали ти допада.. давай и раздавай за да получиш и двамата да сте доволни от секса, иначе тя със сигурност ще намери кой да и го даде повярвай ми рано или късно... въпроса е до време.

5.   Повечето жени са така, после се чудят защо мъжете търсят нещо повече в другите жени

6.   В нашето семейство е обратно, мъжът ми не иска разнообразие (анален секс). Беше изумен, че му предлагам. Това било содомия, нормална ли съм била!

7.   Приятел, как няма да правиш анален секс? Та това е най-якия секс! Горката жена, ще трябва да си търси секс партньор скоро...

8.   Приятелката ми е доста разкрепостена, но някак си не смея да и кажа да пробваме писинг. А аз много св възбуждам като видя жена как пишка. Много години се опитвах да си въобразя, че е нещо гадно, но въпреки всичко ми действа много възбуждащо.

10.   Автора съм.
До #3 Нещата които сме правили са предимно след като е употребила алкохол-тогава става по разкрепостена, първия път беше след една приятелска сбирка, беше пила доста още щом влязохме в нас започна да се разсъблича, още в коридора остана само по прашки и сутиен, започна да ме целува, хвана ме за члена от което веднага се одървих, тъкмо си мислих да я водя в спалнята каза да изчакам малко защото трябва първо да пикае, без да казвам нищо се разкрачи и се изпика на плочките в коридора, каза ми нали това искаше след което отидохме в спалнята
Втория път беше отново след като беше пила, беше на някакъв банкет от работата и, малко след полунощ се прибра, тъкмо бях заспал но я чух че влиза, набързо се съблече и дойде в леглото, цялата миришеше на цигари и алкохол, попита дали спя и се отъркваше в мен, веднага ме възбуди каза че се е прибрала защото иска секс и не издържа, още като я докоснах осетих как цялата слива и е подгизнала, харесвам когато е така и я зализах, тогава ми каза че много и се пикае и че заради мен не е пикала цялата вечер, моментално започна да пикае а аз я лижех...
Третия и последен път отново след алкохол, прибирахме се от кръчма и по пътя каза че иска да пикае някъде, малко преди нас се изпишка в клинчето си и така се прибрахме....
Когато не е пила не прави подобни неща....
По другия въпрос мога да кажа че сме правили няколко пъти анален секс но просто не ме кефи, не се възбуждам от това, спада ми не се получава въобще, старая се да свърша преди да ми е спаднал и претупвам положението...

11.   В началото когато се запознах с жена ми ми направи впечатление че няма такива скруполи, като влезем в банята винаги пишка права заема някаква поза като на пикаеща крава и си пикае, в началото това толкова ме възбуждаше че няколко пъти направо свършвах докато го прави

12.   До номер 6 повечето мъже си падат по нестандартен секс. Аз също си падам по BDSM секса с пикане униженията. Съпругата ми не си пада по тези неща. Просто ме привлича и си фантазирам как жена ме завързва в гората между две дървета раскъсва ми дрехите с камшик ме налага. Слага ми тежести на топките. Много ми се иска да завържа момиче да му раскъсва дрехите и да го набия с камшик. Да и сложа вибратор в дупето. Да я гъделичкат ако желае. Или да се изпишкам върху нея

13.   До 8
Да знаеш аз колко много си мечтая да си намеря момиче което харесва секс с пикане. Трябва да намериш смелост да й кажеш какво те възбужда.

14.   До номер 6
Напълно нормална си. Всичко в секса е нормално. И аз си падам по нестандартни неща. Хайде сподели друго освен анален секс искаш да правиш. МЪЖ на 54год

15.   Всеки човек е различен и има различни неща които харесва, при мен е така че имах дълга връзка с мъж - 4 години беше ми първия, харесваше подобни неща, не точно писинг но подобни, говореше ми мрасотийки, така свикнах с всичко това че сега ми липсва, сега съм във друга връзка вече 2 години и малко но приятеля ми е твърде стандартен, стандартен секс предимно мисионерската, рядко на задна а още по рядко 69 и то само по мое желание, искам да е по разкрепостен, да ми говори понякога мрасотийки но той не е такъв, едно от желанията ми е например да дойде с мене когато пишкам, да ме гледа, да ме забърше когато съм пишкала но той не е такъв даже и да го поиска, няколко пъти съм влизала в банята когато той е там но той мрънка защо влизам и ми се отщява, веднъж бяхме на един пикник в планината и го извиках с мен докато пишках а той се обърна на другата страна, направо ми стана много тъпо а предишния ми приятел постоянно го правеше, гледаше ме докато пишкам, искаше да ме забърсва той и подобни игри...