Споделена история от Секс и интимност

Липса на секс
От заглавието си личи и проблема при мен, от известно време жена ми не иска секс, имаше интимен проблем но всичко се оправи и вече е добре но въпреки това отказва секс, лягаме си заедно докосвам я и виждам че и се иска, пусито винаги е мокро като го докосвам гърдите настръйнали но отказва (трябвало да вземе още хапчета, гелове разни) Незнам вече какво да правя минаха 3 месеца без секс, карам я на ръчна но не ми е ОК така.
Започнах да се съмнявам да не би да си е намерила някой заместник и това да е проблема но все още не съм правил проверка за да се обедя-просто само съмнения. Иначе секса и без това в последните 2-3 години куцаше, проблемите бяха главно в мен-бързо свършвах, рядко повтарях, понякога трудно го вдигах понякога се е случвало и да спада по никое време, но се старая да я задоволявам с пръсти, лизане, вибратор, разбира се и с чукане. Знам че всяка жена може да си намери някой да я чука така че може и за нея да се е намерил някой. Иначе жена ми ме привлича сексуално и визуално, желая я, харесвам я и ме възбужда, леко е пълна - 80-85кг някъде но аз харесвам закръглени жени. Незнам къде може да е проблема но всичко би ми било от полза аз съм на 41 а тя е на 34 год.

Коментари

1.   Кажи и това, все пак ако иска да сте заедно, ще се опита да е с теб.

2.   Е'е се с друг, да.

3.   Еее, авторе ама ти по един параграф не си ок. Поне голям ли ти е? Пъхаш за 1 мин. не повтаряш тя отдавна е намерила. Скоро ще те зареже. Намерила е топ е*ач, за какво да се разкрачва за 1 мин. Че е с повече кг. не си единствения дето харесва пълни. На опашка ще се редят, ако на това разчиташ да ти е вярна си прецакан.
Ж35

4.   Защо не я попиташ директно защо не иска секс? И вземи проучи да не би да ти изневерява. Ама то без секс не се издържа. Започни да изневеряваш.

5.   99. 9 % Има друг!

6.   А пробвал ли си я отзад, може пък там да й харесва повече, знае ли човек!

7.   Причината е в теб, не я възбуждаш достатъчно, (омръзнал си и) за да има секс.
Влажна е защото си фантазира за друг. :)

Сигурно си мъж който мастурбира докато гледа порно.
И това което виждаш в клиповете го прилагаш...

8.   Писал съм какви засечки са се случвали, но това не означава че постоянно е така, все пак никога не съм свършваш буквално за 1 мин, за 5-10 мин да понякога 10-20мин в повечето случай повтарям акта след 15-20мин, лижа я редовно с пръсти също, когато го правим се празни винаги обилно...

9.   Н. 7 аз пък прилагам почти всичко от порно клиповете и правим секс почти всяка вечер от 10 години връзка. Така че не е това причината

10.   Пчелата от меда не бяга, авторе. Ако ѝ е хубаво, щеше да прави секс с теб, сама щеше да ти иска.

11.   За мен като жена не е леко пълна, а много пълна. Ако е качила рязко килограми, може да се притеснява от тялото си. Може и да изпитва стеах от забременяване. Ако интимният проблем е бил аборт

12.   Авторе, значи свършва всеки път, а не иска секс. Нещо не е както трябва.

15.   Не е качила килограмите рязко тези килограми са и от 10години, за мен не са проблем такава я харесвам, възбужда ме за мен е секси така
Автора

17.   Според мен изчакай малко търпение още 1-2 месеца е нужно и ще се нормализират нещата ако ти е къс е друг въпроса ограничава позите заради килограмите и

19.   Абе защо мъчиш себе си бе човек, един добър детектив ще ти открие всичко за нейната афера с любовника, какво толково се чудиш, ти или нямаш опит с жените, или не искаш да разбереш това което всичките знаем че друг огромен трактор ти оре нивата, а ако си мислиш че една жена и стигат едни смешни 5... 15 мин. значи наистина ти нищо не разбираш от жените.
Провери и гсм, има ли парола или е заклучен значи има какво да крие... следи къде ходи... провери и гардероба... наеми детектив... хората са казали на времето няма пушек без огън, жените като стигат тази възръст почват да мислят за други мъже, искат да пробват секс и да се чувстват желани от други мъже, искат да пробват всичко с другите а не с половинката си.... има изклучения, но повечето жени са такива.
Предложи и да правите тройка с жена... или с мъж.. не познати от друг град примерно заради аниномста и виж реакцията и и го повтори и го няколо дена поред.

20.   Направи си необходимите изследвания, посети уролог. Мъжете след 40г. започват да имат засечки. Купи си стимулант дали на билкова основа или хапче и ще си топ, ще чукаш здраво и дълго. Ако свършваш бързо една чекия няколко часа преди секс взимаш стимуланта и ще си бетон. Жена ти сама ще те търси.