Споделена история от Секс и интимност

Kак загубихте девствеността си?
Хора, разкажете ми как изгубихте девствеността си, на колко години и с кого... как ви се получи?
Направих го на 26 с някой, когото срещнах от уебсайт за обяви (имаше страница за запознанства там), срещнах го веднъж навън на кафе, уговорихме се да отидем в апартамента му, правихме секс, след което му изпратих съобщение, че не съм бременна 2 седмици по-късно и никога повече не го видях и по-късно загубих телефонния му номер, всичко беше анонимно... когато бях на 26, в почивните ми дни от работа, година след като се преместих от друг град. Изглежда, че всички около мен са правили секс като тийнейджъри или в 1-вата година в университета, но на мен не ми се е случи... а тези, които са чакали до след 25 са редки случаи. Бях много загоряла, защото пих хормонално лекарство и си го търсех вече вместо да чакам някой да ми обърне внимание за сериозна връзка...

Коментари

1-50 от 98

1.   Като правих секс. :D

2.   Много позната ми звучи твоята история. Мъж на 33 години съм. Аз също имах пусната обява в един сайт - бях писал, че търся жена за секс, без допълнителни ангажименти. Един ден се свърза с мен едно момиче, което каза че живее по принцип в чужбина и има гадже чужденец, но той бил много набожен и не искал да правят секс преди да сключат брак. Тя си дошла в България за няколко седмици и видяла моята обява. Свърза се с мен, уговорихме се. Излязохме първо на заведение, пихме джин с тоник, поговорихме си и после се отправихме към едно близко хотелче (което аз платих разбира се - както и сметката в заведението). Тя беше девствена и искаше първия й път да бъде с българин. В началото още с лизането успях да я накарам да свърши веднъж - усетих я как се гърчи. После със секса в началото леко я заболя, но след малко каза да продължа - пак я накарах да свърши. Накрая се облякохме, освободихме стаята и пред хотела се разделихме с прегръдка и целувка.
Нашата уговорка беше - да се виждаме и за напред, но при условие, че няма да й се меся в личния живот и да я разпитвам за лични работи и да й държа сметка за каквото и да било. Но за съжаление сбърках като грешката да я потърся по фейсбук и да й пиша там. Тя се разсърди и повече не сме се виждали... Това се случи няколко месеца преди пандемията.

А иначе моят първи път беше когато бях на 19 години - отидох на компаньонка (не се гордея с това, но просто исках да се разпиша и аз вече и да изляза от "клуба на девствените". Естествено всичко беше с презервативи - дори свирката. Просто повечето ми приятели направиха сефтето още на по 14, 15, 16 години - а аз още дори не се бях целувал с момиче. За това го направих с компаньонка. Естествено не си хванах някоя магистралка за 20лв, а реших като ще давам пари - да дам 100лв но поне да си заслужава.

3.   Ами на 18 бях, с гаджето. Според мен до 20 е най- добре. Желая ти следващия мъж да е качествен

4.   от уебсайт за обяви (имаше страница за запознанства там) - обява от жиголо?

6.   Още съм на злобарки, мацките не ми пускат за сега, въпреки че си искам. Дано да не откарам и аз така до 26 г.

м/16

7.   о, боже, номер 2 абсолютно същoто! Преди това имах по-възрастно гадже чужденец на средна възраст в другия град, където живеех за университета, който ми предложи брак на 24 години и аз все още бях девствена (Беше ме срам да призная и мисля, че той няма да ми повярва, че чаках толкова дълго, за съжаление младите мъже не ме забелязват и ме заговарят само простаци, които са груби и ме обиждат), не чаках непременно до брака и не бях готова да се омъжa толкова млада, всъщност не го харесвах толкова много, просто нямах време или не срещнах някого, когато бях тийнейджър... виждах повечето ми приятели да правят секс на 18 или по-млади... знаех 2 или 3 други момичета, които чакаха до 27, а сегашният ми приятел с привилегии каза, че го е направил и на 27 и се срамува от възрастта... Този, който ми предложи брак каза, че няма значение дали си девствена или не и това освободи ме малко. Да, беше обявa от жиголо, но безплатно и си прекарах наистина добре, не съжалявай изобщо. Има и много безплатни оферти. С предпазители естествено.

8.   до 2 - и при мен беше година и половина преди пандемията. Страшни съвпадения!

Авторката

9.   Не съм искала да чакам толкова дълго, просто така ми се стече живота... аз съм от тези типове дето имат късен разцвет явно, не съм срещалa никого като тийнейджър, така че не знам как са успели да го направят толкова рано

Авторката

10.   Момиче на 26г. направих го с на моя приятелка маика им. Много добре ми се получи. Но още не съм пробвала с истински пенис.

11.   Не знам кой мислите, че ще ви повярва. В днешно време девствени момичета на по 24-26 години НЯМА. Най-късно на 18-19 г. са последните. Най-срамежливите, най-дебелите, най-сдуханите. Ако говорите за преди повече от 20 години - да. Но вие трябва сега да сте на поне 46-48 год.

13.   до 11. Не е така, има много девствени, които не могат да намерят мъж като по-млади... аз съм пример за това.
Авторката

14.   Чувала съм че дебелите и грозните минават първи.

15.   То 11 - Също искам да допълня, че това правиш секс за пръв път като тийнейджър идва от западната култура, филмите и медиите... Иначе ще ми е много интерестно да чуя как успяхте да го направите в пубертета, с кого и къде...

Авторката

16.   на 16г. с приятел. Не бяхме гаджета, а приятели с привилегии. За съжаление на него му беше само до секса, а аз се привързах.

17.   Бях на 16, а той на 17. Бяхме заедно 3 месеца преди първия ни път. И двамата бяхме девствени.

18.   До 16. Първият ми път беше с жиголо (от сайт за обяви), за което не съжалявам... Имах две момчета, които искаха да бъдат приятели с привилегии с мен след това... единият е човек от разстояние и това продължава от почти 2 години и ми е приятно, и двамата не се привързахме и не изпитваме чувства... другият искаше секс без презерватив от мен, така че ми се прииска да откажа, защото той изглеждаше лош за мен и сякаш беше от полза само за него... тази година срещнах нов човек, който търси брак и смятам да правя секс отново с него, защото той ми предлага повече...
с първия ми приятел с привилегии се възбуждаме един друг и си изпращаме голи снимки, говорим си за секс, любов и си даваме съвети и това е най-близката интимност, която някога съм имала с мъж. Другият човек, който ми предложи това, искаше да прави секс без презерватив с мен и това изглеждаше в полза само за него и исках да го зарежа... но той каза, че тъй като не бях готова с него, това по някакъв начин ще помогне... Досега се радвам повече на приятели с приятели с привилегии, отколкото на тези отношения с гаджета и бракът изглеждаше твърде сериозен за мен по онова време и не се чувствах готова да се оженя за първия срещнат и да имам деца (може би исках да се забавлявам, вместо да се женя). Получих го по-късно в живота, но няма възраст за секс и любов, ако трябва да бъда честнa. Просто бях твърде заетa, когато бях по-младa... сякаш ги правя нещата наобратно от другите хора...
Авторката

19.   Явно девствеността вече няма никаква ценност. Да се отдадеш за първи път на непознат от скат за запознанства и то с уговорката, че повече няма да се видите. Много, много се е обезценило нашето общество, после защо няма любов и здрави връзки

20.   От номер 2 - до авторката:
Ами ако искаш може да имаме такива отношения двамата с теб. Ако модераторите позволят (понеже те имат достъп до имейлите на хората които публикуват тук) - може да ти дадат/пратят моя имейл адрес (без да го публикуват тук). Аз съм на 33 години, от Сливен (само това ще кажа). Ако се съгласят да направят това - бих се радвал да ми пишеш на лично по пощата

21.   До 19 - Първоначално исках да изчакам, докато срещна човекът за мен... но това не се случи и бях заговарянa от тъпанари... после вече бях на 26 и девствена (всичките ми приятели вече са правили секс на 18) и просто не исках цял живот да бъда девствена... намирането на любов е трудно и няма гаранция, че някога ще се случи.
Познавам други двама души, които чакаха до 27 (което ме изненада че са чакали по-дълго от мен). Първата загуби девствеността си с човек от Tinder по подобен начин, а другият е моя настоящ приятел с привилегии от разстояние. Разбрах, че съм билa твърде идеалистична, когато бях по-младa и времената сега са други. Някой хора го правят за да видят какво е...

До 20 - Да, защо не... Бих се интересувалa от сериозна връзка, защото сега съм на 31... но това не означава, че не искам да се забавлявам...
Единственият проблем е, че с когото и да съм излизала досега, винаги се оказва, че не съм готова за връзка... не искам да бързам да се женя като хората около мен след като не съм готова...

22.   Ами щом си съгласна можем да започнем полека и неангажиращо. Аз няма да те притискам за сериозни връзки и така нататък. Ако ти решиш някой ден да задълбочим и искаш такава - окей. Значи остана само модераторите да ти дадат имейл адреса ми. За да не го споделям тук пред всички и просто да се опознаем като за начало

23.   Дo 20 -Добре, но аз живея в друг град и не съм била в Сливен преди:)
Мисля че едва ли нещо ще се получи обаче...

Авторката

24.   Повечето жени губят девственоста си не с любимият мъж, а с някакъв по-обигран сваляч, порядъчно пийнали и след посещение на романтично място, разбирай местната дискотека.

25.   До 24 - Първата ми целувка беше с черен мъж в клуб когато бях на 20... но да правя секс с някой от клуба просто не беше за мен. Да, осъзнах, че първият път няма да е с добър човек, но едва след няколко срещи с няколко тъпанара осъзнах това... беше малко късно вече когато се усетих... и аз бях малко пиинала, за да се успокоя и отпусна преди да го направим... Трябваше да сменя града и средата, за да правя секс... представятe ли си...

Авторката

26.   До 24!!! Не е повечето, но ги има и те не са малко!!! Даже зная за няколко такива, лично с приятел съм бил в компания, който беше първи на една тийнейджърка в известна в нашия град дискотека. Аз си признавам, натискал съм се с момичета на място, но до с*кс не съм стигал. Под натискане... , става въпрос и пипане (игра) с ръце по тялото на момичето. И не... , не съм настоявал, момичето си го искаше
Относно първият път, това е класически- в квартирата на гости.

27.   Много ме съмнява модераторите да ви свотосат. Виж, ако проявите малко фантазия, може да "не забележат" и да се свържете. Дерзайте!

28.   Бях на 19г. и с едно момиче се харесвахме 2г., но тя живееше в друга страна и само си пишехме писма, което беше много романтично. Един ден тя се прибра за известно време, но нещо нямаше искра между нас и аз не бях настоятелен.
Направих нещо като купон у нас и останаха накрая тя и едно друго момиче, което се напи и остана да спи у нас.
Та както си седяхме и си говорехме тя ми се нахвърли и започна да ме целува и да ме съблича. Пита ме дали имам презерватив, а аз имах един черен, който бях купил да седи в портфейла за всеки случай. Тя беше много космата отдолу, което не ми хареса. Постоянно ме питаше дали съм свършил и аз накрая и се троснах, че въпреки, че и на двамата ни е за първи път не гоним норматив. Така и не свърших.
Не сме повтаряли, но на мен ми се отпуши нещо нагона и започнах един секс, където ми падне. Намирах момичета навсякъде. Както ми каза моя роднина съм миришел на секс и това ми даваше увереност, а и апетита идва с яденето.

29.   До 26, ама как в дискотеката ли са го направили за първи път, че къде?

30.   М/26
Бях на 13, с една нова съученичка, майка и беше проститутка, а нали ябълката не пада по далече от дървото, с няколко момчета от класа решихме да се възползваме от ситуацията и решихме да го направим в халето зад училище, на нас ни беше интересно, тя не се дърпаше и така първият ми път беше с 3 момчета и 1 момиче, изредихме се.

31.   до 29 - моята съквартирантка намери някой от клуба и след това го води в нашия апартамент и те отидоха в нейната стая да правят секс... но предполагам, че вече е правила секс няколко пъти, за да може да направи това.. това беше още в 1ви и 2ри курс някъде...
буквално беше секс за една вечер с някой от дискотеката...
Авторката

32.   Не съм я загубил! М 34

34.   Когато чета, че повечето от вас са правили секс като тийнейджъри, това ме кара да се чувствам наистина тъпо, че не можах да го направя по-рано... но се чувствам по-добре, че намерих други хора, които са правили секс след 25... Предполагам, че просто нямам късмет..
Авторката

35.   Другото нещо е, че ако не беше този сайт за запознанства и обяви (помагат ми да се запозная с необвързани мъже), това никога нямаше да се случи за мен хаха Чух много негативни неща за сайтовете за запознанства, но всъщност е точно обратното... помогна много за натрупване на опит с другия пол...
Авторката

36.   Чували ли сте за Адриана Лима, която също загуби девствеността си на 27? Въпреки, че тя е добре изглеждащ модел...
Авторката

37.   До 29, да!!! За първият път на момичето става въпрос. Директно... , в дамската тоалетна!!! На колко години ще да е била? На 15-16 години (да го кажем 9-ти клас). След натискане на дансинга...

38.   Ако си имам приятелка (отдавна нямам такава) и излизам с нея и се познаваме добре, тогава, ако иска да правим с*кс, след поредна среща ме покани в тях, тогава може. Няма да го направя, ако е на първа среща и е само заради него и е само "за една нощ". Френска също, ако и се прави с*кс, но при положение, че я познавам и сме само двамата

39.   Авторката, девствената ципа не е с етикет "годно до". Там няма срок на ползване/отваряне. Всяка, когато се почувства готова да го направи, тогава е момента. Аз си мислех, че и когато е намерила и подходящия човек, ама като чета повечето коментарии си мисля, че съм доста изостанала. Пък в съседната тема се обсъжда какви долни парцали са жените с над 5-6 сексуално партньора в живота. Та къде точно е точката на пресичане в тоя съвремен живот, не знам. Но това първият път да го направиш в тоалетната на дискотеката, е меко казано нехигиенично.

40.   Коя по-точно? Отпред на 19 г., отзад на 26 г.

41.   До 39 - Исках го и го направих в подходящо за мен време и място, въпреки че знам, че не беше най-добрият избор на партньор... Чаках достатъчно... в днешно време хората не чакат да намерят правилния човек и може би нашата представа за правилния човек може дори да не съществува. Да, знам, че хората съдят жените строго за много секс партньори, но защо не държат отговорни и мъжете, ако са имали твърде много сексуални партньори, преди да се установят с девица, за да се оженят. Не съм съгласнa, мъжете да се измъкнат от това.

42.   До 39!!! И да и не!!! Въпрос на гледна точка! Например, не съм по темата "за една нощ", "за една вечер", "не на първа среща", "с непозната", против съм също така определено и, ако половият акт НЕ е безопасен (без предпазни средства). Но... , за място и време, тогава това е субективно.
По дискотеките много го правят (предполагам знаеш, че е така). Аз познавам много такива. Като студент беше страшно. Но за първи път на някого (особено за момичетата) има много полемики. Ако се познават двамата, дълго време са заедно и са гаджета, на нея и се прави с*кс и го поиска, тогава какво остава? Той трябва ли са остане равнодушен? Ако има презервативи (отговорен е за нея) какво пречи? Преди си мислих по този въпрос много, но мисля, че трябва да погледнем нещата от всички страни.

43.   Не съм щото си прецаках простатата от мастурбиране сега няма оправяне.

45.   Не знам откъде идва този мит, че трябва да загубиш девствеността си като тийнейджър... но познавам доста хора, които са чакали до 28 и 32 дори... Чувам за много подобни истории oт социалнитe медии... Не може всеки да го прави на 18 като стадо овце.

46.   45 какви неща пишеш? Къде живееш? Кой/коя губи девствеността си на 30? Жена ли си, мъж ли си? Измислени истории е в съседната графа.

47.   На 15. Мацката беше на 16. Нямахме връзка, а просто се тряснахме.

48.   Честно казано, не очаквах да я загубя по този начин с някой от сайт за запознанства... но се случи. Не можах да привлека този, с когото исках да спя в студентските си години...
Също така можех да го направя в 3-та година на университета, но бях толкова заетa и все пак нямаше да съм тийнейджър, a нa 22...
Поглеждайки назад сега, най-доброто време би било, когато бях в 12-ти клас, точно преди да започна университета, но как можех да знам, че просто трябваше да вляза в сайт за запознанства... (В моите класове нямаше много момчета) и никога не съм имала взаимна любов...
Дори първата ми целувка беше на 20, а не на 19. Трябва да нормализират намирането на любов в по-късна и по-зряла възраст...
Авторката

49.   от 45 до 46
Не знам защо не вярвате, че няма много девствени като възрастни... Имам 2-3 такива приятелки, в социалните мрежи винаги някой пише как сa девствени на 28 или 30... в Spodeli. net има тема за това да си девствена след 30 и можеш да я потърсиш... има всякакви случаи и щеше да е наистина скучно, ако всички вече не бяха девствени след 20... Може би в в реалния си живот забелязваш само онези хора, които правят секс и се хвалят с това (с други думи леките жени)...

50.   46 за съжаление не си прав! Аз скоро ще навърша 35 и най - интимното нещо което съм правил с жени е да си стиснем ръцете! А желание изобщо не ми липсва ако това питаш!

51.   До 39
Знам, че девствеността няма срок на годност, но се радвам, че успях да го направя една година и половина преди пандемията... след това срещите с мъже станаха почти невъзможни или наистина трудни с ограниченията и остарявам отгоре над всичко, така че мисля, че определено хванах точния момент... Не съжалявам за нищо, но понякога ми се иска да бях намерилa време да го направя по-рано. Прочетох хороскопа си и той ми предсказа, че тогава ще правя секс, така че предполагам, че така е било писано да стане.
Авторката

52.   Авторката, какво точно си учила, каза, че си била студентка? Говориш за девствеността като нещо, което си премахнала с облекчение...

53.   дo 52 - Връзки с обществеността (на всичкото отгоре в чужбина след училище), но също така работех на непълен работен ден и нямах никакво време за връзки (почти нямаше момчета в моите класове, което означаваше, че трябваше да търся други места, a нямах време)
Иначе си мисля, че хората, които са започнали рано сeкс след това са отпаднали от училище или университет, защото случайно са забременяли...
моята история е много подобна на историята нa номер 2, за момичето, което намери от сайт за обяви, аз също за малко да имам приятел чужденец (Той беше един от съквартирантите ми и често сменях квартирите), който искаше да се ожени за мен, когато бях на 24, точно преди да се върна, но не чаках до брака, за да правя секс... Тогава просто не бях готова да се оженя... и ме беше срам да кажа, че съм девствена... мисля, че и той нямаше да ми повярва, но така или иначе не исках първият ми път да е с него, защото той беше много по-възрастен от мен, едва го познавах, говореше за бившите си през цялото време... той каза, че няма значение дали си девствена или не преди брака...
Да, започваше да се превръща в бреме (Самоувереността ми се повиши след секс)... съществува целият този натиск върху жените да правят секс с някой перфектен или "правилен", но никога не можах да го намеря, когато бях младa... Никой мъж не се е интересувал от моята девственост, когато бях по-млада, честно казано, това не се споменава в разговор.
Не се чувствах добре от това, въпреки че имах фанатична приятелка католичка, която също беше девствена, но не чаках по религиозни причини като нея, просто се случи така. Иначе би било чудесно, ако беше със стабилен партньор вместо това.
Не че е лошо да си девственa (Мисля, че хората имат по-положително мнение за девиците), но мисля, че чаках твърде дълго и исках да свърша с това... И все още не съм готова за връзка или брак сега... Чувствам се прибързанa и напрегната от хората...
Започнах да се страхувам, че ще загубя девствеността си, като бъда изнасилена, ако не го направя по-бързо...

54.   Също така забравих да спомена, че съквартирантът, който искаше да се ожени за мен, започна да ме изнудва (във фейсбук), когато не правех това, което искаше от мен и имам доказателства. След една година с него се върнах в България за по-дълго и пандемията настъпи 3 години по-късно.
И другото нещо е, че моята среда беше негативна за секса и бързо засрамваше жените, че правят секс, за което не съм съгласнa.
Моята католическа приятелка чакаше до брака и по религиозни причини, но аз не. През цялото време имах чувството, че всичко се върти около нея, тъй като мъжете й обръщаха повече внимание...
Авторката

1-50 от 98