Споделена история от Секс и интимност

Не иска да го правим
Приятеля ми каза, че като забременея няма да иска да правим секс. Не знам как ще издържа честно казано! Ами той какво ще прави не знам... На мен сега ми се прави всеки ден, а тогава не знам 10 (като броим 1 месец възстановяване) месеца аз ще полудея. Не си представял да правим секс като имам дете в корема ми... гледам доста хора са казвали, че правят по време на бременност.
Какво е вашето мнение?

Коментари

1.   Той няма да иска и да те издържа две три години докато си вкъщи, а и да иска в България с тез заплати е абсурдно. Мисли как да живееш по добре а не да се забиеш в депресия щот било важно да имаш дете. Кой да те е. е винаги ще намериш

2.   Звбременява се от съпруг!!! Никакви деца на приятел!
Освен това ти е рано за деца.
Освен по време на бременността и след нея секс едва ли ще има достатъчно, а може и изобщо да няма.
Не си причинявай това.

3.   Бременна съм, в четвърти месец, но честно казано почти не си личи. Нямам още корем, до момента съм качила 2 килограма и половина. Секс правим, но инициативата е винаги негова. Преди не беше така - най-редовно аз инициирах нещата. Имай предвид че веднъж забременяла, заради хормоните, е много вероятно да не ти е до секс. Но пък всяка жена е различна.

4.   Това не го разбирам- поставят ти условия- начин на живот и съществуване, а ти- не!? Ами ще стане баща, ама друг път. То и инкубатора има параметри, какво остава за теб като личност.

5.   Защо не иска? Няма проблем да правите секс. Вече авторке ъой какво ще прави, неговата лесна. Ще намира, я платени, я някоя любовница, което е много подло. Него не го бърка, той секс все ще си намери

6.   На мен по време на бременността страшно ми се правеше секс. Но съпругът ми не се сещаше. Побърках се от желание. След раждането месец и половина мина докато го направим, макар и не толкова удовлетворяващо.
Говори с него и му кажи категорично, че не си съгласна

7.   Към 1: И защо трябва да я гледа 2-3 години. В Холандия как майчинството е само 4 месеца и после ходят да работят, а в посткомунистическа България 3 години ли са, не знам колко...

8.   Колкото по-незапознати са мъжете, толкова повече ги е страх. Просто се ужасява, че може да нарани бебето, а то не е така. Е, разбира се не говорим за животински секс, да те тресе и блъска.

9.   И моят така, като взе да ми личи и не искаше да правим секс, мислеше, че ще навреди на бебето. От опита си на гледане на малки прасенца

10.   По време на бременоста до7 м. Секс на воля колкото иска мъжъ ми, и всичко вътре. На края карахме на орална, и овладях аналния. Ж 52г.

11.   Той сега много отворен, но да го видим дали ще е така. Може пък той да прави, но с друга.

12.   Моята я порих почти докато роди, може би 10-15дни преди да роди, постоянно се празних в нея на нея също и харесваше да е всичко вътре, някъде след 6-7месец по лекичко иначе до тогава яко чукане