Споделена история от Секс и интимност

Случвало ли ви се е да ви кажат, че ви е малък
Случвало ли ви се е да ви кажат, че ви е малък пениса?
Момичета казвали ли сте го на гаджето си/ човекът с когото сте спали?

Коментари

1.   НЕ, не ми се е случвало, със среден размер съм 16-17см, но как да обясниш на олигофренската аудитория, че ако жената е с пу'ка като кофа, то всеки к'р за нея ще е малък!!! Те, жените, това не го признават и не е рядкост!

2.   Да. Но по интернет. Бях на 14-15 и се бях регистрирал в сайта за запознанства за възрастни. Можеше да си закриеш профилната снимка и да имаш личен албум, в който да пуснеш само приятели да ти виждат снимките. Бях се писал, че съм на 30 примерно и чатех с една милфка. Естествено с детски акъл нямаше какво да и кажа и реших да го надървя и да го снимам и да го пратя. Тя ми отговори "Къде си тръгнал с това пишче" и ме изтри.

3.   Момчета и мъже, ако някоя някога ви каже, че ви е малък, проблемът не е в размера на члена ви. Проблемът е в избора на жени, с които общувате. Зряла, опитна, женствена и струваща си усилията жена не е комплексирана и съответно никога от нея няма да чуете такова нещо, а дори е много вероятно и през ум да не й мине.

4.   Не, за жена ми дори е голям, а реално е среден размер, тесната си е тесна.

5.   Много е жалко да има такива коментари. От това което знам по новите 20 годишни и нататък май по мутирали и с по-големи :)

А да ти кажат "Няма да го усетя". Както има големи и малки краставици така има и големи и тясни хралупи.

Те за мен такива коментари са комплексарски и елемтарни. Както аз не търся големи гърди (тоест ОК е ама не е изискване) така и те трябва не толкова животинската да я мислят. Тя ще изгуби рейтинга си ако добави нещо от рода на 12-13 см в секс биографията си.

Па тогава оди на мексиканец или африканец!!

6.   Да, веднъж. Казах на мадамата, тогава ти го слагам отзад. Тя вместо да се уплаши, се усмихна, завъртя се по корем и каза "ами давай".

7.   Ох, хайде сега си признай, че никое момиче не ти е казало подобно нещо и въпросът ти е плод на твоите страхове.
Само голяма простачка би казала подобно нещо.

8.   Да, случвало се. Еми, съжалявам, ама ми е 13 см. Нямам бутон да контролирам дебелината и дължината.

На жена ми ѝ стига, но пък и аз подобрих малко другите си умения.

9.   Както казва един приятел, ” В самолетен хангар и танк да влезе, все ще е малък”…
Маги

10.   Един път бях с едно момче. И като тръгнахме да правим секс беше изключително малък. Наистина не вярвах, че има чак такива малки пишки. Нищо не му казах, но той ми каза “Знам, че ми е много малък”. Казах му “Добре е, спокойно”, но той си знаеше, че е супер малък.

11.   Немога да кажа такова нещо на мъж, това е супер обидно!

12.   Ами да, с един по-голям от мен. Членът му беше един такъв тънък, иначе с добра ерекция. Аз не му казах нищо, но секса си беше мъка. Спрях и му предложих да опитаме отзад. Там се оказа, че и за двамата ни е много по-добре. Аз се изненадах колко ми хареса. След това още няколко пъти го търсих да правим анален секс.

13.   Истината не е обида. Като видиш едно 8 - 9 см чушле и да му кажеш, че е добре, по-голям няма да стане. Пък и той сам си знае, мерил го е поне 10 пъти.

14.   Случвало ми се е 5-6 пъти. Честно казано не е приятно и ми действа на ерекцията, коет не оправя нещата Ха ха. Но жените са такива.

15.   13, A как са 12см средна дебелина, ясно че не е от дългите. То е обидно да откажеш заради това. пост 12 дава по добър пример за такъв случай. Да си тръгнеш като жена фръцла е мега мега обидно за мен като мъж (аз затова предпочитам да знаят какво ще имам)

16.   Не ми се е случвало, защото не правя секс заради комплекси от размера.
Предпочитам така да умра отколкото да ми се подиграват и да клюкарстват колко ми е. Комплексите яко ме тресат на тази тема заради порно, филми, статии и всякакви предавания.

18.   Малък, колко да е малък. Живея в малък град и без да искам съм виждал на един мой авер хОя. Ами доста малък е, ако го сравян с моя. И въпросният пич ми е споделял, че му трябва много време за да му стане. Същевременно този изеба всички вървежни жени в нашия град. И всички искаха да му раждат деца и да се женят за него. Сега е с 18 години по-млада от него пОтка и то супер красива, която го гледа в очите. Ама пичът има хубава кола, пари, скъпи дрехи, дарслово и е супер ларж. А аз с по-големия и дето ми става веднага само зверове съм чукал. И даже супер грозните пачи не ми връзват. Добре че има проститутки по София, че щях да му изтрия кожата от лъскане. Така че май размерът има значение само за някои недоебани разшльокани лелки, които са попреминали 40-те, пооправили са косата си, свалили са някое кило и във фантазиите си се мислят за супер вървежни и разкрепостени пички, които могат да избират. И по темата: ако някоя от боклуците които шибам ми каже, че ми е малък, ще и изредя всички нейни недостатъци на момента и най-вероятно ще я раплача. Аз съм голям психолог(или психопат) и зная как да обидя една жена.

19.   Ами на мен един мъж, докато бяхме на етап да си пишем и да си говорим, ми каза, че му е много голям, по-дебел от китката ми и т. н. и аз бях доста уплашена. На живо много се зарадвах, че няма нищо такова - нормален му е и леко към малък (спрямо други, с които съм била). Но просто ме е страх да не ме попита: Харесва ли ти колко ми е голям или нещо подобно, защото не мога да излъжа, че му е голям... Предполагам, че се възбужда, като мисли, че е голям и нямам намерение да му развалям фантазията :-) Но не обичам да лъжа и не очаквам този въпрос с радост...

20.   За всеки влак си има пътници.

Ако си много надарен и си с "тясна", постоянно ще я боли, отделно ще свършваш бързо и винаги ще си протрит.
Рано или късно "голямото" ти самочувствие ще се изгуби в някоя, така, че ще се чудиш вкарал ли си го въобще.

Едната казва: "мале, какъв е голям"
Другата: "добре, че не ти е голям"

21.   Н18
Абе как да ти слогам 5 звезди бе брат.... като че ли аз съм го написал.... аз съм с 19 см пенис и то много дебел, и мога да чукам една жена по 2.. 3 часа до като припадне от кеф и оргазми... ама съм беден и съм на малка заплата, и жените не ми обращат внимание а след 1 среща само казват.. виж какво... нищо няма да стане като разберат че съм на малка заплата.
Колата ми е стара и дрехите ми са обикновени... но съм чистоплътен и винаги ходя с роза за срещи... внимателен съм.... на 34 години и пробвах къде ли не... па заведеня.. по плажове... на спирките... записах си на курс по какво ли не... на парка... галантен съм и мил... но..
ЕДНО ГОЛЯМО НИЩО.
размера на портмонето само и само има значение за повечето жени.... аз ги разбирам наистина... в това тежко време за какво им да мизерстват цял живот... такива като мен винаги ще намерят когато им се чука нещо по така но бързо бързо ще си връщат при онзи баш с дебелото.

22.   Веднъж една разпоретина от тиндър ми каза, че ми е малък, щот е само 16 см, а на нея й трябвало поне 17. :D

23.   За всеки влак си има пътници. За едни опел корса е кола с надежда да се качат на астра. Други мерцедес карат. Е тези с опела ще кажат, че и опела ще ги докара до точка Б. Но тези с мерцедеса знаят, че освен т. Б има и т. G. Една точка е все пак, но май разбрахте разликата.. Има жени които харесват 12-13 см само ако не са били с някой с 18 поне... Но ще претендират, че им стига. Да вероятно им стига.. Няма разлика дали ще пиете бира в ракиени чашки или с халба. Бира... Но наздраве и на тях бих казал.