Споделена история от Секс и интимност

За 8ми март
Здравейте, в навечерието на женския празник сме. Как ще го посрещнете с вашата съпруга, любима и т. н. Задължително ли ще правите секс по случай празника?

Коментари

1.   Обикновен ден, жената е жена 365 дни в годината. Взех си козметика и така.

3.   В цивилизованият свят не се празнува 8-ми март!!! Това е празник, измислен в Съветският Съюз, комунистически и той ни казва, че жената се уважава 1 ден в годината! А в белите държави не се празнува, защото там жената се уважава целогодишно, т. е. 365 дни в годината!

4.   Днес без подаръци и цветя.
Щом не може всеки ден секс то защо трябва на всеки осми март подаръци и цветя?

6.   1- 8-ми март е празник на майката НЕ на жената!
2- жената е жена НЕ само на 8-ми март и след като стане майка е майка до сетния си дъх!
3- 14 февруари също като 8-ми март са супер глупави и подмазвачески " празници "!
Когато един мъж уважава съпругата си или любимата до себе си той я обича и цени 365 дни в годината по всякакъв начин й показва уважение! А за мен най- голямото уважение е да НЕ я лъже! Повече от това да й подари роза която ще увехне след 2 дена!

Мъже обичайте любимите си! Те са дар от Бога! Да обичаш е най красивото чувство с което сме надарени! А когато даваш любов под всякакеа форма и начин човек се чувства щастлив! Това е тайната за дълъг и пълноценен живот!

Жена на 25

7.   Нищо... Секс уви няма... Другата година по това време може би.. Не ми дава подъръци за празниците, нито секс. Шанс.

8.   Хаха никакъв секс за мъжа, като не знае как да се държи.

9.   До сега не съм празнувала 14 Февруари, 8 Март нищо. То пари трябват за софри. А българския мъж е стиснат, едно цвете му свиди, вече отвикнах да се надявам дори ще ми е странно. Да се стискат.

10.   до 6

Подаръци, цветя с повод и без повод, екскурзии, грижа, внимание, отношение, романтични изненади и още и още...
И какво?
След първата година почна - спи ми се, уморена съм, изнервя ме това, изнервя ме онова.
И аз какво? Постоянно на тръни? Защо? За да мога 1-2 дни в седмицата да е в настроение за излизане иливечеря навън?
За да сме интимни един или два пъти в седмицата и то с нежелание понякога?
А някакъв потен сваляч от дискотеката да я шиба след два часа поене с водка и няколко мили думи?

Е няма го вече тъпака! Осми март ли? Е там, в дискотечката има загорели колкото искаш. И след някоя година с котките.

Всяко нещо си има последствия!

11.   Трудно се изкореняват Съветските празници сред робите в руска България

12.   До (- що не си празнувала 14, 02 ( и аз не съм ) ако си влюбеа празнувай ама и теб те е страх да отпазнуваш. Празнувай и 08, 03 д'ал е женски празник почерпи пак тогиЗ цвете ама те е страх искаш като повечето " еманципирани " само да вземате - хай стига с меркантилност. Въпросът е дали се осещате колко сте жалки и меркантилни

АМИН

14.   До 3, да, в " белите" държави много уважават жената и затова й дадоха безброй права и привилегии, възможност за градене на " кариера". Те пък от своя страна го удрят на разврат и хедонизъм, спряха да раждат, само курвеят повечето от младите жени. Затова и след 20- 30 години тези държави няма и да са бели, не че сега са много такива в етнически план, но тогава и социалното устройство няма да е като за " бяла държава". Е освен ако арабите и негрите започнат да си уважават жените, ама едва ли. Само белият мъж може да търпи тия извращения на бялата жена.

16.   Моята ще празнува с приятелки, вече излезе. Като се върнах от работа ми се натисна, ударих и една пишка и тогава започна да се приготвя за излизането.

17.   12
Жалки сте мъжете. Все изисквате. Едно цвете ви свиди. Голяма набутвация. Да не говорим да изведете жената някъде. Вечно недоволство, вечно мрънкане. С кого да празнувам? Все тарикати. Вече нищо и не очаквам, само използвачи. За ползването първи, да не се набутат почват-аз 14 не празнувам той католически, 8 Март комунистически, Коледа семеен празник(жената цял ден иначе гласи софри) рожден ден е за децата. Морето скъпо и мръсно. Все такива и масово, българския голчо да не се мине. Срам и позор. Поне се сещат да честитят.

21.   14 - тези мъже които се оправдават със " феминизма " нещо което не съществува реално само е техните глави всъщност сте си виновни само и единствено вие! Защото когато една жена НЕ може да разчита на стойностен мъж до себе си логично е да намери начин да се справя сама живота за да оцелее! Не че това й р работата и го прави със желание но е принудена! Такова нещо като " феминизъм " е измислено и провокирано от " мъжкото " съсловие!
Използват го като оправдание за да скрият невежеството и неспособността си да бъдат МЪЖЕ!
И никой не им се хваща за тези глупости защото са филми само за главите на неспособните женкари!
Реално ако се замисли човек е така! А че има закони има да и е редно! Защото жени също да човешки същества и заслужават уважение и отношение като към хора! Та нали ни имате за животни нека дам пример - когато се правят закони за животни да не би да се правят само за мъжките животни? !
Така че не се излагайте че падате драстично е очите на жените и още повече провокирате такова поведение и е вследствие НЕ на озлобление а самозащита!

Жена на 25

24.   21 - феминизмът не е само в мъжките глави, а е съвсем РЕАЛЕН и реално всяка жена в този сайт дрънка за него. Ако се зачетеш в историите тук всяка втора квачка иска да става феминистка, "независима, самодостатъчна" и др. глупости и това не е само в мъжките глави, а е самата реалност. Феминизмът е и причината за съществуването на този тъп, безмислен празник създаден специално за жените, за да ги величае и кара да се чувстват специални, каквито не са. Може да не го публикуват, но ще ти кажа, че в ислямските държави НЕ се празнува 8-ми март. Това трябва да ти е достатъчно по въпроса с "оправданията", които не са никакви оправдания, а самата реалност.

25.   10.- Тъпото е за вас мъжете. Всяка жена може да си намери мъж. Сами са тези, които не искат да се занимават. Коя отсега нататък ще те търпи такъв озлобен към всички? Никоя няма да ти бъде кошче за душевни отпадъци. Някоя ти е изневерила, то значи за следващата няма да правиш нищо. А ти си мислиш че си я наказал :D Стой си сам.

26.   Всъщност, феминизмът (нещо което съществува и според адекватните жени) е голяма причина за нещастието на толкова много самоуверени жени по света. Лично аз знам някой примери от БГ. Недоклатени, самотни и озлобени на 30 тооолкова зле...

27.   Абе у нас копират само лошото на феминизма - злобата, агресията и кариеризма. А нещо не им изнася да свалят те мъжете... или поне да показват, че имат интерес!

За разлика от "великите" идиотки българки, в Словакия има истински феминизъм - там жените ясно показват на мъжа, че имат интерес като му правят мили очи и хвърлят погледи, а в Украйна и Русия направо те свалят мъжете.

28.   Искам да кажа, че пералнята помогна на жените много пвоече, отколкто феминизма.

Познавам няколко феминистки. Докато са млади, попат в кифленския капан, дето си мислят, че ото имат избор СЕГА и е го имат винаги, следователно правят каквото си искат и се мислят, за някакви богини, на които всички са им длъжни. И като стана на 30, дето вика колегата горе, работата става страшна... Една лудетина, дори беше тръгнала да напада вербално жените с деца. Видиш ли - робини на патриархалната система. Подобени от мъжете и бебете "им". А да, извинявай, че си имала нещастно девство!

29.   27 - е доказателство че няма мъже и жената трябва да се превърне в мъж за да преживее някак! Срамота!
Нашият миличкият чакал жена да го сваля? !
Къде се е видяло такова нещо? ! Само в БГ за съжаление! А после ми парадирате НЕ с мъжко поведение а с животинска агресия и простотия!
Мили дами наблюдавайте що за мъжки същества се раждат и израстват!

Жена на 25

31.   Отричането на феминистичната пропаганда е меко казано дебилно.
По темата са се произнасяли изключително много журналисти, актьори, психолози и социолози от двата пола. И да, повечето са семейни и си имат хубави партньори. Така че не си мислете, че за феминизми говорят неудачници мъже, не, говорят хора с аналитично мислене и значителни постижения в общуването с други хора.

32.   Готвих, чистих... той се прибра... имаше някакъв мач. после правихме секс

34.   До, , жена на 25, , личи, че си на 25. Когато даваш съвет към дамите, не забравяй, че и ти, както се представяш, си жена. Ако ти родиш момче, ще го върнеш ли? Как би го възпитавала ти, какви са твойте ценности?
Относно феминизмът, мъжът не се крие зад него за да бъде Мъж, а поради грешно разбраното определение, той се явява жертва. Защото поради спусната директива от ЕК, ако съответна се оплаче от мъжът си, за няколко минути той е посетен и му е връчен протокол. Аз не отричам, че жената не трябва да бъде защитавана от институциите, но лошото е, че й се вярва на 100% а в болшинството случай тя има комерсиален повод.
За това трябва същата институция да защитава поравно двата пола. Би следвало преди да обвини, да е разгледала и двете страни за да е обективна. Иначе е грозно и гадно, подло поведението на Жените, за каквито се мислите.

36.   За свети Валентин, бонбони "Мерси", една бутилка вино, поръчахме храна, гледахме филм и секс.
На 8 ми март даде ми 100 лева и едно цвете. Поръчахме отново храна за в къщи, после ме изкърти от секс. Това последното го прави редовно.
Не сме много млади [55г. ] 35 години брак имаме, живеем сами, а и чакаме първи внук от големия син.

37.   Не е празник, а неприятно задължение да купуваш цветя - ненужни неща, които се изхвърлят след няколко дена, и да пълним кисиите на цветарите.
Жена ми не иска цветя, а печено пиле. Обикновено купувам на 8-ми март печено пиле на грил. а на майка ми която е от старото поколение, нося цветя, както и на жените в работата ми.
А някой може ли да ми каже с какво ес вързан този празник!? Сигурен съм че никой от вас не знае, защото българите по принцип са тъпи и ограничени, с нула обща култура и знания, извън тъпото ежедневие.

38.   В съветска България всички празници са руски, по Мунчовски се спадват!!!