Споделена история от Секс и интимност

24 годишен и объркан
Здравейте. Имам един въпрос към всички.Значи пенисът ми е 14см. средно дебел и винаги когато съм опитвал с момичета винаги трябва да свърша когато ми го лапат или просто сам да си свърша чрез маструбациая. Когато им го вкарам той просто спада. Дали защото не съм отпуснат достатъчно или просто си мисля че ми е малък. Честно казано не съм спал с кой знае колко жени общо 6 и всичките за по една нощ.

Единственно всичко се получи с една негърка. Незнам дали защото беше по екстремна ситуцията. Всичко се случи зад ъгала на един супермаркет в 11 часа сутринта и хората си минаваха с автомобилите и ни гледаха и тогава изпитах най-голямто си удоволствие.

Казвам жени за една нощ, защото порди течение на обсоятелсвата живея от доста дълго времe извън България. И никога не съм искал да имам нещо общо с чужденка. Благодаря предварително за вашите коментари.

Коментари

1.   Абе ти имаш ли акъл в тая глава бе...! Жени за една вечер - колям курвар си. Или се фукаш или лъжеш.
Това е моят коментар... колкото и обиден да звучи.

2.   Кой пък написа коментар 1. Ти да не живееш някъде в миналото. Или си жена и то мюсюлманка. Момчето е обяснило защо по са за по една вечер. Какво лошо има в това. Нека да трупа опит.

А към автори: Опитай се да си създаваш именно такива екстремни ситуации. За размера не се притеснявай. На една жена й стигат 7 см, останалото е лакомия. Освен това не виждам нищо лошо да свършваш на свирка. Нищо ти няма. Просто следващия път се отпусни, мисли за нещата, които те възбуждат най-силно и се надявам да успееш. Успех от мен!

3.   На някои жени може и да им стигат 7 см. (според мен обаче не им стигат), но ако му спада, когато е вътре, вече си е проблем. Той може да свърши сам или със свирка, но как ще свърши партньорката му?

Към автора: според мен трябва да отидеш при специалист и да се консултираш, защото имаш някакъв проблем и той най-вероятно ще се окаже на психологическа основа. Много се притесняваш и не се отпускаш достатъчно, а когато се напрягаш няма как да успееш да задоволиш и партньорката си. Успех!

5.   Ето един пример защо жените харесват женени
мъже? Защото ние го можем.
Подкрепям номер 3.
ГС1

6.   Към автора: моя приятел в началото на нашата връзка имаше подобен проблем, възбуди се и когато настъпи моменат му спадне. Проблема ти е на психологическа основа, мислиш за нещо. Потърси помощ и всичко ще се оправи. Успех!

7.   Мдамм, земи се прегледай ....... хххх

8.   СРЕДНИЯ РАЗМЕР Е 15 cm А ТВА ОСТАНАЛОТО МОЖЕ ДА Е ПСИХИЧЕСКА ОСНОВА.