Споделена история от Секс и интимност

Докосванията са важни за жената
Ние мъжете често пренебрегваме факта, че жените имат желания коренно различни от нашите. Например неочакваните нежни докосвания могат да побъркат една жена. Особено в областта на ханша, задника и краката. Аз понякога като видя, че жена ми мие нещо на мивката например и носи пола или рокля, отивам зад нея и обгръщам нежно задника и с ръце. След това винаги всичко завършва със секс, здрав секс. Може след задника, ръцете да се плъзнат нежно към краката (особено ако са голи). Ефекта е огромен, жената всъщност се побърква и ако тя приема всичко това и не се дръпне, нещата клонят строго към едно хубаво ебане :) Успех.

Коментари

1.   Много порно гледаш.

2.   Пропускате клитора, след което жената изригва, но само ако знаете как!!!

4.   Баба ми казва така:
- Минеш ли покрай жена си и нея ли погалиш по дупето или да я шляпнеш, значи имате сериозен проблем.

5.   И аз съм опитвал така да погаля по задника, но единственото, което съм получавал е шамар или яростен поглед, за да разбера, че това не е жена ми. А така ми се е искало през брачния си живот да изчукам поне още 10-на жени.

6.   Заглавието не кореспондира най-коректно с темата. Докосва се по ръката, по рамото, по гърба... Докосва се "за начало"... После се хваща... за ръката, през кръста, през рамо... За гъза, за гърдите, бедрата... се атакува само собствената (или поне вече завладяната) при видимо добро предразположение от нейна страна.

7.   Автора - номер 4 е прав. Повече трябва да погалване дупето на жените си. Аз моята като мие чинии и отида зад нея и я погаля по дупето, след това всичко завършва със секс.

8.   Жена съм.
Ето ви “тайната”, господа.

Прегърнете я отзад, да усети, че ръцете ви я обгръщат, а гърба ѝ е плътно прилепен на сигурните ви гърди. Целунете я по врата или отстрани по шията и и прошепне те: Обичам те!

Гарантиран успех на 98%
(Ако има любов)