Споделена история от Секс и интимност

Към семеините мъже
Предполагате ли, че жените ви мастурбират. И възможно ли е ако мастурбират да го правят при ваше присъствие. Семеен м28г

Коментари

1.   Моята го прави в присъствие на приятелка, още от училище се знаят. Знам, вкъщи имам камери.

2.   Щом една жена е недоебана, то тя го прави с пръстче, докато клитора й не хване мазол!!!

3.   Всички жени мастурбират, като мъжете. Някои го правят пред партньорите си, много е възбуждащо.

5.   Нямаш вид на 28 годишен.
Нормално е всяка жена да мастурбира. Ако го прави пред теб е или за да те обиди или за да ти достави удоволствие. Аз го правя пред моят съпруг с кеф, после секса е още по- готин.
Жени които се крият и го правят тайно са жалки.

6.   Лошото е, че на семейните мъже жените им мастурбират пред други мъже. И те така...

7.   И какво значение, че някой мастурбирал? ! Всички оттам сме почнали -най-вече момчетата-дългоооо преди момичетата да почнат да мастурбират-момчетата вече го правят! После момченцата одъртяват и някои от тях почва да ги тресе ужас и срам от самозадоволяването-те се боят панически да не би приятелките или съпругите им, да се самозадоволяват, ВЪПРЕКИ ЧЕ -същите тия мъжленца редовно си лъскат бастунчетата на разни порно филми или защото някоя по-еротична сцена от даден филм ги е възбудила.
Аз се питам-защо напоследък народа масово мисли ОСНОВНО за секс, размножаване, колко милиметра били мъжките полови органи, дали жените си епилирали интимните части, какви секс-пози и с колко души били ок, колко пъти и кога за първи път мъжленцата посетили проститутки... Абе вие т. нар. мъже освен за секс, дължина на предните ви части, брой спермазоиди, стремеж да забременявате жените, дори против тяхното съгласие, интерес защо си махат жените космите на интимните части, порно-филми и в кой сайт или приложение за запознанства да си намерите по възможност безплатна проститутка, и да плюете по всички жени, които не са курви и имат достойнство и да им лепите етикети феминистки, вие Бай Ганьовци, друго освен изброените неща, знаете ли? Или ЦЕЛИЯТ ви живот и свят се върти около оная ви работа, и къде може да си я заврете някъде-по възможност безплатно дори! Жалки сте, смешни сте! После НЕ се чудете защо жените в тази държава-гледаме да страним от масовия българин!

8.   КАкво толкова ти влиза в работата кой колко мастурбира, че пусна 20 такива теми?

9.   Тва е тъпо, да мастурбирате след като сте заедно, няма логика. Та на въпроса, не го правим даже и като не сме заедно, иначе тръпката от секса ще намалее.

Хан Крум

11.   Мастурбират та се късат от оргазми, всяка го прави, дори и с десет мъже да е, пак го прави!

12.   Разбира се, даже в последно време аз я мастурбирам и след като достигне оргазъм, тогава свършвам, като тя ме мастурбира или и го вкарам в путето и там се изпразвам, а тя през това време ми пипа мъдете и дупката на гъза, много е възбуждащо.

13.   Автора. До Н8. За да има какво да четат. Такива любопитни като теб. И информация за незнаещи и интересуващи като мен.

14.   Тя жена ми пожела да се разнообразим. Каза ми, че иска да маструбира, докато правим анален секс. От тогава го правим от време на време.

15.   В последно време, аз (М-57 г. ) я мастурбирам моята хубавица (на 50 г. ), така че да получи силен оргазъм, а след това тя ви помага да свърша с чекия.

16.   Предполагам че моита не мастурбира.

17.   Мисля, че жените не мастурбират. Защо да се излагам да питам. М34

18.   Защо няма интерес, към питането. Нима и жени немогат да споделят мнение по въпросчетата.

19.   Няма защото нито една жена не се самозадоволява. При наличие на толкова много загоряли момчета. М 23г.

20.   Със жена ми го правим съвместно.