Споделена история от Секс и интимност

Бисексуален съм и изпитвам вина и отвращение след секс с мъж.
Здравейте на всички. Аз съм мъж на 32 години и откакто се помня съм харесвал и двата пола. Харесва ми да извличам всичко от секса и обичам да бъда както активната така и пасивната страна към двата пола. Правя секс и с жени и с мъже, като при мъжете изпитвам много по силен оргазъм и много по голямо сексуално удовлетворение. И с двата пола секса е уау, но активния секс с мъж ми доставя някаква по силна тръпка. Лошото е че след оргазъм с мъж изпитвам едно много гадно чувство подобно на вина и отвращение от самия себе си и непоносимост към този с когото съм правил секс. Това е първите 20 - 30 минути докато трае еуфорията. След това пак съм готов. При секса със жена не изпитвам подобни чувства. След секса със жена, напротив изпитвам нужда да сме близо един до друг, да се прегръщаме и целуваме след кулминацията от секса. Признал съм пред себе си че съм бисексуален, но не мога да си обясня това чувство. Има ли някой друг с подобно състояние и на какво може да се дължи?

Коментари

1.   Да ти кажа, аз го изпитвах до едно време. След като вече приех, че за мен мъжете са по-голямата ми страст, спрях да изпитвам тази вина и отвращение.
За мен на подсъзнателно ниво не си го приел и се обвиняваш, че правиш нещо грешно.
Приеми, че секса с мъж ти носи най-голямото удоволствие и ще спреш да го изпитваш това чувство.

2.   Дано го споделяш това и на жените, с които спиш, защото едва ли знаят, че спиш с мъже… казват се тези неща ПРЕДИ да ѝ предадеш всичко възможно на планетата. Добре, че се омъжих, че с такива “мъже”…

4.   Според мен просто харесваш аналния оргазъм, който изпитваш, когато мъж те задоволява а не самия мъж, като външност.

5.   Това че си омъжена нищо не значи. Повярвай ми, има много мъже които са женени и се разнообразяват с други мъже от време на време.

6.   Това се казва чувството съвест което Бог е сложил в нас да ни алармира когато правим нещо нередно. Ето ти си го усетил.

7.   За мен всички мъже, които обичат анален секс са се чукали с мъже.

8.   Просто в съзнанието ти след като свършиш ти изскача целият консерватизъм и злоба, които масата хора имат към хората с нетрадиционна сексуална ориентация. Прекалено много ти пука за мнението на хората очевидно. Споко, един от многото си на които не им стиска да отстояват себе си и затова най-вероятно търсиш еднократни забавления, когато става въпрос за мъжкия пол, от която еднократност на мен лично ми се гади. Да си страхливец има и своите минуси, които ти очевидно си осъзнал. :)

9.   Няма проблем да харесваш повече мъжете. Проблем е, ако: заблуждаваш жените и водиш двойнствен живот; ако не можеш да бъдеш моногамен, независимо с мъж или жена и постоянно искаш да се разнообразяваш. Сигурен ли си, че наистина харесваш жени и не се насилваш да си с тях, за да изглеждаш поне малко в “правата вяра”?

10.   Здрасти приятелю аз съм мъж на 25 год и аз имам влечение към двата пола. Аз дори нося женски дрехи и бельо, което мн ме възбужда. Една вечер си бях сложил едни тънки прашки и черен кожен клин и едно пухено елече и срещнах един от гимназията той беше с една лилава къса рокля с чорапогащник и на високи такчета. Заговорихме се и бяхме у тях и пробвахме рокли поли абе всичко
Аз обаче си съблякох дрехите и останах по прашки и усетих че гащичките се свалят и как ми се набива отзад. И това ми
беше първия път с мъж. Другото което е че като си облека нещо женско бързо свършвам това нормално ли е!

11.   И аз съм бисексуален мъж на 23 години и главно се забавлявам с мъже. И аз преди бях като теб след като правех секс с мъж се чувствах гано, но с времето това изчезна. Просто като се виждаш с мъж се забавлявай на MAX и не го мисли. Иначе секса мъж с мъж е най як! Аз какви неща съм правил с мъж само

14.   Номер 7 грешиш.
Има и хора, които обичаме пегинг /жени да ни трескат с пенис-колан/ но не се вузбъждаме от мъжки тела. Просто аналната възбуда е гот.

15.   След време като ви излезнат хемороиди и почнете да обикаляте докторите, ще съжалявате, но ще бъде късно, нещо увреди ли се няма оправяне, щом искате да си съсипете здравето, давайте.

16.   15. Малко по горе бях споменал, че имам фетиш към дамските дрехи и как аз и един от гимназията го направихме и то защото той се беше възбудил абе малко ми беше гадно ама не бих го повторил. Ама пък още си обличам дамски дрехи и правя секс с жени. Чел съм че прашките биле вредни, но не знам дали е вярно.

17.   15. Вие само за тие хемороиди пишете. Ми по тая логика не пипай нищо там само за акане и пикане. Цял свят прави секс и анален и вагинален. Пък вие хемороидите. И да ги има това е аст от живота и не се знае при кой как ще бъде

18.   До 11 номер, пич има един сайт "sexkupon", разкажи там, какви неща си правил с мъж, интересно ще е. Поздрави.

19.   Просто се поддаваш на социалните норми и заучените принципи за кое е правилно и кое не е диктуват чувствата ти. Научен си, че близостта с мъж е грешна и неприемлива, макар твоето лично усещане да е точно обратното. Когато си с жена знаеш всичко е ок, защото така е "правилно". И така се получава този сблъсък на твоя вътрешен свят и света отвън. Това, което трябва да ти доставя удоволствие срещу това, което наистина ти доставя удоволствие. Затова се чувстваш гузен, макар да не си направил нищо лошо.

Може и да не изпитваш чувства към други мъже, само привличане, но ти дори не би си го позволил точно защото това не е норма, а не защото е невъзможно.

20.   Аз и към някои жени съм изпитвал чувство за отвращение след като свърша. Просто тогава възбудата преминава и започваш да мислиш по-трезво.

21.   В юношеските години, при някакво стечение на обстоятелствата, го налапах на един приятел. Поех всичката му сперма, до последната капчица. За мой ужас бях изпитал неописуемо удоволствие. Никога повече не посмях да го направя отново. Някога пробвах мойта си сперма и ми харесваше, но бях чел, че не било препоръчително. Сега не ми се получава. Като се възбудя ми се иска страшно. Като се изпразня - край. На мига ми се отщява. Нещо като при автора на темата. Изкушавал съм се много пъти да потърся някого, само колкото да пробвам, но си давам сметка, че с тази тотална промяна на настроенито после ще се чувствам ужасно. Може би е вариант аз самият да не свършвам. Най-много ме притеснява факта, че може да ми хареше и да продължа да го правя. Иначе си правя нормален секс с жена ми и нямам никакви помисли за каквото и да е друго с мъж. Та ще си остана със спомена...

22.   Нормално да изпитваш вина и гнусотия. Това е противоестествено и душата ти се възпротивлява! Приятелски съвет - лекувай се! Тестостерон и физическа работа ще ти помогнат!

23.   След като масово мъжете правят анален секс с жени, не виждам защо да не правят анален секс с мъже.
Дебелото черво не е полов орган, затова няма разлика как изглежда и при двата пола, но твърдият пенис предизвиква сходни усещания и при двата пола у индивиди, които имат нужда от силни усещания, свързани с желание да бъдат обуздани, подчинени и обратното с желабие за вкаст и подчиняване у индивидите, които проникват. Те също получават силни усещания заради стяганието на дебелото черво на начуквания при засилване на възбудата около пениса.

24.   23, правиш някакви обобщения... Удоволствиено от аналниа секс се случва на сфинктерите. В правото черво няма какво да се усеща. Там е прекалено широко и хлабаво (освен, че няма нервни окончания). Ако ебаният е мъж, може да получава удоволствие и от "масажирането" на простатата.
Не съм съгласен и с категоричното ти "желание за доминация". Със сигурност има и такива случаи, но не е "закон". Често и на фелациото се приписва унижение. Но на кунилингуса обаче - не?

25.   Аз пък съм на 26 години и правя секс и с двата пола. Една вечер бях в компания сред момичета и момчета и аз тогава бях с розови прашки тип стринг, черен тънък чорапогащник, розов сутиен, къса черна по тялото рокля и черни високи токчета. Бяхме доста пили и аз правейки секс с едно момиче
към нас се присъедини и едно момче и започна и двамата ни. Тя и аз бяхме по корем и усетих как той ни пляска и ни дърпаше прашките и след като ги свалихме стана 3 ката. Беше яко по едно време и двамата оправяхме мацката, но като се събудихме в едно легло ни стана ясно какво е станало. Пихме кафе хапнахме и аз отново си облякох дрехите и се прибрах към вкъщи, ама малко ми беше кофти.

27.   Няма за какво да изпитваш вина. Бисексуалността е заложена във всеки от нас. Когато попаднем в точната ситуация, с точния човек - нещата се случват спонтанно. Тези, които осъждат подобен вид удоволствие или не са попадали в такава ситуация или просто са жерва на предразсъдъци.
Аз съм семеен мъж на 41, но точният момент за мен настъпи преди 10 години. Никога не съм изпитвал вина, единствено съжалявам, че не съм открил това удоволствие по-рано.
От тогава, до днес се радвам както на секса с жени, така и на този с мъже. Двете ми дават напълно различни усещания (в секса с мъже винаги съм от пасивната страна) и не бих се лишил то тях.
Всеки може да се заиграва с определения - да, харесвам да лапам пишки и да ме чукат анално точно толкова, колкото обичам да ближа пичета и да прониквам в тях. Живота трябва да се живее с удоволствие и страст, а не с омраза и критики