Споделена история от Секс и интимност

Изнасилиха ме няколко пъти.
Здравейте.
Не знам откъде да почна. Без нападки и т. н...
На 28 съм, хубава, висшист.
Няма на кого да кажа, освен на попа и психиатъра си. Естествено, първия ме осъди. Втория се "възползва". Естествено.
Бях девствена до 27. Нашите ме наричат "курва".
Сега съм на хапчета и пия. Чудя се дали да се махна от нашия град? ! Но как ще гледам другите жени в очите, приятелки си? Чувства се омърсена. Лека. Все едно аз го позволих. Искам да умра.
Ще се въоръжа. Мразя мъжете. Мразя ги! Не ща да чуя за мъж и деца, смятам да стана LGBT. Историята не е фейк. Едното нещо даже бе придружено с бой, и целия квартал разбра. Срам ме е от хората, може би да се махна. Най-лошото е че след травмата страшно ми се прави секс. А не мога.... Диагностицираха ме с депресия, биполярно, BPD, и ПОСТРАВМАТИЧЕН СТРЕС. Казаха ми, че именно заради тези заболявания съм станала " жертва", защото такива жени често ставали. Иначе съм бойка, борбена. Всичко тръгна от фейсбука. Не биваше да го ползвам. Сега се чувствам лека и проститука. А се пазих за "принца". Не съм жертва, наивна и т... Моето BPD влоши нещата, всеки може да види какво е това. Още повече, че някои от мъжете бяха от други етноси, и сега ми се гади, гади, та се принудих да стана нацист. Оттам. И то стана май от"познати", нещо като клопка. Няколко пъти. Не мога да докажа, да се оплача. Как ще живея оттук насетне? Сега и не мога да работя. Как ще се обичам? НЕ искам да хленча, но....

Какво да правя?

Ще се радвам да ми отговорите.

Желая щастие, здраве, любов и късмет!

Хубава седмица! Админи, постнете я. Щастие и на вас!

Коментари

1.   Лоша работа.
Но не си виновна ти.
Приеми себе си и се обичай.

2.   Не разбирам -жени, като теб, просто не знам защо си мълчите? ! Изнасилването-Е НАЙ-ГОЛЯМОТО ПРЕСТЪПЛЕНИЕ НА СВЕТА!
Все някак -ще го докажеш, ще събереш доказателства. Проблемът е, че за съжаление много жени по света си мълчат, поради срам, страх и т. н. Това е грешно, защото-НЕ ти, а онези боклуци и изроди, които са те изнасилили-те трябва да си платят!!!
Доброто при теб е, че ти не го играеш съвсем жертва в момента, въпреки ада, който си преживяла. Но това да си мълчиш... , така позволяваш жалките нищожества да продължат да причиняват болка и страдание на други жени, не разбираш ли? ! Ти имаш силата-да кажеш, да разкажеш пред полиция, пред медии, за да НЕ могат тия престъпници да нараняват други хора.
Няма за какво да те е срам! Дори с действия или чувства, емоции, по някакъв начин ти да си провокирала... БЕЗ значение това, ти вече си минала през този ад и можеш сега да бъдеш от полза на други хора, които са преживели този ужас, защото не всеки има силната психика да продължи....
Защо в поста си казваш, че не можеш да се оплачеш? Дали тия боклуци, които са те изнасилили са били твои познати, роднини, или непознати, това НЯМА значение, те пак си остават престъпници! Ти имаш ПЪЛНОТО ПРАВО ДА СЕ ОПЛАЧЕШ!
В някаква степен-казвам ти го искрено, в някаква степен-ти още си с манталитета на жертва, защото чувстваш срам и не искаш да се оплачеш на никого за преживяното. Знам, че в тая държава, а и навсякъде по света-не може да се разчита на справедливост от полиция и т. н. , но има и случаи на тикнати в затвора! Дори -само това- имената на престъпниците да бъдат обявени пред медии или да се разчуе по друг начин-това пак е от полза! Ти се страхуваш да не си отмъстят след време. Или се страхуваш да не те сочат с пръст и обиждат! Знам, повечето са жалки агресори, които само обиждат, НО това не бива да те спира! Защото НЕ ти, а изнасилвачите-трябва да изпитват срам, страх, те да се страхуват!
Докато има жени, които продължават да мълчат, да се боят, да се поддават на срама и на разни предразсъдъци, престъпниците ще продължават да се разхождат безнаказано и да вярват, че имат правото да причиняват болка и вреда на други хора! И да считат, че никой няма да им потърси сметка, защото жертвите ще бъдат наплашени или засрамени!
Дори-за моментите, в които това ти се е случило.... да не си отишла веднага в полицията, не пречи и след време да подадеш жалба-направи го сега и не отлагай!
Наскоро гледах един сериал-, , 13 причини защо", епизодите ги има в интернет качени и във сайта filmi. sub ги има 4-те сезона, но може и от друго място да го гледаш сериала-просто го пишеш в търсачката на гугъл. Първият сезон е доста тягостен, но нататък е по-добре... Там се говори -именно за жертвите на изнасилване. Извадка на типичния профил на хора, които са преживели подобен ужас, първата реакция почти винаги е като при теб, но не оставай на това ниво... събери смелост в себе си и ще се радвам, ако подадеш жалба срещу типовете, които са ти причинили това!

3.   Отиваш в полицията и ги вкарваш за по години 2

4.   "На 28 съм, хубава, "
Е, има си хас... Най-хубавата!

Принципно мога да ти кажа само от заглавието - да те изнасилят един път е трагедия, ама ако са няколко... нещо сериозно нередно има с теб и живота който водиш...

Нататък из писанията ти, само става ясно, че се нуждаеш от сериозно психическа подкрепа, включително лекарствена. Като виждаш, че се влошаваш, вместо да ставаш... нацист... вземи и влез даже в клиника. За съжаление сме бедна страна, никой не му пука за хора като теб, и естествено има такива които се възползват... За съжаление и самият ти психиатър, та няма нужда да ти казвам да го сменяш, по-добре с жена..

5.   "Най-лошото е че след травмата страшно ми се прави секс"
Нормално е жертва на изнасилване да не иска да чуе за секс...
Нимфоманка ли си? !

8.   Първо не всички мъже са насилници и причинана не е в тях, а в теб. Ти избираш. Защо не отиде веднага в болница след това изнасилване, съд, присъда, закони. Излез от този фейсбук и престани да вярваш на този измислен свят. Започни работа, успокой се, чети приложна психология, говори със специалност. И за какъв срам говорихме, за каква проститутка, лек това кой ти го вмени, що за разсъждение. И какво значи как ще ги гледаш в очите, какво си направила? Сама си вреди. И да нормално е да ти се прави секс и кой ти каза, че не можеш. Просто си оправи живота и си намери свестен мъж.

9.   Кой идиот си позволява да поставя диагноза на жена, претърпяла такъв ужас? За мен е престъпление да те съветва психиатър-мъж. Та той нищичко не разбира от женска сексуалност, а и "възползва се" как да го разбираме? И той ли те изнасили?
Ако живееш в малък град, премести се в София. Тук почти никой-никого не познава. Или се премести в чужбина.

10.   Не го знаете

11.   Не го изчетох докрай, но си вижда, че ваще са ти объркали всички представи и това ти съсипва живота.
В секса няма нищо грешно. Това е физиологична потребност и е напълно нормално. Няма за какво да си гузна. Според мен не си изнасилена, а си крайно консервативна и не би се дала на никой. Искам да ти кажа, че даже през срефновековието хората са правили секс още от 16-17 годишни. Женили са се рано, още на тази възраст и жените са раждали. Без секс до 27 е пълен мазохизъм и е лошо теб. Така няма и семейство да направиш, освен че пропускаш толкова удоволствие.
Удмихни се на живота и дай шанс на някой мъж...

12.   Много жени са минали през това, което и ти, включително и аз... Това е огромна травма, но в един момент нещата стават по-леки, дай си време. ❤️❤️❤️

13.   2 дава изключително глупави съвети. Да приемеме, че авторката е наистина изнасилена и темата не е фейк. Ако няма как да докаже, че е конкретно изнасилена от хората, които ще посочи в полицията, същите тези набедени изнасилвачи такива дела ще и спретнат, че ще и се стъжни живота. Ще има да плаща по съдебни дела десетки хиляди левове.

14.   Нито си лека, нито си проститутка. Виж сега, намери добър психолог или психоаналитик, махни се от хората, които знаят - ако си от малък град, махни се оттам. Смени всичко. На новото място никой няма да знае, не споделяй. Кураж.

15.   Авторката: Много благодаря.
Няма как да се оплача. По- добре да се преместя.
Не не съм жертва. И не не съм, нимфоман.
Някой е познал да. Грешно възпитание, консервативна среда. Мама мразеше жените и ги наричаше " курви". Пък с татко все повтаряха как да си хвана мъж( богат). И все се говореха, противоречие. Както и да е. Консервативна съм да. И може би има нещо нередно в мен. Но диагнозите бяха дори преди случките. Лекувам се. Може би към демонстрирала леко поведение. У фейса не вися вече, работя. Не ме илонизирайте, не съм казала " Най хубава", не и в контакт да се хваля.
Притеснявам се по- скоро да не хвана болест, че трудно си лекува.
Да на никого не му пука за хора като нас. Е, И?
Вече съм добре.
Благодаря ви.
Щастие вам!

16.   Авторката :
Още нещо.
Сегашния ми лекар е мъж. Не мразя всички мъже или пък мъже психиатри.
Разбиращ е добър. Жените не ги бива.
Още веднйж: мерси.

17.   N2 какви 2 години бе? ! Отиваш на съдебен лекар и си вадиш медицинско. Наказанието е от 2 до 8 години затвор.

18.   До н. 13 от н. 2-номер 13-да видим, ако случайно изнасилят дъщеря ти или жена ти, пак така ли ще разсъждаваш? ! Личи си, че си мъж , който от прекомерно зяпане на порно филми съвсем е изгубил представа за това, че някои неща-НЕ бива да се премълчават, защото мълчи ли изнасилен човек-без значение дали е жена, мъж, дете, мълчи ли се, има ли страх, има ли срам-животът става ад, защото този човек остава в ямата на манталитета на жертва, усеща се като жертва.
Н. 13-Как можеш да мислиш за жалки пари, как можеш да поставяш на везни двете неща? ! Ти н. 13, ако беше станал жертва на изнасилване-надали щеше да си кажеш-абе, ся няма да ги съдя, щото разбираш ли-ако те решат да ме съдят, може пък да загазя финансово. Всеки, който посяга сексуално на друг човек-Е НИЩОЖЕСТВО и определено и поведението и животът му са сбъркани, това означава, че дори жената да е влязла веднага в банята и да е измила всички физически следи от насилието, пак може да не се предава и когато дойде на себе си емоционално, когато се съвземе и осъзнае, че е по-добре да не си мълчи, тя все ще намери начин... тия типове, които са я изнасилили-може да са дилъри на наркотици или да употребяват такива, може да са побойници, затова дето се вика и анонимно да подаде сигнал в полицията-типовете ще бъдат тикнати в затвора и съдени, може дори да ги издаде по повод-наркотици, побой и т. н. Няма и да разберат от къде им е дошло!!!
Надявам се авторката да предприеме някакви действия по въпроса и да не слуша глупостите на разни селски мачовци, които си внушават, че жените могат да бъдат насилвани сексуално, бити, обиждани и после едва ли не са длъжни да си мълчат.
Авторке-моля те, повярвай повече в себе си и в своята сила, че ти можеш и сама да се защитиш!

19.   Прави секс. Клин - клин избива.

20.   Не е нормално вашите да те наричат к*рва.
Отиди, където и да е, просто по-далеч от твоя град/село.
Мисля, че е АДСКИ гадно да те изнасилят.
Не си случила на мъж, това не означава, че трябва да прекъснеш два рода.
Аз МИЛИОНИ пъти се обеждавам, че facebook е боклук.
Отиди на курс за йога (мисля, че поне малко ще помогне).

Пожелавам, да забравиш за всичко и да продължиш напред!

21.   Искам да споделя и аз, че така се доверих на мъж от Фейсбук.
Мислех, че ще си прекараме приятно, а той ме насили. Сексът беше изтезание с бой. И не мога да се оплача, защото самата аз преди това се поддавах на флирта с него. Не вярвах, че ще ме нае** като парцал.
Сега съм добре и гледам напред. Да не ти пука и на теб.

22.   До н. 17 от н. 2-нещо си се объркал, очевидно коментара ти е насочен към н. 3-той говори за 2 години затвор, НЕ аз!

24.   хора защо пишете и се обяснявате на фейк тема само като прочетох "... смятам да стана LGBT. " и ми стана ясно че е яко фейк хахах модераторите да я махат тая измислена тема... а ти или тя дето се ебаваш с изнасилването не ти го пожелаввам!!!

25.   24, звездите ли ти го казаха, че темата е фейк? !
Те не ти ли казват кога трябва да напишеш главна буква? Май се ебават с теб.
Не пожелаваш изнасилване... Аз обаче ти го пожелавам от сърце! Определено го заслужаваш - има шанс след това за започнеш да разпознаваш теми от този род дали наистина са фейк!
Мъж ли си?

27.   аз съм 24 и това е до номер 25 - мъж съм да но мога и да чета между редовете за разлика от някои хора :D тук 90% от темите са измислени ти май си нов/а в този сайт :D пълни легена слагай краката и не пиши тъпотии че се излагаш

29.   В "Любов и изневяра" в историята ти "Приятелка проблем" ком №8 е мой и в него аз също споменавам за твоята възраст на 66 навършени години. А в твоя коментар №9 ти питаш: "Как така в анонимен форум номер 8 знае толкова за авторката на историята". Ами зная защото те познавам от много години от другия сайт където също сме спорили много. Сайта се казва Rozali. bg. Сега да не кажеш, че такъв сайт не знаеш. Ааа не исках стигаме до тук, но понеже ти си страшно нахална и не пропущаше шанс да се звериш не само на мен а и на другите мъже, дори и на някои жени. Зная ти стила на изражение, зная ти и речника, зная ти начина на мислене, зная ти като цяло и характера. От мен не можеш да се прекриеш. Ти използваш всички приьоми да се представяш за различен автор но тези трикове пред мен не вървят. Ти не можеш да се промениш.
Моля да публикуваш коментара ми който ще бъде №29

30.   27(24), надценяваш се (в добрия случай, в лошия - лошо). Определено и понятие си нямаш от психоанализа, а темата прозира от усложненото психическо състояние на авторката.
Факт е, че има много измислени теми тук. Но какво от това - неадекватните съвети са поне на втора степен спрямо тях.
Както е и факт, че мода не пуска теми, които сам не разбира. Това е кофти. Никой не може да разбира от всичко и не е длъжен. В същото време се качват крайно грозни постове, които не кореспондират със здравия разум, камо ли да са полезни някому.
N29, не разбирам смисъла на поста ти - има ли връзка с темата? Каква? Всеки случай ти не си 27?

31.   Първо, вайкането е ненужно и да любовта с жена може да те успокои, и аз така направих с мъж, но искам да съм жена на жена.

34.   Нищо не разбрах

35.   Жена на 60 . Моя ме изнасили когато бях на 15. Проникна навсякъде грубо и брутално. Молех се и плакаха но не спря докато не свърши три пъти. Нашите разбраха за това и говориха с него. Обеща да се ожени за мен но след като завършва. Идваше у нас когато пожелае и правеше каквото си иска бях негова собственост Запушваше ми устата да не чуват нашите как викам. След като завърших направихме сватба и се преместих у тях.

36.   Прав е номер 29, и аз познавам тази върла феминистка, която бълва змии и гущери заради мъжкото природно превъзходство и си измисля разни истории, дето само болната и фантазия може да сътвори. Авторке, как така са те изнасилвали много пъти и то различни мъже? И какво търсиш на "природата си майка" на места, където можеш да бъдеш изнасилена, или ти е харесало, щото винаги има "първи път"?
" Срам ме е от хората, може би да се махна. Най-лошото е че след травмата страшно ми се прави секс. А не мога. "
А сега де? След като са те изнасилили, как така страшно много ти се прави секс след това, а? Или не са те изнасилвали, а са те опънали и ти е харесало много?
Престанете вие гнусните феминистки със заплахи за съд на мъже, без доказано изнасилване, защото мъжете ще ви трепят най безцеремонно и си го заслужавате. Дори самият термин "изнасилване" не трябва да съществува, камо ли да се води за престъпление. По-скоро това трябва да е наказание за проклетите жени, които си мислят, че са равни че и дори много повече от мъжете. В много общества още има съд от племенни вождове за жени, посрамили мъжката чест и злоупотребили с мъжкото благородство, които биват публично изнасилвани за наказание от мъжете на опозорения род. В света, който има ред и не се води "демократичен" жена заявила че е изнасилена бива осъдена на смърт, като я убиват с камъни или я колят публично. За да бъде изнасилена значи че е нарушила закона и е била на място без мъж, където може да бъде изнасилена. Докато не се ликвидира феминизмът жените ще се опитват да вкарват мъжете в затвора без съществена причина, а мъжете ще ги убиват заради женската им наглост, като раздават мъжкото си правосъдие и право на отмъщение. "Два остри камъка брашно не мелят" - народна поговорка. Мъжът е този, който упражнява власт защото е много по-силен и по-умен, а не жената! Не го ли проумеят всички, винаги ще има истории като тази, дори и да е измислена!

37.   А бе, жените по цял свят са били изнасилвани от време оно. Остане или жена/момиче само сред мъжка компания или се предвижва сама и тн., лесно се стига до секс. Аз не знам защо жените го възприемат толкова лошо? Колко жени са били изнасилвани и са раждали от изнасилвачите си... Стига да не е някаква пълна отрепка, смърдяща, където да не можеш да я гледаш или някой наркоман, нормалните мъже не са толкова зле. Секс като секс. Да, може да не си на кеф с точно този, но ти секс не правиш ли? Много морал го раздават някой, ама иначе сами се е*ат, с който им дойде...

В крайна сметка си жива, здрава, не те е помлял от бой или удушил. Какво си се впрегнала все едно животът ти е приключил? Успокой се и карай нататъка.

38.   "За да бъде изнасилена значи че е нарушила закона и е била на място без мъж, където може да бъде изнасилена. "

Браво номер 36. И аз мисля абсолютно същото. Жените са в основата на това да бъдат изнасилвани. Ако го нямаше този див феминизъм и, както казваш, женска гавра с мъжете, за всички мъже щеше да има една вярна и покорна жена, която да го прави щастлив. А сега какво се получава? На жените им е позволено всичко и безкрайно по-лесно получават материални блага от мъжете. Много по-лесно им е да направят някаква професионална кариера, защото изкуствено са бутани нагоре по стълбицата от шефовете и законите... И на всичкото отгоре всички к*рвеят и се слагат само на най-богатите и атлетични мъже. За огромна част от мъжете жени няма. После защо някоя била натисната на улицата, защо друга познат я изнасилил, защо трети буквално смлял от бой жена си? Ами много просто - жените са извън норма!

39.   Само веднъж е трагедия, а няколко пъти просто статистика. Всъщност точно колко пъти бяха? Не за статистиката, а за картотеката.

41.   Номер 36 обърни внимание, че коментар н. 23 липсва който аз написах, но тя не го публикува защото беше критичен към нея. Да, това е 66 годишната баба, която като модератор изтрива всички коментари и дори не публикува истории, които на нея не и харесват но пък публикува всякакви свои измислени истории и най-вече истории с омраза към мъжете защото те не и обръщат внимание. Този сайт я направи модератор и това е най-голямата му грешка. Толкова злоба в никоя жена не съм виждал. В злобата си тя е наистина шампион.

42.   Знам номер 41, отдавна съм забелязал. Мръсотията на феминизма е осезателна навсякъде. Освен твоят коментар липсват и мои, а може би и на други мъже, гнусящи се от феминистките. Познавам тази 66 годишна баба, дето все се представя за онеправдана млада жена. Познава се по стила и на писане. Днешната женска извратения е насърчавана и е под закрилата на САЩ, и не само тук, но и в други сайтове тези безобразия се насърчават. За жените трябва да се коментира както за умрелите. Или само добро (дето го няма на практика), или нищо! Краят на световния полицай-терорист се вижда вече, Русия ще му разкаже играта, а с неговия край ще дойде и краят на феминизма!

43.   Все пак колко пъти те изнасилиха?
Как стана? Биха ли те?

44.   първо ако някой изнасилва някого то вината е само и единствено на изнасилвача (до номер 5)

второ възможно е човек да направи глупави решения в рискови ситуации (например да се разхождам с пачка столевки и да ги размахвам над главата си с някой цигански квартал) вината от последствията че са те ограбили или изнасилили не е в теб но си се поставила в ситуация в която това е възможно да ти се случи.

трето - ако някой те нарани или ощети ти имаш пълното право да търсиш правата си и да търсиш наказание и даже си задължена да го направиш за да предотвратиш това да не се случи пак с теб или с някоя друга.

и четвърто, напълно възможно е сексъално да ти допада да бъдеш доминирана. поне половината жени са имали такава фантазия и не малко мъже също. не се притеснявай от това а намери човек с когото ще се чувстваш спокойна да бъдеш доминирана

45.   Щом пише, че историята не е фейк, значи е фейк.

51.   Да номер 45, точно така, гузен негонен бяга.

52.   С мен се случи преди 30 години. На 16, ученичка, прибирах се вечерта от втора смяна. Спря комшията С колата и предложи да ме закара. Беше се върнал отпуска от казамата, много добре се познаваме цялото семейство. Не ме закара направо вкъщи а спря в гората извън селото. Бях девствена, молех се, но нищо не помогна. Накрая ми намаза дупето с крем за ръце и свърши там. Избърса сълзите ме, облече ме и ме прибра. , за довиждане ме целуна Разказах на нашите какво се е случило и баща ми излезе от вкъщи. Върна се след час и каза на майка ми да ми помогне да се измия. Едва по късно разбрах че са говорили да се омъжа за него след като завърша училище а и той се уволни. Срам ме е да разказвам какви работи ме е карал да правя през години съвместен живот. Сега вкара сина в леглото с мен- да свикна с жените и да не стане педерас. И двамата правят секс с мен но не заедно.