Споделена история от Секс и интимност

Защо някои мъже бият жените по време на секс?
Защо някои мъже бият жените по време на секс? Това ли е за тях любовната игра? Няма нищо нежно, а само болка.
Може ли да ми помогнете да разбера, що за тип поведение е това?

Коментари

51-80 от 80

66.   Прочетох коментарите. Споделям мнението на №36. Всичко е позволено щом се харесва и на двамата. Но още се сещам за едно бившо гадже. Ходех с една за която секса не беше приоритет. От сегашна гледна точка скука. Ние на 20 г секс веднъж в седмицата на тъмно, един път за 1 год успях да я свърша, а опитвах какво ли не.. Тя самата казваше, че е фригидна и не харесва секса. Но иначе красива, секси, а аз влюбен до уши.... Един приятел си остави видеото вкъщи да го пазя, че замина да пътува.. Поисках няколко касети да гледаме нещо от един приятел. Вечерта ги пуснах, нашите бяха на вилата, а аз с фригидното гадже с намерение за евентуален секс След един филм и музика касетата свърши, ние лежахме на дивана и се целувахме и чакахме касетата да свърши и да се превърти сама. И изведнъж започна едно видео на моя приятел с гаджето си.. Той имаше камера и разказваше, че е снимал купони, екскурзии... Но това беше различно. Снимаше я като и каза "събличай се. Тя го направи. Беше гола. Започна да се държи с нея отвратително, а тя изпълняваше всичко. Свали му обувките, облиза му пръстта. Удари я с колана си. На нея и харесваше и Чукаше я като и удряше шамари. Задника и беше червен и я болеше.. Свърши няколко пъти.. Ние гледахме като ударени с мокър парцал. Тогава правихме секс до сутринта и тя свърши два пъти за първи път. Беше шокирана, но и страшно възбудена от видяното. Е върнах касетите на другият ден без нищо да кажа.. Но вече имах едно наум.. Купих белезници и за моята, пробвах да я нашляпам отзад с колан, различно беше, правих го нежно и леко. Е за мен възбуждащо, но не успявах да я свърша нея.. ДО един път когато се скарахме вкъщи, тя ми се развика и ми заби шамар Опитах нежно да я успокоя като я притиснах към себе си легнах отгоре и тя бясна успя втори път да ме удари и да ме ухапе по врата. Тогава и аз и ударих силен шамар. захапах я за гърдата, продължихме така, но усетих промяна вдигнах фланелката и тя не се съпротивляваше хапех я по зърната Свалих и колана и я ударих с него беше различна. После се чукахме и пак свърши два пъти. Разбрах, че това и харесва.. Харесваше и да я удрят, бият и да я унижават... На какво съкровище бях попаднал без да подозирам. Така, че за всеки влак си има пътници.

67.   Защото не са попаднали на жена, която да им разбие главата, докато спят или да им сипе приспивателно в питието и да се изгаври с тях.

68.   Да си знаят.

69.   Така, за да излезе диаманта, трябва да го шлифоваш. Стига и на теб да ти харесва по-грубия секс.

70.   "67. Защото не са попаднали на жена, която да им разбие главата, докато спят или да им сипе приспивателно в питието и да се изгаври с тях. "

67, много си зла бе. Чак стомахът ме заболя само като си помисля, че ядосана жена пребива мъж с дъската за месо! Не ми е ясно само как ще се изгаври с мъжа, след като му сипе приспивателно в питието. Че той няма да чувства нищо докато действа приспивателното.

71.   Защото това не е човек а изрод, тъп примитив, неспособен на човешки чувства!

72.   "71. Защото това не е човек а изрод, тъп примитив, неспособен на човешки чувства! "

Точно така 71, и аз съм на същото мнение. Днешната жена не е човек, а изрод, тъп примитив неспособен на човешки чувства. То тя и в миналото жената пак не е била човек, защото е жена. А за жените всички знаем, че не са човеци, жени са.

"Вървял един човек по пътя с жена си и с децата си! "

75.   До 72, Жената не е човек, а БОГИНЯ! Много правилно си писал! :)

76.   75, на тая твоя смрадлива и целулитна богиня се кланят само ляворезбестите, дето искат да приличат на нея. Ако тази твоя "богиня" с огромно его започне да ми се святка и да ме заплашва със съд, смачквам и фасона на бързо и от богиня ще заприлича на бостанско плашило!

78.   Много женомразци тука има, обаче ще си останете тука. Защото в реалния свят, никоя НОРМАЛНА жена няма да ви търпи. Такива женомразци, може да са дори и девствени още, или стари ергени, или разведени, друго не са. :)

79.   78, че то има ли нормални жени в реалния свят? 3/4 станали феминистки. Те мъжете няма повече да търпят женски изцепки и ще пускаг жените по пързалката. Стар ерген е похвално, стара мома е презряна от обществото. Има над 380 000 жени повече от мъжете в България, които са потенциални стари моми. Те и без друго имат опит за живот с котките, а към тях ще се присъединят и парясаните от мъжете жени. Ха да им е честито самодостатъчният женски живот!

80.   80! Искам, да ми обясниш какво за теб е феминистка?
Ако наричаш ЖЕНА, която е учила, и работи хубава работа, и е отговорна към семейството си. И е независима, и НЕ желае, мъжа да и плаща сметката за всяко нещо. Това ли е феминистка за теб? Или и ти точно, не знаеш какво значи това? Значи за теб е феминистка, жена която си работи къщната работа, и от време на време има нужда мъжа й да и помогне, с нея чиния, я да изхвърли боклука? Или пък да изтупа килимите? Ами, да ти кажа 1000 е по-добре да живееш с котка, отколкото с женомразец.

81.   79, явно сивото ти вещество не може да привключи и дори не ти идва на мозъка, който нямаш, че ако нямаше жени, такива "изцепки" като теб нямаше изобщо да съществуват. Именно жената е тази, която дава живот, но едва ли има смисъл да ти обяснявам. Явно си от онези обратните, които харесват мъже, или просто комплексар, който не е получавал внимание от нито една жена и сега си изявява злобата.

82.   81, аз сиво вещество-мозък си имам и то много повече от теб, като ти чета просташкия коментар. Живот на земята без жени може да има, и дори ще е много по-добре без тях. Такива "изцепки" като мен винаги ще съществуват, защото имат и двете хромозоми (Y и X), поради което могат и вече се размножават без женско участие. Жените не могат нито на теория, нито на практика да се размножават сами, защото за оплождането на яйцеклетката е необходима Y хромозома, която те нямат. Така че не жената, а мъжът е този, който дава живот, а жената без мъжко семе нищо няма да дава, освен чехълчета, зелени еуглени и венерически болести. Тези обратните, дето харесват мъже са женски електорат и са заразени от проказата на феминизма, а аз съм хетеросексуален и ги мразя повече от всичко на света. Внимание съм получавал и продължавам да получавам от много жени въпреки, че моята си ми е напълно достатъчна и не бих я заменил за никоя днешна дебела, грозна, целулитна зла феминистка. Ти гледай себе си, че с този феминизъм все повече мъже не искат да се женят и само пускат жените по пързалката, а жените си остават "самодостатъчни"!

83.   номер 80, обяснявам ти какво е феминискта, макар да знам, че ти отлично знаеш и разбираш какво точно значи този термин. Ще ги дам точна дефиниция, която знам, че няма да ти хареса.
Най-общо казано феминистка е всяка жена, въобразила си, че е с равни способности като на мъжа, че ще може възползвайки се от законите за репресии на мъжете, ще ги командва, да определя съдбата им и да ги наказва за собствено удоволствие-гавра без причина, и без да има последствия за нея. Накратко казано феминизъм = гиноцентризъм, където в основата на управлението на дадено общество стои жената.

"Ако наричаш ЖЕНА, която е учила, и работи хубава работа, и е отговорна към семейството си. И е независима, и НЕ желае, мъжа да и плаща сметката за всяко нещо. Това ли е феминистка за теб? "

Отговарям ти на въпроса, макар и реторичен!

Жена, която е учила е добре, не е добре обаче да работи в колективи с мъже, където ще лежи на гърба на мъжете и само ще получава пари, които в същност не заслужава, защото ще са от мъжкия труд, а не от нейния. Жена, която е кариеристка няма как да е отговорна към семейството си, щом поставя кариерата си на първо място. Сметките, ако са семейство е без значение от кого ще се плащат, а при семействата няма "независими жени". Мъжът винаги е бил и винаги ще бъде глава на семейството, обратното е противопоказно и води до гибел на това семейство. Двуглавите семейства се разпадат още след 2-3 години. Жените трябва да работят само в сегрегиран вид и тогава да се види каква ще е "ползата" от техния труд. Жена да работи мъжка професия с несъвършената си физиология, да твърди че е равностойна и да има претенции за мъжка заплата е не само смешно, но и жалко.

" Значи за теб е феминистка, жена която си работи къщната работа, и от време на време има нужда мъжа й да и помогне, с нея чиния, я да изхвърли боклука? Или пък да изтупа килимите? Ами, да ти кажа 1000 е по-добре да живееш с котка, отколкото с женомразец. "

Ти пак започна да се превъзнасяш! Разбира се, че жената трябва да си работи къщната работа, да отглежда и възпитава децата на мъжа, и когато той се върне вечер след работа, да го посрещне с усмивка, заедно с децата, за да седнат на трапезата и след вечеря да обсъдят заедо проблемите касаещи семейството. Жената сама си изхвърля боклука, не е нужно мъжът да го прави, освен ако не е много тежък и не е по силите на жената. Миенето на чинии не е тгрудна работа и отново е задължение на жената, а днес вече има и съдомиялни, за килимите си има дори перящи прахосмукачки. Жена, която не иска да е домакиня и се прави на повече мъж от мъжа не е еобходима на никой качествен хетеро-мъж. И, както казваш, нека да си е самодостатъмна и да си изживее живота само с котките. За да станат женомразци мъжете днес 100% е виновен феминизмът. Дали според теб преди заразата с феминизъм по света мъжете всички са били женомразци, защото не са разрешавали женски извращения, които наблюдаваме днес?

84.   82, всички, коментиращи по тази тема разбраха, че не си добре психически, така че вече не е нужно да го доказваш с "умните" си коментари. Освен, че нямаш сиво вещество, явно си ограничен и от обща култура, след като многократно употребявяш дума, която дори и не знаеш какво всъщност означава. А това, че мъжете могат да се размножават сами беше дъното на твоята излагация. Сигурна съм, че дори едно животно е по-умно и разумно от теб. Твоето поведение прилича или на някой обратен, харесващ мъже, или на комплексар, живееш сам, поради липса на внимание от жените. Пий си хапчетата и си лекувай "доброто" психично здраве, щото тук в тази тема достатъчно се изложи.

85.   Номер 84.
Ти, и такива като тебе, трябва да приемете, че всяка жена е различна, с различни качества и умения. Значи казваш, жената да прави всичко в къщата, и мъжа като си дойде от работа, да бъде посрещнат с усмивка? (пропуснал си с ракия и салата също. )
Забравяш факта, че жената може да се е върнала от работа, по същото време в което и въпросния мъж. Децата се възпитават от ДВАМАТА! Колкото мъжа има ангажименти, толкова и жената, разберете го най-накрая. И къщната работа и тя е за двамата. Ако един мъж, не помага той е един гост, или един готованец, който за всичко чака на жена си. Нямам нужда от мъж, който чака цял живот да върша цялата работа. Мъжа трябва да се включва във всичко, и на всякъде. Защото както той, работи и жената работи. Трябва всичко да се дели по-равно. Ако мъжа ми, чака за всичко и не прави нищо... освен на работа да ходи, ще го изоставя. Нямам нужда от такова чудо. Хубав ден.

86.   Забравяш факта, че жената може да се е върнала от работа, по същото време в което и въпросния мъж. Децата се възпитават от ДВАМАТА! Колкото мъжа има ангажименти, толкова и жената, разберете го най-накрая. И къщната работа и тя е за двамата. Ако един мъж, не помага той е един гост, или един готованец, който за всичко чака на жена си. Нямам нужда от мъж, който чака цял живот да върша цялата работа. Мъжа трябва да се включва във всичко, и на всякъде. Защото както той, работи и жената работи. Трябва всичко да се дели по-равно. Ако мъжа ми, чака за всичко и не прави нищо... освен на работа да ходи, ще го изоставя. Нямам нужда от такова чудо. Хубав ден.

87.   81, аз не съм 82, но съм напълно съгласен с него. Явно твоят мозък е недостатъчен, защото мозъчният ти куфар няма достатъчно капацитет за да натрупа информация, относно мъжките и женските хромозоми, отдавна известна на всички. Жената давала живот ама друг път. Мъжът създава живота, а жената само го отглежда 9 месеца. Ако мъжът не я заплоди, ще ражда... цървули. Ако не е бил баща ти нямаше да се изцепваш, като сенилна лелка с деменция в напреднал стадий. Простотията ти е безгранична, защото мразя обратните много повече от феминистките като теб. С комплекси сте само вие жените, дето не можете да се поберете в кожата си заради несъвършеното си грозно целулитно тяло и беснеете заради мъжкото превъзходство. На такава възраст съм, че знаех какви красавици бяха някои момичета някога, и в какви дебели грозотии се превърнаха. Женско внимание не ми е необходимо, имам го в много повече и вече ми се повръща от него.

88.   "82, всички, коментиращи по тази тема разбраха, че не си добре психически, така че вече не е нужно да го доказваш с "умните" си коментари. Освен, че нямаш сиво вещество, явно си ограничен и от обща култура, след като многократно употребявяш дума, която дори и не знаеш какво всъщност означава. "

84, аз че съм добре психически добре съм си, но ти явно никак не си добре и си много зле психически, след като отричаш очеизвадната обективна реалност. Освен, че имам сиво вещество, и то много повече от теб (мъжкият мозък тежи със 125 гр. повече от женския), имам и всестранно развита обща култура и се интересувам от наука, история, изкуство, политически-обществен живот и още много други теми, от които ако ти ги кажа ще те заболи главата. Феминизъм знам какво е и то е гадно женско движение за по-големи юридически права и неограничена женска власт-гиноцентризъм над мъжете, с която жените да могат да се гаврят с мъжкия облик колкото си искат безнаказано, и без никакви последици за тях. Архитектите на Новия Световен Ред (НСР) искаха да го прокарат и в ислямския свят, но там опитите им удариха на камък. Там обществата са имунизирани срещу феминистичната отрова с шериат и феминизъм не вирее, а всяка жена, посмяла да гъкне за женски права и равноправие с мъжете умира веднага, и на място. В "цивилизования" християнски свят мъжете трепят жените като мухи въпреки изродските законови репресии срещу тях и в много страни, ратифицирали истанбулската конвенция насилието над жени не намалява, ами даже се увеличава. Имаш ли да кажеш нещо по този въпрос?

"А това, че мъжете могат да се размножават сами беше дъното на твоята излагация. "

Знам, че истината не ти харесва, но заравяйки главата си в пясъка като щраус няма да я промениш. Мъжката природна независимост от жените за размножаване е факт-неуспорим, и самото наличие на Y хромозомата го доказва! Вече отдавна има оплодени мъжки яйцеклетки от Y хромозома, а плодът расте в изкуствена утроба (технологията се нарича ектогенеза). Ето, погледни тази статия, ако разбира се ти стиска да се изправиш пред истината!

https://www. google. com/amp/s/m. dnes. bg/science/2022/02/01/bydeshteto-bebeta-v-izkustveni-utrobi-i-detegledachki-s-izkustven-intelekt. 518980/amp

Това е самата реалност, колкото и да не ти се иска. Мъжете вече могат да се възпроизвеждат без женско участие благодарение на Y хромозомата (сперматозоид) и Х хромозомата (яйцеклетка) Пък ти си вярвай, че мъжете не можели да имат деца без жени, блажени са вярващите!

"Сигурна съм, че дори едно животно е по-умно и разумно от теб. Твоето поведение прилича или на някой обратен, харесващ мъже, или на комплексар, живееш сам, поради липса на внимание от жените. Пий си хапчетата и си лекувай "доброто" психично здраве, щото тук в тази тема достатъчно се изложи. "

Зависи от кой пол е това животно. Ако е от мъжки може и да може да е по-умно от мен при някои видове, но ако е от женски дълбоко се съмнявам. При всички видове в природата мъжкият е по-умен от женската, а аз съм сигурен, че някои мъжки маймуни са по-умни-разумни от теб, че даже и някои мъжки кучета. Дресират се по-лесно от жените, изпълняват команди и само като им свирнеш и ти идват. Жената трябва мъжът да я дресира всеки ден по "старата школа" с бой, и пак не се разбира. Вече ти казах, че обратните, педерасите, джендърите и феминистките са все женски електорат и ги мразя повече от всичко на света. Аз нямам нужда от хапчета, но няма да е зле ти да започнеш да си ги пиеш, защото очевидно си заразена с бесен феминизъм, което е само в твоя вреда!

89.   Хора, не се занимавайте с номер 88, губене на време е. Видно е, че има психични проблеми, явно забравя да си пие хапчетата. А и комуникацията с него е, все едно да говориш с амеба.

92.   89, сайтът не е твой и ти не си тази, която ще казва на хората дали да се занимават с мен или не. Психични проблеми имаш ти и ти препоръчвам да си ги лекуваш с хапчета против шизофрения, очеизвадно имаш огромна нужда от такива. Комуникацията с феминистка е, все едно да говориш с радио-точката - ни приема, ни предава!

93.   92, дори и сайтът да не е мой, пак ще казвам каквото искам, на когото поискам.

"Психични проблеми имаш ти и ти препоръчвам да си ги лекуваш с хапчета против шизофрения, очеизвадно имаш огромна нужда от такива"
Ти имаш нужда да пиеш повече хапчета против малоумие, но и за шизофрения няма да ти подействат зле.
Гледай си жената (ако въобще имаш такава) и спри да ставаш смешен с малоумните си коментари пред останалите.

94.   Защото са извратени!

Жените, които искат това - също!

95.   93, не съм 92, но го следя отдавна, какво пише и как се изказва. Имаш много грешна преценка за човека. Абсолютно съм съгласен с тезите и доводите му! Това, че се изразява по начин, който на теб не ти изнася, си е само твой личен проблем.

Като мъж ти казвам - ако си ми жена, ще ядеш бой. Надявам се да не си учудена "ама защо така"?

96.   93, много си злобна бе, и колко зле се отнасяш само с тези, които не са съгласни с теб. Аз също харесвам коментарите на 82, 88, 92 и останалите му постове. Прав е човекът, сайтът не е твой за да се разпореждаш и да обиждаш тези, които не са съгласни с твоето мнение! Може би ти имаш нужда от психиатрично лечение. Вземай на първо време успокоителни, че както виждам сигурно ще изтрещиш от женска злоба!

97.   Така се започва. Първо ги бият, после ги убиват.
Психари-насилници.

98.   То бива, бива дискриминация, ама чаак толкоз в 2023 е направо смешно.... Чудя се на сайта, КАК и защо се одобряват толкова обидни коментари към жените? Когато човек иска да даде добър съвет и помощ на някой коментара не му се одобрява с дни... Но ако е някаква обида към жените веднага се одобрява. Тея феминисти са на всяка тема, по-добре да не им се обръща, никакво внимание, че си мислят, че са важни и интересни.

99.   98, дискриминация ще е, когато не се одобряват коментарите показващи женската престъпност. И какво ще рече, обидни коментари, тези в които се говори за женската некадърност ли? На теб не трябва да се обръща внимание, заради призивите ти за остракиране на коментари, доказващи женските безобразия. Били обидни? !? Спри се вече, постоянно крещиш за скриване на мъжки коментари! А, не е ли обидно да се приемат престъпни закони за защита на жените, дискриминиращи и репресиращи мъжете, за които говорим и обсъждаме в теми като тази? Пак ли старата песен... за жените да се говори като за умрелите, или само добро или нищо!

100.   Да те пошляпват по време на секс, по време на онален особено е много възбуждане. Направо се побързвам от удоволствие когото съпругът ми го прави. Никога за 11г. не ми е посегнел, а не бих му и позволила. Ние обичаме по нестандартни неща

51-80 от 80