Споделена история от Секс и интимност

Защо някои мъже бият жените по време на секс?
Защо някои мъже бият жените по време на секс? Това ли е за тях любовната игра? Няма нищо нежно, а само болка.
Може ли да ми помогнете да разбера, що за тип поведение е това?

Коментари

1-50 от 80

1.   Защото на някои(не са толкова малко) жени им харесва това, а и за тях нежностите и внимателното отношение на мъжете е въздухарско и смотано. Уверявам те, че тези дето ги потупват и попляскват по време на секс са си оше с гаджето и не мислят да късат с него. :)

2.   Само ПСИХИЧЕСКИ БОЛНИТЕ причиняват болка на човека отсреща!
Има хора, които искат и просят да им бъде причинена болка и съответно-за всяка жертва се намира и агресор.
Така стоят нещата!

3.   Защото много порно гледаш, затова.

4.   Надмощие. Това е всичко.

5.   Бият ги за да издават звуци, иначе сексът е скучен.

6.   Малки п*шки в комбинация с нездравословна доза порно, воала...

7.   1. Защото жените се кефят. 2. Защото се гледа много порно

8.   Поведение на психопат и убиец.

9.   Да бием жените ни е в кръвта. Това действа като афродизиак! Особено по време на любовната игра те прави твърд до пръсване. Чат?

10.   Защото някои жени харесват това. Бях спал с жена, която искаше да я душа по време на секс. Нещо, което категорично отказах.

11.   Колкото по зле се държиш с една жена толкова повече те обича.

Народна мъдрост

12.   Защото са извратени. Или защото са гледали много порно.

13.   Защото жената е подчинена на мъжа във всяко едно отношение.

Хан Крум

16.   Ако биенето се съдържа в по-агресивна любовна игра, без физическо нараняване на партньорката не виждам нищо лошо, особено ако това я възбужда. Единственото място, на което ми харесва да бъда доминирана е в леглото.
А иначе, жена не се бие защото се привързва :-)))

17.   Обръщам се към сайта : Защо, коментари като номер 14 са одобрявани? Той пише открито за насилие, и дискриминация? Може и да нарушава и още закони. Питам сайта, защо допуска това нещо? Вие, много добре знаете, че сайта ви се посещава от много подрастващи хора. И когато 14-15 годишен младеж, прочете коментара на номер 14 и такива подобни какво правим? И после защо има насилие в училище.

18.   Номер 14, МЪЖ, който удря жена, НЕ Е МЪЖ! А е, едно голямо нищо! Не знам, кой феминист, и кой какво е, но коментара ти е повече от отвратителен. Кой знае, колко бой са яли твоите " приятелки". А дали мъжа е по висшия пол може много да се спори! Ако реално погледнеш, жената е много по-полезна от който и да е мъж.... Защото тя работи с ума си! Говоря ти за нормална жена, а не кифла на която мъжа плаща всичко, от такива ме е срам. Жените са прекратявали вековни вражди, и войни САМО С УМА СИ! Голяма част от мъжете, забременяват я, и повече не се грижат за децата си! А ТЯ, възпитава, учи и въвежда детето си в живота. а по "висшия пол" стои пред телевизора на ракия и салата и псува политиците и после пак гласува за същите хора. Силно се надявам, да не си българин. Ако си българин, това е вече много тъжно. Сигурно си същия, който на всяка тема обижда жените, или си стар ерген, или си обратен, пък може да си просто женомразец.

19.   Супер е да и зачервиш дупето на жената преди да и го вкараш. Да ти се моли и да плаче от болка.

20.   14, объркал си се много! Природата е създала мъжете по-силни физически от жените, за да ги защитават, закрилят, да ги пазят, да се борят, за да оцелее жената и потомството, да са щит, който поема ударите, не за да биеш и малтретираш жена си!
Що за болни хора се израждат - като видят нещо по-слабо, по-малко, по-беззащитно и вместо да имат инстинкт да го защитят и съхранят, да го опазят на всяка цена, го удрят или се гаврят. Личи си и от отношението към животинчетата и към жените, към всичко - скършени клони, счупени пейки, счупени спирки и тн. И кой го прави всичко това - мъже и момченца с изблици на агресия и скрита автоагресия вечно недоволни от себе си и не се чувстващи мъже.
Само че разковничето е, че колкото и да биеш някого никога няма да се почувстваш мъж! Ще се почувствате мъже, когато със силата си съхраните и опазите живот, когато поемете по-голям товар за носене отколкото сте си представяли, че можете да понесете, а не като рушите!

21.   17 и 18, 14 съм! Вижда се колко си заблудена, и че феминизмът напълно ти е промил мозъка. Мъж, който удря-бие жена не е нищо, а е точно мъж, и то голям мъж, и използва силата си по предназначение. Приятелки не ми трябват, защото си имам жена, за която съм щастливо женен и с която имам две вече порастнали деца. Дали мъжът е по-висшият пол не може никак да се спори, защото това е факт-неуспорим, доказан в историята. Всички гении, откриватели и изобретатели в историята са все мъже без изключение, а Мария Склодовска е доказана измамница, откраднала откритията на Пиер и платила на кочияша да го прегази, за да унаследи труда му. Пак с измама влиза в сорбоната и става преподавател и умира от женска простотия, носеща на врата си радиоактивен медальон направен от полоний, кръстен на нейната родина Полша. Така че това, че мъжът е по-висшият, умен и можещ пол е научно доказан факт, който всеки знае, и няма какво да се спори по него. Дали кифла или не, жената като пол никога няма как да бъде по-полезна от мъжа и е по-вредна от него, защото не е произвела нищо полезно за човечеството, а всичко произведено и построено до днес без изключение, е само от мъже. Това е неуспоримо доказателство за мъжката мисъл-гений над женската некадърност и неможене. Еманципацията освободи мъжете от отговорност и повечето мъже днес не искат да се женят и да гледат деца, а вместо това теглят по една пишка на жената и я остават да си бъде "самодостатъчна" с детето на гърба си. Хайде сега като сте "независими" си гледайте децата сами, и помощ от мъж не очаквайте. По-висшия пол стои пред телевизора на ракия и салата, защото е по-висш, а задължението на по-низшия пол е да му нареже салатата и да му донесе ракията, за да има мир вкъщи. Българин съм и се гордея, че съм такъв, спазващ българските патриархални традиции и неприемащ джендърската западна извратения. Хетеросексуален съм и няма нищо на света, което да мразя повече от обратните, които са пак производно на феминизма, и са овластявани от женския им електорат. Стар ерген винаги е по-добре от стара мома. Старият ерген е мъж, който плющи всичко женско дето мърда, а дъртата мома на 40 вече отдавна не може да ражда и даже мъж на 70 няма да я ще. Ще има да чака някой мъж да оплоди изветрелите и яйцеклетки, и да я направи майка на децата му!

22.   Номер 21, много добре ми е ясно, че си оня Дженгис Хан или оня другия. Навсякъде слагате думата феминизъм. Явно, много ви боли, че жените имат повече права от преди. Я ми кажи, жена ти, ходи ли на работа? Помагаш ли и в нещо? Ти си щастлив с нея, а тя с тебе щастлива ли е? Кой знае, колко бой е изяла от тебе. Аз, никъде не говоря феминизъм, а за нормално отношения между двама човека! ЗА МЕН, мъж който удря жена е безполезен, и с куб комплекси! ИСТИНСКИЯ МЪЖ, брани, защитава и е упора, а не подтисник! И няма такова нещо като по - низшия пол! И нито мъжете, нито жените са длъжни едни на други! Номер 20, го е написала прекрасно! Но паак, никой не е разбрал! Значи е геройство, да оставиш детето си, и неговата майка? Брааво! Това са приказки " НА МЪЖ, НА МЯСТО" " Некаа прославим номер 21" По-добре да беше си мълчал, да не се излагаш, защото, ще бъдеш много МЪЖЕ, нападнат! Но тук всичко е анонимно. Има много доказателства, че жената на много повече неща издържа... дори и от учени! Ама, няма смисъл, да ти отговарям повече. Дано мъже с твоят начин да мислене, да останат без потомство, така насилието драстично, ще се намали.

23.   Като мъж който не обича да е чехльо няма как да съм съгласен с някои абсурдни коментари горе. Че мъж който не бие жената не е мъж. МОЛЯ?

кви са тия остарели или свързани с религията вярвания. Разбира се че има и абсурдни форми на феминизъм но това мислене не е ОК. Ако все пак някоя жена се възбужда да я бият. Ами явно си има за всичко стока. Да ходят на такива мислещи

Горе 21. Ти си някакъв старчок от 20 век живееш в 60-те години. Това не може да е нормално поведение днес

24.   Зад клавиатурата и от дивана "мъжкари" колкото искаш. Да бият жени са много силни. Ама не отиват да се пробват срещу Кобрата или брат му или в ММА двубой, че да ги признае човек.
Други пък нищожества били от висшия пол защото пиели ракия със салата пред телевизора. Отрепки, не мъже.

25.   17, защото има едно нещо наречено свобода на словото, и ти си никоя, че да казваш кое да се одобрява и кое не, в случая коментар 14 нищо лошо не казва ами самата истина. И не виждам защо мешаш насилието в училище като това е съвсем друга тема и не е свързано по никакъв начин с въпроса на автора.

Хан Крум

26.   До н. 22-номер 21 е дядо кифльо-стария ерген, който само мръсотии говори по повод жените, защото никоя не му обръща внимание и за 2 секунди дори. Чичака, който се подписва, като хан Крум е или друг образ на дядо Кифльо или просто същия дол дренки, като него.
От начинът им на изразяване -веднага ти става ясно-какви са...
Като се замисли човек, след като са такива отявлени женомразци, защо не се хванат в романтични отношения с някой мъж? Може би, защото ги е страх- някой здравеняк да не им го начука отзад, вероятно се боят от същата тая агресия, която те без да се замислят прилагат спрямо жени-пък било то и проститутки-те пак са жени, нали? ! Лесно е, когато удряш и се правиш на могъщ, пред някой, който няма същата физическа сила, но да видим-някой мускулест тип да им излезе насреща на тия мазни сексисти и насилници и да им го начука-и физически и емоционално, пък тогава -пак така ли ще се перят, като пуяци на амфетамини? !

27.   Аз моята като я пошляпвам по дупето и понякога я дърпам за косата когато е на задна прашка, брои ли се за бой? Защото тя много се кефи точно на това.

28.   Чак пък бой. Аз жена ми докато я чукам на задна винаги я шляпам по дупенцето. Умирам си от кеф, тя също. Само понякога като я заболи измърморва: "ох, по-полека, заболя ме". Почти всички жени обичат да шляпани на задна. Това не е бой, просто обичат да усещат мъжка доминация.

29.   21, прекаляваш! Мъж съм и считам, че макар и жените да не умеят мъжки неща, всички мъже дължим на жените уважение. Всички сме родени от жени. Жената ражда живот. Нещо повече жената е живот. Вътре в нея расте живот, нейната най-висша функция е да бъде майка. Това е несравнимо с нищо чисто мъжко. Другата и функция е да се отдава на мъж, тоест да му бъде жена. При нас всичко е извън нас докато жената има вътрешен свят, който е непонятен за мъжете. Жените са красиви и нежни създания. Няма нищо по-хубаво от това да се грижиш за жена.

30.   25, не съм 17, но каква свобода на словото? Това е в разрез с правилата. Добре, че мода е толерантен, че такива комплексари като теб и номер 14 да имат поле за изява, че в реалния живот са пълни аутсайдери.

32.   Така, аз съм девствен, но теоретично съм добре подкован по темата и мога да изразя хипотеза, че по време на забързан секс, кръвното и на двамата - мъжът и жената, е увеличено, а пулсът - учестен. Ако по време на подобен секс мъжът хване жената за врата и я притисне по кръвоносните артерии, то жената се зашемятва, което автоматично я праща в делириум, с понижен усет за болка и единствено приятно усещане (разбира се това може да е много опасно, защото това излага мозъка й на лишение от кислород - и ако не е само за секунда-две това стискане на врата й може да доведе дори до фатален резултат). По отношение на шляпането на задника й по време на кучешката поза - това се обяснява с елемента на изненада. Дори да знае, че ще бъде шляпната по някое време, то не знае точно кога ще е и винаги има спонтанен рефлекс по време на шляпането, в което всичките й мускули от пъпа до задника й се свиват спонтанно. И когато това се прави по време на секс, то това довежда и до кнтракции/конвулсии на влагалище и матка, като не е изключено това дори да отключи вълна на спазми, които да доведат и до вагинален оргазъм. И тук ще спра, въпреки че е добре да се отбележи, че хормонът окситоцин играе важна роля в изграждането на емоциите и жените са по податливи на ефекта на окситоцина, а същият се отделя точно при стискане на женските зърна, целуване по усните, масажиране на клитора и т. н.

35.   Който не може да ебе... бие. За да компенсира сексуалната си немощ.

36.   На много жени им харесва болката по време на секс. Но при всяка е различен прага на търпимост. Понякога мачкам гърдите на жената като тесто, усукмам и дърпам силно зърната а тя се тресе от оргазъм. Имало е случай на другия ден да я боли дупето когато сяда на стола но въпреки това следващия път тя сама ми дава други предмети с който да я шляпам по дупето. Стига почти до кръв, толкова е червено дупето и след секс. Хубаво е че не иска да я душа за врата защото на мен не ми харесва а и малко ме е страх да не стане беля. Разбрахме се довечера да опитам как ще е ако зобивам игли за спринцовка в гърдите и зърната и, Купихме от аптеката не знаех че и там има размери

37.   Моя мъж ме връзва и ме бие с колон. И на двамата ни харесва. Лошото е че лятото понякога си личи защото съм по леко облечена. Гърдите и дупето редовно са ми червени, понякога има и сини отоци. Няма друг такъв оргазъм, свършвам няколко пъти

38.   До 30: Не виждам нищо в разрез с правилата от това, което пишем, не знам какви глупости говориш. И мода въобще не е толерантен, често не одобрява коментари в които нищо фрапантно не е написано. В реалния живот аутсайдерите си имаме жени, а ти който си супер популярен къде е жена ти? А забравих ти си от тия дето ги използват за изтривалка и кошче за душевни отпадъци.

Хан Крум

40.   Брей че феминистична цензура, брей, че чудо? !? Цели три пъти пуснах коментар, и трите не го одобриха дъртите модераторки-феминистки. Не дават на мъж да се изкаже свободно, а какви ли не грозни женски обиди към мъжете се допускат.

26, не съм кифльо, нито Хан Крум, но се съгласявам напълно с тях и се радвам, че има все още здравомислещи мъже като мен и тях. Офертата ти за романтични мъже си я запази за себе си, защото аз съм хетеросексуален и си харесвам жени, но си личи че теб отдавна не те е оправял мъж, и те е засърбяло между краката. Ако можеше да ме видиш на живо не чичо, не дядо, ами батко щеше да ми викаш, и щеше да си умираш да бъдеш изчукана от мен. Аз съм 102 кг. с три конски сили, все още вдигам 90 кг. от лежанка, и дори някои здравеняци не могат да ми се опрат по физическа сила. Така, че внимавай кого заплашваш с твоите измислени "здравеняци", без да знаеш с кой си имаш работа.

41.   От н. 26 до н. 40-сексиста, който заплашва жените модератори в сайта. Номер 40, очевидно не са ти публикували предните коментари, защото са пълни с долнопробни обиди! Така правят селските Бай Ганьовци, като теб. Понеже НЕ можеш нищо умно да кажеш, ръсиш обиди. Може и да си падаш по жени, но очевидно -те по теб не си падат и те избягват, заради селската ти агресия! И не знам какво си тръгнал да се хвалиш, че си дебелак 120 кила. Тлъсти, набити типове, само с мускули или тлъстини, но БЕЗ грам чувствителност и интелект, жените ги отбягват! На никоя уважаваща себе си жена, НЕ й трябва нацепен, безмозъчен тип, който само виси във фитнеса и докато се е старал да прави релефно тяло, в същото време и последната му мозъчна гънка се е изгладила. На никоя свястна жена, не й трябва примат-пещерняк!

43.   40, най ми е смешно, когато "здравомислеш" прием лично заплахи. :D Мускулите не са всичко, така че не на всяка ще й се прийска да се чука с теб. :)

Black Sabbath

44.   40, имам чувството че точно ти си феминистка-модераторка и ме познаваш добре. Точно на мен ми изтрихте три коментара, където съм съгласен с Хан Крум и обяснявам подробно защо мъжете бият жените, което днес е крайно наложително. Тя и темата е такава, ама на феми-модераторките не им харесва истината за жените и скриват коментарите. Да, аз съм казвал в този форум, че съм с мощност три конски сили и съм 102 кг. Само че номер 40 сбъркала си килограмите. Вдигам от лежанка 190 кг., а не 90! В средния курс ме кръстиха Херкулес, и има защо. Дали номер 26 я е засърбяло между краката не е толкова важно. Те повечето жени ги засърбява там, но не всички биват "начесани" от мъжете, а само тези които мъжете си харесат. Женската простотия, че жените избирали мъжете ще остане само в женските фантазии. Най-простото обяснение е, че първо мъжът си избира жена и и дава пръстен. Дори и в телевизионни предавания подчертават мъжкото върховенство.... "Смени жената", "Ергенът" и прочее! Жената се стреми да задържи мъжа, но не винаги и се получава. Както и да лъжат, увъртат, да измислят всякакви закони за защита на жените, мъжът стои много по-високо от жената в природната йерархия.

46.   Ама 44 ти наистина си прекалил с вдиганията от лежанка. Боже, боже, защо като гърмиш, не убиваш! Момче, живееш в 21 век, остави ги тоя остарели средновековни твърдения. А за коя природна йерархия говориш, че аз съм минала целия курс на образованието и не я знам. Световен проблем е в последно време мъже, които късно се разделят с девствеността си, защото явно не могат да си изберат жена (според твоето твърдение) или явно няма кой да ги избере. Че то и за това хомосексуализма се вихри с пълна сила.
И да ти кажа една поговорка от времето на баба ми, че да ме разбереш: "Който си бие жената, си бие главата"

48.   Към обидените женомразци. Този сайт е за ПОМОЩ и ПОДКРЕПА! Този сайт е направен с цел, всеки да помогне на другия със съвет! Такива обидни коментари, НЕ ТРЯБВА да се одобряват! Защото на вън, достатъчно се обиждаме и мразим! Но тук поне анонимно да си помогнем! Такава омраза, такива обиди, и такова мислене на мъже, че нямам думи. Разберете го най-накрая, както има лоши мъже, така има и лоши жени. Един на друг си трябваме. Ако жената изчезне, няма да има деца, ако мъжа изчезне същата работа. ВСЕКИ Е НУЖЕН, щом е тук! Но такива ужасни коментари, НЕ ТРЯБВА да се одобряват, няма значение дали обидата е към жени или мъже. Никой не заслужава да бъде унижаван, и мачкан без значение дали е жена или мъж! И никой, с никой не трябва да злоупотребява!! Има полезни коментари, които никога не се одобряват, а такива обидни и брутални коментари, са одобрени. Наложете някаква цензура, ако някой прекалява с обидите, слагайте му забрани да пише...

50.   "И да ти кажа една поговорка от времето на баба ми, че да ме разбереш: "Който си бие жената, си бие главата"

46, ти ли си туркиня или баба ти? Защото това е турска поговорка. Виж отношението на мъжете към жените в Турция и ще разбереш защо е тази поговорка!

48, кой кого е обидил че не разбрах? Обидените женомразци явно от жени са обидени. Е, аз много мразя феминистките и феминистите, но не съм се обидил от грозен женски коментар, нищо че ги има в изобилие. Ако коментарите не се одобряват, само защото на теб не ти изнася, как тогава други коментари ще получат отговори на въпроси засягащи определена тема? Цензурата е най-отвратителното нещо, защото налага мислене в определена посока и не може да се види индивидуалното мнение на всеки. Пък уж имало свобода на словото? ! Права си, че има много лоши жени, както и мъже, но това е нормално. Само че кое е зло и кое добро се определя от мирогледа и възпитанието на индивида. Ако го няма злото, как ще се разбере кое е и колко е доброто? Мъже и жени един друг си трябваме, но животът на планетата е природно определен. Въпросът тук е, кой пол е по-съвършен и може да съществува самостоятелно. Няма да обсъждаме полът с двете х хромозоми, само ще кажа че полът с ХY хромозоми вече е достигнал технологично ниво за репродукция и на практика без женско участие, с Х хромозомата си! Женският пол не може нито на теория нито на практика да се самовъзпроизвежда без мъжко участие.
Дано не сметнеш коментара ми за обиден, но знай, че не съм искал да обидя никого. Просто показвам факти, които знам, че няма да ти харесат. Както казваш, за да се помага в този сайт, не трябва да се изопъчава истината.

52.   До №46. """И да ти кажа една поговорка от времето на баба ми, че да ме разбереш: "Който си бие жената, си бие главата"""" Ако някой се замисли има много житейска мъдрост в тази поговорка, стига да бъде правилно разбрана. Само едно не разбирам, какво значи констатацията, че "Световен проблем е в последно време мъже, които късно се разделят с девствеността си, "" Ако сега късно се разделят момчетата с девствеността си с, кого правят секс момичетата. Ако момчетата сега до късно са девствени, то тогава ние по време на социализма би трябвало до пенсиониране да сме били девствени. Тогава , някогашните момчета, тези израснали по време на "тъмният" соц., бяхме безкрайно привлечени от момичетата, но бяхме поне повечето от нас и безкрайно срамежливи, стеснителни и смотани. Тогава момчетата, бяха момчета, а момичетата бяха момичета, повечето се държаха като млади дами.. Момчетата -харесваха момичета и много им се искаше , и да е и обратното--момичетата да харесват момчета. На момчета, момичета им се струваха най-прекрасните същества на Земята, загадъчни, тайнствени, по някакъв странен начин и опасни, но безкрайно привлекателни. Някога едно момче служещ като ПКВ / помощник командир на взвод/-старшина -школник в един десантен батальон, съвсем случайно подслуша разговора между техният старшина и някакъв друг като него. Та техният старшина се оплакваше, а като, че ли имаше и нотки на завист, "Не мога да ги разбера моите бойци. Вчера се връщат от марш на скок, едвам дишат, а те нахилени до уши, влезнаха в оръжейната нахилени , да чистят автоматите, и пак за момичета говорят--били видяли в полето, край, което минали , момичета- бригадирки, а повече от тях, даже не са целували момиче. Странна работа, слагам толкова бром в чаят им, а те пак само момичета са им в мислите"", отговора на другият беше, ""ами те са на 19 години, за какво друго да мислят, те са млади, здрави, силни, натринирани -живота не ги е натиснал "" Всеки, който е бил в казармата, знае какво е марш на скок за време, праз месец юли. Това се 16 км за 2 часа, /ако не съм забравил норматива/. По момчета има автомат, сумка с четири пълнителя, нож, манерка с вода, маскировъчен комбинезон, който е едно цяло-клин, яке, качулка и протрива потната кожа до кръв, ако има лош шев и не си с тениска, мирише ужасно на пот, оръжейна смазка, вакса, кожа, евтин одеколон, тежки чепици, всички тези аромати пропиват в кожата и колкото да се миеш, остават. Понякога, на някого от носа капе кръв и остава гротески шарки по лицето като на индиански войн, затова всеки, както може, размазва кръвта по лицето си, докато успее да я поизмие с вода от манерката, която е топла като пи--я и остава петна по комбинезона. Теглото на цялото въоръжение и облекло е общо към 10-12 кг., а темпа на движение е 3 минути тичешком 1 минута ходом, а слънцето те сварява в комбинезона, все едно си в тенджера под налягане, и се сваля към 1 кг тегло, и след всичко това, пак само момичетата им са в главите. Даже командирът на батальона понякога им казваше "Вие не сте още станали мъже, вие сте едни момчета: здрави, пъргави, бързи, силни, издръжливи на несгоди и натоварвания , повечето от вас не са целували момиче и още нищо не сте видяли от живота, не сте поемали отговорност за семейство и т. н. Е, такива бяха тогавашните момчетата, загубеняци, били те десантчици, мотострелковаци, танкисти, граничари и т-н. Просто нормални 18-20 годишни момчета, няма как да ударят момиче или да го наскърбяват, е има и изключения. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време

53.   И аз бия жената но тя го заслужава. Няколко пъти в месеца се напива брутално. Хубаво че го прави в къщи и не се излага пред хората. Държи се ужасно, говори глупости докато не загуби съзнание, направо е труп. Събличам я гола и я бия с кабел до кръв, В този момент не усеща нищо но на другия ден я боли. Знае какво я чака но го прави отново и отново. През другото време всичко е наред.

54.   Ох, Десантчик, всичките ти разсъждения са от соца, вземи малко ги актуализирай или вече нямаш толкова налична памет за това. И в соца е имало и хомосексуалност и малтретиране в семейството и много други проблеми, за които сега се говори, а тогава всичко се е покривало.
Проблем е секса за младите момчета, казват, че и порното е една от причините за това. Също и, че една жена по-лесно би намерила секс, от колкото един мъж.

55.   До №54. Просто в последните 10 години от така нареченият соц, бяха най-активните ми в различни видове емоционални изживявания. Да знам, че имаше педерасти, едно от местата, където се навъртаха беше тоалетна в "Докторската градинка", та там съм поопердашвал понякога някой от тях, когато случайно минавах от там след тренировки. Обикновено това се случваше, когато ставаше много любезен. Наблизо съм израснал в детските години и не беше проблем да изчезна бързо. Да имаше и домашно насилие, само ме питайте мен за това. Колко бой съм "изял" от майка ми и по -рядко от баща ми. Пердашеше ме по различни поводи, за сбиване с други деца, за разбиване ничии зъби или пък моите, за катерене по олуци и гръмоотводи, просто няма страх от височина, а и бях много слаб и лек, но съм би винаги отличник, но и това не ме спасяваше. Имаше и кавги в семействата, но за насилие на мъж над съпругата си, лично не знам. Да жената много по-лесно може да изневери, зависи от моралните И ценности. Имаше и порно филми, на VHS, даже една колежка от съседният институт специално ме извика да ми покаже такъв филм, имаше и порно списания, имаше и карти за игра с порно карти /не секс/. Както се казва всичко нова е добре забравено старо. Да имаше връзки с колежки случвали се в апартаменти, коли, в близки вили. Като научни сътрудници можехме да излизаме когато си искаме до ЦИНТИ или пък завода, в които се внедряваха разработките и оттам следите се губят за някакъв времеви интервал. Просто тогава момчета или поне такива каквито познавах имаха по-различно отношение към момичетата. Колкото до паметта ми не се безпокойте, за сега помня едва ли не четири значните логаритмични таблици и квадратните корени на често употребявани числа, като столиците на повечето държави, технически параметри на танкове и самолети и т. н. Най лесната ми шестица е когато учителя по история, някак между другото, попита с какво е известна днешна дата, а беше 13 март. Аз веднага казах, че е паднал Одрин на тази дата 1913 година. По физика не четях учебника, а една книга на Джей Орир /на руски/, по математика решавах задачи от сборниците на Петканчин, Рибкин/р/, Кушченко/р/, история учех от едни томове на БАН, тогава нямаше интернет и Гугл, а да не говоря, че в гугл има грешки, даже на една съм "свидетел". За един съветски град /тогава/, в гугл пише, че е бил забранен за достъп за чужденци до 1990 г, а аз като съвсем млад научен сътрудник съм бил там 5 години по-рано. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време. И не" охкайте"-не Ви боли

59.   Рефлекс на Павлов фигурата на мъжа в семейството.
Т. е. ако бащата е биел детето, а то има нужда от внимание то вече свързва отделянето на внимание с болка.
По този начин се формира асоциация за любов. А рефлекса на Павлов е чисто физиологическо явление при което ако едно и също нещо се повтаря много пъти, да кажеш шляпане по дупето и ако в този момент детето вече не е дете, а има вече сексуално влечение то почва да се възбужда всеки път като го шляпат по дупето.
Просто психология.

Факт е, че много мъже пребиват децата си в днешно време, в резултат наблюдаваме такава аномалия.

60.   Оня психопат, на който всяка втора дума му е "феминизъм", отдавна не беше коментирал в сайта, но явно пак да го пуснали от 4-ти километър и е спрял да си пие лекарствата...
Към хора като него изпитвам единствено съжаление. Надявам се някой ден да разбереш, че нито една жена не ти е виновна, че си тъп, жалък комплексар, който не става за нищо.
Виждам, че утайката на женомразкото сборище, обитаващо сайта, е във вихъра си за пореден път, затова ви оставям. Лейте си злобата на воля, дано това ви утешава поне малко от факта, че никоя нормална, уважаваща себе си жена, няма да ви погледне в реалния живот.

61.   "... дано това ви утешава поне малко от факта, че никоя нормална, уважаваща себе си жена, няма да ви погледне в реалния живот. "

Нормална, уважаваща себе си жена?

Извинявай, но аз не познавам такава. На думи всеки е велик, но като ви погледнем действията на вас жените, сте под всяка критика.

62.   Хей, номер 60, кого имаш предвид да е психопат? Психопатки са само жените, повярвали си че са равностойни на мъжете. Ти си за съжаление, ако си мислиш, че 90% от жените ставате за нещо. Нищо не става от вас, когато феминизмът ви е отровил напълно. Жена невинна почти няма а и нормалните се броят на пръсти. Огледай се наоколо и виж ситуацията! Днес не е както преди. Не жените, а мъжете не поглеждат за сериозна връзка жените. Теглят им по една пушка и ги пускат да пасат на ливадата. Ще си останете самотни само с котките си без мъж до себеси, докато не прогледнете и не видите действителността.

63.   Номер 62, след като сам си се разпознал в коментара ми, без допълнителни пояснения, значи си представи какво ти е мнението за самия себе си...
Единственото нещо, с което можеш да защитиш тъпата си и напълно необоснована гледна точка, е като повториш дума по дума коментара на човека, който спори с теб и съответно го обидиш. Не знам за какъв велик мъж се имаш, но общуването ти е на ниво 3 клас. Нито съм феминистка, нито защитавам какъвто и да е краен възглед. За мен хората са равни по ценност. За мъжете са предназначени едни отговорности, за жените - други. Но да обясняваш с цялата си наглост и простотия как било нормално мъжете да бият жените и едва-ли-не е наложително... Един въпрос само ще ти задам. Писал си в предишни коментари, че имаш две дъщери. Как ще се почувстваш, ако някой симпатяга реши, че може да ги бие и тормози, както ти проповядваш тук? Помисли си върху това, ако ти достига акъла.
И вземи научи и някоя друга дума, освен "феминизъм", че вече писва. Толкова ли ти е беден речникът, че се хващаш за една дума и я повтаряш като развален грамофон по 5 години?

64.   21, като прочетох коментарът ти ми стана ясно, че си онзи "нормалния" с тая дума "феминизъм". Спомних си, че и в друга тема си беше показал "доброто" психично здраве. Явно много те бърка факта, че жените имат повече права от колкото преди, но така или иначе това е факт и ще си остане такъв. Преди ти бях казала, ще ти кажа отново-такива като теб с такова държание са само и единствено селски, дърти комплексари, които никога през живота си не са получавали внимание от жена и по цял ден се чудят как да си избият комплексите.

1-50 от 80