Споделена история от Секс и интимност

Правя упражнения с пениса си, за по-продължителен секс
Здравейте!
Искам да попитам жените как биха реагирали, ако разберат, че приятелят им прави упражнения с пениса си, които му помагат да се наслаждава на доста по-продължителен секс, като свършва по-бавно, а оттам и секса като цяло е по-добър и за двамата?

Правя ги 1 път в месеца за 1 час, но не мога да споделя с приятелката си, не знам как би реагирала. А в същото време не искам и да спра да ги правя, защото удоволствието ми е в пъти по-голямо когато свършвам.

Благодаря предварително !

Коментари

1.   Ти изобщо правил ли си секс? Извинявам се за директния си въпрос, но и ще кажа защо питам.

Отначало, в тинейджърските си години, когато още не бях спал с момиче бях на същата вълна. Чудех се дали ще се изложа? И дали няма да е необходимо да се правят някакви си тем-подобни упражнения. Първия ми път беше ужас - вътре-вън-вътре-вън и край. После обаче с времето ставаш все по - железен в леглото.

С моята прителка го правим повече от час понякога и това не го казвам за да се хваля, тъй като текста е анонимен и няма да има никаква полза, а просто си е така. Проблем е, когато например стоим 2 седмици без секс, а дори понякога и повече - тогава когато го правим след такава пауза ми е доста по - трудно в издържането, но тя ме разбира.

Успех!

2.   Не мисля, че има от какво да се притесняваш. Сподели й. Моят приятел даже ми е показвал как ги прави. Нямам нищо против щом му доставя удоволствие, пък и аз няма как да се оплаквам от страхотния секс. Впрочем той ги прави доста по често. Не познавам друг човек с такъв самоконтрол.

3.   Хах я сподели с мен как ги правиш, ще ти бъда много благодарен да науча нещо :)

4.   А защо не споделиш и с другите какви са тези упражнения?

Иначе за въпроса: какво те кара да мислиш, че трябва да й кажеш?

5.   А защо трябва да ? казваш?
Лола

6.   Ужасно.. отвратително..

7.   Аз лично не бих имала нищо против - да не е нещо лошо? А я сподели какви са тези упражнения?

8.   Нищо лошо или нередно не виждам. Даже бих се зарадвала, ако разбера, че приятеля ми се старае по такъв начин да подобри секса.

Стана ми много интересно, за пръв път чувам за упражнения за пенис..

Лоша

9.   Главно с ръката сигурно :))))

11.   Чувал ли си за упражненията на Кегел, те са същото, което ти правиш, но за жени! Аз не бих реагирала лошо, но все пак не знам в какво се състоят тези упражнения! Повече яснота няма да е излишна...

12.   В крайна сметка ти го правиш и за теб и за нея. Не мисля, че има нещо лошо в това, пък и какво толкова правиш като упражнения, че да си се притеснил в такава степен..?

13.   Би ли споделил с нас, какво представляват тези упражнения, ако обичаш...

14.   От автора: те са тези упражнения т.нар. "челик". Но все пак трябва за 30 мин до 1 час да се усамотиш, за да ги изпълниш правилно както си му е реда. Просто се притеснявам да не почне да ми го натяква един вид, че съм комплексар и се занимавам с подобни работи?

15.   Ще кажеш ли или не

16.   По добре не и казвай. Не е ясно какво ще каже.
За какво да рискуваш?